فروش تاور کرین در مشهد

تاور کرین ها دارای کاربرد های مختلفی در جامعه ما هستند. از تاور کرین های ثابت اغلب برای کاربرد های صنعتی استفاده می شود، زیرا حمل و نقل متحرک از یک حالت حمل و نقل به حالت دیگر با تاور کرین ثابت امکان پذیر است.

از تاور کرین ها مخصوصاً برای بلند کردن وسایلی مانند تیرها، الوارها، پنجره ها و … از یک سطح به سطح دیگر در پروژه های مرتفع استفاده می شود. جهت خرید تاور کرین کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

هنگام استفاده از تاور کرین ها، رعایت شرایط ایمنی یک نگرانی بزرگ برای همه افراد موجود در سایت محل پروژه است. وسایلی که در حال جابجایی با تاور کرین هستند باید با استفاده از تسمه های چرخ دار یا سایر روش های قابل اطمینان تضمین شده، تا حد ممکن محکم و ایمن شوند. ارتفاع و آب و هوا و همچنین باد از عوامل خطر هنگام کار با تاور کرین است.

تقریباً تمام پروژه های ساختمانی به بلند کردن، حمل و نقل و یا حمل اجسام سنگین نیاز دارند به همین دلیل تاور کرین ها نقش مهمی در توسعه پروژه های ساخت و ساز دارند.

تاور کرین ها یا جرثقیل های برجی معمولاً در ساخت بناهای بلند مورد استفاده قرار می گیرند و با بالا آمدن ساختمان، در طبقات مختلف به هم متصل می شوند. آن ها منحصر به فرد هستند زیرا توانایی بالا رفتن از ساختمان ها را در هنگام ساخت افزایش می دهند.

تاور کرین یکی از ابزارهای مهم ساختمان سازی می‌باشد که به دلیل آسانتر شدن کارها، در ساختمان سازی‌های شهر مشهد، مورد استفاده قرار می گیرد. سایت یگانه کرین قصد دارد در ادامه اطلاعات بیشتری را در مورد فروش تاور کرین در مشهد و قیمت آن در اختیار شما قرار دهد.

انتخاب تاور کرین

انتخاب یک تاور کرین جرثقیلی مناسب برای کار مطمئناً به آمادگی و برنامه ریزی اولیه نیاز دارد اما این یک فرآیند کاملاً اساسی است زیرا نه تنها تضمین می کند که محل ساخت و ساز شما برای کارگران و عموم مردم امن است بلکه می تواند به شما در کاهش هزینه ها و ادامه پروژه نیز کمک کند. جهت خرید آسانسور کارگاهی کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

تاور کرین ها مشخصات، ظرفیت ها و قابلیت های مختلفی دارند. دانستن اینکه پروژه شما از تاور کرین چه انتظاراتی دارد به شما کمک می کند تا دستگاهی را انتخاب کنید که بتواند به بهترین نحو پاسخگوی خواسته های پروژه شما باشد و به سرعت گزینه های شما را کم می کند.

فروش انواع تاور کرین در مشهد

فروش انواع تاور کرین در مشهد معمولاً توسط شرکت‌ها و فروشگاه‌های تخصصی در زمینه تجهیزات ساختمانی و سنگین انجام می‌شود.  استفاده از اینترنت و سایت‌های خرید و فروش معتبر می‌تواند یک راهکار موثر باشد. شما می‌توانید در پلتفرم‌های تجارت الکترونیکی و وب‌سایت‌های معتبر جستجو کنید و با تهیه‌کنندگان و فروشندگان تماس بگیرید. همچنین شما می توانید مراجعه به شرکت‌های عرضه کننده تجهیزات ساختمانی و سنگین، شامل تاور کرین، می‌تواند یک روش دیگر باشد. 

این شرکت‌ها عموماً انواع تاور کرین را به صورت خرید و فروش ارائه می‌دهند. معمولاً تولید کنندگان تاور کرین نمایندگی‌های فروش در شهرهای مختلف دارند. پیدا کردن نمایندگی‌های تولید کننده و فروش تاور کرین در مشهد و برقراری ارتباط مستقیم با آن‌ها می‌تواند منجر به خرید تاور کرین با قیمت و شرایط مطلوبتری شود. جهت تعمیر آسانسور کارگاهی کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

مهم است که قبل از خرید تاور کرین، مشخصات فنی، برند، شرایط قیمت‌گذاری، ضمانت و خدمات پس از فروش را با دقت بررسی کنید. همچنین، همواره توصیه می‌شود با شرکت‌ها و فروشگاه‌هایی همکاری کنید که معتبر و با سابقه در این زمینه باشند.

مشاوره فنی و استعلام قیمت

شرکت یگانه کرین با فراهم نمودن بستری مناسب و آسان برای ارتباط با تیم فنی شما کارفرمایان محترم را تکریم نموده است. کافیست برای مشاوره و استعلام قیمت در هر کدام از موارد ذکر شده در این صفحه با ما تماس حصل فرمایید.

نکات مهم هنگام فروش تاور کرین در مشهد:

در هنگام فروش تاور کرین در مشهد، مشتری سوالاتی را در مورد تاور کرین مطرح می کند.

این سوالات می تواند شامل موارد زیر باشد:

 • هنگام فروش تاور کرین در مشهد، مقدار بودجه خریدار را بررسی کنید.

بفهمید که خریدار چقدر قصد سرمایه گذاری برای تاور کرین را دارد تا بتوانید تاور کرین مناسب را به او پیشنهاد دهید.

 • باید برند تاور کرین درخواستی مشتری را بدانید.

در هنگام فروش تاور کرین در مشهد باید از مشتری بپرسید که چه نوع برند تاور کرینی مد نظر خود اوست. از او بپرسید که تاور کرین پتن فرانسه مد نظر اوست و یا اینکه به دنبال خرید تاور کرین لیبهر آلمان است و یا تاور کرین های پتن چینی مد نظر او است و یا اینکه اصلاً برندهای چینی دیگری مانند سی مکس، یانگ مائو و غیره که در بازار هستند را میخواهد خریداری کند. جهت اینورتر کردن تاور کرین اسلامشهر کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

باید از مشتری پرسید که آیا برندهای قدیمی تاور کرین را میخواهد یا به دنبال خرید برندهای جدیدتر است. خریداران معمولاً برای پروژه هایی که قصد سرمایه گذاری زیادی را ندارند، از تاور کرین های قدیمی تر و دهه نود به پایین استفاده می کنند و تاور کرین های دهه نود به بالا جزء تاور کرین های جدید محسوب می شوند.

 • مقدار وزن باری که تاور کرین می تواند بلند کند، چقدر است؟

هنگام فروش تاور کرین در مشهد نیازهای بالابری فعلی و آینده فرد خریدار باید مشخص باشد و به این ترتیب نباید تاور کرین قوی تر یا ضعیف تر از آنچه که می خواهد را خریداری کند.

 • مقدار ارتفاعی را که خریدار می خواهد تاور کرین بالا برود، در نظر بگیرید.

در هنگام فروش تاور کرین در مشهد این مورد نیز به اندازه وزن بار اهمیت دارد. تیر تاور کرین تعیین می کند که چقدر می توان بار را بالا برد، بنابراین یک پروژه ساختمانی بلندتر به تاور کرینی با دسترسی بیشتر نیاز دارد.

 • در هنگام فروش تاور کرین در مشهد، مقدار تناژ درخواستی خریدار را حتماً بپرسید.

این که دستگاه چند تن باشد، بسیار مهم است. تاور کرین های موجود در بازار دارای تناژ، چهار تن، شش تن، هشت تن، ده تن، دوازده تن، شانزده تن تا بیست و پنج تن و حتی تا چهل تن نیز هستند.

 • در مورد متراژ فلش یا همان بازوی تاور کرین از خریدار بپرسید.

در هنگام فروش تاور کرین در مشهد در مورد متراژ بازوی تاور کرین درخواستی خریدار از او سوال کنید. گاهی در برخی از پروژه ها نیاز به متر طول بازوی تاور کرین است و در نوک تاور کرین نیز نیاز به حمل سه تن بار است، در این مورد یک تاور کرین هشت تا ده تنی می تواند جوابگو باشد.

 • هنگام فروش تاور کرین در مشهد، فاصله حرکتی را که خریدار می خواهد تاور کرین حرکت کند، در نظر بگیرید.

به عبارت دیگر، تاور کرین چقدر به حرکت در سایت محل پروژه نیاز دارد؟ اگر چندین منطقه در سایت محل پروژه وجود دارد که تاور کرین باید به آن ها دسترسی پیدا کند، انتخاب تاور کرین متحرک گزینه مناسبی است. اگر بلند کردن اجسام توسط تاور کرین در یک مسیر ثابت انجام می شود، انتخاب یک تاور کرین ریلی میتواند گزینه مناسبی باشد.

فروش تاور کرین در مشهد

 • در مورد نیاز به خود ایستایی تاور کرین از خریدار سوال کنید.

خود ایستایی یعنی اینکه تاور کرین نیاز به کمربند برای مهار ندارد تا روی آن بیاستد، به این کار در اصطلاح خود ایستایی گفته می شود. باید در هنگام فروش تاور کرین در مشهد در مورد نیاز به خود ایستایی از او سوال کنید. مبنای قیمت گذاری تاور کرین در ایران، تاور کرین چهل متر است، تاور کرینی را با چهل متر ارتفاع و بازو، قیمت گذاری می کنند.

اگر خود ایستایی 44 یا 45 متر به بالا مورد نیاز باشد باید تاور کرینی انتخاب شود که عرض قطعه دو متر باشد. تاور کرین های بین 53 و یا 54 متر می توانند روی پای خود تا 64 متر استفاده شوند. مثلا خریدار می گوید که تاور کرینی مدنظر اوست که 60 متر باشد و جایی نیز برای مهار ندارد، در این شرایط باید تاور کرینی به او فروخته شود که خود ایستایی اش 60 متر و طول قطعه آن 2 متر باشد و از 60 متر به بعد می تواند مهار شود.

 • هنگام فروش تاور کرین در مشهد، نوع زمین خریدار را ارزیابی کنید.

همه تاور کرین ها برای جابجایی ایمن نیاز به جای پای محکم دارند، بنابراین در نظر بگیرید که نوع زمین در سایت کاری خریدار شما چگونه است. همچنین باید به شرایط آب و هوایی محل پروژه مانند باد، باران و گرما نیز توجه داشته باشید. این فاکتورها در تعیین نیاز افراد به کامیون ها و تاور کرین های همه جا نقش مهمی دارند.

 • دسترسی به سایت محل پروژه خریدار را ارزیابی کنید.

هنگام فروش تاور کرین در مشهد، این را بررسی کنید که آیا سایت محل پروژه برای نوع تاور کرین مورد نظر قابل دسترسی است یا خیر؟ آیا منطقه آسفالت شده است و جاده دسترسی به اندازه کافی وجود دارد یا خیر؟

 • در هنگام فروش تاور کرین در مشهد، مسائل ایمنی احتمالی را بررسی کنید.

اطمینان حاصل کنید که تاور کرین فروخته شده توسط شما مورد بازرسی قرار گرفته است و وقتی به محل پروژه رسیدید، موانع احتمالی از جمله خطوط برق، درختان، ساختمان ها، چراغ های خیابان و موارد دیگر را بررسی کنید.

 • در هنگام فروش تاور کرین در مشهد، در مورد اینکه خریدار خواهان تاور کرین ثابت و یا متحرک است، از او سوال کنید.

تاور کرین ها می توانند ثابت و یا متحرک باشند و باید این قسمت قبل از خرید تاور کرین مشخص شود.

فروش تاور کرین در مشهد

فروش تاور کرین در مشهد توسط شرکت یگانه کرین

تاور کرین های امروزی وسیله نقلیه صنعتی مهمی در صنعت ساخت و ساز هستند زیرا امروزه تمرکز بیشتری بر صنعت ساخت و ساز است. از تاور کرین ها برای ساختن همه نوع ساختمانی از برج های اداری گرفته تا اماکن ورزشی استفاده می شود.

شرکت یگانه کرین یکی از خوشنام ترین شرکت ها در زمینه فروش تاور کرین است. این شرکت دارای بیش از بیست سال سابقه و تجربه فعالیت در زمینه فروش تاور کرین و دارای کارشناسان مجرب و با تجربه در زمینه فروش تاور کرین است، کارشناسان مجرب این شرکت مشتریان خود را در زمان فروش تاور کرین، نصب، نگهداری و استفاده به بهترین شیوه راهنمایی می کنند.

کارشناسان شرکت یگانه کرین به معیارها و نکات اساسی در هنگام فروش تاور کرین در مشهد بسیار دقت می کنند و به خوبی می توانند مشتریان خود را راهنمایی کنند و به سوالات اساسی آنان پاسخ دهند.

فعالیت های شرکت یگانه کرین خرید و فروش تاور کرین درمشهد، اجاره تاور کرین، تعمیر تاور کرین، سرویس نگهداری ماهانه و سالانه تاور کرین، نصب و پیاده سازی تاور کرین، اورهال آن، اینورتر کردن تاور کرین و صدور سرتیفیکیت تاور کرین است.

شرکت یگانه کرین بستری مناسب و آسان را برای ارتباط با کارفرمایان محترم در زمینه فروش تاور کرین در مشهد، فراهم کرده است. برای مشاوره خرید و فروش تاور کرین در مشهد و استعلام قیمت ها، کافی است با شماره های شرکت یگانه کرین تماس بگیرید.

قیمت تاورکرین در مشهد

قیمت تاور کرین در مشهد به عوامل مختلفی بستگی دارد. در زیر، عوامل اصلی که ممکن است بر قیمت تاور کرین تأثیر داشته باشند، آورده شده است:

 قدرت و ظرفیت باربری

توان باربری و ظرفیت تاور کرین تاثیر مستقیمی بر قیمت آن دارد. تاور کرین‌های با ظرفیت باربری بالاتر به طور معمول قیمت بیشتری نیز دارند.

 ارتفاع و شعاع عملکرد

مشخصات فنی مرتبط با ارتفاع و شعاع عملکرد تاور کرین نیز بر قیمت آن تأثیر گذارند. تاور کرین‌های با ارتفاع بالا و شعاع قابل تعیین بزرگتر، معمولاً هزینه بیشتری دارند. جهت فروش آسانسور کارگاهی اسلامشهر کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

 مدل و برند

برند و مدل تاور کرین نیز به عنوان یک عامل مهم قیمت‌گذاری محسوب می‌شود. برندهای معروف و معتبر ممکن است قیمت بیشتری را در برابر برندهای دیگر درخواست کنند.

 شرایط بازار

شرایط عمومی بازار، میزان عرضه و تقاضا، رقابت و نرخ ارز ممکن است بر قیمت تاور کرین تاثیر بگذارند. در برخی مواقع، نوسانات ارزش ارز و تغییرات در شرایط سیاسی و اقتصادی می‌توانند قیمت را تحت تاثیر قرار دهند.

 وضعیت فنی و سن تاور کرین

وضعیت فنی و سن تاور کرین نیز می‌تواند در تعیین قیمت تأثیرگذار باشد. تاور کرین‌های جدیدتر و در شرایط فنی بهتر معمولاً هزینه بیشتری دارند.

لازم به ذکر است که برای دقیق‌تر دانستن قیمت تاور کرین در مشهد، بهتر است با تأمین‌کنندگان، شرکت‌های فروش و فروشگاه‌های مربوطه تماس حاصل نموده و آخرین قیمت‌ها و شرایط را استعلام کنید.

لیست قیمت فروش تاور کرین در مشهد

متاسفانه به علت وجود تغییر قیمت ارز و نوسان بازار و همچنین متنوع بودن انواع تاور کرین، نمی توان به طور مستقیم لیست قیمت فروش تاور کرین در مشهد را بیان نمود. با این حال، برای کسب اطلاعات درباره قیمت‌ها و لیست قیمت فروش تاور کرین در مشهد، شما می‌توانید به روش‌های زیر روی آورید:

مراجعه حضوری

بهترین راه برای کسب اطلاعات دقیق و جامع از قیمت تاور کرین، مراجعه به شرکت‌ها و فروشگاه‌هایی است که تاور کرین‌ها را در مشهد به فروش می‌رسانند. با مراجعه حضوری و مشاوره با کارشناسان فروش در این مراکز، می‌توانید لیست قیمت را بدست آورید. جهت خرید آسانسور کارگاهی در شیراز کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

 تماس تلفنی

می‌توانید با تماس با شرکت‌ها و فروشگاه‌های تجهیزات ساختمانی و سنگین در مشهد، اطلاعات درباره قیمت‌ها و لیست قیمت تاور کرین را استعلام کنید. در این تماس، می‌توانید جزئیات فنی و سایر اطلاعات مورد نیاز را نیز دریافت کنید.

 پیشخوان اینترنتی

یکی از راه‌های دیگر برای کسب اطلاعات قیمت، مراجعه به وب‌سایت‌ها و پیشخوان‌های اینترنتی فروشندگان تاور کرین است. ممکن است در این وب‌سایت‌ها قیمت‌های فعلی یا لیست قیمت‌ها درج شده باشد.

توصیه می‌شود قبل از خرید تاور کرین در مشهد، قیمت‌ها را در چند منبع معتبر مقایسه کنید و از جمله عوامل دیگر مانند شرایط خدمات پس از فروش، گارانتی و تامین قطعات یدکی نیز مطمئن شوید.

خرید و فروش تاورکرین در مشهد

خرید و فروش تاور کرین در مشهد معمولاً به صورت زیر انجام می‌شود:

 تعیین نیازها و مشخصات

در ابتدا، باید نیازهای و مشخصات مورد نیاز برای تاور کرین خود را تعیین کنید. این شامل قدرت و ظرفیت باربری، ارتفاع و شعاع عملکرد و دیگر ویژگی‌های مهم است.

جستجوی بازار

برای پیدا کردن تاور کرین مورد نظر، می‌توانید از روش‌های مختلف استفاده کنید. به عنوان مثال، می‌توانید به شرکت‌های ساختمانی، شرکت‌های اجاره تجهیزات سنگین و سایر منابع اطلاعاتی به عنوان مرجع مراجعه کنید.

مقایسه و انتخاب

بعد از جمع‌آوری اطلاعات لازم از منابع مختلف، می‌توانید تاور کرین‌های مختلف را مقایسه کنید. در این مرحله، نیازها و مشخصات خود را با ویژگی‌ها و قیمت‌های ارائه شده تطبیق دهید و تاور کرین مناسب را انتخاب کنید. جهت اینورتر کردن آسانسور کارگاهی در اهواز کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

 بررسی و تست

قبل از خرید یا اجاره تاور کرین، توصیه می‌شود آن را مورد بررسی و تست فنی قرار دهید. بررسی کنید که تاور کرین در وضعیت عملکرد قابل قبولی قرار دارد و تمامی اجزا و ویژگی‌های آن به درستی عمل می‌کنید

مذاکره و قرارداد

پس از انتخاب تاور کرین، باید مذاکرات نهایی با فروشنده یا شرکت اجاره‌دهنده را انجام دهید. در این مرحله، شرایط قرارداد، قیمت، مدت زمان استفاده و سایر جزئیات را بررسی و توافق کنید. قبل از امضای قرارداد، همیشه تأکید می‌شود تمام شرایط را به دقت مطالعه کنید و در صورت لزوم، با کمک یک وکیل یا مشاور حقوقی متخصص مشورت کنید.

 تحویل و عقد قرارداد

بعد از انجام مذاکرات و توافقات، قرارداد بین طرفین عقد می‌شود و تاور کرین به شما تحویل داده می‌شود. در این مرحله، نحوه پرداخت و تنظیم سایر جزئیات مالی را اجرا کنید.

راه‌ها و فرایند خرید و فروش تاور کرین ممکن است براساس شرایط محلی و قوانین مربوطه متفاوت باشد. بنابراین، توصیه می‌شود در هنگام اقدام به خرید یا اجاره، با مشاوران متخصص در حوزه ساختمان تماس بگیرید و شرایط مربوطه را به دقت بررسی کنید.

شناخت بهتر فروش تاور کرین در مشهد

خرید و فروش تاور کار بسیار تخصصی می‌باشد. در صورتی که شما تجربه و اطلاعات کافی در این زمینه را نداشته باشید، ممکن است به دردسر افتاده و ضررهایی را متحمل شوید. از این رو به شما پیشنهاد می‌شود که برای فروش تاور کرین در مشهد و یا خرید تاور کرین، به سایت یگانه کرین مراجعه کنید. جهت فروش آسانسور کارگاهی در اصفهان کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.


منابع:

http://www.tier1tactical.com/Tower_Cranes.asp

https://www.craneequipmentguide.com/article/46756-factors-to-consider-when-choosing-the-right-crane-for-your-project

https://www.simscrane.com/how-to-choose-the-right-crane/

اطلاعات بیشتر

هدف از تاسیس این مجموعه، ارائه تمامی خدمات در حوزه تاور کرین و آسانسور کارگاهی است. لذا به منظور ارائه خدمات واردات و سرویس ماشین آلات ساختمانی مانند تاور کرین، آسانسور کارگاهی و جرثقیل کارگاهی این مجموعه تاسیس شد.

تکیه بر توان بالای تخصص، واردات و تولید ماشین آلات با کیفیت ساختمانی با بهره گیری و استفاده از کادر فنی مجرب کاری بود که مجموعه انجام داد. بنابراین خرید و فروش تاور کرین و آسانسور کارگاهی، نصب و سرویس و نگهداری از تاور کرین و سایر ماشین آلات ساختمانی با اخذ تاییدیه نصب و راه اندازی از جمله تخصص ها و کارکردهای مجموعه است.

ارتباط با تیم یگانه کرین در خصوص پروژه

  Call Now Buttonاستعلام قیمت فوری