نصب و پیاده سازی تاور کرین در اهواز

در این مقاله قصد داریم در ارتباط با تاور کرین ها و جرثقیل های برجی صحبت کنیم. در واقع هدف ما از این مقاله بررسی روند نصب تاور کرین در اهواز است و قصد داریم در ارتباط با مراحل پیاده سازی تاور کرین در اهواز صحبت کنیم. تاور کرین ها یا جرثقیل های برجی در کل دنیا و برای شرایط مختلف دارای ویژگی هایی هستند که می تواند برای روند فعالیت های صنعتی و سایت های ساختمان سازی پر از کاربرد باشد. اما با توجه به حساسیت های خاصی که در استفاده از این وسیله وجود دارد لازم است تا در ارتباط با روند نصب آن ها اطلاعات لازم را کسب نمایید.

مقدمه

برای این که بتوانیم در زمینه نصب جرثقیل های برجی یا تاور کرین ها اطلاعات کسب کنیم، لازم است تا در ابتدا بدانیم این وسیله چیست و چگونه کار می کند؟! تاور کرین ها یا جرثقیل های برج به طور گسترده ای برای بلند کردن بار و ابزار و انجام عملیات در صنعت ساخت و ساز استفاده می شوند. جرثقیل های برج به عنوان یک وسیله اصلی در هر مکان و سایت ساخت و ساز و صنعت استفاده می شوند و نبود آن ها می تواند در این صنعت مشکل ساز باشد.

این وسیله غول آسا می تواند اغلب تا ارتفاع زیادی بالا برود و در شعاع های خاصی حرکت می کنند. ویژگی های عملکرد یک جرثقیل برج تا حد زیادی با توجه به نوع نصب آن ، نوع برج و نوع جیب مشخص می شود. جرثقیل های برج یا همان تاور کرین ها انواع مختلفی دارند که هر کدام از آن ها دارای ویژگی های منحصر به خود هستند. به طور مثال می توان به جرثقیل های برج با پایه استاتیک اشاره نمود. جرثقیل برج با پایه استاتیک فقط یک منطقه محدود را اشغال می کند اما قادر است از محل ثابت خود ، تمام نقاطی را که قرار است بارها در حداکثر شعاع آستین گیرنده قرار گیرند ، پوشش دهد.

هر مدلی از جرقیل های برج برای خود دارای ویژگی هایی است و حتی نحوه مصب و مونتاژ آن ها نیز با هم متفاوت خواهد بود. زمان استفاده از تاور کرین ها و جرتثقیل های برج و مانورهایی که برای مونتاژ ، جداسازی و بلند کردن جرثقیل برج انجام می شود ، باید دستورالعمل های محافظت و ایمنی را رعایت کنید. پایبندی به کنترل دقیق در هر یک از مراحل انجام شده بهترین نتیجه را با خود به همراه خواهد داشت.

مشاوره فنی و استعلام قیمت

شرکت یگانه کرین با فراهم نمودن بستری مناسب و آسان برای ارتباط با تیم فنی شما کارفرمایان محترم را تکریم نموده است. کافیست برای مشاوره و استعلام قیمت در هر کدام از موارد ذکر شده در این صفحه با ما تماس حصل فرمایید.

مراحل نصب تاور کرین در اهواز

در این بخش قصد داریم در ارتباط با مراحل نصب تاور کرین در اهواز صحبت کنیم. تاور کرین ها با توجه به انواع مختلفی که دارند، مراحل نصب متفاوتی نیز خواهند داشت. پس از بارگیری، اجزای جرثقیل برج در محل ساخت و ساز ، مونتاژ می شود.
این فرایند شامل نصب و راه اندازی جرثقیل در سایت و پایه های آن است ، به گونه ای که بتواند عملکردی را که برای آن طراحی شده ارائه دهد. کارکنان مونتاژ و جداسازی قطعات باید به تمام توصیه های مندرج در دفترچه کارخانه سازنده دقت کرده و بر مبنای آن پیش بروند.

مرحله اول

برای نصب جرثقیل در مرحله اول باید اطلاعات بسیاری را از شرایط جرثقیل های برج در دست داشت. این اطلاعات عبارتند از: نام تجاری ، نوع و مدل، ارتفاعات نصب شده ، اولیه و نهایی، عناصر ، موقعیت ، ابعاد و جرم ضد وزن، خصوصیات وزنهای اولیه و نهایی (هندسه ، ابعاد ، جرم و ترتیب)، ولتاژ تأمین و بخشی از هادی ها و … .

نصب و پیاده سازی تاور کرین در اهواز

سایر مراحل نصب تاور کرین

اما روند نصب تاور کرین ها یا جرثقیل های برجی دارای مراحل و شرایط خاصی است که در ادامه به بیان دقیق آن ها خواهیم پرداخت. به طور کلی روند نصب و مونتاژ تاور کرین ها با پایه جرثقیل برجی شروع می شود، سپس قسمت اول قرار می گیرد و پایه ها و بخشی از بالای جرثقیل نیز به آن متصل می شود. سپس اسلاید در بالای آن نصب می شود. و سر برج و کابین هم نصب می شوند.

در نهایت ضد وزن نهایی در این وسیله قرار می گیرد و بخش های جدید با کمک ابزار جرثقیل تا رسیدن به ارتفاع نهایی آن نصب می شوند. راه دیگر برای افزایش ارتفاع با استفاده از سیستمی است که در آن واحد برج-کابین-سر از نظر قطعه نسبت به بقیه شافت کوچکتر است. قسمت جدیدی که دارای یک طرف باز است و بر روی جرثقیل برج و واحد فوقانی آن قرار گرفته است.

در این روند می توان برای نصب تاور کرین در اهواز اقدام نمود که البته لازم است تا در مرکزی معتبر این کار صورت گیرد. از این رو شما می توانید با مراجعه به مرکز تاور کرین یگانه در زمینه نصب تاور کرین ها اطلاعات لازم را کسب نموده و برای ان کار اقدام نمایید. در مرکز تاور کرین یگانه شما می توانید با متخصصان و مهندسان در زمینه نصب تاور کرین در اهواز مشورت نمایید.

مراحل پیاده سازی تاور کرین در اهواز

پیاده سازی تاور کرین ها در اهواز دارای روند و شرایط ویژه ای است که می تواند برای متخصصان و مهندسان زبده شرکت تاور کرین یگانه به راحتی پیش رود. سیستم های مونتاژ با گذشت زمان به طرز چشمگیری بهبود یافته اند تا بتوانند سریع تر ، راحت تر و ساده تر شوند و در نتیجه هزینه این عملیات کاهش می یابد.

نصب و پیاده سازی تاور کرین ها در کلیه مراحل با استفاده از اتصالات سریع انجام می شود که نیازی به تراز قبلی ندارند. علاوه بر این در زمینه پیاده سازی تاور کرین ها با دقت هر چه تمام تر نصب قطعات بالایی توسط هیدرولیک صورت می گیرد و اپراتور ها تمام کارهای خود را از سکوهای ایمن و قوی انجام می دهند ، و این روند را حتی در جرثقیل های با ظرفیت زیاد بسیار سریع انجام می دهد.

در مراحل پیاده سازی جرثقیل ها، لازم است تا نکات بسیاری مورد بررسی قرار گیرد از جمله این که لازم است تا مکانیک خاک پایه مورد بررسی قرار گیرد. هر بار جرثقیل مونتاژ می شود ، باید توده وزنی ضد وزنه مورد استفاده تأیید شود و اینها همیشه باید در ساختار جرثقیل برج ایمن باشند.

در مراحل بعدی برای پیاده سازی تاور کرین ها ساخت پایه هایی که به میزان کافی گاز حداکثر را به زمین منتقل می کنند ، باید توسط متخصصان زبده شرکت تاور کرین یگانه مورد بررسی و محاسبه قرار گیرند و ریل ها و سایر عناصر که بخشی از جاده هستند باید طبق مقررات سازنده نصب شوند. نصب و چسباندن ریل ها باید متناسب با مصالح سازه ای باشد که از آن ها پشتیبانی می کند. در این زمینه لازم است تا اقدامات احتیاطی جرثقیل های برج یا تاور کرین ها مورد بررسی قرار گیرد.

نصب و پیاده سازی تاور کرین در اهواز

نحوه نصب تاور کرین در اهواز

در این بخش از مقاله قصد داریم در ارتباط با نحوه نصب تاور کرین ها در اهواز صحبت کنیم. نحوه نصب تاور کرین ها به شرایط و جزئیات وسایل بستگی دارد. در این راه لازم است تا شاسی را روی پایه جرثقیل برج قرار داد و شاسی را روی صفحه با فشار دادن مهره ها ثابت نمایید.

در این زمینه توجه نمایید که انحراف نباید از یک و نیم میلی متر بالا تر باشد. در غیر این صورت ، برای محکم كردن بین پایه و شاسی ، لازم است از صفحه فولادی استفاده شود. در قسمت بعدی شرایط و نحوه نصب تاور کرین ها در اهواز لازم است تا برای نصب بخش عمودی اقدام شود. در قسمت بعدی و نحوه نصب تاور کرین ها نصب بخش دکل اجرایی خواهد بود. بلند کردن یک بخش دکل برای جرثقیل برج به قسمت بالای بخش استاندارد ، چرخش درایور ، هدف در بخش دکل ، مکانیزم بالابر شل کردن طناب ، بخش استاندارد سقوط به بالای بخش پایه و … بستگی دارد.

در آخرین مراحل در زمینه نحوه نصب تاور کرین ها که عموما توسط افراد مجرب و ماهر و متخصصان شرکت یگانه کرین صورت می گیرد، مرحله برج کابین رانندگی می باشد. هنگام بلند کردن برج ، باید دو صفحه انتقال را در جهت حرکت فشرده نصب کرده و میله کشش بلند و جاده کششی کوتاه را نصب خواهد کرد. در زمینه نحوه نصب تاور کرین ها لازم است تا با افراد مجرب مشورت نموده و از کارشناسان و مهندسان شرکت تاور کرین یگانه کمک بگیرید.

روش نصب تاور کرین در اهواز

تاور کرین ها وسایل غول آسایی هستند که در سایت های ساختمان سازی و صنایع اهمیت بسیاری دارند. نصب تاور کرین ها در اهواز روش های خاصی دارد که لازم است برای نصب آن ها با دقت پیش رفت. در روش نصب تاور کرین ها باید به جزئیات دقت زیادی کرد و با افراد زبده این کار را به سرانجام رساند.

از این رو شما می بایست به مرکز تاور کرین یگانه مراجعه نموده و با متخصصان و کارشناسان در زمینه روش نصب تاور کرین ها مشورت نمایید. در روش نصب تاور کرین ها در اهواز می بایست در ابتدا با دقت کافی تاور کرین ها به محل نصب رسیده و پس از آن برای نصب آن ها اقدامات لازم صورت گیرد. نصب تاور کرین ها در اهواز با روش خاص خود در ابتدا از پایه و دکل شروع می شود و در نهایت به مراحل انتهایی می رسد.

آموزش پیاده سازی تاور کرین در تهارن یگانه کرین

پیاده سازی و نصب تاور کرین ها مراحل سخت و پیچیده ای دارند که از عهده هر فردی بر نمی آید. برای تحصب و مونتاژ تاور کرین ها لازم است تا افراد ماهر و کارشناسان و مهندسان با تجربه در این زمینه عمل کنند. اما شرکت تاور کرین یگانه پا را فراتر گذاشته و در زمینه آموزش پیاده سازی تاور کرین در اهواز نیز اقدام می نماید. با آموزش نصب تاور کرین می توان به نتایج بسیار زیادی دست یافت.

نصب تاور کرین ها دارای جزئیات بسیاری است و می بایست برای نصب و مونتاژ آن دقت بسیاری صورت گیرد. به همین دلیل است که در زمینه آموزش نیز باید به مرکز معتبر یگانه کرین مراجعه نمود. ما در بخش های قبلی مقاله نیز برای شما مراحل مختلف نصب و راه اندازی تاور کرین ها را ذکر نمودیم و برای پیاده سازی این جرثقیل های برجی نکات مهمی را بیان نمودیم. در آموزش پیاده سازی ابتدا لازم است تا با جزئیات ابتدایی و بررسی های دقیق تمام موارد در سایت ساخت و ساز و صنعت آشنا شوید.

نصب و پیاده سازی تاور کرین در اهواز

قیمت نصب تاور کرین در اهواز

ما در بخش های قبلی مقاله با شرایط نصب تاور کرین در تهارن آشنا شدیم و مراحل مختلف نصب تاور کرین و پیاده سازی تاور کرین در اهواز را بیان نمودیم. همچنین به این نکته اشاره کردیم که برای نصب تاور کرین ها در اهواز لازم ایت تا با متخصصان زبده و ماهر پیش رفت و از این رو لازم است تا به مرکز یگانه کرین مراجعه نمایید.

نکته مهم دیگر این است که قبل از هر گونه عملیات نصبی باید دفترچه تاور کرین به دقت مورد بررسی قرار گیرد تا با شرایط نصب آشنا شد. اما نکته مهم تر دیگر هزینه نصب تاور کرین ها می باشد. نصب تاور کرین در اهواز هزینه هایی دارد که می بایست مورد بررسی قرار گیرد. این هزینه به مولفه های بسیاری بستگی دارد. در این زمینه ابتدا محل نصب به دقت بازدید می شود و قیمت دستمزد مشخص می گردد.

در ابتدا برای هزینه ها باید دید که اجرای فونداسیون با شرکت است یا خیر؟! نکته بعدی که در هزینه ها تاثیر دارد این است که آیا تهیه جرثقیل هم به عهده نصب کننده است؟! در مرحله بعدی باید دید که تامین برق و کابل کشی به چه صورت است و چه کسی می بایست این کار را انجام دهد. نکته مهم دیگری مه بر هزینه نصب تاور مرین ها در اهواز بستگی دارد این است که سرویس و نگهداری تاور کرین بر عهده چه گروهی می باشد. تمامی این ها بر هزینه نصب تاور کرین در اهواز تاثیر خواهد داشت.

نتیجه گیری

نصب تاور کرین در اهواز و پیاده سازی اجزای مختلف این جرثقیل های برجی دارای مراحل مختلفی است که هر مرحله آن دارای پیچیدگی های مخصوص به خود است. از این رو لازم است تا این کار توسط افراد ماهر و کارآزموده صورت گیرد. در این زمینه شرکت تاور کرین یگانه برای همه استفاده گنندگان از جرثقیل های برجی در دسترس می باشد.


منابع:

https://aimixgroup.com/how-to-install-tower-crane/

https://www.gruasyaparejos.com/en/tower-crane/tower-crane-installation/

اطلاعات بیشتر

هدف از تاسیس این مجموعه، ارائه تمامی خدمات در حوزه تاور کرین و آسانسور کارگاهی است. لذا به منظور ارائه خدمات واردات و سرویس ماشین آلات ساختمانی مانند تاور کرین، آسانسور کارگاهی و جرثقیل کارگاهی این مجموعه تاسیس شد.

تکیه بر توان بالای تخصص، واردات و تولید ماشین آلات با کیفیت ساختمانی با بهره گیری و استفاده از کادر فنی مجرب کاری بود که مجموعه انجام داد. بنابراین خرید و فروش تاور کرین و آسانسور کارگاهی، نصب و سرویس و نگهداری از تاور کرین و سایر ماشین آلات ساختمانی با اخذ تاییدیه نصب و راه اندازی از جمله تخصص ها و کارکردهای مجموعه است.

ارتباط با تیم یگانه کرین در خصوص پروژه

    Call Now Buttonاستعلام قیمت فوری