اجاره آسانسور کارگاهی

آسانسور کارگاهی یکی از ملزومات بسیاری از محیط های کارگاهی محسوب می شود. امروزه استفاده از آسانسور کارگاهی برای جابجایی کارگران و مواد اولیه در اکثر پروژه­های ساختمانی و صنعتی یک ضرورت است.

از آسانسورهای کارگاهی در پروژه­های ساخت و ساز، صنعت نفت و پتروشیمی، معادن، توزیع و انتقال برق، بنادر و کشتی رانی، کارخانجات صنعتی و… استفاده می شود.

همان طور که می دانید از آنجا که آسانسورهای کارگاهی در محیط کار مورد استفاده قرار می گیرند و عموما جابجایی کارگران توسط آنها انجام می گیرد، انتخاب یک آسانسور کارگاهی مناسب از اهمیت بسزایی برخوردار است.

اجاره یا خرید آسانسور کارگاهی؟

آسانسورهای کارگاهی از تنوع بسیار زیادی برخوردار هستند، آنها در ارتفاعهای مختلف، تناژهای مختلف، مدل های مختلف و… در دسترس می باشند.

شما به عنوان کارفرمایی که می خواهد از آسانسور کارگاهی در محیط کار خود استفاده کند، دو انتخاب دارید یا باید آسانسور خریداری کنید و یا اینکه آن را اجاره کنید.

هر کدام از این انتخاب ها مزایا و معایبی دارند. اگر شما مالک یک شرکت ساخت و ساز هستید که هر بار در یک پروژه با ابعادی متفاوت کار می کنید احتمالا ترجیح می دهید که آسانسور کارگاهی اجاره کنید زیرا اجاره آسانسور کارگاهی گزینه ای انعطاف پذیرتر نسبت به خرید آسانسور است. ممکن است مدل آسانسوری که شما خریداری می کنید مناسب پروژه های بعدی شما نباشد و مجبور شوید از آسانسور جدیدی استفاده کنید پس چه بهتر که هر بار متناسب با پروژه کاریتان آسانسور اجاره کنید.

البته اجاره آسانسور فقط مختص به پروژه های ساخت و ساز نمی شود و سایر صنایعی هم که ملزم به استفاده از آسانسور کارگاهی هستند می توانند از این گزینه منعطف استفاده کنند.

برای اجاره آسانسور کارگاهی در تبریز چه باید کرد؟

اجاره آسانسور کارگاهی در تبریز با توجه به تعدد شرکت های اجاره و فروش آسانسورهای کارگاهی ممکن است بسیار سر در گم کننده باشد و احتمالا شما به عنوان کارفرما آنقدر وقت ندارید که تمامی شرکت ها را مورد بررسی قرار دهید، همچنین انتخاب چشم بسته هم زیاد جالب به نظر نمی رسد زیرا همان طور که گفتیم آسانسور با جان کارگران و یارتباط مستقیم دارد به همین دلیل نمی توان درباره انتخاب آن اهمال کاری کرد، پس باید به شرکتی معتبر مراجعه کرد.

یکی از معیارهای بسیار مهم که نشان دهنده اعتبار یک شرکت است، قدمت آن شرکت می باشد. زیرا در دنیای تجاری امروز نمی توان بدون رعایت مشتری مداری و حقوق مشتری مدت زیادی در یک کسب و کار دوام آورد. شرکت هایی که در عرصه های مختلف تجاری بعد از مدتی منحل می شوند گواهی بر این مدعا هستند. یک شرکت تنها با توسل به رضایت مشتریان و رعایت حقوق آنها می تواند سالیان سال پابرجا باشد.

یکی از بهترین و معتبرترین شرکت های اجاره و فروش آسانسور کارگاهی در تبریز شرکت یگانه کرین است. این شرکت نزدیک به 20 سال تجربه کاری در زمینه واردات، تولید، تعمیر و فروش آسانسورهای کارگاهی، تاور کرین و غیره دارد. مشتری مداری یکی از شعارهای اصلی پرسنل و مدیریت این شرکت است، بنابراین شما می توانید با خیال راحت برای اجاره آسانسور کارگاهی به این شرکت مراجعه کنید.

یگانه کرین با بهره گیری از نیروی مجرب و کارآزموده و بهره گیری از دانش روز دنیا در زمینه ماشین آلات ساختمانی توانسته است طی این سالها خدمت شایانی به صنعت این مرز و بوم بکند.

مشاوره فنی و استعلام قیمت

شرکت یگانه کرین با فراهم نمودن بستری مناسب و آسان برای ارتباط با تیم فنی شما کارفرمایان محترم را تکریم نموده است. کافیست برای مشاوره و استعلام قیمت در هر کدام از موارد ذکر شده در این صفحه با ما تماس حصل فرمایید.

مراحل اجاره آسانسور کارگاهی در تبریز

بعد از اینکه برای اجاره آسانسور به شرکت یگانه کرین مراجعه کردید، کارشناسان این شرکت در اسرع وقت اقدام به بازدید از محل پروژه شما می کنند. توجه داشته باشید که مراجعه کارشناسان به محل پروژه الزامی است زیرا عوامل گوناگونی وجود دارد که آنها باید با دید کارشناسانه خود مورد بررسی قرار دهند، تا بتوانند بهترین و متناسب ترین آسانسور کارگاهی را به شما پیشنهاد دهند.
عواملی که در انتخاب آسانسور کارگاهی باید در محل پروژه مورد بررسی قرار گیرند:

v هدف

کارشناسان شرکت یگانه کرین بعد از حضور در محل پروژه شما اولین سوالی که مطرح می کنند، این است که: هدف شما از اجاره آسانسور چیست؟ به عبارت دیگر شما برای انجام چه کاری می خواهید از آسانسور استفاده کنید. آیا شما برای جابجایی کارگران می خواهید از آسانسور استفاده کنید؟ یا برای جابجایی مصالح و مواد اولیه؟ و یا اینکه ممکن است تصمیم داشته باشید از آسانسوری استفاده کنید که هم باربر باشد و هم نفربر. سوال دیگری که کارشناسان در این مرحله از شما می پرسند این است که شما می خواهید در کدام قسمت پروژه از آسانسور استفاده کنید؟ البته شاید کارشناسان شرکت یگانه کرین بعد از بررسی محل پروژه به این نتیجه برسند که مکان نصب آسانسور بهتر است عوض شود.

v ایمنی

عامل مهم دیگری که کارشناسان باید در محل پروژه مورد بررسی قرار دهند ایمنی سانسور است. همان طور که می دانید کارفرما هم از نظر قانونی و هم از نظر انسانی در مقابل جان پرسنل خود مسئول است بنابراین ایمنی آسانسور کارگاهی در محیط کار بسیار مهم و حیاتی است به گونه ای که باید بیشترین توجه به آن معطوف شود. در این مرحله باید حداکثر ظرفیت باری را که شما می خواهید آسانسور جابجا کند، مشخص شود. همچنین بالاترین ارتفاعی که آسانسور باید طی کند، نیز باید مشخص شود.

حال کارشناسان شرکت یگانه کرین مکانهای مختلف پروژه را مورد بررسی قرار می دهند تا بهترین و ایمن ترین مکان را برای نصب آسانسور تعیین کنند. باید توجه داشت که کارشناسان از آنجایی که با ضوابط و مقررات ایمنی محیط کار کاملا آشنا هستند، ممکن است در این مرحله توصیه های ایمنی ای را برای زمان استفاده از آسانسور به شما ارائه دهند. سعی کنید حتما تمام این توصیه ها را رعایت کنید تا در هنگام استفاده از آسانسور با هیچ مشکلی مواجه نشوید.

بعد از اینکه کارشناسان شرکت یگانه کرین از محل پروژه شما بازدید کردند و عوامل بالا را مورد بررسی قرار دادند، حال باید درباره آسانسورهایی که متناسب با پروژه شما هستند تصمیم گیری کنند و بهترین آنها را به شما پیشنهاد دهند.

عواملی که برای انتخاب آسانسور مناسب پروژه باید مورد بررسی قرار گیرند:

v انعطاف پذیری

ممکن است شما در چندین بخش از پروژه خود به آسانسور احتیاج داشته باشید، هر کدام از این قسمتها ممکن است دارای شرایط متفاوتی باشند و ممکن است شما به دلایلی تمایل نداشته باشید برای هر بخش از پروژه خود یک آسانسور اجاره کنید. در این صورت کارشناسان شرکت یگانه کرین تمامی گزینه ها را مورد بررسی قرار می دهند و در نهایت آسانسوری را به شما پیشنهاد می دهند که بتوان از آن در قسمت های مختلف پروژه استفاده کرد.

v طراحی

حال که تمام شرایط مورد بررسی کارشناسان قرار گرفت آنها می توانند با توجه به جمیع عوامل نوع خاصی از آسانسور را به شما پیشنهاد دهند. آنها در این مرحله تناژ آسانسور، ارتفاع آن، میزان ایمنی آن و عواملی دیگر را مورد بررسی قرار می دهند.

v کیفیت

بعد از اینکه کارشناسان طرح خاصی از آسانسور را پیشنهاد دادند، نوبت به بررسی کیفیت یا به اصطلاح برند آسانسور می رسد. شرکت یگانه کرین آسانسورهایی از برندهای مختلف دنیا را در اختیار دارد، شما می توانید با توجه به حجم کاری پروژه و میزان هزینه ای که قرار است برای اجاره آسانسور بپردازید، یکی از این برندها را انتخاب کنید. البته سعی کنید در این مرحله از کارشناسان شرکت یگانه کرین نظر خواهی کنید چون آنها با برندهای مختلف آشنا هستند و بهتر از شما نقاط قوت و ضعف آنها را می دانند. شاید نرخ اجاره برند خاصی گران تر و یا ارزان تر از برندهای دیگر باشد در این صورت بهتر است در مورد این تفاوت قیمتی کنجکاو بشید. زیرا گاها ممکن است استفاده از آسانسوری ارزان تر به دلایلی مثل خرابی یا کارآیی کمتر باعث عقب افتادن پروژه شما و در نهایت زیان مالی شما شود.

نحوه اجاره آسانسور کارگاهی در تبریز

حال که محل پروژه مورد بازدید کارشناسان یگانه کرین قرار گرفت و شما با کمک آنها توانستید بهترین آسانسور را برای اجاره انتخاب کنید، نوبت به عقد قرار داد می رسد. آسانسور کارگاهی را می توان به صورت سالانه یا ماهانه اجاره کرد، البته بهتر است در زمان اجاره آسانسور مدت زمانی را هم برای اتفاقات غیر مترقبه در نظر بگیرید تا در صورت طولانی شدن روند پروژه مشکلی از بابت مدت زمان اجاره آسانسور نداشته باشید.

قیمت اجاره آسانسور کارگاهی در تبریز

مواردی مثل برند آسانسور مورد اجاره، مدت زمان اجاره، تناژ آسانسور، نوع آسانسور و … در قیمت اجاره آسانسور کارگاهی نقش تعیین کننده ای دارند. البته شما می توانید براساس شرایط مالی خود و با مشورت با کارشناسان این شرکت بهترین آسانسور را که مطابق با شرایط مالی شما است، اجاره کنید. همچنین با مراجعه به شرکت یگانه کرین می توانید اطمینان داشته باشید که قیمت های این شرکت واقعا در رنج مطلوبی هستند، سالها فعالیت و انبوهی از مشتریان راضی این واقعیت را تصدیق می کند.
همچنین شرکت یگانه کرین در تمام مدت زمان اجاره آسانسور در کنار شما خواهد بود و شما می توانید برای تعمیر، سرویس آسانسور و غیره از کمک و پشتیبانی کارشناسان این شرکت بهره ببرید، فقط کافی است با این شرکت تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان این شرکت در اسرع وقت برای ارائه خدمات به محل پروژه شما اعزام شوند.

منبع

www.easy-living.com.au

اطلاعات بیشتر

هدف از تاسیس این مجموعه، ارائه تمامی خدمات در حوزه تاور کرین و آسانسور کارگاهی است. لذا به منظور ارائه خدمات واردات و سرویس ماشین آلات ساختمانی مانند تاور کرین، آسانسور کارگاهی و جرثقیل کارگاهی این مجموعه تاسیس شد.

تکیه بر توان بالای تخصص، واردات و تولید ماشین آلات با کیفیت ساختمانی با بهره گیری و استفاده از کادر فنی مجرب کاری بود که مجموعه انجام داد. بنابراین خرید و فروش تاور کرین و آسانسور کارگاهی، نصب و سرویس و نگهداری از تاور کرین و سایر ماشین آلات ساختمانی با اخذ تاییدیه نصب و راه اندازی از جمله تخصص ها و کارکردهای مجموعه است.

ارتباط با تیم یگانه کرین در خصوص پروژه

    Call Now Buttonاستعلام قیمت فوری