تعمیر آسانسور کارگاهی

آسانسورهای معمولا از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشند. چرا که آن ها با جان و سلامتی انسان ها سر و کار دارند. بنابراین کیفیت و کارآیی در انواع آسانسورهای کارگاهی حرف اول را می زند. ولی با این وجود در برخی مواقع آسانسورهای کارگاهی به علل و دلایل مختلف با مشکل و خرابی مواجه می شوند. در چنین شرایطی تعمیر کردن آسانسور کارگاهی به دست افراد متخصص و تکنسین های مجرب بسیار اهمیت دارد و می تواند ایمنی و کارآیی آن را تضمین نماید.

آسانسور کارگاهی و تعمیرات آن

یکی از مهم ترین موضوعات بعد از نصب و کار اندازی آسانسور کارگاهی تعمیرات مربوط به آن می باشد. کار تعمیر آسانسورهای کارگاهی به دلیل استفاده هایی که دارد، بسیار حساس و حیاتی است. چرا که این تجهیزات در پروژه ها و برج های بلند نصب می شود و کار آن حمل مصالح، نفرات و غیره… می باشد. از این رو، کوچکترین و کمترین اشتباه در تعمیر آن می تواند خسارت های مالی و جانی زیادی را به دنبال داشته باشد.

به همین دلیل است، که بهره گیری از تعمیرکاران مجرب و متخصص برای تعمیر آسانسور کارگاهی بسیار مهم و ضروری است. با استفاده از تکنسین ها و تعمیرکاران مجرب و ماهر می تواند از خسارات و آسیب های احتمالی به وجود آمده پیشگیری کرد و فشار و استرس روانی آن را تا حد زیادی کاهش داد. علاوه بر این ها می توان هزینه های اضافی این دستگاه را نیز بسیار کاهش داد.

آسانسورهای کارگاهی از دو بخش اصلی و مهم تشکیل می شوند و تعمیر آن ها شامب این دو بخش می شود. دو بخش مهم در تعمیر آسانسور کارگاهی عبارتند از تعمیرات مربوط به بخش الکتریکال و مکانیکال.

تعمیرات در بخش الکتریکال شامل قسمت های برقی آسانسور کارگاهی می باشد. در این قسمت ها بخش هایی مانند سیم پیچی، رفع عیب برقی، مگنت های موتورها، تابلو برق ها، درایوها ترمزها، کنتاکتورها و رله ها وجود دارد. اما در بخش مکانیکال آسانسور کارگاهی تعمیرات آن می تواند شامل بخش هایی مانند خرابی گیربکس ها، رولیک، تعمیرات پاراشوت و تعمیرات قسمت های مکانیکی و همچنین نصب و راه اندازی و دمونتاژ آسانسور کارگاهی می باشد.

نکات مهم و کاربردی در تعمیر آسانسور کارگاهی

تعمیر آسانسور کارگاهی بسیار حساس است و باید در تعمیرات آن به برخی نکات دقت و توجه ویژه ای نمود. چرا که در صورت غفلت این نکات مهم و کاربردی می تواند سبب به وجود آمدن بحران های جبران ناپذیر شود. از جمله نکات مهم و کاربردی که باید برای تعمیر آسانسور کارگاهی به آن دقت و توجه داشت، می توان به این موارد اشاره کرد:

– یکی از اولین و مهم ترین نکات در تعمیر آسانسور کارگاهی توجه به اتصالات سکشن ها و اتصالات کمر بندها می باشد. درصورتی که این اتصالات شل شود و یا به هر علتی باز شود، در آن صورت می تواند موجب سقوط آسانسور کارگاهی شود.

– از دیگر نکاتی که در زمان تعمیرات آسانسور کارگاهی باید به آن دقت و توجه داشت، توجه به میکروسویچ های حد بالا و پایین و تناژ آن می باشد. در صورتی که به این میکرو سویچ ها بی دقتی شود، در این صورت می تواند خطرات زیادی را به دنبال داشته باشد.

– در بسیاری از مواقع سکشن های آسانسور کارگاهی به دلیل استفاده های طولانی مدت و یا دیگر علل و عوامل ممکن است، دچار شکستگی و یا پوسیدگی شود. در این صورت، این سکشن ها می تواند سبب ایجاد خطرات زیادی شود.

– در دیگر نکاتی که تعمیرکاران باید در زمان تعمیر آسانسور کارگاهی به آن دقت و توجه داشته باشند، دقت و توجه به پاراشوت دستگاه می باشد. پاراشوت دستگاه یکی از مهم ترین و اصلی ترین قسمت های سیستم ایمنی است که باید به آن دقت و توجه نمود. علاوه بر این ها، باید به گیربکس ها، موتورها، مگنت ها و ترمزها دقت کرد و از سلامتی آن ها اطمینان حاصل نمود.

– در نهایت از دیگر نکاتی که برای تعمیر آسانسور کارگاهی باید به آن دقت و توجه داشت، روغن کاری و گیریس کاری آسانسور کارگاهی می باشد. به این صورت می توان کار کردن آن را روان تر نمود و از ایجاد آسیب ها و خرابی های احتمالی دیگر پیشگیری نمود.

مشاوره فنی و استعلام قیمت

شرکت یگانه کرین با فراهم نمودن بستری مناسب و آسان برای ارتباط با تیم فنی شما کارفرمایان محترم را تکریم نموده است. کافیست برای مشاوره و استعلام قیمت در هر کدام از موارد ذکر شده در این صفحه با ما تماس حصل فرمایید.

مراحل تعمیر آسانسور کارگاهی

برای تعمیر دقیق و اساسی آسانسورهای کارگاهی باید مراحل مختلفی را طی کرد، تا به این صورت بهترین و مناسب ترین تعمیر آسانسور کارگاهی انجام شود. ولی با این حال، باید گفت که تعمیر آسانسور کارگاهی در این مرکز مراحل زیاد سخت و پیچیده ای ندارد و تنها می توان با یک تماس ساده بهترین و متخصص ترین افراد را برای تعمیر به دست آورد. برای این منظور می تواند مراحل زیر را طی کنید.

– تماس با کارشناسان و متخصصان ما

در درجه اول برای تعمیر آسانسور کارگاهی ابتدا با متخصصان و کارشناسان ما تماس بگیرید. برای تماس می توانید از شماره های درج شده در سایت استفاده کنید. بعد از این که تماس گرفتید، کارشناسان ما سوالاتی در مورد برند آسانسور کارگاهی، احتمالاتی که در مورد خرابی می دهید، محل پروژه و نصب آسانسور کارگاهی و غیره … از شما می پرسند. سپس بر اساس اطلاعاتی که به دست می آورند، بهترین و متخصص ترین افراد را برای تعمیر آسانسور کارگاهی به محل اعزام می کنند.

– بررسی و عیب یابی آسانسور کارگاهی و بر آورد هزینه های دقیق آن

بعد از این که صحبت های اولیه انجام شد، کارشناسان و متخصصان به محل پروژه اعزام شده و به عیب یابی دقیق آسانسور کارگاهی می پردازند. با بررسی ها و عیب یابی های دقیق کارشناسان و متخصصان ما به تعیین دقیق خرابی پرداخته و سپس بر آورده های لازم را برای تعمیر آن انجام می دهند. گاهی با تعمیر و سرویس یک قطعه معیوب می توان مجدد آسانسور کارگاهی را به چرخه فعالیت خود بازگرداند و گاهی اوقات هم نیاز به تعویض قطعه می باشد.

برای نمونه در بسیاری از مواقع رولیک های آسانسور کارگاهی به مرور زمان دچار ساییدگی شده و قطر آن ها کم می شود. تعمیرکاران و تکنسین ها در دفعات اول و دوم می توانند آن را تعمیر و بر طرف نمایند. ولی بعد از چند بار تعمیر نیاز به تعویض این قطعه می باشد، که در این صورت باید قطعه تعویض شود. در این شرایط تعمیرکاران و تکنسین های ما از بهترین قطعات که فابیریک می باشند و کیفیت بالایی دارند، استفاده می کنند. منظورمان از قطعات فابیریک قطعات استاندارد و با کیفیت است که می تواند به بهترین صورت کار کرد و ایمنی آسانسور کارگاهی را تعمیر کند.

تعمیر و تحول آسانسور کارگاهی به مشتریان

بعد از این که آسانسور کارگاهی به وسیله متخصصان و تکنسین های ما عیب یابی شدن، و هزینه های لازم برای تعمیر بر آورد، شد، در صورت رضایت مشتریان و با توافق آن ها، کار تعمیر شروع می شود و در اسرع وقت تکنسین ها و تعمیرکاران به بهترین صورت و دقیق ترین حالت ممکن کار تعمیر را انجام داد و بعد از تست و بررسی های لازم، آسانسور کارگاهی را راه اندازی کرد و تحویل مشتری می دهند. به این صورت آسانسور کارگاهی مانند روز اول تعمیر شده و تحویل می گردد.

قیمت تعمیر آسانسور کارگاهی

یکی از مهم ترین و اصلی ترین دغدغه های بسیاری از مردم در زمان خرابی آسانسور کارگاهی قیمت آن می باشد. قیمت تعمیر آسانسور کارگاهی بر اساس پارامترهای مختلف تعیین می شود. به همین دلیل برای تعمیر آن نمی توان قیمت ثابت و مشخصی را ارائه نمود. از جمله فاکتورهایی که بر روی قیمت تعمیر آسانسور کارگاهی تاثیر می گذارد، می توان به برند و نوع آسانسور کارگاهی، قسمت و یا بخشی از آسانسور کارگاهی که دچار خرابی شده است،

تعمیر قطعه و یا نیاز به تعویض قطعه داشتن، دستمزد تعمیر کار و تکنسین و غیره اشاره نمود. همه این فاکتورها و عوامل می تواند قیمت نهایی تعمیر آسانسور کارگاهی را تعیین کند. ولی با این وجود، تعمیرکاران و تکنسین های این مرکز بر این تلاش می باشند، که بهترین و با کیفیت ترین نوع تعمیر آسانسور کارگاهی را با ارزان ترین و مناسب ترین قیمت انجام دهند. تا به این صورت رضایت حداکثری مشتریان را به دست آورند.

تعمیر آسانسور کارگاهی در تهران

تعمیر آسانسور در تهران می تواند برای بسیاری از افراد در نگاه اول دشوار و سر در گم کننده باشد. چرا که تعدد بالایی موسسات و مراکزی که به تعمیر آسانسور کارگاهی می پردازند، سبب می شود، که یافتن بهترین و قابل اطمینان ترین مرکز برای تعمیر آسانسور کارگاهی دشوار و سخت به نظر برسد. ولی با این وجود برای یافتن بهترین و معتبرترین مرکز تعمیر آسانسور کارگاهی در تهران می توانید به جستجو در سایت های اینترنتی بپردازید.

با کمی بررسی و جستجو می توان بهترین مرکز تعمیر آسانسور کارگاهی یعنی یگانه کرین را پیدا کرد. بهترین مرکز تعمیر آسانسور کارگاهی، مرکزی است، که دارای بهترین و مجرب ترین کادر تعمیراتی می باشد، که می توانند به بهترین صورت و با استفاده از به روزترین فناوری ها همه بخش ها و قسمت های آسانسور کارگاهی را با دقت و ظرافت بسیار بالا تعمیر کرده و تحویل مشتریان دهند. مشتریان با مراجعه به این مرکز، کار تعمیر آسانسور کارگاهی خود را به دست افراد توانمند و بسیار ماهر و متخصص می سپارند.

اطلاعات بیشتر

هدف از تاسیس این مجموعه، ارائه تمامی خدمات در حوزه تاور کرین و آسانسور کارگاهی است. لذا به منظور ارائه خدمات واردات و سرویس ماشین آلات ساختمانی مانند تاور کرین، آسانسور کارگاهی و جرثقیل کارگاهی این مجموعه تاسیس شد.

تکیه بر توان بالای تخصص، واردات و تولید ماشین آلات با کیفیت ساختمانی با بهره گیری و استفاده از کادر فنی مجرب کاری بود که مجموعه انجام داد. بنابراین خرید و فروش تاور کرین و آسانسور کارگاهی، نصب و سرویس و نگهداری از تاور کرین و سایر ماشین آلات ساختمانی با اخذ تاییدیه نصب و راه اندازی از جمله تخصص ها و کارکردهای مجموعه است.

ارتباط با تیم یگانه کرین در خصوص پروژه

    Call Now Buttonمشاوره و استعلام قیمت
    مشاوره و استعلام قیمت
    Send via WhatsApp