سرویس و نگهداری آسانسور کارگاهی

امروزه در همه محیط های کارگاهی و صنعتی می توان آسانسورهای کارگاهی را مشاهده کرد. این آسانسورها برای حمل و نقل نیرو، بار، مصالح و غیره… استفاده می شود. با وجود این که انواع برندها و مدل های آسانسور کارگاهی دارای کیفیت بسیار بالایی می باشند، ولی با این وجود به دلیل حساسیت بالا باید به سرویس و نگهداری آن دقت ویژه ای داشت. چرا که اگر در سرویس و نگهداری آسانسور کارگاهی کوچکترین اشتباهی به وجود آید، می تواند صدمات و آسیب های جانی و مالی جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشد. از این رو، در این مقاله به بررسی سرویس و نگهداری آسانسور کارگاهی به صورت ماهانه و سالانه می پردازیم.

سرویس و نگهداری از آسانسور کارگاهی

با توجه به اهمیت استفاده از آسانسورهای کارگاهی می توان گفت که سرویس و نگهداری منظم و دقیق آن ها بسیار ضروری و لازم است. منظور از سرویس و نگهداری آسانسور کارگاهی، برنامه ریزی مناسب و نظارت های دقیق و منظم به آن می باشد. در سرویس و نگهداری آسانسور کارگاهی روانکاری آن و بازرسی های دوره ای پرداخته می شود و در صورت نیاز به تعویض قطعات اقدام می گردد. با تعویض قطعات معیوب می توان عمر مفید سایر قطعات را افزایش داد و و طول عمر مفید آن ها را بسیار افزایش داد.

با سرویس و نگهداری آسانسور کارگاهی می توان از خسارت های عمده ای که احتمال دارد، در آینده نزدیک به وجود آید، پیشگیری نمود. از این رو، لازم است، در سرویس و نگهداری آسانسورهای کارگاهی به تطابق تنظیمات قطعات و تجهیزات آن ها با استانداردهای جهانی و استانداردهای تعیین شده نیز که به وسیله کمپانی سازنده تعیین می شود، پرداخت.

اهمیت و ضرورت سرویس و نگهداری از آسانسورهای کارگاهی

برای این که چرا باید به سرویس و نگهداری منظم و ماهیانه و سالیانه از آسانسورهای کارگاهی پرداخت، دلایل زیادی می تواند آورد. از جمله این علل و دلایل می توان به این موارد اشاره نمود:

– کار بی وقفه و بدون اختلال

یکی از مهمترین و اصلی ترین ضرورت توجه و سرویس و نگهداری آسانسورهای کارگاهی این است، که با نگهداری و مراقبت های دقیق از آن می توان به کار مداوم و بی وقفه پرداخت. در صورتی که اگر آسانسور کارگاهی به هر دلیل خراب شود، در این صورت احتمال دارد، کار برای مدت زمانی طولانی بخوابد. از این رو، برای جلوگیری از ضرر و زیان های احتمالی بیشتر، بهتر است، به سرویس و نگهداری آن همت گماشت.

– صرفه جویی در هزینه ها

از دیگر عللی که برای سرویس آسانسورهای کارگاهی می توان برشمرد، صرفه جویی در هزینه ها است. به ویژه امروزه که هزینه خرید و تعمیر آسانسورهای کارگاهی با توجه به تورم بالای در کشور و همچنین شرایط تحریمی که کشور دارد، بسیار هزینه بر می باشد. در حالی که سرویس و نگهداری آن در مقایسه خرید و یا تعمیر هزینه کمتری دارد. بنابراین به این صورت می توان در هزینه ها بسیار صرفه جویی کرد و به حفظ سرمایه کارفرمایان و پیمانکاران کمک نمود.

بنابراین سرویس آسانسورهای کارگاهی دارای توجیه اقتصادی بالایی می باشد. چرا که اگر قطعه و یا قطعاتی در شرف خراب شدن باشد، در این صورت با سرویس و نگهداری می توان آن را به موقع تعویض کرد و از این که سبب ایجاد خرابی های بیشتر و آسیب زدن به دیگر قطعات شود، جلوگیری نمود.

مشاوره فنی و استعلام قیمت

مجموعه یگانه کرین با ÷فراهم نمودن بستری مناسب و آسان برای ارتباط با تیم فنی شما کارفرمایان محترم را تکریم نموده است. کافیست برای مشاوره و استعلام قیمت در هر کدام از موارد ذکر شده در این صفحه با ما تماس حصل فرمایید.

مراحل سرویس و نگهداری آسانسور کارگاهی

سرویس و نگهداری از آسانسورهای کارگاهی می توان به دو صورت ماهیانه و یا سالیانه باشد. به این صورت که تکنسین و متخصص آسانسور کارگاهی در طول ماه و به صورت منظم به بررسی و نظارت بر عملکرد آسانسور کارگاهی می پردازند. مراحل سرویس و نگهداری آسانسور کارگاهی به صورت زیر می شود:

– تماس با کارشناسان و متخصصان ما

اولین مرحله برای سرویس از آسانسور کارگاهی استفاده از افراد مجرب و متخصص است. برای این منظور می توانید با کارشناسان و متخصصان ما تماس بگیرید. برای تماس از شماره های درج شده در سایت استفاده کنید. با اولین تماس کارشناسان و متخصصان ما، پاسخ گوی شما بوده و مشاوره های لازم را در این مورد اشاره می دهند.

– بازرسی و عیب یابی

بعد از این که با کارشناسان ما تماس گرفتید، کارشناسان ما بر اساس صحبت ها و توافق های انجام شده و بر اساس قرارداد فی ما بین اقدام به سرویس آسانسور کارگاهی می کند. این قرارداد می تواند ماهانه باشد و برای چند ماه منعقد گردد و یا سالیانه باشد و برای تمام طول سال نوشته شود. بر این اساس، تکنسین ها به تنظیم تایم های زمانی خاص برای بازرسی آسانسور کارگاهی می پردازند. بنابراین به صورت منظم به محل مراجعه کرد و بازرسی های لازم را در مورد همه قطعات و لوازم و حتی کارآیی و عملکرد آسانسور کارگاهی انجام می دهند.

بازرسی ها به صورت زمان بندی شده انجام می شود تا به مشخص شود، که آسانسور کارگاهی نیاز به سرویس دارد یا نه. در زمان بازرسی روغن کارهای لازم، و غیره انجام می شود و برای بررسی کیفیت و کارآیی به صورت های مختلف از جمله توجه چشمی و با اندازه گیری پارامترهای مختلف انجام می گیرد.

– سرویس و نگهداری

بعد از انجام بازرسی های دقیق و بهینه، در صورتی که نیاز به سرویس باشد، تکنسین ها مشغول به کار می شوند. بنابراین ابتدا تکنسین ها همه قطعات مکانیکی و الترونیکی آسانسور کارگاهی را بازرسی نموده و بر اساس چک لیست تهیه شده ماهیانه و یا سالیانه آن را تنظیم می کند و علامت می زند. در صورتی که قطعه ای نیاز به تعمیر و یا تعویض داشته باشد، اقدام به تعویض آن می شود. بنابراین مرحله بعدی، تعمیران پیشگیرانه می باشد.

– تعمیرات پیشگیرانه

بعد از سرویس و نگهداری ماهیانه اگر تکنسین تشخیص دهد، که قطعه ای کارکرد مطلوب خود را از دست داده و احتمال دارد، در آینده نزدیک از کار بیفتد، شروع به تعمیر و یا تعویض آن می کنند. به این صورت از خرابی صد درصد آن جلوگیری کرده و همچنین با تعمیر زودهنگام آن، اجاره اسیب وارد شدن به سایر قطعات و خرابی های دیگر داده نمی شود. همچنین اگر در سرویس های ماهانه و یا سالانه، سرویسکار تشخیص دهد، که بخشی و یا قطعه ای خراب شده است، تعمیر آن را هر چه زودتر و سریع تر آغاز می کند.

قیمت سرویس و نگهداری آسانسور کارگاهی

یکی از دغدغه های بسیاری از پیمانکاران و مالکان در سرویس و نگهداری از آسانسورهای کارگاهی قیمت آن می باشد. قیمت سرویس و نگهداری از آسانسور کارگاهی تحت تاثیر پارامترها و فاکتورهای مختلف تعیین می گردد. به همین دلیل برای آن نمی تواند قیمت مشخص و ثابتی را در نظر گرفت.

از جمله پارامترهایی که بر روی قیمت سرویس و نگهداری آسانسور کارگاهی تاثیر می گذارد، می توان به دستمزد تکنسین و تعمیرکار، هزینه های مربوط به ایاب و ذهاب، هزینه های مربوط به وسایل و لوازمی که برای سرویس و نگهداری استفاده می شود، نوع و برند آسانسور کارگاهی، مدت زمان توافق شده برای سرویس و نگهداری، توافق طرفین، نرخ تورم و شرایط اقتصادی و غیره … اشاره کرد. همه این پارامترها و فاکتورها موجب می شود، که قیمت سرویس و نگهداری از آسانسورهای کارگاهی بسیار متغیر باشد.

ولی با این حال و علارغم همه این فاکتورها و پارامترها در نهایت باید، گفت که قیمت سرویس و نگهداری از آسانسور کارگاهی توافقی است و بر اساس توافقی که بین طرفین انجام می شود، تعیین می گردد. از این رو، تکنسین ها و متخصصان ما برای جلب رضایت حداکثری مشتریان، ضمن ارائه بهترین و مناسب ترید خدمات مربوط به سرویس و نگهداری، قیمت ها را نیز تا حد امکان کاهش می دهد، تا همه پیمانکاران و مالکان بتوانند با خیالی راحت و آسوده و بدون دغدغه و نگرانی، سرویس و نگهداری از آسانسورهای کارگاهی خود را انجام دهند.

سرویس و نگهداری آسانسور کارگاهی در تهران

در همه شهرها، به ویژه شهر تهران نیاز همیشگی به سرویس و نگهداری از آسانسورهای کارگاهی وجود دارد. همه این آسانسورهای نیاز به یک بازرس دارند، تا تست های ایمنی آن را به صورت ماهانه و سالیانه انجام دهد و سلامت آن را تایید کند.

سرویس و نگهداری از آسانسور کارگاهی مزیت های زیادی دارد، از جمله این مزیت ها می توان تضمین ایمنی، کاهش امکان خرابی، نقص فنی و تعمیر آسانسور، افزایش محسوس طول عمر آسانسور و اطمینان خاطر بیشتر مشتریان نسبت به عملکرد و سلامت آسانسورهای کارگاهی اشاره کرد. ولی با این وجود به دلیل تنوع و تعدد مراکز ارائه دهنده خدمات مربوط به سرویس و نگهداری از آسانسورهای کارگاهی، در برخی از مواقع کارفرکایان و پیمانکاران دچار سر درگمی می شوند و نمی توانند بهترین و مناسب ترین مرکز برای سرویس و نگهداری آسانسور کارگاهی را پیدا کنند.

سرویس و نگهداری آسانسور کارگاهی در یگانه کرین

ولی با این وجود می توان با کمی جستجو و سرچ در اینترنت بهترین و مناسب ترین مرکز سرویس و نگهداری آسانسور کارگاهی یعنی یگانه کرین را پیدا کرد. مناسب ترین مرکز برای سرویس و نگهداری اسانسور کارگاهی مرکزی است، که دارای کادر مجرب و متخصص می باشد و می تواند به بهترین صورت و با استفاده از روش های به روز و مدرن دنیا، انواع آسانسورهای کارگاهی را بر اساس استانداردهای تعیین شده جهانی بازرسی و سرویس و نگهداری کند.

اطلاعات بیشتر

هدف از تاسیس این مجموعه، ارائه تمامی خدمات در حوزه تاور کرین و آسانسور کارگاهی است. لذا به منظور ارائه خدمات واردات و سرویس ماشین آلات ساختمانی مانند تاور کرین، آسانسور کارگاهی و جرثقیل کارگاهی این مجموعه تاسیس شد.

تکیه بر توان بالای تخصص، واردات و تولید ماشین آلات با کیفیت ساختمانی با بهره گیری و استفاده از کادر فنی مجرب کاری بود که مجموعه انجام داد. بنابراین خرید و فروش تاور کرین و آسانسور کارگاهی، نصب و سرویس و نگهداری از تاور کرین و سایر ماشین آلات ساختمانی با اخذ تاییدیه نصب و راه اندازی از جمله تخصص ها و کارکردهای مجموعه است.

ارتباط با تیم یگانه کرین در خصوص پروژه

    Call Now Buttonمشاوره و استعلام قیمت
    مشاوره و استعلام قیمت
    Send via WhatsApp