صدور سرتیفیکیت آسانسور کارگاهی

یکی از مهمترین موضوعات مرتبط با آسانسورهای کارگاهی صدور سرتیفیکیت است. امروزه آسانسورهای کارگاهی یکی از مهم ترین و اصلی ترین ابزارهای مورد استفاده در ساختمان سازی، برج سازی و غیره می باشند. اما با این حال، استفاده از آن بدون اینکه سرتیفیکیت داشته باشید، کار بسیار اشتباهی است و در صورتی که آسانسورکارگاهی سرتیفیکیت نداشته باشد، نباید از آن استفاده کرد. از این رو، در این مطلب به بررسی صدور سرتیفیکیت و اهمیت آن برای آسانسورهای کارگاهی می پردازیم.

صدور سرتیفیکیت آسانسور کارگاهی چیست؟

قبل از این که بخواهیم در مورد صدو سرتیفیکت صحبت کنیم، بهتر است، ابتدا در مورد چیستی آن و اهمیتی که دارد، مطالعاتی داشته باشیم.

امروزه برای بالا بردن و جا به جایی بار و غیره… در اکثر پروژه ها و آسمان خراش ها از تاورکرین استفاده می شود. این تجهیزات بر اساس نوع، تناژ، مارک، میزان باربری و غیره با هم دیگر می توانند تفاوت داشته باشند. بر اساس همین تفاوت ها است، که در کارفرمایان و پیمانکاران می توانند بر اساس پروژه خود و به تناسب آن یکی از انتخاب و خریداری کنند.

با وجود این که امروزه از این تجهیزات به صورت گسترده در انواع پروژه ها استفاده می شود، ولی با این حال، یکی از مهم ترین و اصلی ترین فاکتورهای مرتبط با آسانسورکارگاهی سرتیفیکیت می باشد.

با وجود این که آسانسورهای کارگاهی از کیفیت بالایی برخوردار می باشند، ولی با این وجود کم نیست، اتفاقاتی که به علل و دلایل مختلف به وجود می آید. از این رو، لازم است که آسانسورهای کارگاهی همیشه تحت نظارت بوده و ایمنی کامل را داشته باشند. ایمنی کامل آسانسورهای کارگاهی با سرتیفیکیت تعیین می شود. در نتیجه نداشتن گواهی ایمنی و یا همان سرتیفیکیت می توان برای آسانسور کارگاهی اتفاقات بسیار ناگواری بیفتد و صدمات جانی و مالی جبران ناپذیری به همراه داشته باشد. استفاده از آسانسورکارگاهی بدون سرتیفیکت مانند رانندگی کردن بودن داشتن بیمه است. از این رو، لازم است نسبت به آن حساسیت بالایی داشت و به صورت مرتب و با بازرسی های دقیق ایمنی آسانسورکارگاهی را تامین نمود.

صدور سرتیفیکیت آسانسور کارگاهی

همان طور که گفته شد، سرتیفیکیت همان گواهی ایمنی آسانسور کارگاهی می باشد. داشتن سرتیفیکیت برای آسانسورکارگاهی به این معنی است، که آسانسور ایمنی بودن و همه نکات ایمنی در آن رعایت شده است. تنها در این صورت است، که استفاده از آسانسورکارگاهی مجاز است و می توان آن را بدون نگرانی و استرس استفاده نمود و در مورد خرابی های احتمالی آن هیچ گونه نگرانی نداشت.

مسئول صدور سرتیفیکیت در چارت سازمانی افراد تعیین شده می باشد، که دارای مهارت و تخصص لازم در این زمینه می باشند. این افراد با بررسی ها و کنترل های منظم و دوره ای آسانسورهای کارگاهی ایمنی و درستی آن ها را مورد تایید قرار می دهند. بعد از این که افراد تعیین شده به بازرسی های لازم و مناسب برای آسانسورکارگاهی اقدام کردند و سلامت و ایمنی آن را تایید نمودند. در این صورت، برای مدت مشخص و معین اقدام به صدور گواهی ایمنی می کنند.

مزایای صدور سرتیفیکیت آسانسور کارگاهی

صدور سرتیفیکیت آسانسور کارگاهی مزیت های بسیار زیادی دارد. از جمله مزیت های آن می توان به کاهش احتمال تلفات و جراحات نیروی انسانی اشاره کرد. چرا که آسانسورهای کارگاهی علاوه بر حمل بار و تجهیزات، برای جا به جایی افراد نیز استفاده می شود. از این رو، با داشتن سرتیفیکیت می توان ایمنی آن را در بالاترین حد تضمین کرد. از دیگر مزیت هایی که داشتن سرتیفیکیت بر عهده دارد، می توان به کاهش ریسک مدیران و سرپرستان اشاره کرد. با داشتن سرتیفیکیت سرپرستان و مدیران می توانند خیال راحت تری از ایمنی آسانسورکارگاهی داشته باشند و به این صورت ریسک خطرات را کاهش دهند.

علاوه بر این موارد، باید به دیگر موارد و مزیت های داشتن سرتیفیکیت اشاره نمود. از جمله این مزیت ها می توان به بهبود بهره‌وری تجهیزات، تعمیر و نگهداری بهتر و افزایش عمر کاری آنها اشاره کرد.

مشاوره فنی و استعلام قیمت

شرکت یگانه کرین با فراهم نمودن بستری مناسب و آسان برای ارتباط با تیم فنی شما کارفرمایان محترم را تکریم نموده است. کافیست برای مشاوره و استعلام قیمت در هر کدام از موارد ذکر شده در این صفحه با ما تماس حصل فرمایید.

اقدامات لازم جهت دریافت سرتیفیکیت

برای دریافت سرتیفیکیت باید به برخی نکات توجه داشت و در صورتی که آسانسورکارگاهی با این نکات تطابق کامل داشت، اقدام به اخذ آن نمود. از جمله مهم ترین مواردی که در ارتباط با صدور سرتیفیکیت آسانسور کارگاهی باید به آن توجه و دقت داشت، می توان به این موارد اشاره کرد:

– بررسی دقت و صحت نصب آسانسورکارگاهی و رعایت کلیه موارد ایمنی و فنی بر اساس دستورات سازنده آسانسورکارگاهی

– بررسی قطعات مختلف آسانسورکارگاهی از نظر سلامت و عدم شکستگی و یا ترک خوردگی آن

– از سحت و سلامتی موتور آسانسورکارگاهی اطمینان داشته باشد و علاوه بر این از دیگر بخش های داخلی آن مانند کابل ها و غیره مطمئن باشید.

– سرویس و نگهداری از آسانسورکارگاهی به صورت منظم و دوره ای انجام شود و در صورت عیب و یا مشکل پیدا کردن قطعه ای به تعویض و یا تعمیر آن اقدام گردد.

مراحل صدور سرتیفیکیت آسانسور کارگاهی

برای صدور سرتیفیکیت آسانسورکارگاهی باید مراحل مختلفی را طی کرد. از جمله این مراحل باید به موارد زیر اشاره کرد:

مرحله اول صدور سرتیفیکیت آسانسور : درخواست مشتری

اولین مرحله برای صدور سرتیفیکیت آسانسورکارگاهی درخواست مشتری می باشد. در درجه مشتری با شماره های درج شده در سایت، تماس گرفته و درخواست انجام بازرسی های فنی لازم را می کند.

مرحله دوم صدور سرتیفیکیت آسانسور کارگاهی : انجام بازرسی و ارائه گزارش

بعد از این که مشتری تماس گرفت، افراد متخصص و مجرب تعیین شده بر اساس چک لیست های معتبر به بررسی دقیق قطعات آسانسورکارگاهی و عملکرد آن می پردازند. در صورتی که همه قطعات سالم و ایمنی باشند، آن را تایید می کند و گزارش خود را ارائه می دهند. گزارش ارائه شده، برای هر قطعه تفکیک شده می باشد و تایید و یا عدم تایین آن را نشان می دهد.

مرحله سوم صدور سرتیفیکیت آسانسور : انجام تست

در صورتی که در گزارش ارائه شده، بازرس هیچ گونه ایراد و مشکلی وجود نداشته باشد و هیچ گونه عیوبی را به دنبال نداشته باشد، تست بار انجام می گردد. البته در صورتی است، که قطعات هیچ گونه مشکلی از بابت سلامت و ایمنی نداشته باشد.

مرحله چهارم صدور سرتیفیکیت آسانسور کارگاهی : صدور سرتیفیکیت

در نهایت بعد از طی مراحل بالا، اگر هیچ گونه مشکلی در قطعات آسانسورکارگاهی وجود نداشته باشد و تست بار با موفقیت انجام شود، گواهی ایمنی آسانسورکارگاهی که همان سرتیفیکیت است، صادر می شود.

قیمت صدور سرتیفیکیت آسانسور کارگاهی

یکی از مهم ترین و اصلی ترین دغدغه هایی که بسیاری از پیمانکاران و مالکان در زمان صدور سرتیفیکیت آسانسورکارگاهی دارند، قیمت آن می باشد. قیمت صدور سرتیفیکیت بر اساس فاکتورها و عوامل مختلف تعیین می گردد. به همین دلیل امروزه برای صدور سرتیفیکیت آسانسورکارگاهی نمی توان قیمت مشخص و ثابتی را عرضه نمود.

عوامل و فاکتورهایی مانند دستمزد بازرسان و تکنسین ها، برند و نوع آسانسورکارگاهی، تناژ آن، قدیمی و یا جدید بودن آن، شرایط اقتصادی کشور و نرخ تورم و همچنین دیگر عوامل و پارامترها قیمت صدور سرتیفیکیت آسانسورکارگاهی را تغییر می دهد. بنابراین می توان گفت که قیمت صدور سرتیفیکیت آسانسورکارگاهی تعیین شده و ثابت نیست و بر اساس فاکتورهای مختلف تعیین می گردد.

 ولی با این وجود می توان با مراجعه به مراکز معتبر و قابل اطمینان قیمت صدور سرتیفیکیت را تا حد زیادی کاهش داد. متخصصان و کارشناسان این شرکت با بازرسی ها و انجام تست  های دقیق و مناسب در اسرع وقت اقدام به صدور سرتیفیکیت می کنند. به این صورت کافرمایان و پیمانکاران می توانند برای مدت زمانی که نیاز به استفاده از آسانسورکارگاهی دارند، گواهی سلامت و یا سرتیفیکیت را دریافت نمایند.

صدور سرتیفیکیت آسانسور کارگاهی در تهران

صدور سرتیفیکیت در شهر تهران می تواند در نگاه اول بسیار دشوار به نظر برسد. چرا که تعدد مراکز ارائه کننده خدمات مربوط به آسانسورکارگاهی سبب می شود، که یافتن بهترین و مناسب ترین مرکز در این ارتباط دشوار باشد. ولی می توان با کمی بررسی و جستجو بهترین و مناسب ترین مرکز را برای صدور سرتیفیکیت پیدا کرد.

صدور سرتیفیکیت در این مرکز بر اساس قوانین و موازین استاندارد و تعیین شده و بر اساس چک لیست های عیین شده انجام می شود. برای صدور سرتیفیکیت در این مرکز، تنها کافیست با کارشناسان و متخصصان ما تماس بگیرید تا متخصصان ما در اسرع وقت اقدام به انجام بازرسی های لازم و ضروری کرده و در صورت تایید بودن آسانسورکارگاهی سرتیفیکیت آن را صادر کنند. با صادر شدن سرتیفیکیت می توانید با خیال راحت و آسوده از آسانسورکارگاهی استفاده کنید و هیچ گونه نگرانی در مورد خرابی های احتمال و یا حوادث جبران ناپذیری که می تواند رخ دهد، نباشید.

صدور سرتیفیکیت آسانسور کارگاهی توسط ما

صدور سرتیفیکیت در یگانه کرین بر اساس بازسی های انجام شده و مطابق با آخرید استانداردها انجام می شود. برای این منظور می توانید درخواست بازرسی فنی داده تا در اسرع وقت کارشناسان ما به محل اعزام شود. در صورتی که در نتیجه بازرسی ها هیچ گونه عیب و مشکلی مشاهده نشود. در این صورت گواهی ایمنی آسانسورکارگاهی صادر می گردد. در غیر این صورت، صدو گواهی منوط به رفع ایراد و مشکلات موجود می باشد که بعد از رفع آن و تعمیر و راه اندازه مجدد و تست بار و تایید آن، صدور سرتیفیکیت انجام می گیرد. مدت زمان این گواهی ها شش ماهه و یا یکسال است که شامل همه تجهیزات مرتبط با آسانسور کارگاهی می شود و بایستی آسانسورکارگاهی این گواهی را دریافت نمایند.

اطلاعات بیشتر

هدف از تاسیس این مجموعه، ارائه تمامی خدمات در حوزه تاور کرین و آسانسور کارگاهی است. لذا به منظور ارائه خدمات واردات و سرویس ماشین آلات ساختمانی مانند تاور کرین، آسانسور کارگاهی و جرثقیل کارگاهی این مجموعه تاسیس شد.

تکیه بر توان بالای تخصص، واردات و تولید ماشین آلات با کیفیت ساختمانی با بهره گیری و استفاده از کادر فنی مجرب کاری بود که مجموعه انجام داد. بنابراین خرید و فروش تاور کرین و آسانسور کارگاهی، نصب و سرویس و نگهداری از تاور کرین و سایر ماشین آلات ساختمانی با اخذ تاییدیه نصب و راه اندازی از جمله تخصص ها و کارکردهای مجموعه است.

ارتباط با تیم یگانه کرین در خصوص پروژه

    Call Now Buttonمشاوره و استعلام قیمت
    مشاوره و استعلام قیمت
    Send via WhatsApp