خرید تاور کرین دست دوم

خرید تاور کرین دست دوم در کرج

تاور کرین یکی از ماشین آلات پیشرو در ساخت و ساز مهندسی مدرن است.

از تاور کرین ها برای جابجایی وسایل و تجهیزات در ساخت و ساز ساختمان ها استفاده می شود. از انواع مختلف تاور کرین ها برای ساخت و ساز و پروژه های مرتبط استفاده می شود. از تاور کرین ها به طور خاص در ساخت آسمان خراش ها نیز استفاده می شود. تاور کرین ها در بالای سازه ها سوار می شوند.

مشاوره فنی و استعلام قیمت

شرکت یگانه کرین با فراهم نمودن بستری مناسب و آسان برای ارتباط با تیم فنی شما کارفرمایان محترم را تکریم نموده است. کافیست برای مشاوره و استعلام قیمت با ما تماس حصل فرمایید.

امروزه تاور کرین ها به دو صورت در بازار وجود دارند. در نوع اول، تاور کرین های نو خرید و فروش می شوند، تاور کرین های نو تاکنون استفاده نشده اند و برای اولین بار بر روی پروژه های مختلف نصب می شوند. اما در نوع دوم، تاور کرین های دست دوم خرید و فروش می شوند. این تاور کرین ها معمولاً قبلاً استفاده شده اند و به دلیل این که دست دوم می باشند، ارزان تر از تاور کرین های نو فروخته می شوند. از این رو، برای مالکان و پیمانکارانی که نمی خواهند در زمینه تاور کرین هزینه های زیادی کنند خرید تاور کرین های دست دوم مناسب تر است.

تاور کرین ها دارای طول عمر بسیار بالایی هستند و می توانند تا 50 سال نیز کار کنند، بنابراین خرید و فروش تاور کرین دست دوم به یکی از نیاز های روز بازار تبدیل شده است. تاور کرین های دست دوم، هم مانند تاور کرین های دست اول بسیار با کیفیت بوده و توانایی کار بالایی دارند.

نکاتی که قبل از خرید تاور کرین دست دوم در کرج باید به آن ها توجه کرد:

اگر به دنبال خرید تاور کرین هستید، بازار تاور کرین دست دوم ارزش سرمایه گذاری را دارد زیرا خرید تاور کرین دست دوم در کرج می تواند موجب صرفه جویی در هزینه ها شود. اگر تاور کرین ها در سطح بالایی تعمیر و نگهداری شده باشند، این دستگاه ها می توانند کاملاً بدون نقص باشند.

بنابراین، هنگام جستجوی تاور کرین های دست دوم در کرج، این وظیفه شماست که وقت و انرژی لازم را برای در نظر گرفتن نکاتی که قبل از خرید باید به آن توجه کرد، صرف کنید.

تعدادی از نکاتی که قبل از خرید تاور کرین دست دوم در کرج باید آن ها را در نظر گرفت، به شرح زیر است:

  • بودجه خود را تعیین کنید.

قبل از مراجعه به فروشندگان تاور کرین های دست دوم، ضروری است که شما بودجه مد نظر خود برای تهیه تاور کیرن را مشخص کنید. توصیه می شود این کار را به عنوان بخشی از تحقیقات اولیه خود انجام دهید تا اطمینان حاصل کنید که طبق بودجه خود پیش می روید و وقت خود را در جستجوی تاور کرین های دست دوم که از بودجه شما دور هستند، هدر نمی دهید زیرا طیف گسترده ای از انواع برندها و تناژهای تاور کرین با قیمت های مختلف در بازار وجود دارند.

در حالی که بودجه خود را تعیین می کنید، به یاد داشته باشید که هزینه های تعمیر و نگهداری را در طی یک دوره 5 تا 10 ساله نیز در نظر بگیرید.

  • بدانید که چرا به تاور کرین دست دوم نیاز دارید.

وقتی درباره بودجه خود اطلاعات لازم را کسب کردید، زمان آن فرا رسیده است تا تأمل کنید که چرا به تاور کرین نیاز دارید. این مرحله مانع ادامه خرید شما نیست. منظور از این مرحله این است که شما در مورد نیازهای خود شفاف باشید تا از خرید تاور کرین مناسب برای پروژه خود اطمینان حاصل کنید.

از این گذشته، خرید تاور کرین یک سرمایه گذاری طولانی مدت است. تاور کرین ها یک سرمایه گذاری ارزشمند هستند زیرا در بسیاری از پروژه های ساختمانی پایه اصلی محسوب می شوند.

تاور کرین ها اغلب به وسایل دیگری نیز برای کار نیاز دارند، باید اطمینان حاصل کنید که می توانید آن وسایل و قطعات را نیز خریداری کنید و هنگامی که شروع به تحقیق در مورد تاور کرین های دست دوم می کنید، این را به خاطر بسپارید که ممکن است لازم باشد وسایل و قطعات دیگری را نیز برای آن خریداری کنید.

همچنین نیازهای خود را در مورد ارتفاع و وزنی که می خواهید تاور کرین بلند کند، مشخص کنید. در ضمن ظرفیت بالابری مورد نیاز خود را نیز تعیین کنید. حداکثر بار شما و ابعاد، طول و ارتفاع آن ها چقدر است؟

  • در نظر گرفتن برخی از ملاحظات دیگر

اکنون که می دانید چقدر باید هزینه کنید و چرا به خرید تاور کرین دست دوم در کرج نیاز دارید، وقت آن است که با مشخصات مورد نظر خود در رابطه با تاور کرین دست دوم آشناتر شوید. قبل از انتخاب تاور کرین مورد نظر، علاوه بر دانستن ظرفیت جابجایی و بلند کردن قطعات، موارد دیگری نیز باید در نظر گرفته شوند.

خرید تاور کرین دست دوم در کرج

  • سرعت لازم برای انجام کار را در نظر بگیرید.

ابزار و وسایل با چه سرعتی باید جابجا شوند؟ آیا تاور کرین خریداری شده شما باید قادر باشد با سرعت های مختلف کار کند؟ آیا به تکنولوژی خاصی نیاز دارد؟

  • فراموش نکنید که محدودیت های فضایی را که تاور کرین قرار است در آنجا کار کند، در نظر بگیرید.

به عنوان مثال، ارتفاع تاسیسات چقدر است؟ آیا محدودیتی برای طول و عرض و یا انسداد مسیر وجود دارد؟ آیا می خواهید تاور کرین را بر روی دیوار یا پایه بتونی سوار کنید یا می خواهید ایستاده باشد؟

  • جستجو برای خرید تاور کرین دست دوم در کرج را آغاز کنید.

اکنون که بودجه، دلایل و ملاحظات لازم را می دانید، زمان آن رسیده که جستجوی تاور کرین دست دوم مورد نظر خود را شروع کنید.

هنگام مقایسه تاور کرین های مد نظر، لازم است تاریخچه دستگاه مورد نظر خود را در نظر بگیرید. سن تاور کرین و میزان ساعت کاری که انجام داده است، باید از اهمیت خاصی برخوردار باشد. علاوه بر این، شما همچنین باید موقعیت جغرافیایی را که تاور کرین در آن کار کرده است را بررسی کنید زیرا شرایط محیطی و همچنین باد (براساس مقاله ای با عنوان تاثیر باد بر تاور کرین/ سرعت مجاز باد برای تاور کرین چقدر است؟) می تواند تأثیر گسترده ای بر عملکرد تاور کرین ها داشته باشد.

علاوه بر این ها، یک بازرسی کامل از تاور کرین دست دوم نیز لازم است، همچنین می توان تاریخچه تولید کننده را برای سوابق تصادفات یا آسیب های قابل توجه در تعمیر بررسی کرد. باید سابقه نگهداری و تعمیر تاور کرین را نیز بررسی کنید.

برای اطمینان از خرید یک تاور کرین دست دوم سالم و بی نقص باید به یک شرکت معتبر مراجعه کرد. شرکت یگانه کرین یکی از معتبرترین شرکت ها در زمینه فروش تاور کرین دست دوم در کرج می باشد.

خرید تاور کرین دست دوم در کرج از شرکت یگانه کرین:

در شرایط امروزه بازار ایران به دلیل تورم بالا و شرایط اقتصادی دشوار، خرید تاور کرین دست دوم در کرج یکی از گزینه هایی است، که بسیاری از پیمانکاران و مالکان به دنبال آن هستند.

خرید تاور کرین های دست دوم در کرج می توان برای صرفه جویی در هزینه ها بسیار مناسب باشد و مالکان می توانند با صرف هزینه های بسیار کمتر تاور کرین های مناسب و با کیفیت مد نظر خود را خریداری کنند.

یکی از معتبرترین و باتجربه ترین شرکت هایی که در زمینه خرید تاور کرین دست دوم در کرج می توان به آن اطمینان کرد، شرکت یگانه کرین می باشد.

شرکت یگانه کرین دارای بیش از بیست سال سابقه فعالیت در زمینه خرید و فروش تاور کرین های نو و دست دوم است.

کلیه تاور کرین های دست دوم فروخته شده توسط شرکت یگانه کرین بی عیب و نقص و سالم بوده و توسط کارشناسان و متخصصان این شرکت مورد بازرسی و تعمیر قرار گرفته اند.

با خرید تاور کرین های دست دوم در کرج از شرکت یگانه کرین، می توان اطمینان حاصل کرد که بودجه خود را به بهترین نحو سرمایه گذاری کرده اید.

خرید تاور کرین دست دوم در کرج

مراحل خرید تاور کرین دست دوم در کرج از شرکت یگانه کرین:

خرید تاور کرین دست دوم در کرج از شرکت یگانه کرین آسان و به شرح زیر است:

اول خریدار به شرکت یگانه کرین مراجعه کرده و براساس پروژه خود و همچنین نیازی که به تاور کرین دارد، مشخصات و نوع تاور کرین دست دوم مد نظر خود را مشخص می کند.

بعد از درخواست خریدار، کارشناسان شرکت یگانه کرین براساس اطلاعات دریافتی از او و همچنین شرایط و مبلغی که می خواهد هزینه کند، مناسب ترین تاور کرین را به او معرفی می کنند.

بعد از آن، کارشناسان شرکت یگانه کرین به محل پروژه مورد نظر خریدار مراجعه کرده و براساس بررسی هایی که انجام می دهند، نوع تاور کرین و همچنین تناژ آن را به مشتری اعلام می کنند.

بعد از این مراحل، خریدار تاور کرین مناسب خود را انتخاب می کند و با خرید این تاور کرین، می تواند در هزینه های خود بسیار صرفه جویی کند.

در انتهای کار قراردادی بین شرکت یگانه کرین که فروشنده تاور کرین دست دوم است و خریدار، منعقد می شود.


منابع:

https://www.krhicranes.com/blog/3-features-quality-tower-crane-manufacturers/

https://www.yeganeh-crane.com/buying-second-handed-tower/

https://www.activecranehire.com.au/blog/choosing-a-crane/buying-used-tower-cranes-for-sale/

اطلاعات بیشتر

هدف از تاسیس این مجموعه، ارائه تمامی خدمات در حوزه تاور کرین و آسانسور کارگاهی است. لذا به منظور ارائه خدمات واردات و سرویس ماشین آلات ساختمانی مانند تاور کرین، آسانسور کارگاهی و جرثقیل کارگاهی این مجموعه تاسیس شد.

تکیه بر توان بالای تخصص، واردات و تولید ماشین آلات با کیفیت ساختمانی با بهره گیری و استفاده از کادر فنی مجرب کاری بود که مجموعه انجام داد. بنابراین خرید و فروش تاور کرین و آسانسور کارگاهی، نصب و سرویس و نگهداری از تاور کرین و سایر ماشین آلات ساختمانی با اخذ تاییدیه نصب و راه اندازی از جمله تخصص ها و کارکردهای مجموعه است.

ارتباط با تیم یگانه کرین در خصوص پروژه

    Call Now Buttonاستعلام قیمت فوری