فروش تاور کرین در اصفهان

تاور کرین ها دارای کاربرد های مختلفی در جامعه ما هستند. از تاور کرین های ثابت اغلب برای کاربرد های صنعتی استفاده می شود، زیرا حمل و نقل متحرک از یک حالت حمل و نقل به حالت دیگر با تاور کرین ثابت امکان پذیر است.

از تاور کرین ها مخصوصاً برای بلند کردن وسایلی مانند تیرها، الوارها، پنجره ها و … از یک سطح به سطح دیگر در پروژه های مرتفع استفاده می شود.

هنگام استفاده از تاور کرین ها، رعایت شرایط ایمنی یک نگرانی بزرگ برای همه افراد موجود در سایت محل پروژه است. وسایلی که در حال جابجایی با تاور کرین هستند باید با استفاده از تسمه های چرخ دار یا سایر روش های قابل اطمینان تضمین شده، تا حد ممکن محکم و ایمن شوند. ارتفاع و آب و هوا و همچنین باد از عوامل خطر هنگام کار با تاور کرین است.

تقریباً تمام پروژه های ساختمانی به بلند کردن، حمل و نقل و یا حمل اجسام سنگین نیاز دارند به همین دلیل تاور کرین ها نقش مهمی در توسعه پروژه های ساخت و ساز دارند.

تاور کرین ها یا جرثقیل های برجی معمولاً در ساخت بناهای بلند مورد استفاده قرار می گیرند و با بالا آمدن ساختمان، در طبقات مختلف به هم متصل می شوند. آن ها منحصر به فرد هستند زیرا توانایی بالا رفتن از ساختمان ها را در هنگام ساخت افزایش می دهند.

انتخاب تاور کرین

انتخاب یک تاور کرین جرثقیلی مناسب برای کار مطمئناً به آمادگی و برنامه ریزی اولیه نیاز دارد اما این یک فرآیند کاملاً اساسی است زیرا نه تنها تضمین می کند که محل ساخت و ساز شما برای کارگران و عموم مردم امن است بلکه می تواند به شما در کاهش هزینه ها و ادامه پروژه نیز کمک کند.

تاور کرین ها مشخصات، ظرفیت ها و قابلیت های مختلفی دارند. دانستن اینکه پروژه شما از تاور کرین چه انتظاراتی دارد به شما کمک می کند تا دستگاهی را انتخاب کنید که بتواند به بهترین نحو پاسخگوی خواسته های پروژه شما باشد و به سرعت گزینه های شما را کم می کند.

مشاوره فنی و استعلام قیمت

شرکت یگانه کرین با فراهم نمودن بستری مناسب و آسان برای ارتباط با تیم فنی شما کارفرمایان محترم را تکریم نموده است. کافیست برای مشاوره و استعلام قیمت در هر کدام از موارد ذکر شده در این صفحه با ما تماس حصل فرمایید.

نکات مهم هنگام فروش تاور کرین در اصفهان:

در هنگام فروش تاور کرین در اصفهان، مشتری سوالاتی را در مورد تاور کرین مطرح می کند.

این سوالات می تواند شامل موارد زیر باشد:

 • هنگام فروش تاور کرین در اصفهان، مقدار بودجه خریدار را بررسی کنید.

بفهمید که خریدار چقدر قصد سرمایه گذاری برای تاور کرین را دارد تا بتوانید تاور کرین مناسب را به او پیشنهاد دهید.

 • باید برند تاور کرین درخواستی مشتری را بدانید.

در هنگام فروش تاور کرین در اصفهان باید از مشتری بپرسید که چه نوع برند تاور کرینی مد نظر خود اوست. از او بپرسید که تاور کرین پتن فرانسه مد نظر اوست و یا اینکه به دنبال خرید تاور کرین لیبهر آلمان است و یا تاور کرین های پتن چینی مد نظر او است و یا اینکه اصلاً برندهای چینی دیگری مانند سی مکس، یانگ مائو و غیره که در بازار هستند را میخواهد خریداری کند. باید از مشتری پرسید که آیا برندهای قدیمی تاور کرین را میخواهد یا به دنبال خرید برندهای جدیدتر است. خریداران معمولاً برای پروژه هایی که قصد سرمایه گذاری زیادی را ندارند، از تاور کرین های قدیمی تر و دهه نود به پایین استفاده می کنند و تاور کرین های دهه نود به بالا جزء تاور کرین های جدید محسوب می شوند.

 • مقدار وزن باری که تاور کرین می تواند بلند کند، چقدر است؟

هنگام فروش تاور کرین در اصفهان نیازهای بالابری فعلی و آینده فرد خریدار باید مشخص باشد و به این ترتیب نباید تاور کرین قوی تر یا ضعیف تر از آنچه که می خواهد را خریداری کند.


 • مقدار ارتفاعی را که خریدار می خواهد تاور کرین بالا برود، در نظر بگیرید.

در هنگام فروش تاور کرین در اصفهان این مورد نیز به اندازه وزن بار اهمیت دارد. تیر تاور کرین تعیین می کند که چقدر می توان بار را بالا برد، بنابراین یک پروژه ساختمانی بلندتر به تاور کرینی با دسترسی بیشتر نیاز دارد.

 • در هنگام فروش تاور کرین در اصفهان، مقدار تناژ درخواستی خریدار را حتماً بپرسید.

این که دستگاه چند تن باشد، بسیار مهم است. تاور کرین های موجود در بازار دارای تناژ، چهار تن، شش تن، هشت تن، ده تن، دوازده تن، شانزده تن تا بیست و پنج تن و حتی تا چهل تن نیز هستند.

 • در مورد متراژ فلش یا همان بازوی تاور کرین از خریدار بپرسید.

در هنگام فروش تاور کرین در اصفهان در مورد متراژ بازوی تاور کرین درخواستی خریدار از او سوال کنید. گاهی در برخی از پروژه ها نیاز به متر طول بازوی تاور کرین است و در نوک تاور کرین نیز نیاز به حمل سه تن بار است، در این مورد یک تاور کرین هشت تا ده تنی می تواند جوابگو باشد.

 • هنگام فروش تاور کرین در اصفهان، فاصله حرکتی را که خریدار می خواهد تاور کرین حرکت کند، در نظر بگیرید.

به عبارت دیگر، تاور کرین چقدر به حرکت در سایت محل پروژه نیاز دارد؟ اگر چندین منطقه در سایت محل پروژه وجود دارد که تاور کرین باید به آن ها دسترسی پیدا کند، انتخاب تاور کرین متحرک گزینه مناسبی است. اگر بلند کردن اجسام توسط تاور کرین در یک مسیر ثابت انجام می شود، انتخاب یک تاور کرین ریلی میتواند گزینه مناسبی باشد.

فروش تاور کرین در اصفهان

 • در مورد نیاز به خود ایستایی تاور کرین از خریدار سوال کنید.

خود ایستایی یعنی اینکه تاور کرین نیاز به کمربند برای مهار ندارد تا روی آن بیاستد، به این کار در اصطلاح خود ایستایی گفته می شود. باید در هنگام فروش تاور کرین در اصفهان در مورد نیاز به خود ایستایی از او سوال کنید. مبنای قیمت گذاری تاور کرین در ایران، تاور کرین چهل متر است، تاور کرینی را با چهل متر ارتفاع و بازو، قیمت گذاری می کنند.

اگر خود ایستایی 44 یا 45 متر به بالا مورد نیاز باشد باید تاور کرینی انتخاب شود که عرض قطعه دو متر باشد. تاور کرین های بین 53 و یا 54 متر می توانند روی پای خود تا 64 متر استفاده شوند. مثلا خریدار می گوید که تاور کرینی مدنظر اوست که 60 متر باشد و جایی نیز برای مهار ندارد، در این شرایط باید تاور کرینی به او فروخته شود که خود ایستایی اش 60 متر و طول قطعه آن 2 متر باشد و از 60 متر به بعد می تواند مهار شود.

 • هنگام فروش تاور کرین در اصفهان، نوع زمین خریدار را ارزیابی کنید.

همه تاور کرین ها برای جابجایی ایمن نیاز به جای پای محکم دارند، بنابراین در نظر بگیرید که نوع زمین در سایت کاری خریدار شما چگونه است. همچنین باید به شرایط آب و هوایی محل پروژه مانند باد، باران و گرما نیز توجه داشته باشید. این فاکتورها در تعیین نیاز افراد به کامیون ها و تاور کرین های همه جا نقش مهمی دارند.


 • دسترسی به سایت محل پروژه خریدار را ارزیابی کنید.

هنگام فروش تاور کرین در اصفهان، این را بررسی کنید که آیا سایت محل پروژه برای نوع تاور کرین مورد نظر قابل دسترسی است یا خیر؟ آیا منطقه آسفالت شده است و جاده دسترسی به اندازه کافی وجود دارد یا خیر؟

 • در هنگام فروش تاور کرین در اصفهان، مسائل ایمنی احتمالی را بررسی کنید.

اطمینان حاصل کنید که تاور کرین فروخته شده توسط شما مورد بازرسی قرار گرفته است و وقتی به محل پروژه رسیدید، موانع احتمالی از جمله خطوط برق، درختان، ساختمان ها، چراغ های خیابان و موارد دیگر را بررسی کنید.

 • در هنگام فروش تاور کرین در اصفهان، در مورد اینکه خریدار خواهان تاور کرین ثابت و یا متحرک است، از او سوال کنید.

تاور کرین ها می توانند ثابت و یا متحرک باشند و باید این قسمت قبل از خرید تاور کرین مشخص شود.

فروش تاور کرین در اصفهان

فروش تاور کرین در اصفهان توسط شرکت یگانه کرین

تاور کرین های امروزی وسیله نقلیه صنعتی مهمی در صنعت ساخت و ساز هستند زیرا امروزه تمرکز بیشتری بر صنعت ساخت و ساز است. از تاور کرین ها برای ساختن همه نوع ساختمانی از برج های اداری گرفته تا اماکن ورزشی استفاده می شود.

شرکت یگانه کرین یکی از خوشنام ترین شرکت ها در زمینه فروش تاور کرین است. این شرکت دارای بیش از بیست سال سابقه و تجربه فعالیت در زمینه فروش تاور کرین و دارای کارشناسان مجرب و با تجربه در زمینه فروش تاور کرین است، کارشناسان مجرب این شرکت مشتریان خود را در زمان فروش تاور کرین، نصب، نگهداری و استفاده به بهترین شیوه راهنمایی می کنند. کارشناسان شرکت یگانه کرین به معیارها و نکات اساسی در هنگام فروش تاور کرین در اصفهان بسیار دقت می کنند و به خوبی می توانند مشتریان خود را راهنمایی کنند و به سوالات اساسی آنان پاسخ دهند.

فعالیت های شرکت یگانه کرین خرید و فروش تاور کرین دراصفهان، اجاره تاور کرین، تعمیر تاور کرین، سرویس نگهداری ماهانه و سالانه تاور کرین، نصب و پیاده سازی تاور کرین، اورهال آن، اینورتر کردن تاور کرین و صدور سرتیفیکیت تاور کرین است.

شرکت یگانه کرین بستری مناسب و آسان را برای ارتباط با کارفرمایان محترم در زمینه فروش تاور کرین در اصفهان، فراهم کرده است. برای مشاوره خرید و فروش تاور کرین در اصفهان و استعلام قیمت ها، کافی است با شماره های شرکت یگانه کرین تماس بگیرید.


منابع:

http://www.tier1tactical.com/Tower_Cranes.asp

https://www.craneequipmentguide.com/article/46756-factors-to-consider-when-choosing-the-right-crane-for-your-project

https://www.simscrane.com/how-to-choose-the-right-crane/

اطلاعات بیشتر

هدف از تاسیس این مجموعه، ارائه تمامی خدمات در حوزه تاور کرین و آسانسور کارگاهی است. لذا به منظور ارائه خدمات واردات و سرویس ماشین آلات ساختمانی مانند تاور کرین، آسانسور کارگاهی و جرثقیل کارگاهی این مجموعه تاسیس شد.

تکیه بر توان بالای تخصص، واردات و تولید ماشین آلات با کیفیت ساختمانی با بهره گیری و استفاده از کادر فنی مجرب کاری بود که مجموعه انجام داد. بنابراین خرید و فروش تاور کرین و آسانسور کارگاهی، نصب و سرویس و نگهداری از تاور کرین و سایر ماشین آلات ساختمانی با اخذ تاییدیه نصب و راه اندازی از جمله تخصص ها و کارکردهای مجموعه است.

ارتباط با تیم یگانه کرین در خصوص پروژه

  Call Now Buttonاستعلام قیمت فوری