اجاره تاور کرین

اجاره تاور کرین در مشهد چیست؟

بدون تاور کرین، به احتمال زیاد بسیاری از ساختمان ها و بناهای نمادینی که آن ها را می شناسیم و دوست داریم، سرپا نخواهند بود. این غول های فولادی نه تنها جالب به نظر می رسند، بلکه آن ها عضوی جدایی ناپذیر در ساخت و ساز و توسعه مدرن نیز به شمار می آیند. تاور کرین ها، جرثقیل هایی هستند که در ساخت و ساز بزرگترین و عظیم ترین پروژه های ساختمانی کاربرد دارند.

تاور کرین یک جرثقیل پیشرفته متعادل است که از قسمت های اساسی مشابه تشکیل شده است. تاور کرین با استفاده از یک قطعه بتنی به زمین متصل می شود. گاهی اوقات تاور کرین به طرفین سازه نیز متصل می شود. سپس پایه به دکل یکپارچه متصل می شود که به دستگاه، ارتفاع مورد نظر را می دهد. علاوه بر این، دکل یکپارچه نیز به دنده و موتور متصل می شود، این به تاور کرین اجازه می دهد تا بچرخد.

تاور کرین ها برای بلند کردن قطعات و اجسام سنگین، همچنین جابجایی آن قطعات و اجسام در شعاع های مختلف استفاده می شوند.

در ساختمان های مرتفع، تاور کرین ها می توانند از طریق محور آسانسور حرکت کنند و این امر نیاز به فضاهای دیگر را کاهش می دهد.

مراحل اجاره تاورکرین در مشهد

شخصی به نام هانس لیبهر (Hans Liebherr) مخترع تاور کرین است، او در اواخر دهه 1940 با کمک تیمی از مهندسان طراحی به ساخت و توسعه تاور کرین کمک زیادی کرده است.

تاور کرین ها معمولا بیشتر از 60 متر ارتفاع دارند و می توانند حداکثر 19 تن بار را جابجا کنند.

تاور کرین ها نسبت به جرثقیل های قدیمی تر و سنتی تر مزیت های زیادی دارند، از جمله: کاهش فضای مورد نیاز تاور کرین نسبت به جرثقیل های قدیمی تر، امکان بالا رفتن بیشتر بازوی تاور کرین، ظرفیت بیشتر آن، امکان باربرداری بیشتر، عملکرد الکتریکی آرام تر، کم سر و صدا تر بودن و …

یکی از راه های استفاده از تاور کرین، به خصوص در شهر مشهد، اجاره آن است.

شرکت ها و افراد می توانند با اجاره تاور کرین در مشهد، از آن برای ساخت و ساز ساختمان های مرتفع و برج ها و بلند کردن مصالح فولادی، مصالح بتنی و قطعات بزرگ استفاده کنند.

چرا اجاره تاور کرین در مشهد؟

شرکت های پیمانکاری، ساختمانی و عمرانی می توانند برای استفاده از تاور کرین آن را بخرند یا اجاره کنند.

اجاره تاور کرین در مشهد یکی از مناسب ترین راه ها برای استفاده از آن است.

اجاره تاور کرین یکی از فاکتورهای مهم در تجهیز کارگاه و پروژه ها صنعتی و عمرانی است. یک پروژه برای اینکه بتواند در زمان تعیین شده کار خود را به اتمام برساند، نیاز به تجهیزات و دستگاه های باربرداری مناسب مانند تاور کرین دارد.

خرید تاور کرین به علت هزینه هایی که برای خرید آن و بعدا برای تعمیر و نگهداری آن لازم است، برای بسیاری از پیمانکاران و شرکت های ساختمانی به صرفه نیست و یا اینکه برخی از شرکت ها نیز مبلغ زیادی برای این مورد ندارند و سیاست های مالیشان نیز اجازه خرید تاور کرین را به آن ها نمی دهد، پس اجاره تاور کرین برای آن ها بسیار مناسب تر است.

اجاره تاور کرین، مزیت های زیادی دارد که برای بسیاری از اشخاص و شرکت ها به صرفه است.

برای اجاره تاور کرین در مشهد باید به یک شرکت باتجربه و معتبر مراجعه کرد.

اجاره تاورکرین در مشهد با یگانه کرین

یگانه کرین یکی از بهترین ها در زمینه اجاره تاور کرین در مشهد است.

اجاره تاور کرین در مشهد یکی از کارهای اصلی شرکت یگانه کرین است. یگانه کرین با بیش از بیست سال سابقه فعالیت و دارا بودن کارشناسان مجرب در زمینه تاور کرین، در زمان اجاره، خرید، فروش، نصب، نگهداری و استفاده، مشتریان خود را به بهترین روش راهنمایی و هدایت می کند.

یگانه کرین در مشهد نه تنها در زمینه اجاره تاور کرین، بلکه در زمینه تعمیر، فروش، خرید، سرویس نگهداری ماهانه و سالانه، نصب و پیاده سازی، اورهال، اینورتر کردن و صدور سرتیفیکیت تاور کرین نیز فعالیت می کند.

مشاوره فنی و استعلام قیمت

شرکت یگانه کرین با فراهم نمودن بستری مناسب و آسان برای ارتباط با تیم فنی شما کارفرمایان محترم را تکریم نموده است. کافیست برای مشاوره و استعلام قیمت در هر کدام از موارد ذکر شده در این صفحه با ما تماس حصل فرمایید.

مزیت های اجاره تاور کرین بر خرید آن چیست؟

اجاره تاور کرین یکی از گزینه های استفاده از آن است.

اگر شرکت شما برای یک پروژه نیازمند تاور کرین است و یا برای مدت زمان محدودی می خواهد از تاور کرین استفاده کند، اجاره آن بسیار به صرفه تر از خرید آن است.

یکی دیگر از مزیت های اجاره تاور کرین این است که مثلا شما در پروژه خود برای مدت زمان کوتاهی، به یک نوع به خصوصی از تاور کرین احتیاج دارید، در این زمان بهترین روش استفاده از آن، اجاره آن است زیرا معمولا نوع های به خصوص تاور کرین گران قیمت تر از بقیه هستند و خرید آن ها برای مدت زمان کوتاهی اصلا به صرفه اقتصادی نیست.

از دیگر مزیت های اجاره تاور کرین بر خرید آن، این است که معمولا خرید تاور کرین هزینه ی بالایی دارد، بنابراین اکثر کارفرمایان ترجیح می دهند به جای خرید تاور کرین آن را اجاره کنند.

یکی دیگر از مزیت های اجاره این است که معمولا هزینه سرویس و نگهداری تاور کرین خریداری شده، زیاد است اما اگر شخص یا شرکت آن را اجاره کند، معمولا هزینه های نگهداری و سرویس دستگاه فقط برای مدت زمان اجاره با اوست و این هزینه بسیار کمتر از هزینه سرویس و نگهداری تاور کرین برای چندین سال است.

همچنین اجاره تاور کرین برای افرادی که قصد سرمایه گذاری به وسیله خرید آن را ندارند، توصیه می شود.

یکی دیگر از مزیت های اجاره تاور کرین این است که، اجاره آن از خرید یک نمونه جدید از نظر اقتصادی کاملا به صرفه تر است.

مراحل اجاره تاور کرین در مشهد

اولین مراحله برای اجاره تاور کرین در مشهد، تصمیم گیری برای اجاره آن است.

مدیران و مهندسان پروژه برای اجاره تاور کرین باید یک سری فاکتورها را در نظر بگیرند، از جمله:

 • ابعاد زمین پروژه: این مورد در اجاره تاور کرین مورد نظر بسیار مهم است، زیرا با توجه به ابعاد زمین پروژه است که می توان تصمیم گرفت که چه تعداد تاور کرین مورد نیاز است.
 • نوع اسکلت ساختمان: این مورد نیز در اجاره تاور کرین بسیار مهم است، به عنوان مثال، معمولا در پروژه های اسکلت فلزی، تاور کرین های سنگین تر باید اجاره شوند.
 • تعیین تناژ تاور کرین: در زمان اجاره تاور کرین باید تناژ آن مشخص شود.
 • تعیین جای مناسب جهت نصب تاور کرین: جا نمایی مناسب تاور کرین در محل پروژه جهت سرعت بخشیدن به عملکرد آن ضروری است.

فاکتورهای مهم در هنگام اجاره تاورکرین در مشهد

 • تعیین برند و تیپ دستگاه: برند و تیپ دستگاه نیز جهت اجاره تاور کرین بسیار مهم است.
 • دقت به فلش تاور کرین: فلش دستگاه همان بازوی آن است. در زمان اجاره باید به اینکه فلش دستگاه چند متر است، توجه کرد. همچنین باید به مقدار باری که نیاز است در نوک فلش دستگاه حمل شود نیز توجه کرد.
 • ارتفاع تاور کرین: باید در اجاره تاور کرین به اینکه ارتفاع اولیه سازه و ارتفاع نهایی سازه چند متر است، توجه شود.
 • مدت زمان لازم برای اجاره تاور کرین: باید قبل از اجاره تاور کرین، مدت زمانی را که لازم است از آن استفاده شود، تعیین کرد.
 • نوع تاور کرین: توجه به نوع تاور کرین یکی دیگر از نکات مهم قبل از اجاره آن است. باید مشخص شود که تاور کرین ثابت لازم است یا متحرک، یعنی اینکه تاور کرین روی پایه تثبیت شده باشد و یا روی کالسکه قرار گیرد، کالسکه هم می تواند متحرک یا ثابت باشد.

بعد از مشخص کردن فاکتورهای بالا، باید به شرکت یگانه کرین مراجعه یا با آن ها تماس بگیرید و نسبت به اجاره تاور کرین مورد نظر اقدام کنید.

روش های اجاره تاور کرین متفاوت است:

 • صفر تا صد کار با مالک: یکی از روش های اجاره تاور کرین، صفر تا صد کار با مالک است. مثلا در این روش شما یک تاور کرین را اجاره می کنید و بعد از آن تمام کارهای دستگاه اعم از نصب آن، حمل و نقل آن، سرویس و نگهداری آن و برگرداندن تاور کرین به انبار بر عهده ی اجاره دهنده است.
 • پنجاه پنجاه: یکی دیگر از روش های اجاره تاور کرین، پنجاه پنجاه است. یعنی قسمت هایی از کار دستگاه بر عهده اجاره گیرنده و قسمت هایی بر عهده اجاره دهنده است. در این روش معمولا تامین راننده، سرویس و نگهداری و تامین برق دستگاه بر عهده اجاره دهنده و نصب و حمل دستگاه بر عهده اجاره گیرنده است.
 • صفر تا صد با مشتری: این روش اجاره تاور کرین برعکس روش اول است. در این روش تمام کارها بر عهده اجاره گیرنده دستگاه است.

قیمت اجاره تاور کرین در مشهد

یکی از نکات مهم برای اجرای هر پروژه و همچنین اجاره تاور کرین، هزینه آن است.

قیمت اجاره تاور کرین به کیفیت و بسیاری دیگر از مشخصات آن مرتبط است.

یگانه کرین، یکی از معتبرترین شرکت ها در زمینه اجاره تاور کرین در مشهد است. این شرکت با ارائه تاور کرین با قیمت و کیفیت بسیار مناسب، به بسیاری از پروژه های ساختمانی کمک بسیاری کرده است.

چون بسته به نوع تاور کرین، قیمت اجاره آن متفاوت است، شما می توانید برای اطلاع از قیمت اجاره تاور کرین در مشهد به یگانه کرین واقع در مشهد، وردآورد، خیابان دولابی مراجعه کنید و یا می توانید با شماره تلفن این شرکت تماس بگیرید.

https://www.cranerental.com/how-tower-cranes-work/

http://crac-canada.com/what-is-a-tower-crane/

https://www.yeganeh-crane.com/renting-tower-crane/

https://craneyab.com/%D8%A7%D8%AC%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D8%AA%D8%A7%D9%88%D8%B1%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%86/

https://www.gruasyaparejos.com/en/tower-crane/what-is-a-tower-crane/

اطلاعات بیشتر

هدف از تاسیس این مجموعه، ارائه تمامی خدمات در حوزه تاور کرین و آسانسور کارگاهی است. لذا به منظور ارائه خدمات واردات و سرویس ماشین آلات ساختمانی مانند تاور کرین، آسانسور کارگاهی و جرثقیل کارگاهی این مجموعه تاسیس شد.

تکیه بر توان بالای تخصص، واردات و تولید ماشین آلات با کیفیت ساختمانی با بهره گیری و استفاده از کادر فنی مجرب کاری بود که مجموعه انجام داد. بنابراین خرید و فروش تاور کرین و آسانسور کارگاهی، نصب و سرویس و نگهداری از تاور کرین و سایر ماشین آلات ساختمانی با اخذ تاییدیه نصب و راه اندازی از جمله تخصص ها و کارکردهای مجموعه است.

ارتباط با تیم یگانه کرین در خصوص پروژه

   

  Call Now Buttonاستعلام قیمت فوری