فروش آسانسور کارگاهی

فروش آسانسور کارگاهی یکی از خدمات مهم یگانه کرین می باشد. وقتی که از سخت دو ساز و غیره صحبت می شود، یکی از تجهیزات و وسایلی که بسیار به ذهن می آید، آسانسور کارگاهی است. استفاده از انواع اسانورهای کارگاهی می توان گفت که امروزه برای انواع ساخت و سازها و همچنین محیط های صنعتی و کارگاهی بسیار ضروری و مهم می باشد. به همین دلیل، لازم به خرید و استفاده از آن می باشد. برای خرید آن می توان با مرکز فروش آسانسور کارگاهی یگانه کرین تماس گرفت.

آسانسور کارگاهی و کابردها و مزیت های آن

امروزه در اکثر محیط های کارگاهی و مراکز صنعتی برای حمل و جا به جایی مواد، مصالح، بار، نیرو و غیره از آسانسور کارگاهی استفاده می شود. به همین دلیل، در بازار انواع آسانسورهای کارگاهی با برندهای مختلف، تناژ متفاوت وجود دارد، که بر اساس نیاز می تواند یکی از آن ها را انتخاب و خریداری نمود. آسانسورهای کارگاهی کاربردهای زیادی دارند. از جمله کاربردهای آن می توان به استفاده از آسانسور کارگاهی در راه سازی، ساخت پل و تونل، ساختمان سازی، مرمت ابنیه تاریخی، استفاده از انواع پروژه های نفتی، گازی، بنادر و کشی سازی و معادن و غیره… اشاره کرد.

استفاده از انواع آسانسورهای کارگاهی می تواند برای همه مدیرها در پروژه های مختلف بسیار مناسب و به صرفه باشد.

استفاده از آسانسور کارگاهی در پروژه های مختلف مزیت های زیادی به همراه دارد. خریداران و مشتریان می توانند با خرید و استفاده از آن از مزیت های بی شمار آسانسور کارگاهی بهره مند شوند. از جمله مزیت هایی که استفاده از آسانسور کارگاهی دارد، می توان با تسریع در روند اجرای پروژه، حفظ ایمنی و سلامت کار کنان ، راحتی در جا به جای مواد و مصالح مورد نیاز و غیره … اشاره نمود. همه این ویژگی ها و مزیت ها موجب شده است، که امروزه استفاده از آسانسور کارگاهی بسیار ضروری و لازم باشد.

نکات مهم تر فروش آسانسور کارگاهی

برای فروش آسانسوکارگاهی لازم است به برخی نکات مهم و ریز و درشت توجه و دقت داشت. از جمله نکاتی که لازم است در زمان فروش آسانسور کارگاهی مدنظر قرار داد، عبارتند از:

– برند و مارک آسانسور کارگاهی

یکی از مهم ترین و اصلی ترین نکات فروش آسانسور کارگاهی توجه به برند و مارک آن می باشد. امروزه آسانسورهای کارگاهی در برندها و مارک های مختلف تولید و به بازار عرضه می شوند. اما برای فروش بهتر است، از برندهای مطرح و محبوب که کیفیت بسیار بالایی دارند، استفاده کرد و این برندها و مارک ها را برای فروش به بازار عرضه نمود. برندهای مطرح و مشهور آسانسورهای کارگاهی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و از این رو، مشتریان می توانند برای مدت زمان زیادی به استفاده از آن ها بدون این که نگرانی از قطعات و یا خرابی داشته باشند، بپردازند.

– ایمنی آسانسور

از دیگر نکاتی که در زمان فروش باید به آن دقت داشت، ایمنی آسانسورهای کارگاهی است. از این رو، لازم است، قبل از فروش آسانسور کارگاهی به دقت بررسی و تست گردد و در صورت داشتن عیب و ایرادی اقدام به رفع آن گردد. به این صورت ایمنی آن تضمین شود تا خریدار بتوان با خیال راحت و آسوده اقدام به خرید آسانسور کارگاهی کند. با صدور سرتیفیکیت می توان ایمنی آسانسور کارگاهی را تضمین کرد و آن را با ایمنی بالا به دست خریدار رساند.

– تناژ و دسترسی به قطعات

از دیگر نکاتی که در زمان فروش آسانسور کارگاهی باید به آن دقت و توجه داشت، تناژ آسانسور می باشد.  تناژهای آسانسور کارگاهی سبب تغییر در قیمت های آن می گردد. از این رو، لازم است با خریداران در مورد تناژ مورد نیاز مشورت شده و تناژی را به خریدار پیشنهاد داد، که این تناژ متناسب با پروژه خود را انتخاب و خریداری کند. دسترسی به قطعات آسانسور کارگاهی هم برای فروش آن مهم است. آسانسورهایی کارگاهی که قطعات آن در دسترسی می باشند و به راحتی می توان آنها را از بازار تهیه و خریداری کرد، فروش بالایی دارند و بسیاری از خریداران به دنبال خرید و استفاده از آن می باشند.

مشاوره فنی و استعلام قیمت

شرکت یگانه کرین با فراهم نمودن بستری مناسب و آسان برای ارتباط با تیم فنی شما کارفرمایان محترم را تکریم نموده است. کافیست برای مشاوره و استعلام قیمت در هر کدام از موارد ذکر شده در این صفحه با ما تماس حصل فرمایید.

مراحل فروش آسانسور کارگاهی

برای این که فروش آسانسور کارگاهی به درستی و با دقت زیادی انجام شود، نیاز است که برای فروش به برخی مراتحل مختلفی را طی کرد. از جمله این مراحل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

مرحله اول: مشاوره فروش

اولین و شاید اساسی ترین مرحله برای فروش آسانسور کارگاهی مشاوره فروش می باشد. کارشناسان و متخصصان این موسسه با برخورداری از آخرین اطلاعات و دانش در مورد آسانسور کارگاهی و همچنین تکنیک ها و فنون فروش، مشاوره های لازم برای فروش را در اختیار خریداران و مشتریان قرار می دهند. مشتریان می توانند با داشتن مشاوره فروش بهترین و مناسب ترین آسانسور کارگاهی را متناسب با شرایط پروژه خود خریداری نمایند. کارشناسان فروش ما آماده پاسخ گویی به صورت بیست و چهار ساعته به شما می باشند.

– مرحله دوم: بازدید از محل پروژه

در صورتی که نیاز باشد، کارشناسان فروش به محل پروژه اعزام شده و به انجام بازرسی های لازم و ضروری می پردازند. به این صورت می توانند بهترین و متناسب ترین نوع آسانسور کارگاهی را تشخیص داده و به خریداران پیشنهاد دهند.

– مرحله سوم: فروش

بعد از این که بازدیده ها انجام شد و آسانسور کارگاهی متناسب با پروژه انتخاب شد، بر اساس صحبت هایی که بین طرفین می شود و توافقات ایجاد شده آسانسور به فروش می رسد. خریداران بهترین و مناسب ترین برند و مارک آسانسور کارگاهی را می توانند خریداری کنند.

بعد از این که آسانسور کارگاهی فروخته شد، متخصصان و کارشناسان ما در خدمت شما هستند، و برای نگهداری و سرویس آسانسور کارگاهی در کنار شما هستند و با ارائه خدمات پس از فروش همیشه برای استفاده و نگهداری از آسانسور کارگاهی به شما کمک می کنند. همچنین بعد از این که فروش آسانسور کارگاهی به پایان رسید، برخی از خدمات پس از فروش به وسیله موسسه به کارفرما ارائه می شود. خدماتی مانند نصب آسانسور کارگاهی، داشتن ضمانت حمل و همچنین آموزش نیروهای مستقر و غیره از جمله خدماتی است، که موسسه در اختیار مشتریان قرار می دهد.

قیمت فروش آسانسور کارگاهی

قیمت یکی از مهم ترین و اصلی ترین فاکتورهایی است، که بسیاری از خریداران در زمان خرید آسانسور کارگاهی به آن دقت دارند.  قیمت آسانسورهای کارگاهی بر اساس فاکتورهای مختلفی تعیین می شود و به همین دلیل امروزه در بازار قیمت مشخص و ثابتی را برای آسانسور کارگاهی نمی توان ارائه کرد. عوامل و فاکتورهایی مانند برند و مارک آسانسور کارگاهی، تناژ آن، نرخ تورم و غیره تعیین می شود. همه این فاکتورها بر روی قیمت فروش آسانسور کارگاهی تاثیر می گذارد و آن را تعیین می کند.

علاوه بر این ها، یکی از مهم ترین و اصلی ترین فاکتورهای تعیین قیمت آسانسور کارگاهی میزان ایمنی و کیفیت آنها می باشد. هر چه قطعات و متریالی که برای تولید آسانسور کارگاهی اصل باشد، قیمت آن را افزایش می دهد و هر چقد رمتریال و قطعات به کار رفته در تولید آن غیر اصل باشد، در آن صورت قیمت آسانسور کارگاهی کاهش پیدا می کند.

فروش آسانسور کارگاهی ارزان

اما این ارزانی که برخی از آسانسورهای کارگاهی ممکن است داشته باشند برای خریداران نمی تواند سودی داشته باشد چرا که نمی تواند در بازه زمانی حتی کم هم برای شما کارکردی داشته باشد و یا حتی امکان دارد، ایمنی شما را به خطر اندازد. از این رو، در زمان خرید بهترین است، در کنار قیمت به کیفیت و ایمنی آسانسور کارگاهی هم دقت و توجه ویژه ای نمود. یک آسانسور کارگاهی خوب و با کیفیت باید، بتواند در کمترین بازه زمانی به جا به جایی مصالح و افراد بپردازد.

با این وجود، موسسه و شرکت ما برای همراهی بیشتر با مشتریان و خریداران تلاش می کند بهترین و مناسب ترین برند و نوع آسانسور کارگاهی را به قیمت مناسب و ارزان در اختیار مشتریان قرار دهد. از این رو، برای خرید بهترین و مناسب ترین نوع آسانسور کارگاهی می توانید با کارشناسان و متخصصان ما تماس بگیرید و مشاوره های لازم را به دست آورید.

قیمت آسانسورهای کارگاهی اگر چه مشخص و تعیین شده می باشد، ولی با این وجود امکان توافق بر سر قیمت ها وجود دارد و خریداران می توانند با خرید از برخی خدمات مختلف مانند نصب و غیره به صورت رایگان بهره مند شوند.

فروش آسانسور کارگاهی در تهران

در کلان شهر تهران شاید در نگاه اول فروش آسانسور کارگاهی بسیار دشوار به نظر رسد. چرا که تعدد زیاد مراکز فروش و همچنین انواع مختلف و برندهای متفاوت موجب می شود، که فروش آسانسور کارگاهی تا حدود دشوار و سخت به نظر آید. همچنین اختلاف قیمت در فروش به تهران و شهرستان ها هم بر این دشواری می افزاید. ولی با این وجود می توان با ارائه و عرضه بهترین و معتبرترین برندها و مارک های آسانسور کارگاهی که همه ویژگی ها و استانداردهای لازم را دارند، فروش آسانسور کارگاهی را با اطمینان انجام داد.

مسلما فروختن آسانسورهای کارگاهی که همه شرایط ایمنی و سلامتی را دارند و از برندهای اصل و معتبر می باشند، کار چندان دشواری نیست. چرا که بسیاری از خریداران برای حفظ ایمنی کار و اجتناب از خطرات و آسیب های احتمالی که می تواند در زمان کار به وجود آید، به دنبال خرید بهترین و باکیفیت ترین برندها و مارک های آسانسور کارگاهی می باشند. خریداران و مشتریان می توانند در شهر تهران انواع آسانسورهای کارگاهی صنعتی، حمل و نقل و صنعتی را با ارزان ترین قیمت و همچنین باکیفیت بالا خریداری نمایند.

اطلاعات بیشتر

هدف از تاسیس این مجموعه، ارائه تمامی خدمات در حوزه تاور کرین و آسانسور کارگاهی است. لذا به منظور ارائه خدمات واردات و سرویس ماشین آلات ساختمانی مانند تاور کرین، آسانسور کارگاهی و جرثقیل کارگاهی این مجموعه تاسیس شد.

تکیه بر توان بالای تخصص، واردات و تولید ماشین آلات با کیفیت ساختمانی با بهره گیری و استفاده از کادر فنی مجرب کاری بود که مجموعه انجام داد. بنابراین خرید و فروش تاور کرین و آسانسور کارگاهی، نصب و سرویس و نگهداری از تاور کرین و سایر ماشین آلات ساختمانی با اخذ تاییدیه نصب و راه اندازی از جمله تخصص ها و کارکردهای مجموعه است.

ارتباط با تیم یگانه کرین در خصوص پروژه

    Call Now Buttonمشاوره و استعلام قیمت
    مشاوره و استعلام قیمت
    Send via WhatsApp