اینورتر کردن تاور کرین در شیراز

جرثقیل های برج یا تاور کرین ها وسایل و ابزار بزرگ و صنعتی هستند که در فرایند بزرگ و پیشرفته ای برای به انجام رساندن عملیات در صنعت ساخت و ساز و صنایع بزرگ دیگر استفاده می شود. این وسیله که با عنوان جرثقیل برج یا تاور کرین شناخته می شود در عملیات های مهم یکی از بهترین ابزار محسوب می شود. تاور کرین ها نیاز به شرایط ویژه ای دارند. از این رو در این مقاله ما در ارتباط با اینورتر کردن تاور کرین در شیراز صحبت می کنیم و نکات مهمی را در این زمینه بیان می نماییم.

مقدمه

برای این که بدانیم اینورتر کردن تاور کرین چیست لازم است تا در ابتدا در ارتباط با جرثقیل های برج اطلاعات کافی کسب کنیم و در این زمینه به این سوال پاسخ دهیم که تاور کرین چیست؟!

تاور کرین ها یا جرثقیل های برجی وسایل کاربردی در صنعت و ساختمان سازی های پیشرفته هستند که کاربرد های زیادی دارد. ویژگی های عملکرد یک جرثقیل برج تا حد زیادی با توجه به نوع نصب آن ، نوع برج و نوع جیب مشخص می شود. جرثقیل های برج یا همان تاور کرین ها انواع مختلفی دارند که بسته به نوع کار و فعالیت می توان آن ها را به کار گرفت.

جرثقیل برج جرثقیل پیشرفته ای است که از قسمت های اساسی مشابه تشکیل شده است. جرثقیل با استفاده از اسلب بتونی به زمین وصل می شود. بعضی اوقات به طرفین سازه ها وصل می شود. جرثقیل های برج یا تاور کرین ها به دلیل داشتن ترکیب ایده آل از ظرفیت بلند کردن و ارتفاع شناخته شده اند و اغلب برای ساخت ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند. تاور کرین ها یا همان جرثقیل های برج بیشتر در ساخت و ساز ها و سایر صنایع برای جابجایی و بلند کردن مواد استفاده می شوند. در حالی که انواع مختلفی از جرثقیل ها وجود دارد ، همه آن ها دارای قطعات مشترک هستند.

قطعات تشکیل دهنده تاور کرین

تاور کرین ها از قطعات فولادی تشکیل شده اند که در کنار هم قرار گرفته اند. این دستگاه شامل ترمز ، طناب بالابر ، درام بالابر ، گیربکس ، موتور ، قطعات پشتیبانی مانند سکو ، و همچنین کنترلر موتور بالابر است. بیشتر جرثقیل های برج دارای چندین سرعت انتقال هستند. حال که با این جرثقیل های برج یا تاور کرین ها آشنا شدیم لازم است تا در ارتباط با شرایط اینورتر کردن تاور کرین ها نیز اطلاعات خود را کسب کنیم.

برای این که بتوانید در ارتباط با روند های مختلف مربوط به تاور کرین ها یا جرثقیل های برجی اطلاعات داشته باشید لازم است تا به مراکز معتبر مربوط به تاور کرین ها مراجعه نمایید. از این رو بهترین انتخاب برای تمامی مراحل مربوط به تاور کرین ها مراجعه به مرکز تاور کرین یگانه یا همان یگانه کرین می باشد. این مرکز با داشتن متخصصان و مهندسان زبده می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد.

مشاوره فنی و استعلام قیمت

شرکت یگانه کرین با فراهم نمودن بستری مناسب و آسان برای ارتباط با تیم فنی شما کارفرمایان محترم را تکریم نموده است. کافیست برای مشاوره و استعلام قیمت در هر کدام از موارد ذکر شده در این صفحه با ما تماس حصل فرمایید.

مراحل اینورتر کردن تاور کرین در شیراز

ما در این مقاله قصد داریم در ارتباط با تاور کرین ها و جرثقیل های برجی صحبت کنیم. تاور کرین ها همان طور که گفتیم انواع مختلفی دارند که برای استفاده در صنایع و ساختمان سازی به کار می روند. این وسیله غول آسا می تواند بار ها و ابزار را تا ارتفاع معینی بالا ببرد و ابزار و بار ها را در شعاع معینی جا به جا کند. در بخش های قبلی مقاله ما به طور کامل و دقیقی با جرثقیل های برجی آشنا شدیم و در ارتباط با آن ها اطلاعات دقیقی را کسب نمودیم. اما در این بخش قصد داریم در ارتباط با مراحل اینور تر کردن تاور کرین ها نیز صحبت کنیم.

فناوری کنترل اینورتر فرکانس امکان تنظیم پذیری را فراهم می آورد. این پیشرانه از توان مدرن ولتاژ و فرکانس متغیر بهره می برد ، به این معنی که جرثقیل های برج دارای کنترل اینورتر در هنگام تنظیم حرکت جرثقیل، از جلو، معکوس، چپ، راست، بالا و پایین دارای تغییر نا محدود هستند. فناوری اینورتر به همین جا ختم نمی شود ، زیرا پارامتر ها ، ویژگی ها و قابلیت برنامه نویسی جرثقیل های برج هوشمندانه را امکان پذیر می سازد و هرگونه تنظیمات برای هر برنامه ای امکان پذیر است. نمونه ای از این کار ، تشخیص بار است و مغز جرثقیل برج یا تاور کرین اینورتر دار تشخیص می دهد که آیا یک تاور کرین تحت فشار است یا خیر؟

اینورتر کردن تاور کرین در شیراز

عملکرد جرثقیل های برج

جرثقیل های برج دارای سیستم اینورتر قدرت یا دستگاهی که جریان مستقیم را با جریان الکتریکی متناوب AC دریافت کرده اند می توانند DC را به AC تبدیل کنند. در واقع این مسئله می تواند هر ولتاژ و فرکانس مورد نیاز باشد. اینورتر هوشمند بار موجود در جرثقیل برج موتور را تشخیص می دهد و متناسب با جریان بار به موتور فعالیت های خود را پیش می برد. در اولین مرحله اینورتر کردن تاور کرین ها لازم است تا ترمینال های قدرت اینورتر ها سیم کشی شوند و سپس لازم است تا با عملکرد ترمینال های فرمان آشنایی پیدا کرد.

اینور تر ها در ابتدای راه نصب دارای تنظیمات پیش فرض کارخانه ها هستند و شما می توانید بر مبنای شرایط استفاده از تاور کرین ها این تنظیمات را انجام دهید. به طور مثال شما می توانید پارامتر های ترمز را به تحو دلخواه خود تنظیم نمایید و یا این که برای سرعت پله ای یا نقطه به نقطه تنظیم نمایید.

نحوه اینورتر کردن تاور کرین در شیراز

برای اینور تر کردن تاور کرین ها همان طور که گفتیم مراحل مختلفی وجود دارد که لازم است تا با دقت مورد بررسی قرار گیرد. ما در بخش های قبلی مقاله در ارتباط با تاور کرین ها صحبت کردیم و شرایط مختلفی را برای این وسیله بیان نمودیم. تاور کرین ها یا جرثقیل های برجی در صنایع مختلف و خصوصا ساختمان سازی به کار می روند.

تاور کرین ها یا جرثقیل های برجی در صنایع مختلف و خصوصا ساختمان سازی برای جا به جایی ابزار و وسایل به کار می روند. همان طور که مراحل اینورتر کردن تاور کرین ها را بیان نمودیم در این بخش نیز می خوایم در ارتباط با نحوه اینورتر کردن تاور کرین ها صحبت کنیم. تاور کرین ها ابزاری هستند که با وجود اینورتر ها می توانند بسیار بهتر پیش روند و کارایی بهتری داشته باشند. استفاده از اینورتر در جرثقیل های برجی یا تاور کرین ها باعث می شود تا دور موتور تاور کرین به طور دقیقی کنترل شود و در حرکت تاور کرین ها و کنترل حرکت آن بهترین اقدامات صورت گیرد. از این رو در نحوه اینورتر کردن تاور کرین ها باید دقت زیادی کرد.

مرکز انجام اینورتر کردن تاور کرین

توجه داشته باشید که هر تاور کرین نیاز به اینورتر مخصوص به خود دارد و این در نحوه اینورتر کردن بیشترین تاثیر را خواهد داشت. در نحوه اینورتر کردن تاور کرین ها باید به مرحله سیم کشی توجه و دقت بسیار زیادی شود. در واقع اگر می خواهید تاور کرین ها با اینورتر به بهترین مرحله خود برسند لازم است که سیم کشی را با دقت انحام داده و ترمینال های قدرت را به قدرت واقعی رساند. در مراحل و روش های بعدی شما می توانید با مدل های مختلفی اینورتر ها را سر و سامان دهید. توجه داشته باشید که استفاده از تاور کرین ها یا اینورتر کردن تاور کرین ها باید توسط افراد زبده و مهندسان و کارشناسان ماهر صورت گیرد.

از این رو اگر تمایل دارید که برای اینورتر کردن تاور کرین ها در شیراز اقدام نمایید و یا هر فعالیتی را در ارتباط با تاور کرین ها انجام دهید، می بایست به مرکر یگانه کرین مراجعه نمایید. مرکز یگانه کرین با بهترین امکانات و شرایط و بهره مندی از مهندسان و افراد با تجربه در این زمینه کمک بسیار زیادی به شما خواهد کرد. به عبارتی شرکت یگانه کرین یکی از معتبر ترین شرکت ها در زمینه تاور کرین و جرثقیل های برجی می باشد.

روش اینورتر کردن تاور کرین در شیراز

ما در بخش های قبلی مقاله نکات بسیار مهمی را در ارتباط با تاور کرین ها گفتیم. در ابتدا ما با این که تاور کرین چه وسیله ای است به دقت آشنا شدیم و در نهایت در ارتباط با اینورتر کردن تاور کرین ها صحبت کردیم. مراحل بسیار زیادی برای اینورتر کردن تاور کرین ها وجود دارد که با استفاده از آن می توان به بهینه سازی روند تاور کرین ها کمک کرد. نحوه اینورتر کردن تاور کرین ها نیز به مولفه های بسیار زیادی بستگی دارد. تاور کرین ها دارای خصوصیات بسیاری هستند که وجود اینورتر ها در این وسایل باعث بهبود روند فعالیتی این وسیله غول آسا خواهد شد.

زمانی که می خواهید انواع اینورتر تاور کرین را انتخاب نمایید و روش نصب آن را برای تاور کرین خود در زمینه های مختلف مورد بررسی قرار دهید، لازم است تا در ارتباط با بار ها آشنایی پیدا کنید. در واقع نوع بار می تواند در روش اینورتر کردن تاور کرین و نصب اینورتر ها تاثیر داشته باشد. از این رو ما در این بخش این نکات را بیان می کنیم. انواع بار هایی که در نصب اینورتر ها برای تاور کرین ها موجودند می توان به گشتاور ثابت، گشتاور درجه دوم، توان ثابت، توان و گشتاور ثابت و استارت و گریز گشتاور اشاره نمود. هر کدام از این ها در زمینه روش اینورتر کردن تاور کرین ها تاثیر دارند.

البته دقت داشته باشید که مولفه های دیگری هم در این زمینه تاثیر گذار هستند. به طور مثال می توان گفت که نحوه کار کرد شما با تاور کرین ها تاثیر مستقیمی بر اینورتر کردن تاور کرین ها یا جرثقیل های برجی و روش اینورتر کردن آن ها خواهد داشت.

اینورتر کردن تاور کرین در شیراز

آموزش اینورتر کردن تاور کربن در شیراز یگانه کرین

اینورتر کردن تاور کرین ها دارای شرایط و مولفه های بسیاری است که همه افراد نمی توانند از آن بهره ببرند. به عبارتی برای اینورتر کردن تاور کرین ها لازم است تا مهندسان و متخصصان با تجربه به این کار دست بزنند. به همین دلیل است که باید به مرکزی معتبر برای اینورتر کردن ها مراجعه نمود. از این رو باید دقت داشت که مراکز معتبر را به درستی شماخت. در همین راستا شما می توانید به مرکز یگانه کرین مراحعه نمایید و در زمینه تاور کرین ها با این مرکز معتبر پیش بروید.

مرکز یگانه کرین یکی از معتبر ترین مراکز برای کلیه اقدامات مربوط به تاور کرین ها و جرثقیل های برجی است. یکی از مهم ترین اقدامات این مرکز می توان به آموزش اینورتر کردن تاور کرین ها در شیراز به وسیله یگانه کرین اشاره نمود. از این رو مهندسان و کارشناسان با حضور در این مرکز می توانند ابعاد فعالیتی و علمی خود را برای تاور کرین ها روز به روز گسترش دهند.

قیمت اینورتر کردن تاور کرین در شیراز

هزینه ها و قیمت های مربوط به اینورتر کردن تاور کرین ها به این که شما می خواهید در چه زمینه ای از این وسیله استفاده نمایید یا هدف شما ار اینور تر کردن چیست، بستگی دارد. در واقع هر کدام از اینورتر های تاور کرین ها دارای ولتاژ متفاوتی هستند که با توجه به این ولتاژ ها قیمت ها و هزینه ها نیز متفاوت خواهد بود. هر کدام از اینورتر ها با توجه به کارایی خود می توانند هزینه های متفاوتی را برای اعمال بر روی تاور کرین ها داشته باشند. مولفه های بسیار دیگری هم برای هزینه ها موجود است. این که شما بخواهید اینورتر کردن به چه هدفی باشد خود می تواند تاثیر مستقیمی بر هزینه ها داشته باشد. اما دقت داشته باشید که شرکت یگانه کرین بهترین هزینه ها را برای اینورتر کردن تاور کرین در شیراز برای شما عرضه خواهد کرد.

نتیجه گیری

تاور کرین ها انواع مختلفی دارند و در صنعت و ساختمان سازی از آن ها استفاده های زیادی می شود. یکی از نکاتی که در ارتباط با بهینه سازی تاور کرین ها یا جرثقیل های برجی وجود دارد استفاده از اینورتر می باشد. به عبارتی اینورتر کردن تاور کرین ها در شیراز یکی از نکات بسیار مهم برای بهبود شرایط استفاده از این وسیله است. با این حال اگر تمایل به اینورتر کردن تاور کرین ها در شیراز دارید لازم است تا به مرکز یگانه کرین مراجعه نموده تا متخصصان این مرکز بهترین روند اینورتر کردن تاور کرین ها را برای شما به ارمغان آورند.


منابع:

https://iranomron.com/wp-content/uploads/2018/11/crane_solutions_-_inverter_application_software_brochure_en.pdf

http://phqcrane.com/en/design-and-installation-of-electric-unit-inverter-of-tower-crane/

http://www.chesterfieldcrane.co.uk/inverter-control/

اطلاعات بیشتر

هدف از تاسیس این مجموعه، ارائه تمامی خدمات در حوزه تاور کرین و آسانسور کارگاهی است. لذا به منظور ارائه خدمات واردات و سرویس ماشین آلات ساختمانی مانند تاور کرین، آسانسور کارگاهی و جرثقیل کارگاهی این مجموعه تاسیس شد.

تکیه بر توان بالای تخصص، واردات و تولید ماشین آلات با کیفیت ساختمانی با بهره گیری و استفاده از کادر فنی مجرب کاری بود که مجموعه انجام داد. بنابراین خرید و فروش تاور کرین و آسانسور کارگاهی، نصب و سرویس و نگهداری از تاور کرین و سایر ماشین آلات ساختمانی با اخذ تاییدیه نصب و راه اندازی از جمله تخصص ها و کارکردهای مجموعه است.

ارتباط با تیم یگانه کرین در خصوص پروژه

    Call Now Buttonاستعلام قیمت فوری