خرید آسانسور کارگاهی دست دوم

امروزه در صنایع مختلف از آسانسور کارگاهی استفاده می شود. استفاده از این آسانسورها در این صنایع اهمیت زیادی دارد. با استفاده از این آسانسورها می توان بسیاری از نیازها، از جمله نیاز به حمل بار، افراد و غیره را در محیط های کارگاهی و صنعتی و غیره بر طرف کرد. امروزه این آسانسورها به دو صورت نو و یا کارکرد در بازار به فروش می رسند. از این رو، افراد می تواند بر اساس معیارهای خود اقدام به خرید نو و یا دست دوم آن نمایند.

خرید آسانسور کارگاهی دست دوم

از جمله ضروریاتی که در محیط های کارگاهی و صنعتی وجود دارد، استفاده از آسانسور کارگاهی می باشد. ولی با این وجود در برخی از مواقع به علل و دلایل مختلف از جمله کوتاه زمان بودن پروژه و یا گرانی تهیه و خرید مواد اولیه سبب می شود، که مهندسان و معماران برای کاهش هزینه ها، به جای استفاده و خرید آسانسور کارگاهی نو به خرید کارکرد و دست دوم آن اکتفا کنند.

چرا که آسانسورهای کارگاهی دست دوم معمولا قیمت پایین تری دارند و به همین دلیل خرید و استفاده از آن می تواند تا حد زیادی سبب صرفه جویی در هزینه ها شود. از این رو، پیمانکاران و مالکانی که پروژه اجرایی شان بسیار کوتاه مدت است و یا به دلیل سیاست های مالی خود و میزان نقدینگی شان می توانند به خرید آسانسور کارگاهی دست دوم بپردازند.

بنابراین افزایش روز افزون هزینه ها در تهیه مواد و ابزارها در صنایع مختلف موجب شده است، که خرید دست دوم آن بسیار مناسب باشد. ولی با این حال، در همه پروژه ها خرید آسانسور کارگاهی دست دوم توصیه نمی شود. چرا که باید توجه داشت، این آسانسورها به صورت مستقیم با جان و مال انسان ها در ارتباط می باشند و به همین دلیل در زمان خرید باید بسیار دقت داشت و بهترین نوع آن را خریداری کرد.

نکات مهم در خرید آسانسور کارگاهی دست دوم

برای این که بهترین و با کیفیت ترین نوع آسانسور کارگاهی دست دوم را خریداری کنیم، بهتر است، قبل از خرید و برای خرید به برخی نکات مهم و کاربردی در این زمینه دقت و توجه داشته باشیم. از جمله این نکات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

– ایمنی و سالم بودن آسانسور کارگاهی

یکی از اولین و مهم ترین نکاتی که باید برای خرید آسانسور کارگاهی مدنظر داشته باشید، ایمنی آن می باشد. به دلیل این که آسانسورهاای کارگاهی دست دوم برای استفاده در مدت زمان کوتاه در نظر گرفته شده اند، بنابراین باید به ایمنی و سالم بودن آن بسیار توجه کرد، تا مشکلاتی به وجود نیاید. بنابراین در زمان خرید بهتر است، مشاوره های لازم صورت پذیرید و خرید از یک شرکت معتبر باشد.

– طول عمر و مدت زمان کارکرد آسانسور کارگاهی

از دیگر نکاتی که در زمان خرید این آسانسورها باید به آن دقت و توجه داشت، طول عمر و مدت زمان کارکرد آسانسور کارگاهی می باشد. بنابراین باید توجه کرد، که هر چقدر آسانسورهای کارگاهی قدیمی تر باشند، در نتیجه کارکرد زیادی دارند و طول عمر کمتری هم دارند. بنابراین توصیه می شود از خرید آسانسورهای کارگاهی خیلی قدیمی و کهنه اجتناب کنید.

– برند و تناژ آسانسور کارگاهی

از دیگر نکاتی که برای خرد آسانسور کارگاهی دست دوم باید به آن دقت و توجه داشت، برند و تناژ آسانسور کارگاهی می باشد. بر اساس نیاز خود، مختصات پروژه و غیره سعی کنید از بهترین برندها خریداری کنید. آسانسورهای کارگاهی در برندهای مختلف تولید می شوند، که در زمان خرید بهتر است از برندهای مطرح و معتبر خریداری کرد. علاوه بر این باید به تناژ آن نیز دقت کرد. تناژ آسانسور کارگاهی می تواند بسیار متفاوت باشد. ولی در زمان خرید بر اساس نیاز خود تناژ مناسب را انتخاب کنید.

– خرید از مرکز معتبر و قابل اطمینان

به دلیل حساسیت بالای کار به ویژه در خرید آسانسورهای کارگاهی دست دوم، لازم است، که برای خریدحتما به مراکز معتبر و قابل اطمینان مراجعه کرد. با مراجعه به این گونه مراکز می تواند بهترین و با کیفیت ترین نوع آسانسورهای کارگاهی را خریداری کرد.

– در دسترس بودن قطعات یدکی

با وجود این که آسانسورهای کارگاهی از کیفیت بالایی برخوردار می باشند، ولی با این حال، این تجهیزات هم به علل و دلایل مختلف امکان خرابی و ایراد دارد. به ویژه آسانسورهای کارگاهی دست دوم به دلیل کارکردهای زیاد و همچنین قدیمی بودن، بیشتر احتمال دارد، دچار مشکل و خرابی شود. از این رو، در زمان خرید آن باید دقت داشت و برند و نوعی را انتخاب کرد، که قطعات یدکی آن به راحتی در بازار پیدا می شود.

به ویژه امروزه که کشور در شرایط تحریمی قرار دارد، یافتن قطعات یدکی برخی از برندها و مدل های آسانسور کارگاهی بسیار دشوار است و در صورت خرابی می تواند مشکلات زیادی را به وجود آورد. بنابراین چه بهتر است، که از برندهای خریداری انجام شود، که قطعات یدکی آن در بازار وجود دارد و یا می توان از قطعات فابریک و با کیفیت داخلی در زمان خرابی آن استفاده کرد.

مشاوره فنی و استعلام قیمت

شرکت یگانه کرین با فراهم نمودن بستری مناسب و آسان برای ارتباط با تیم فنی شما کارفرمایان محترم را تکریم نموده است. کافیست برای مشاوره و استعلام قیمت در هر کدام از موارد ذکر شده در این صفحه با ما تماس حصل فرمایید.

– مراحل خرید آسانسور کارگاهی کارکرده

برای خرید بهترین و معتبرترین نوع آسانسور کارگاهی می توانید به شرکت ما مراجعه کنید. در این شرکت می توانید بهترین و مناسب ترین نوع آسانسور کارگاهی کار کرد را به قیمت مناسب و همچنین با کارکرد کم خریداری نماید. برای خرید آسانسور کارگاهی دست دوم و کارکرد از این موسسه می توانید مراحل زیر را طی نمایند.

– انجام مشاوره های لازم

قبل از این که اقدام به خرید کنید، می توانید با متخصصان و مشاوران ما در این زمینه مشورت کنید. کارشناسان ما آماده ارائه مشاوره های لازم به صورت رایگان به مشتریان عزیز می باشند. بنابراین برای دریافت مشاوره های لازم و به روز با شماره های درج شده در سایت، با ما تماس بگیرید.

– بازدید از محل

بعد از این که تماس گرفتید و مشاوره های لازم انجام شد، کارشناسان و متخصصان ما برای بررسی های دقیق تر و تعیین بهترین و مناسب ترین نوع آسانسور کارگاهی دست دوم به محل اجرای پروژه اعزام می شوند. تا بتوانند با بررسی های کارشناسی و دقیق بهترین و مناسب ترین آسانسور کارگاهی دست دوم و کارکرد را به شما پیشنهاد دهند.

– عقد قرار داد و خرید

بعد از این که بررسی ها انجام شد و آسانسور کارگاهی دست دوم مناسب تشخیص داده شد، مشتریان می توانند بر اساس قرارداد به راحتی و آسانی آسانسور کارگاهی دست دوم را خریداری نمایند. شرکت ما در تمام مراحل بعد از خرید هم همراه مشتری بوده و مشاوره های لازم برای نصب، ضمانت حمل و نقل، سرویس و نگهداری و غیره را به خریداران و مشتریان ارائه می نماید.

قیمت خرید آسانسور کارگاهی کارکرده

یکی از مهم ترین و اصلی ترین نکاتی که در زمان خرید آسانسور کارگاهی مورد توجه و دقت بسیاری از خریداران و مشتریان می باشد، قیمت خرید آسانسور کارگاهی کارکرد می باشد. قیمت آسانسورهای کارگاهی کار کرده و دست دوم بر اساس فاکتورها و پارامترهای مختلفی تعیین می شود. از جمله این پارامترها می تواند به مدت زمان کار کرد آسانسور کارگاهی، تناژ آن، ایمنی بالای آسانسور کارگاهی، برند و نوع آن و غیره اشاره کرد.

همه این فاکتورها می تواند سبب تغییر در قیمت ها شده و قیمت های آسانسور کارگاهی دست دوم را کم و زیاد کند. از این رو، نمی توان برای آسانسورهای کارگاهی دست دوم قیمت مشخص و ثابت شده ای را ذکر کرد. ولی با این وجود می توان با مراجعه به این شرکت، بهترین و با کیفیت ترین مدل ها و برندهای آسانسور کارگاهی را با ارزان ترین و مناسب ترین قیمت خریداری نمود.

خرید آسانسور کارگاهی کارکرده در تهران

خرید آسانسور کارگاهی کار کرده در شهر تهران می توان در نگاه اول کمی دشوار و سخت به نظر برسد. چرا که تنوع بالا و تعدد زیاد مراکز خرید و فروش آسانسورهای کارگاهی موجب شده است، که بسیاری از پیمانکاران، مهندسان و غیره در زمان خرید و انتخاب بهترین و مناسب ترین نوع آسانسور کارگاهی دچار سر درگمی شوند.

علاوه بر این در خرید آسانسور کارگاهی دست دوم و یا حتی نو، بسیاری از افراد سودجو و غیره وجود دارند، که به دلیل سود و منفعت بالا، سعی می کنند، آسانسورهای کارگاهی غیر ایمنی و یا ایمنی پایین را به فروش برسانند. حتی برخی از این سودجویان آسانسورهای کارگاهی بسیار کهنه و قدیمی را که عمر مفید آن ها بسیار پایین است، را به فروش می رسانند. در این صورت، اگر بی توجهی و سهل انگاری شود، خرید آن ها می تواند خطرات و آسیب های جانی و مالی زیادی را به دنبال داشته باشد.

خرید آسانسور کارگاهی دست دوم یگانه کرین

بنابراین برای خرید بهترین و مناسب ترین نوع آسانسور کارگاهی دست دوم بهتر است، به یک مرکز معتبر و قابل اطمینان مراجعه کرد که آسانسورهای کارگاهی دست دوم از ایمنی و اطمینان های لازم سلامت برخوردار باشند. شرکت یگانه کرین بر این اساس، همه نگرانی های خریداران از جمله نگرانی در مورد خرابی های احتمالی آسانسور کارگاهی دست دوم، ایرادهای احتمالی و غیره را تضمین می نماید و به این صورت مشتریان می توانند با خیال آسوده و راحت تر اقدام به خرید انواع برندهای و مدل های آسانسور کارگاهی دست دوم نمایند.

خرید آسانسور کارگاهی دست دوم

آسانسور های کارگاهی، می توانند یکی از بهترین گزینه ها در خصوص انجام امور جابجایی در پروژه باشند. شما می توانید آن ها را به شیوه های مختلف تهیه کرده و از آن ها نهایت استفاده را در حوزه حمل و نقل ببرید. آسانسور های کارگاهی نو، دست دو و آسانسور های کارگاهی اجاره ای از جمله انواع مختلف در خصوص تهیه آسانسورهای کارگاهی هستند که شما می توانید با انتخاب یکی از آن ها به نسبت بودجه و کارایی  می‌ خواهید به آن ها دسترسی پیدا کنید. آن ها می تواند ایمنی پروژه را در درصد قابل توجهی افزایش شده و موجب تسریع پروژه شما گردند. همچنین، آن ها می توانند برای شما  در صرف هزینه ها و زمان صرفه جویی کنند. در ادامه، به متداول ترین سوال ها در حوزه آسانسورهای کارگاهی می پردازیم تا بتوانیم به واسطه آن برای شما پدید آورنده بهترین عملکرد در این حوزه باشید. در ابتدا به بررسی مزایا و معایب آسانسور های کارگاهی دست دوم می‌ پردازیم تا بتوانیم انتخاب بهتری در حوزه آسانسورهای کارگاهی دست پیدا کنید.

مزایا و معایب آسانسورهای کارگاهی دست دوم چیست

آسانسور های کارگاهی دسته دو، ویژگی های خاص خود را دارد که در ادامه با بررسی دقیق ویژگی آن ها نقاط مثبت و منفی در زمینه تهیه آن ها در  این حوزه به نگرش بهتری خواهیم برسید. از مزایای تهیه آسانسورهای کارگاهی دست دو می‌ توان به ارائه کیفیت و ایمنی در کنار هزینه‌ های حداقل اشاره کرد که به نسبت تهیه آسانسورهای کارگاهی نو بسیار کمتر است. آسانسور های کارگاهی دست دو می توانند در جهت صرفه جویی در هزینه برای شما بهترین گزینه باشد. بنابراین، شما می‌ توانید با آگاهی بیشتر در زمینه تهیه آسانسورهای کارگاهی دست دو قدم بردارید و برای خود با صرف هزینه‌ های حداقل آسانسور کارگاهی را در برند مدل و کیفیت مدنظرتان تهیه کنید. این مسئله در صورتی می‌ تواند برای شما بهترین گزینه باشد که شما بودجه کافی برای تهیه کیفیت مورد نظر را نداشته باشید و به سبب آن آسانسور  کارگاهی مد نظرتان و در نوع دلخواهتان با هزینه مناسب تر تهیه کنید. زیرا، هیچ گاه نباید از کیفیت مد نظرتان دست بکشید تا بتوانید آسانسور کارگاهی را در حالت نو تهیه کنید. در این شرایط تهیه  آسانسور کارگاهی دست دوم با کیفیت برند و مدل مد نظر شما گزینه مقرون به صرفه ای است. از معایب آسانسور های کارگاهی دسته دوم نیز می توان به بالا بودن میزان تعمیرات و مونتاژ آن ها اشاره کرد. به این علت، ممکن است که پیش از شما می توانید در پروژه های خود از آسانسور کارگاهی استفاده کرده و نسبت به بازرسی‌ های دوره‌ای و تعمیر آن دقت زیادی نداشته باشد. همچنین، ممکن است که با عدم رعایت اصول و استاندارد ها موجب خرابی تدریج  آسانسور کارگاهی شده باشد که پس از مدتی با استفاده بیشتر از آن نمایان می گردد. اما، شما می توانید با تهیه آسانسور کارگاهی از شرکت معتبر این نقطه ضعف را رفع کرده و بهترین عملکرد را در زمینه تهیه آسانسورهایی کارگاهی داشته باشید.

خرید آسانسورهای کارگاهی کارکرده با ظرفیت های مختلف

از آن جایی که تهیه آسانسور کارگاهی برای سازندگان در اولویت بوده و یکی از اصلی ترین پیش نیاز ها در زمینه ساخت پروژه های باشکوه و عظیم است، بررسی شاخص های فنی آن ها اهمیت بسیاری پیدا می کند. خصوصاً، بررسی ظرفیت آسانسور کارگاهی از جمله شاخص‌ های فنی مهم در زمینه تهیه آن است. به طور قطع، زمانی که شما بخواهید آسانسور کارگاهی خود را به صورت کار کرده تهیه کنید، این مسئله اهمیت بیشتری پیدا می کند تا انتخاب بهتری داشته باشید. با افزایش حضور تکنولوژی در حوزه صنعت، آسانسور های کارگاهی نیز در انواع متفاوتی قرار گرفتند که ظرفیت های مختلفی را شامل می شود که از جمله آن ها می توان به ظرفیت ۵۰۰ کیلوگرم، 1000 کیلوگرم، ۲۰۰۰ کیلوگرم 2500 و 3000 کیلوگرم اشاره کرد که هر کدام با دسترسی، ایمنی و مکانیزم مختلفی در دسترس شما قرار گرفتند. با اختلاف ظرفیت ارتفاع های پوشش دهنده آسانسورهای کارگاهی نیز متفاوت می گردد. اما، شما در ابتدا باید میزان ظرفیتی که می خواهید در پروژه از آن استفاده کنید، را تعیین کنید و در مرحله بعد، به ارتفاع مد نظرتان بپردازید. همچنین، در کنار آن باید به بررسی قابلیت‌ های آسانسور کارگاهی مد نظرتان بپردازید و قطعات آن را به صورت دقیق تر بررسی کنید تا بتوانید با سیستم عامل و قابلیت هایی که می تواند به شما ارائه دهد. در نهایت، تیم مجرب یگانه کرین می تواند در تمامی مسیر انتخاب و تهیه آسانسور کارگاهی مد نظرتان در کنار شما باشد و با ارائه آسانسورهای کارگاهی در بالا ترین کیفیت و معتبرترین برندها شما را از  مراجع دیگر بی نیاز کند.

 بهترین برند فرانسوی و آلمانی برای خرید آسانسور کارگاهی دست دوم چیست

در خصوص تهیه آسانسورهای کارگاهی دست دوم شما می توانید از برند دلخواهتان با هزینه کمتر بهترین آسانسور کارگاهی مناسب پروژه تان را انتخاب کنید. اما، در ابتدا باید به شناختی کامل تر از آن رسیده تا بتوانید با استراتژی هوشمندانه در زمینه انتخاب بهترین برند قدم بردارید. به طور مثال، برند میتسوبیشی یک برندی معتبر در خصوص تهیه آسانسورهای کارگاهی است که تهیه آن در توکیو ترکیه بوده و هم اکنون از برندهای چند ملیتی به حساب می آید که فرانسه نیز در میان این ملیت ها قرار گرفته است. این برند، یکی از معروف ترین و قدیمی ترین برندها است که علاوه بر آسانسورهای کارگاهی در حوزه صنعت و رشد تکنولوژی نقش بسیاری داشته و با تولید موارد مختلف برای همگان اجناسی با کیفیت را در طیف گسترده ای از انواع به وجود می آورد. آسانسور های کارگاهی در این برند می توانند گزینه های مناسبی برای شما در جهت داشتن پروژه بهتر باشد. برند های آلمانی بسیاری در خصوص تولید آسانسور های کارگاهی فعالیت می‌ کند که از جمله آن ها می‌توان به برند اوتیس اشاره کرد برند اوتیس نیز همانند برند میتسوبیشی یک برند چند ملیتی است که از ملیت های آن می توان به آلمان اشاره کرد. به طور کل، آلمانی ها در طول تاریخ توانستند در خصوص رشد تکنولوژی جهانی خصوصاً در حوزه صنعت نقش آفرینی های بسیاری داشته باشند. برند اوتیس، یکی از معتبر ترین برند های جهانی است که بالا ترین حجم درآمد خود را از آسانسورها تولید می کند. این برند که اجناس آن بسیار با کیفیت بوده و از قطعاتی ایمن و کاربردی فوق‌ العاده تشکیل شده است. در نتیجه، شما می توانید به بررسی دقیق ترین برند های فرانسوی و آلمانی بپردازید تا بتوانید در زمینه تهیه آسانسور کارگاهی دست دوم خود عملکرد بهتری داشته باشید.

 مزایای مشاوره خرید آسانسور کارگاهی  کارکرده چیست

به طور قطع، افراد همیشه در تصمیم های مهم و حساس از گزینه مشورت با افراد متخصص بهره می گیرند تا بتوانند بهترین عملکرد را در این حوزه داشته باشد. از مزایای مشاوره در تهیه آسانسورهای کارگاهی دست دو می توان به بررسی بیشتر و تخصصی تر در جهت یافت برند، مدل و شرکتی معتبر در خصوص تهیه آن است که به شما این قابلیت را می دهد تا آسانسور های کارگاهی کارکرده خود را در بالاترین ایمنی ها تهیه کنید. از دیگر مزایای مشاوره در زمینه خرید آسانسور های کارگاهی به صورت دسته دو می توان به بررسی دقیق تر انجام بازرسی‌ های دوره‌ ای در پروژه اشاره کرد. پیش از رعایت استاندارد ها و سلامت تمام قطعات اشاره کرد. علاوه بر آن، سعی کنید در این زمینه از افراد متخصص کمک بگیرید. زیرا، می توانند به شما بهترین مشاوره را داده و در این زمینه به شما کمک بسیاری کند. تیم مجرب یگانه کرین، می تواند برای شما مشاورانی مجرب را در خصوص مشورت همه جانبه در حوزه آسانسور های کارگاهی ارائه دهند تا بتوانید بهترین عملکرد را در این حوزه داشته باشید.

گارانتی و خدمات آسانسور کارگاهی دست دوم به چه صورت است

بهترین گارانتی برای تهیه آسانسورهای کارگاهی خصوصاً در نوع دست دوم ارائه آن ها از شرکتی معتبر است. شما می توانید از شرکت یگانه کرین در خصوص ارائه خدمات صنعتی چون تهیه آسانسور های کارگاهی دست دو استفاده کنید تا بتوانید از خدمات همه جانبه آن در این توسعه استفاده کرده و برای خود پدید آورنده بهترین پروژه باشید. شما می توانید با ارائه گارانتی آسانسور های کارگاهی دست دوم برای خود پدید آورنده تضمین در این حوزه باشید. گارانتی و ضمانت می تواند برای شما تضمین معتبری در خصوص به این دستگاه های غول‌ آسا با خیالی آسوده باشد. شما باید بتوانید شرکتی را در خصوص آسانسورهای کارگاهی دست دو در نظر بگیرید که برای شما پدید آورنده خدماتی همه‌ جانبه و گارانتی های دراز مدت هستند. یگانه کرین می تواند برای شما پدید آورنده آسانسور های کارگاهی با گارانتی بسیار بالا و خدماتی همه‌ جانبه در این حوزه باشد تا شما را از مراجع دیگر بی نیاز کرده و با ارائه مناسب ترین قیمت ها در این زمینه به شما خدمت رسانی کند. زمانی که می‌ خواهید آسانسور کارگاهی خود را به صورت دست دو تهیه کنید، گارانتی اهمیت بیشتری پیدا می کند تا در صورت خرابی تدریجی آسانسور کارگاهی به‌ دلیل استفاده بد در پروژه های پیشین بتوانید در خصوص تعمیر آن اقدام کرده و با صرف هزینه‌ های حداقل بهترین کیفیت را تجربه کنید. ارائه گارانتی از سمت شرکت های معتبر می تواند برای شما نقش مهر تاییدی در خصوص سلامت این دستگاه باشد.

در نهایت، شما می توانید با همراهی تیم معتبر یگانه کرین در خصوص داشتن عملکردی بهتر اقدام کنید.

آسانسور کارگاهی دست دوم

آسانسور کارگاهی چون خیلی در زندگی روزمره مهم است در بسیاری از مصارف استفاده می شود و می توان گفت در تمام محل هایی که کارشان در ارتفاعات است احتیاج می شود و یا در جاهایی که در حال ساخت و ساز می باشند نیز کاربرد دارد. آسانسور کارگاهی را می توانیم در انواع مختلف و متنوعی مشاهده کنیم و هر کدام ظرفیت های مختلفی هم دارند پس می توانیم نتیجه بگیریم که قیمت آن ها هم باهم فرق می کند. بعضی اوقات می بینیم که آسانسور کارگاهی را مجبوریم که برای یک مدت طولانی استفاده کنیم و گاهی اوقات هم در مکان هایی مدت زمان کوتاه تری از آن ها استفاده می کنیم. پس با توجه به اینکه در کجا از آسانسور کارگاهی استفاده می کنیم و چه مدت قرار است از آن بهره ببریم می توانیم از آسانسور کارگاهی نو و یا دست دوم استفاده کنیم. نوع تازه ی آسانسور مستقیما از محل کارخانه به محل استفاده و بهره وری برده می شود. و با توجه به خواسته ی مشتری در سایز و ابعاد و ارتفاع مشخص ساخته می شود ولی نوع دست دوم آن همان طور که از اسم آن مشخص است نو و تازه نمی باشد و قبل از آن در چندین پروژه مورد استفاده قرار گرفته است.

آسانسور کارگاهی دست دوم و یا کارکرده چیست؟

همان طور که همه ی ما می دانیم استفاده از آسانسور کارگاهی در کارهای سخت مانند کار در معدن ساخت و ساز ساختمان ها و کارخانه ها و کارگاه ها و…باعث می شود کار سریع تر جلو برود و راحت تر انجام شود. در خیلی از اوقات افراد بعد از این که پروژه شان تمام شد و از آسانسور کارگاهی استفاده کردند آن ها را در شرکت ها یا واگذار می کنند و یا برای فروش می گذارند.
در بین این ها افرادی هم هستند که آسانسور کارگاهی را برای یک مدت زمان کم و استفاده ی محدود احتیاج دارند و از طرفی پول کافی ندارند برای اینکه بتوانند نمونه ی نو و تازه ی آن را تهیه کنند و یا اینکه پول کافی دارند ولی می خواهند در هزینه ها صرفه جویی کنند و از سوی دیگر چون قیمت مواد اولیه هم بالا است مهندسین و دیگر عوامل در تلاش هستند که حدالامکان هزینه هارا پایین بیاورند پس آسانسور کارگاهی دست دوم را تهیه می کنند.
نحوه کار آن: ساز و کار آسانسور کارگاهی از طریق پمپ برقی است، که مایع تحت فشار را به سیستم بالابر جک هل می دهد. پیستون های درون یک سیلندر در پایه آسانسورو سپس کابین آسانسور را بالا و پایین می کند.
اینها مکانیک اساسی آسانسور کارگاهی است که دانستن آنها مفید است.
معایب و مزایای استفاده از آسانسور کارگاهی زمانی که از آسانسور کارگاهی دست دوم استفاده می کنیم معایب و مزایایی برای ما دارد که حتما باید قبل از اینکه آن را تهیه کنیم آن هارا بدانیم و به آن ها توجه کنیم و سپس اگر صلاح دیدیم آن را تهیه کنیم.
سیستم آسانسور کارگاهی براساس اصل انتقال فشار مایع قانون پاسکال است. اساساً ، از فشرده سازی مایعات برای کنترل و تولید قدرت استفاده می شود.

مزایای آسانسور های کارگاهی دست دوم

همانطور که اشاره کردیم ، آسانسور کارگاهی یکی از متداول ترین انواع بالابر است.و این به دلیل مزایای زیر است:
نصب  آسانسورهای کارگاهی دست دوم ارزان تر از انواع آسانسور است.
آنها فضای کمتری را در محل پروژه اشغال می کنند و تقریباً 10٪ مساحت کمتری برای بالابر نیاز دارند.
آنها برای بارهای سنگین بسیار کارآمد هستند ، زیرا قدرت هیدرولیک قدرت بالابری بالایی را ایجاد می کند.
از مزایای استفاده از آسانسور کارگاهی دست دوم اقتصادی و کم هزینه بودن تهیه آسانسور کارگاهی است که با هزینه کمتری پروژه را سریعتر به اتمام می رساند.

معایب استفاده از آسانسور کارگاهی دست دوم

سرعت نسبتاً کم. آسانسور کارگاهی دست دوم نمی تواند سریعتر از 150 فوت در دقیقه حرکت کند.
روغن در سیستم پیستون می تواند خیلی زود گرم شود ، به همین دلیل یک کنترل کارآمد در اتاق ماشین مهم است.
روغن هیدرولیک می تواند از سیستم پمپاژ خارج شده و در پایه آسانسور وارد زمین شود. این می تواند منجر به آلودگی خاک در آلودگی آب های زیرزمینی شود.
آسانسورهای کارگاهی نسبت به سایر سیستم های آسانسور سر و صدا ی بیشتری دارند.
روغن هیدرولیک در صورت گرم شدن بیش از حد می تواند بوی نامطبوعی را منتشر کند.
حرکت بالابر معمولاً مانند سایر سیستمهای بالابر روان نیست.
معایب استفاده از آسانسور کارگاهی را می توان از مشکلات موجود تشخیص داد. این نوع آسانسورها ممکن است دارای اشکال و خطایی باشند زیرا قبلاً از آنها استفاده شده است. از آنجا که از آسانسورهای کارگاهی در محیط های شلوغ استفاده می شود و گاهی اوقات بارها زیاد است و افراد با هم حرکت می کنند ، ایمنی آنها از اهمیت بالاتری نسبت به سایر آسانسورها برخوردار است و باید با احتیاط استفاده شود.
آسانسورهای کارگاهی دست دوم ، به دلیل استفاده از آنها و مشخص نبودن میزان کارایی و تعداد دفعات استفاده در روز ، احتمال بروز مشکلات ایمنی در آنها وجود دارد و در صورت استفاده زیاد ، ممکن است باعث ایجاد مشکلات و خطراتی شوند. از دیگر معایب این آسانسورها هزینه بالای تعمیر آنها در صورت بروز خطا یا نقص در آنها است که هزینه بیشتری نسبت به نوع جدید دارد. به دلیل کارکرد این نوع آسانسور ، گاهی اوقات امکان تهیه نوع مورد نیاز در اندازه و ارتفاع درخواستی و ظرفیت و سرعت مورد نظر وجود ندارد و باید نوع دیگری ارائه شود.
با این اوصاف ، آسانسور کارگاهی دست دوم هنوز هم با اقتدار یکی از موفق ترین آسانسور ها در سطح جهانی است و امروزه در بسیاری از ساختمان های در حال ساخت کارگاه ها و… مورد استفاده قرار می گیرد.

خرید آسانسور کارگاهی کار کرده با ظرفیت های مختلف

نکاتی که در خرید آسانسور کارگاهی دست دوم باید در نظر بگیریم
آسانسور یک سرمایه گذاری طولانی مدت است و یک جز اساسی در کارگاه ها ساختمان ها و…برای شما است. تعدادی از موارد وجود دارد که می تواند در زمان خرید کنترل شود تا با پیشرفت پروژه، هزینه های مربوط به آسانسور به حداقل برسد.
از سیستم های کنترل انحصاری خودداری کنید. بسیاری از آسانسورهای کرگاهی اختصاصی هستند و یا اجزای اختصاصی بسیاری دارند. اگر سیستم کنترل انحصاری نصب کنید ، احتمالاً تنها گزینه شما برای ارائه دهنده خدمات ، پیمانکار نصب کننده خواهد بود. برای برآورد بهتر هزینه های چرخه عمر آسانسور کارگاهی خود ، حتماً یک سری موارد را رعایت کنید.
به قابلیت های خدمات پیمانکار نصب کننده نگاه کنید. برخی از پیمانکاران نصب خدمات اضطراری 24 ساعته را ارائه نمی دهند و به برخی مناطق جغرافیایی سرویس نمی دهند.قبل از تصمیم گیری برای خرید آسانسور ، با برخی از منابع تعمیر و نگهداری در همان شهری که در حال خرید هستید صحبت کنید. اگر آنها 5 تا 10 سال از خدمات نگهداری پیمانکار نصب کننده استفاده می کردند ، از خدمات و زمان پاسخ دهی آنها بپرسید. متناوباً ، برای کمک به شما در درک هرگونه نگرانی احتمالی در مورد خدمات طولانی مدت با هر تجهیزات خاص ، از یک مشاور محلی خدمات آسانسور مشاوره بگیرید. شرکت های خدمات آسانسور معمولاً در انواع مختلفی از تجهیزات تجربه دارند و افراد معتبرتر بدشان نمی آید که تجربه خود را با شما در میان بگذارند. اطمینان حاصل کنید که از اعتبار و خدمات ارائه دهنده تعمیر و نگهداری در طول عمر آسانسور راضی هستید. بسته به وسایلی که انتخاب می کنید از 10 تا 25 سال عمر دارد. در صنعت آسانسور معمول است که نصب اولیه را با هزینه کمتر انجام دهند.
هنگام خرید آسانسور کارگاهی دست دوم ، یکی از مهمترین و اصلی ترین نکاتی که باید در نظر بگیرید زمان کارکرد و عمر مفید آن است. توصیه می شود از خرید آسانسورهای کارگاهی که فرسوده و دارای سن زیادی هستند خودداری کنید. آسانسور کارگاهی با عملکرد پایین ممکن است انتخاب خوبی نباشد.
هنگام بحث در مورد آسانسورهای کارگاهی ، ایمنی حرف اول را می زند. بنابراین ، هنگام خرید بالابر کارگاهی ، به ویژه کارکرده و دست دوم ، باید به ایمنی و سلامت آن توجه ویژه ای داشته باشید. از خرید آسانسور کارگاهی کار کرده دست دوم که حتی تا حدی اشکالاتی هم دارد ، خودداری کنید.

ظرفیت های مختلف آسانسور کارگاهی دست دوم

یکی  از موارد مهم در تهیه آسانسورهای کارگاهی ، به ویژه آسانسورهای کارگاهی دست دوم ، مطالعه دقیق شاخص های فنی آن است تا بتوانید پروژه بهتری را تجربه کنید. با بررسی نمودار ظرفیت آسانسورهای کارگاهی می توانید با جزئی ترین مسائل این مسئله کنار بیایید و یک آسانسور دست دوم را در ظرفیت مورد نظر خود و سایر مشخصات فنی تهیه کنید. به عنوان مثال ، یک آسانسور 2 تنی دست دوم می تواند برای پروژه های مختلف شما مناسب باشد. ظرفیت 2 تن برای اکثر پروژه ها مناسب است و می توانید از آنها در بیشتر پروژه های عمرانی خود استفاده کنید. از جمله آسانسورهای کارگاهی با 2 تن ، می توان به آسانسور کارگاهی XCMG اشاره کرد که دارای سه موتور گیربکس ، سنسور کف ، سنسور وزن و سنسور تناژ است. سرعت این آسانسور 34 متر در دقیقه است. همچنین ،این سیستم کنتاکتور است و فرم آن بسیار نرم و ساکت است. این آسانسور کارگاهی دارای ارتفاع زیاد و تسمه های نگهدارنده کابل جمع شونده است که می توانید با تهیه این آسانسور کارگاهی دست دوم در تناژ دو، که با صرفه جویی در وقت بالاترین کیفیت را در معتبرترین مارک ها ایجاد می کند . آسانسورهای کارگاهی می توانند ارتفاع40 تا 60 متر را تحمل کنند. این آسانسورهای کارگاهی به طور معمول برای اکثر پروژه ها مناسب هستند. بنابراین ، می توانید از آنها نهایت استفاده را ببرید و بهترین خصوصیات را برای خود ایجاد کنید.
بهترین برند فرانسوی و آلمانی برای خرید آسانسور کارگاهی دست دوم چیست؟
شیندلر
شیندلر طیف گسترده ای از آسانسور ، پله برقی و…دارد. راه حل های مدیریت ترانزیت را طراحی ، تولید ، نصب ، نگهداری و عرضه می کند. این شرکت در پروژه هایی مانند ساختمانهای تجاری ، بیمارستانها ، دفاتر ، فرودگاهها ، استادیوم ها ، آپارتمانهای مسکونی ، ساخت و ساز های ساختمانی ، ایستگاه های قطار و مراکز خرید حضور دارد.

آسانسور اوتیس

آسانسور اوتیس محصولات قابل جابجایی مردم را که شامل پله برقی ، آسانسور و مسیرهای متحرک است ، طراحی ، تولید و نگهداری می کند. برخی از پروژه های برجسته مانند برج خلیفه ، برجهای پتروناس ساختمان وآسانسورها و پله برقی های Otis را نصب کرده اند.

thyssenkrupp Aufzüge

thyssenkrupp Aufzüge یک شرکت صنعتی متخصص در زمینه مواد و کالاهای سرمایه ای و مشاغل خدماتی است.  خدماتی مانند آسانسورهای مسافری و باری ، پله برقی و  آسانسور های کارگاهی و هم چنین آسانسور های کارگاهی دست دوم را دارند و خدمات ویژه ای را در کشور آلمان ارایه می دهند.

Kone

KONE آسانسور ، پله برقی ،آسانسور کارگاهی و آسانسور کارگاهی دست دوم، درهای اتوماتیک و سیستم های حمل و نقل عمودی یکپارچه را فراهم می کند. این سرویس همچنین خدمات را در طول چرخه عمر تجهیزات ، از جمله نصب ، نگهداری و تعویض را تأمین می کند.


اشمیت + سون


اشمیت + سون در درجه اول در زمینه ساخت ، سرویس و بازاریابی آسانسور ، پله برقی ، و آسانسور های کارگاهی و هم چنین آسانسور های کارگاهی دست دوم و قطعات تخصصی تجهیزات بالابر و جابجایی فعالیت می کنند.
در رابطه با تهیه آسانسور کارگاهی دست دوم ، می توانید با هزینه کمتر بهترین آسانسور کارگاهی مناسب پروژه خود را از مارک مورد علاقه خود انتخاب کنید. اما ابتدا باید درک کامل تری از آن پیدا کنید تا بتوانید در انتخاب بهترین مارک استراتژی هوشمندانه ای را در پیش بگیرید. به عنوان مثال ، مارک میتسوبیشی یک مارک معتبر برای تولید آسانسور کارگاهی است که در توکیو ترکیه تولید می شود و اکنون یک مارک چند ملیتی از جمله کشور فرانسه محسوب می شود. این مارک یکی از معروف ترین و قدیمی ترین مارک هایی است که علاوه بر آسانسورهای کارگاهی ، نقش بسزایی در زمینه رشد صنعت و فناوری داشته و با تولید اقلام مختلف برای همه کالاهای با کیفیت را در انواع مختلف ایجاد می کند. آسانسورهای کارگاهی در این برند می توانند گزینه های خوبی برای داشتن پروژه بهتر باشند. بسیاری از مارک های آلمانی در تولید آسانسورهای کارگاهی نقش دارند ، از جمله مارک
Otis. همانند مارک میتسوبیشی ، مارک Otis نیز یک برند چند ملیتی است که ملیت آن آلمان است. به طور کلی ، آلمانی ها در طول تاریخ توانسته اند نقش عمده ای در رشد فناوری جهانی ، به ویژه در صنعت داشته باشند. مارک Otis یکی از معتبرترین مارک های جهانی است که بالاترین میزان درآمد را از طریق آسانسور ایجاد می کند. این مارک که کالاهای آن بسیار با کیفیت بوده و از قطعات ایمن و فوق العاده کاربردی تشکیل شده است. در نتیجه می توانید بیشتر مارک های فرانسوی و آلمانی را موشکافی کنید تا بتوانید در آسانسور کارگاهی دست دوم خود عملکرد بهتری داشته باشید.
مزایای مشاوره ی خرید آسانسور کارگاهی کارکرده چیست؟
مشاوران آسانسور کارگاهی در زمینه خود متخصص هستند و سالها با فعالیت مستقیم در صنعت حمل و نقل عمودی این سطح از تخصص را کسب کرده اند. آنها از زیر و بم این صنعت اطلاع دارند و به شما امکان دسترسی ارزان قیمت به آسانسور های کارگاهی دست دوم را می دهند آن ها آموزش بسیار فنی و مرتبط را می دهند که معمولاً شما را ملزم به داشتن یک مشاور تمام وقت می کند.  یک مشاور آسانسور می تواند شما را از خطاهایی نجات دهد که هزینه آن به طور قابل توجهی بیشتر از یک مشاور آسانسور است و به شما امکان می دهد کار را به روش صحیح بار اول انجام دهید.
ما به طور مداوم پس از یک پروژه می شنویم که مشتریان آرزو می کنند کاش زودتر با مشاور آشنا شده بودند. زیرا هنگام استفاده از خدمات مشاوره ای ما می توانند آسانسور کارگاهی دست دوم بهتری را انتخاب کنند. ما کارکرد ، هزینه ها ، مارک گذاری و برنامه زمانبندی تقریباً برای هر نوع پروژه را می دانیم. استخدام مشاور برای آسانسور شما مانند این است که هنگام خرید کارت های پوکر ، بازیکنان دیگر را نیز در اختیار داشته باشید. این احتمالاً یکی از دلایلی است که ما بهترین مشاور هارا هنگام خرید آسانسور کارگاهی دست دوم در اختیارتان قرار می دهیم.
یک مشاور آسانسور کارگاهی دست دوم، کارشناسی است که معمولاً توسط یک مالک / مدیر ، توسعه دهنده ، معمار یا پیمانکار عمومی استخدام می شود تا از طرف آنها در رابطه با حمل و نقل عمودی در ساختمان یا تأسیساتشان کار کند. مشاوران آسانسور معمولاً در همه زمینه های پروژه های حمل و نقل عمودی از جمله طراحی ، ساخت ، نگهداری و نوسازی انواع و اقسام تجهیزات تخصص دارند. معمول این است که یک مشاور آسانسور کارگاهی دست دوم همچنین می تواند مشاور پله برقی ، آسانسور حمل بار ، بالابر سکو ، بالابر افراد و تقریباً هر وسیله دیگری باشد که برای جابجایی افراد یا مواد و اشیا استفاده می شود.
مطمئناً مردم همیشه برای داشتن بهترین عملکرد در این زمینه ، از گزینه مشاوره با متخصصان در تصمیمات مهم و حساس استفاده می کنند. یکی از مزایای مشاوره در تهیه آسانسور کارگاهی دست دوم می تواند بیشتر تخصصی باشد مدل و شرکت های معتبری را در تهیه آن پیدا کنید که به شما توانایی کارکردن آسانسورهای کارگاهی دست دوم خود را در بالاترین سطح می دهد فراهم کردن ایمنی یکی دیگر از مزایای مشاوره در زمینه خرید آسانسور کارگاهی دسته دوم  بررسی دقیق تر بازرسی های دوره ای در پروژه است.علاوه بر این ، سعی کنید از افراد متخصص در این زمینه کمک بگیرید. زیرا ، آنها می توانند بهترین مشاوره را به شما بدهند و در این زمینه بسیار به شما کمک کنند. تیم مجرب ما می تواند مشاوره های مجربی را  در زمینه آسانسور کارگاهی در اختیار شما قرار دهد تا بتوانید بهترین عملکرد را در این زمینه داشته باشید.

گارانتی و خدمات آسانسور کارگاهی دست دوم چگونه است؟

سازنده آسانسور که از آن آسانسور کارگاهی دست دوم خریداری می کنید باید ضمانت مفصلی را ارائه دهد که تعمیر و تعویض دستگاه را پوشش دهد.
اکثر سازندگان آسانسورهای کارگاهی دو سال ضمانت قطعات و یک سال ضمانت کار در تمام تاسیسات را ارائه می دهند. برخی از تولیدکنندگان تجهیزات خود را تا پنج سال گارانتی می کنند.. همچنین می توانید کلیه اجزای سازنده آسانسور خود را از جمله زنجیر ، مونتاژ سکو ، محفظه ماشین ، براکت های ریلی و فولاد گودال ضمانت مادام العمر دریافت کنید. علاوه بر این ، ضمانت نامه های پنج ساله برای اجزای اصلی آسانسور ، از جمله واحد پمپ ، مجموعه های درب چرخشی ، مسدود کردن ، طناب های بالابر ، و غل و زنجیرها و دستگاه های عامل مانند سوئیچ های محدود ، مجموعه دکمه های فشار ، و کلیدها در دسترس است.
بهترین ضمانت برای تأمین آسانسور کارگاهی بخصوص در نوع دست دوم توسط یک شرکت معتبر ارائه می شود. شما می توانید از شرکت ما در ارائه خدمات صنعتی مانند تهیه آسانسور کارگاهی دست دوم استفاده کنید تا بتوانید از خدمات جامع آن در این توسعه استفاده کرده و بهترین پروژه را برای خود بسازید. با ارائه ضمانت آسانسور کارگاهی دست دوم می توانید در این زمینه ضمانت کنید.
ضمانت می تواند با خیالی آسوده در مورد این دستگاه های غول پیکر برای شما تضمین مطمئنی باشد.ما می توانیم تولید کننده آسانسور کارگاهی با ضمانت بسیار بالا و خدمات جامع در این زمینه باشیم تا نیاز شما را از منابع دیگر برطرف کرده و مناسب ترین قیمت را در این زمینه به شما ارائه دهیم وقتی می خواهید آسانسور کارگاهی خود را با بخرید ، ضمانت از اهمیت بیشتری برخوردار است تا در صورت خرابی تدریجی آسانسور کارگاهی بتوانید آن را تعمیر کرده و کمترین هزینه ها را با بهترین کیفیت تجربه کنید. ارائه ضمانت از شرکت های معتبر می تواند تأییدی بر سلامت این دستگاه باشد.

در این مقاله سعی داشتیم که اطلاعات مفیدی را در زمینه ی آسانسور کارگاهی دست دوم به شما ارایه دهیم امیدواریم که مطالب برای شما مفید واقع شده باشد. ممنون از توجه شما دوستان عزیز

اطلاعات بیشتر

هدف از تاسیس این مجموعه، ارائه تمامی خدمات در حوزه تاور کرین و آسانسور کارگاهی است. لذا به منظور ارائه خدمات واردات و سرویس ماشین آلات ساختمانی مانند تاور کرین، آسانسور کارگاهی و جرثقیل کارگاهی این مجموعه تاسیس شد.

تکیه بر توان بالای تخصص، واردات و تولید ماشین آلات با کیفیت ساختمانی با بهره گیری و استفاده از کادر فنی مجرب کاری بود که مجموعه انجام داد. بنابراین خرید و فروش تاور کرین و آسانسور کارگاهی، نصب و سرویس و نگهداری از تاور کرین و سایر ماشین آلات ساختمانی با اخذ تاییدیه نصب و راه اندازی از جمله تخصص ها و کارکردهای مجموعه است.

ارتباط با تیم یگانه کرین در خصوص پروژه

  ✅ خرید آسانسور کارگاهی نو بهتر است یا دست دوم ؟

  ۱
  ۲
  ۳
  ۴
  ۵
  میانگین امتیازات ۵ از ۵

  ✅ چه برندهای از اسانسور کارگاهی دست دوم در ایران وجود دارد ؟

  ۱
  ۲
  ۳
  ۴
  ۵
  میانگین امتیازات ۵ از ۵

  ✅ مراحل خرید آسانسور کارگاهی دست دوم در یگانه کرین چگونه است ؟

  ۱
  ۲
  ۳
  ۴
  ۵
  میانگین امتیازات ۵ از ۵

  ✅ آیا آسانسور کارگاهی کارکرده دارای ضمانت و گارانتی است ؟

  ۱
  ۲
  ۳
  ۴
  ۵
  میانگین امتیازات ۵ از ۵

  ✅ حدود قیمت آسانسور کارگاهی دست دوم در ایران چقدر است ؟

  ۱
  ۲
  ۳
  ۴
  ۵
  میانگین امتیازات ۵ از ۵

  ۱
  ۲
  ۳
  ۴
  ۵
  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  Call Now Buttonمشاوره و استعلام قیمت
  مشاوره و استعلام قیمت
  Send via WhatsApp