خرید آسانسور کارگاهی دست دوم

امروزه در صنایع مختلف از آسانسور کارگاهی استفاده می شود. استفاده از این آسانسورها در این صنایع اهمیت زیادی دارد. با استفاده از این آسانسورها می توان بسیاری از نیازها، از جمله نیاز به حمل بار، افراد و غیره را در محیط های کارگاهی و صنعتی و غیره بر طرف کرد. امروزه این آسانسورها به دو صورت نو و یا کارکرد در بازار به فروش می رسند. از این رو، افراد می تواند بر اساس معیارهای خود اقدام به خرید نو و یا دست دوم آن نمایند.

خرید آسانسور کارگاهی دست دوم

از جمله ضروریاتی که در محیط های کارگاهی و صنعتی وجود دارد، استفاده از آسانسور کارگاهی می باشد. ولی با این وجود در برخی از مواقع به علل و دلایل مختلف از جمله کوتاه زمان بودن پروژه و یا گرانی تهیه و خرید مواد اولیه سبب می شود، که مهندسان و معماران برای کاهش هزینه ها، به جای استفاده و خرید آسانسور کارگاهی نو به خرید کارکرد و دست دوم آن اکتفا کنند.

چرا که آسانسورهای کارگاهی دست دوم معمولا قیمت پایین تری دارند و به همین دلیل خرید و استفاده از آن می تواند تا حد زیادی سبب صرفه جویی در هزینه ها شود. از این رو، پیمانکاران و مالکانی که پروژه اجرایی شان بسیار کوتاه مدت است و یا به دلیل سیاست های مالی خود و میزان نقدینگی شان می توانند به خرید آسانسور کارگاهی دست دوم بپردازند.

بنابراین افزایش روز افزون هزینه ها در تهیه مواد و ابزارها در صنایع مختلف موجب شده است، که خرید دست دوم آن بسیار مناسب باشد. ولی با این حال، در همه پروژه ها خرید آسانسور کارگاهی دست دوم توصیه نمی شود. چرا که باید توجه داشت، این آسانسورها به صورت مستقیم با جان و مال انسان ها در ارتباط می باشند و به همین دلیل در زمان خرید باید بسیار دقت داشت و بهترین نوع آن را خریداری کرد.

نکات مهم در خرید آسانسور کارگاهی دست دوم

برای این که بهترین و با کیفیت ترین نوع آسانسور کارگاهی دست دوم را خریداری کنیم، بهتر است، قبل از خرید و برای خرید به برخی نکات مهم و کاربردی در این زمینه دقت و توجه داشته باشیم. از جمله این نکات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

– ایمنی و سالم بودن آسانسور کارگاهی

یکی از اولین و مهم ترین نکاتی که باید برای خرید آسانسور کارگاهی مدنظر داشته باشید، ایمنی آن می باشد. به دلیل این که آسانسورهاای کارگاهی دست دوم برای استفاده در مدت زمان کوتاه در نظر گرفته شده اند، بنابراین باید به ایمنی و سالم بودن آن بسیار توجه کرد، تا مشکلاتی به وجود نیاید. بنابراین در زمان خرید بهتر است، مشاوره های لازم صورت پذیرید و خرید از یک شرکت معتبر باشد.

– طول عمر و مدت زمان کارکرد آسانسور کارگاهی

از دیگر نکاتی که در زمان خرید این آسانسورها باید به آن دقت و توجه داشت، طول عمر و مدت زمان کارکرد آسانسور کارگاهی می باشد. بنابراین باید توجه کرد، که هر چقدر آسانسورهای کارگاهی قدیمی تر باشند، در نتیجه کارکرد زیادی دارند و طول عمر کمتری هم دارند. بنابراین توصیه می شود از خرید آسانسورهای کارگاهی خیلی قدیمی و کهنه اجتناب کنید.

– برند و تناژ آسانسور کارگاهی

از دیگر نکاتی که برای خرد آسانسور کارگاهی دست دوم باید به آن دقت و توجه داشت، برند و تناژ آسانسور کارگاهی می باشد. بر اساس نیاز خود، مختصات پروژه و غیره سعی کنید از بهترین برندها خریداری کنید. آسانسورهای کارگاهی در برندهای مختلف تولید می شوند، که در زمان خرید بهتر است از برندهای مطرح و معتبر خریداری کرد. علاوه بر این باید به تناژ آن نیز دقت کرد. تناژ آسانسور کارگاهی می تواند بسیار متفاوت باشد. ولی در زمان خرید بر اساس نیاز خود تناژ مناسب را انتخاب کنید.

– خرید از مرکز معتبر و قابل اطمینان

به دلیل حساسیت بالای کار به ویژه در خرید آسانسورهای کارگاهی دست دوم، لازم است، که برای خریدحتما به مراکز معتبر و قابل اطمینان مراجعه کرد. با مراجعه به این گونه مراکز می تواند بهترین و با کیفیت ترین نوع آسانسورهای کارگاهی را خریداری کرد.

– در دسترس بودن قطعات یدکی

با وجود این که آسانسورهای کارگاهی از کیفیت بالایی برخوردار می باشند، ولی با این حال، این تجهیزات هم به علل و دلایل مختلف امکان خرابی و ایراد دارد. به ویژه آسانسورهای کارگاهی دست دوم به دلیل کارکردهای زیاد و همچنین قدیمی بودن، بیشتر احتمال دارد، دچار مشکل و خرابی شود. از این رو، در زمان خرید آن باید دقت داشت و برند و نوعی را انتخاب کرد، که قطعات یدکی آن به راحتی در بازار پیدا می شود.

به ویژه امروزه که کشور در شرایط تحریمی قرار دارد، یافتن قطعات یدکی برخی از برندها و مدل های آسانسور کارگاهی بسیار دشوار است و در صورت خرابی می تواند مشکلات زیادی را به وجود آورد. بنابراین چه بهتر است، که از برندهای خریداری انجام شود، که قطعات یدکی آن در بازار وجود دارد و یا می توان از قطعات فابریک و با کیفیت داخلی در زمان خرابی آن استفاده کرد.

مشاوره فنی و استعلام قیمت

شرکت یگانه کرین با فراهم نمودن بستری مناسب و آسان برای ارتباط با تیم فنی شما کارفرمایان محترم را تکریم نموده است. کافیست برای مشاوره و استعلام قیمت در هر کدام از موارد ذکر شده در این صفحه با ما تماس حصل فرمایید.

– مراحل خرید آسانسور کارگاهی کارکرده

برای خرید بهترین و معتبرترین نوع آسانسور کارگاهی می توانید به شرکت ما مراجعه کنید. در این شرکت می توانید بهترین و مناسب ترین نوع آسانسور کارگاهی کار کرد را به قیمت مناسب و همچنین با کارکرد کم خریداری نماید. برای خرید آسانسور کارگاهی دست دوم و کارکرد از این موسسه می توانید مراحل زیر را طی نمایند.

– انجام مشاوره های لازم

قبل از این که اقدام به خرید کنید، می توانید با متخصصان و مشاوران ما در این زمینه مشورت کنید. کارشناسان ما آماده ارائه مشاوره های لازم به صورت رایگان به مشتریان عزیز می باشند. بنابراین برای دریافت مشاوره های لازم و به روز با شماره های درج شده در سایت، با ما تماس بگیرید.

– بازدید از محل

بعد از این که تماس گرفتید و مشاوره های لازم انجام شد، کارشناسان و متخصصان ما برای بررسی های دقیق تر و تعیین بهترین و مناسب ترین نوع آسانسور کارگاهی دست دوم به محل اجرای پروژه اعزام می شوند. تا بتوانند با بررسی های کارشناسی و دقیق بهترین و مناسب ترین آسانسور کارگاهی دست دوم و کارکرد را به شما پیشنهاد دهند.

– عقد قرار داد و خرید

بعد از این که بررسی ها انجام شد و آسانسور کارگاهی دست دوم مناسب تشخیص داده شد، مشتریان می توانند بر اساس قرارداد به راحتی و آسانی آسانسور کارگاهی دست دوم را خریداری نمایند. شرکت ما در تمام مراحل بعد از خرید هم همراه مشتری بوده و مشاوره های لازم برای نصب، ضمانت حمل و نقل، سرویس و نگهداری و غیره را به خریداران و مشتریان ارائه می نماید.

قیمت خرید آسانسور کارگاهی کارکرده

یکی از مهم ترین و اصلی ترین نکاتی که در زمان خرید آسانسور کارگاهی مورد توجه و دقت بسیاری از خریداران و مشتریان می باشد، قیمت خرید آسانسور کارگاهی کارکرد می باشد. قیمت آسانسورهای کارگاهی کار کرده و دست دوم بر اساس فاکتورها و پارامترهای مختلفی تعیین می شود. از جمله این پارامترها می تواند به مدت زمان کار کرد آسانسور کارگاهی، تناژ آن، ایمنی بالای آسانسور کارگاهی، برند و نوع آن و غیره اشاره کرد.

همه این فاکتورها می تواند سبب تغییر در قیمت ها شده و قیمت های آسانسور کارگاهی دست دوم را کم و زیاد کند. از این رو، نمی توان برای آسانسورهای کارگاهی دست دوم قیمت مشخص و ثابت شده ای را ذکر کرد. ولی با این وجود می توان با مراجعه به این شرکت، بهترین و با کیفیت ترین مدل ها و برندهای آسانسور کارگاهی را با ارزان ترین و مناسب ترین قیمت خریداری نمود.

خرید آسانسور کارگاهی کارکرده در تهران

خرید آسانسور کارگاهی کار کرده در شهر تهران می توان در نگاه اول کمی دشوار و سخت به نظر برسد. چرا که تنوع بالا و تعدد زیاد مراکز خرید و فروش آسانسورهای کارگاهی موجب شده است، که بسیاری از پیمانکاران، مهندسان و غیره در زمان خرید و انتخاب بهترین و مناسب ترین نوع آسانسور کارگاهی دچار سر درگمی شوند.

علاوه بر این در خرید آسانسور کارگاهی دست دوم و یا حتی نو، بسیاری از افراد سودجو و غیره وجود دارند، که به دلیل سود و منفعت بالا، سعی می کنند، آسانسورهای کارگاهی غیر ایمنی و یا ایمنی پایین را به فروش برسانند. حتی برخی از این سودجویان آسانسورهای کارگاهی بسیار کهنه و قدیمی را که عمر مفید آن ها بسیار پایین است، را به فروش می رسانند. در این صورت، اگر بی توجهی و سهل انگاری شود، خرید آن ها می تواند خطرات و آسیب های جانی و مالی زیادی را به دنبال داشته باشد.

خرید آسانسور کارگاهی دست دوم یگانه کرین

بنابراین برای خرید بهترین و مناسب ترین نوع آسانسور کارگاهی دست دوم بهتر است، به یک مرکز معتبر و قابل اطمینان مراجعه کرد که آسانسورهای کارگاهی دست دوم از ایمنی و اطمینان های لازم سلامت برخوردار باشند. شرکت یگانه کرین بر این اساس، همه نگرانی های خریداران از جمله نگرانی در مورد خرابی های احتمالی آسانسور کارگاهی دست دوم، ایرادهای احتمالی و غیره را تضمین می نماید و به این صورت مشتریان می توانند با خیال آسوده و راحت تر اقدام به خرید انواع برندهای و مدل های آسانسور کارگاهی دست دوم نمایند.

خرید آسانسور کارگاهی دست دوم

آسانسور های کارگاهی، می توانند یکی از بهترین گزینه ها در خصوص انجام امور جابجایی در پروژه باشند. شما می توانید آن ها را به شیوه های مختلف تهیه کرده و از آن ها نهایت استفاده را در حوزه حمل و نقل ببرید. آسانسور های کارگاهی نو، دست دو و آسانسور های کارگاهی اجاره ای از جمله انواع مختلف در خصوص تهیه آسانسورهای کارگاهی هستند که شما می توانید با انتخاب یکی از آن ها به نسبت بودجه و کارایی  می‌ خواهید به آن ها دسترسی پیدا کنید. آن ها می تواند ایمنی پروژه را در درصد قابل توجهی افزایش شده و موجب تسریع پروژه شما گردند. همچنین، آن ها می توانند برای شما  در صرف هزینه ها و زمان صرفه جویی کنند. در ادامه، به متداول ترین سوال ها در حوزه آسانسورهای کارگاهی می پردازیم تا بتوانیم به واسطه آن برای شما پدید آورنده بهترین عملکرد در این حوزه باشید. در ابتدا به بررسی مزایا و معایب آسانسور های کارگاهی دست دوم می‌ پردازیم تا بتوانیم انتخاب بهتری در حوزه آسانسورهای کارگاهی دست پیدا کنید.

مزایا و معایب آسانسورهای کارگاهی دست دوم چیست

آسانسور های کارگاهی دسته دو، ویژگی های خاص خود را دارد که در ادامه با بررسی دقیق ویژگی آن ها نقاط مثبت و منفی در زمینه تهیه آن ها در  این حوزه به نگرش بهتری خواهیم برسید. از مزایای تهیه آسانسورهای کارگاهی دست دو می‌ توان به ارائه کیفیت و ایمنی در کنار هزینه‌ های حداقل اشاره کرد که به نسبت تهیه آسانسورهای کارگاهی نو بسیار کمتر است. آسانسور های کارگاهی دست دو می توانند در جهت صرفه جویی در هزینه برای شما بهترین گزینه باشد. بنابراین، شما می‌ توانید با آگاهی بیشتر در زمینه تهیه آسانسورهای کارگاهی دست دو قدم بردارید و برای خود با صرف هزینه‌ های حداقل آسانسور کارگاهی را در برند مدل و کیفیت مدنظرتان تهیه کنید. این مسئله در صورتی می‌ تواند برای شما بهترین گزینه باشد که شما بودجه کافی برای تهیه کیفیت مورد نظر را نداشته باشید و به سبب آن آسانسور  کارگاهی مد نظرتان و در نوع دلخواهتان با هزینه مناسب تر تهیه کنید. زیرا، هیچ گاه نباید از کیفیت مد نظرتان دست بکشید تا بتوانید آسانسور کارگاهی را در حالت نو تهیه کنید. در این شرایط تهیه  آسانسور کارگاهی دست دوم با کیفیت برند و مدل مد نظر شما گزینه مقرون به صرفه ای است. از معایب آسانسور های کارگاهی دسته دوم نیز می توان به بالا بودن میزان تعمیرات و مونتاژ آن ها اشاره کرد. به این علت، ممکن است که پیش از شما می توانید در پروژه های خود از آسانسور کارگاهی استفاده کرده و نسبت به بازرسی‌ های دوره‌ای و تعمیر آن دقت زیادی نداشته باشد. همچنین، ممکن است که با عدم رعایت اصول و استاندارد ها موجب خرابی تدریج  آسانسور کارگاهی شده باشد که پس از مدتی با استفاده بیشتر از آن نمایان می گردد. اما، شما می توانید با تهیه آسانسور کارگاهی از شرکت معتبر این نقطه ضعف را رفع کرده و بهترین عملکرد را در زمینه تهیه آسانسورهایی کارگاهی داشته باشید.

خرید آسانسورهای کارگاهی کارکرده با ظرفیت های مختلف

از آن جایی که تهیه آسانسور کارگاهی برای سازندگان در اولویت بوده و یکی از اصلی ترین پیش نیاز ها در زمینه ساخت پروژه های باشکوه و عظیم است، بررسی شاخص های فنی آن ها اهمیت بسیاری پیدا می کند. خصوصاً، بررسی ظرفیت آسانسور کارگاهی از جمله شاخص‌ های فنی مهم در زمینه تهیه آن است. به طور قطع، زمانی که شما بخواهید آسانسور کارگاهی خود را به صورت کار کرده تهیه کنید، این مسئله اهمیت بیشتری پیدا می کند تا انتخاب بهتری داشته باشید. با افزایش حضور تکنولوژی در حوزه صنعت، آسانسور های کارگاهی نیز در انواع متفاوتی قرار گرفتند که ظرفیت های مختلفی را شامل می شود که از جمله آن ها می توان به ظرفیت ۵۰۰ کیلوگرم، 1000 کیلوگرم، ۲۰۰۰ کیلوگرم 2500 و 3000 کیلوگرم اشاره کرد که هر کدام با دسترسی، ایمنی و مکانیزم مختلفی در دسترس شما قرار گرفتند. با اختلاف ظرفیت ارتفاع های پوشش دهنده آسانسورهای کارگاهی نیز متفاوت می گردد. اما، شما در ابتدا باید میزان ظرفیتی که می خواهید در پروژه از آن استفاده کنید، را تعیین کنید و در مرحله بعد، به ارتفاع مد نظرتان بپردازید. همچنین، در کنار آن باید به بررسی قابلیت‌ های آسانسور کارگاهی مد نظرتان بپردازید و قطعات آن را به صورت دقیق تر بررسی کنید تا بتوانید با سیستم عامل و قابلیت هایی که می تواند به شما ارائه دهد. در نهایت، تیم مجرب یگانه کرین می تواند در تمامی مسیر انتخاب و تهیه آسانسور کارگاهی مد نظرتان در کنار شما باشد و با ارائه آسانسورهای کارگاهی در بالا ترین کیفیت و معتبرترین برندها شما را از  مراجع دیگر بی نیاز کند.

 بهترین برند فرانسوی و آلمانی برای خرید آسانسور کارگاهی دست دوم چیست

در خصوص تهیه آسانسورهای کارگاهی دست دوم شما می توانید از برند دلخواهتان با هزینه کمتر بهترین آسانسور کارگاهی مناسب پروژه تان را انتخاب کنید. اما، در ابتدا باید به شناختی کامل تر از آن رسیده تا بتوانید با استراتژی هوشمندانه در زمینه انتخاب بهترین برند قدم بردارید. به طور مثال، برند میتسوبیشی یک برندی معتبر در خصوص تهیه آسانسورهای کارگاهی است که تهیه آن در توکیو ترکیه بوده و هم اکنون از برندهای چند ملیتی به حساب می آید که فرانسه نیز در میان این ملیت ها قرار گرفته است. این برند، یکی از معروف ترین و قدیمی ترین برندها است که علاوه بر آسانسورهای کارگاهی در حوزه صنعت و رشد تکنولوژی نقش بسیاری داشته و با تولید موارد مختلف برای همگان اجناسی با کیفیت را در طیف گسترده ای از انواع به وجود می آورد. آسانسور های کارگاهی در این برند می توانند گزینه های مناسبی برای شما در جهت داشتن پروژه بهتر باشد. برند های آلمانی بسیاری در خصوص تولید آسانسور های کارگاهی فعالیت می‌ کند که از جمله آن ها می‌توان به برند اوتیس اشاره کرد برند اوتیس نیز همانند برند میتسوبیشی یک برند چند ملیتی است که از ملیت های آن می توان به آلمان اشاره کرد. به طور کل، آلمانی ها در طول تاریخ توانستند در خصوص رشد تکنولوژی جهانی خصوصاً در حوزه صنعت نقش آفرینی های بسیاری داشته باشند. برند اوتیس، یکی از معتبر ترین برند های جهانی است که بالا ترین حجم درآمد خود را از آسانسورها تولید می کند. این برند که اجناس آن بسیار با کیفیت بوده و از قطعاتی ایمن و کاربردی فوق‌ العاده تشکیل شده است. در نتیجه، شما می توانید به بررسی دقیق ترین برند های فرانسوی و آلمانی بپردازید تا بتوانید در زمینه تهیه آسانسور کارگاهی دست دوم خود عملکرد بهتری داشته باشید.

 مزایای مشاوره خرید آسانسور کارگاهی  کارکرده چیست

به طور قطع، افراد همیشه در تصمیم های مهم و حساس از گزینه مشورت با افراد متخصص بهره می گیرند تا بتوانند بهترین عملکرد را در این حوزه داشته باشد. از مزایای مشاوره در تهیه آسانسورهای کارگاهی دست دو می توان به بررسی بیشتر و تخصصی تر در جهت یافت برند، مدل و شرکتی معتبر در خصوص تهیه آن است که به شما این قابلیت را می دهد تا آسانسور های کارگاهی کارکرده خود را در بالاترین ایمنی ها تهیه کنید. از دیگر مزایای مشاوره در زمینه خرید آسانسور های کارگاهی به صورت دسته دو می توان به بررسی دقیق تر انجام بازرسی‌ های دوره‌ ای در پروژه اشاره کرد. پیش از رعایت استاندارد ها و سلامت تمام قطعات اشاره کرد. علاوه بر آن، سعی کنید در این زمینه از افراد متخصص کمک بگیرید. زیرا، می توانند به شما بهترین مشاوره را داده و در این زمینه به شما کمک بسیاری کند. تیم مجرب یگانه کرین، می تواند برای شما مشاورانی مجرب را در خصوص مشورت همه جانبه در حوزه آسانسور های کارگاهی ارائه دهند تا بتوانید بهترین عملکرد را در این حوزه داشته باشید.

گارانتی و خدمات آسانسور کارگاهی دست دوم به چه صورت است

بهترین گارانتی برای تهیه آسانسورهای کارگاهی خصوصاً در نوع دست دوم ارائه آن ها از شرکتی معتبر است. شما می توانید از شرکت یگانه کرین در خصوص ارائه خدمات صنعتی چون تهیه آسانسور های کارگاهی دست دو استفاده کنید تا بتوانید از خدمات همه جانبه آن در این توسعه استفاده کرده و برای خود پدید آورنده بهترین پروژه باشید. شما می توانید با ارائه گارانتی آسانسور های کارگاهی دست دوم برای خود پدید آورنده تضمین در این حوزه باشید. گارانتی و ضمانت می تواند برای شما تضمین معتبری در خصوص به این دستگاه های غول‌ آسا با خیالی آسوده باشد. شما باید بتوانید شرکتی را در خصوص آسانسورهای کارگاهی دست دو در نظر بگیرید که برای شما پدید آورنده خدماتی همه‌ جانبه و گارانتی های دراز مدت هستند. یگانه کرین می تواند برای شما پدید آورنده آسانسور های کارگاهی با گارانتی بسیار بالا و خدماتی همه‌ جانبه در این حوزه باشد تا شما را از مراجع دیگر بی نیاز کرده و با ارائه مناسب ترین قیمت ها در این زمینه به شما خدمت رسانی کند. زمانی که می‌ خواهید آسانسور کارگاهی خود را به صورت دست دو تهیه کنید، گارانتی اهمیت بیشتری پیدا می کند تا در صورت خرابی تدریجی آسانسور کارگاهی به‌ دلیل استفاده بد در پروژه های پیشین بتوانید در خصوص تعمیر آن اقدام کرده و با صرف هزینه‌ های حداقل بهترین کیفیت را تجربه کنید. ارائه گارانتی از سمت شرکت های معتبر می تواند برای شما نقش مهر تاییدی در خصوص سلامت این دستگاه باشد.

در نهایت، شما می توانید با همراهی تیم معتبر یگانه کرین در خصوص داشتن عملکردی بهتر اقدام کنید.

اطلاعات بیشتر

هدف از تاسیس این مجموعه، ارائه تمامی خدمات در حوزه تاور کرین و آسانسور کارگاهی است. لذا به منظور ارائه خدمات واردات و سرویس ماشین آلات ساختمانی مانند تاور کرین، آسانسور کارگاهی و جرثقیل کارگاهی این مجموعه تاسیس شد.

تکیه بر توان بالای تخصص، واردات و تولید ماشین آلات با کیفیت ساختمانی با بهره گیری و استفاده از کادر فنی مجرب کاری بود که مجموعه انجام داد. بنابراین خرید و فروش تاور کرین و آسانسور کارگاهی، نصب و سرویس و نگهداری از تاور کرین و سایر ماشین آلات ساختمانی با اخذ تاییدیه نصب و راه اندازی از جمله تخصص ها و کارکردهای مجموعه است.

ارتباط با تیم یگانه کرین در خصوص پروژه

  ✅ خرید آسانسور کارگاهی نو بهتر است یا دست دوم ؟

  ۱
  ۲
  ۳
  ۴
  ۵
  میانگین امتیازات ۵ از ۵

  ✅ چه برندهای از اسانسور کارگاهی دست دوم در ایران وجود دارد ؟

  ۱
  ۲
  ۳
  ۴
  ۵
  میانگین امتیازات ۵ از ۵

  ✅ مراحل خرید آسانسور کارگاهی دست دوم در یگانه کرین چگونه است ؟

  ۱
  ۲
  ۳
  ۴
  ۵
  میانگین امتیازات ۵ از ۵

  ✅ آیا آسانسور کارگاهی کارکرده دارای ضمانت و گارانتی است ؟

  ۱
  ۲
  ۳
  ۴
  ۵
  میانگین امتیازات ۵ از ۵

  ✅ حدود قیمت آسانسور کارگاهی دست دوم در ایران چقدر است ؟

  ۱
  ۲
  ۳
  ۴
  ۵
  میانگین امتیازات ۵ از ۵

  ۱
  ۲
  ۳
  ۴
  ۵
  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  مشاوره و استعلام قیمت
  مشاوره و استعلام قیمت
  Send via WhatsApp