ویدا شریفی پور

در اینجا ما به معرفی سرکار خانم ویدا شریفی پور می پردازیم. هر آدمی برای رسیدن به موفقیت باید مسیری مختص به خود را طی کند. برای فردی ممکن است موفقیت در مهاجرت تحصیلی به کانادا تعریف شود و برای دیگر این موفقیت ممکن است با ماندن در وطن تعبیر گردد. کشور کانادا یکی از قوی ترین کشورهای جهان در سیستم آموزشی است.

امکانات آموزشی نامحدود و با کیفیت در این کشور موجب ارتقای سطح پژوهش های علمی و خلق دستاوردهای نوین توسط محققان کانادایی تبار شده است. به همین دلیل افراد زیادی از سراسر دنیا مایل به مهاجرت تحصیلی به کانادا هستند.

آیا می دانید ویدا شریفی پور کیست؟

ویدا شریفی پور یکی از اعضای اصلی و رسمی شورای قانونگذاری امور مهاجرت در کانادا با دارا بودن مدرک رسمی جهت ارائه مشاوره برای مهاجرت تحصیلی به کانادا از صفر تا صد این مسیر همراه شما خواهد بود. ایشان دارای مدرک روانشناسی بالینی می باشند و با شناخت دقیق از روان انسان ها و نیازهای آن ها بهترین مسیر را در زندگی تحصیلی شان رقم می زنند.

مدیریت Sales Marketing در کمپانی گلدلاین و راه اندازی اولین فرانچایز به نامLG Store  در کارنامه کاری ویدا شریفی خودنمایی می کنند. بنابراین می توان ایمان داشت که به فری خودساخته در حال تکیه کردن هستید. کمپانی شخصی ویدا شرفی پور به نام Vida Telecom از دیگر درخشش های ایشان در حوزه کسب و کار بوده است.

ایشان به مدت چهار سال در هیئت مدیره IC Network مشغول به ارائه خدمات ارزنده بودند و می توان مدیریت عامل یکی از معروف ترین کانال های پخش ماهواره ای در آمریکای شمالی را جزو موفقیت های درخشان ایشان دانست، مدیریت برند Education Agency، مدیریت دفتر مهاجرتی میرزادگان و کمپانی کانادایی ویدا هلدینگ گروپ از دیگر فعالیت های کاری ویدا شریفی پور است که بی شک نشان از لیاقت و شایستگی بی وقفه ایشان در حوزه مدیریت و مشاوره دارد.

تکیه کردن به چنین شخصی برای طی کردن یک مسیر پر پیچ و خم می تواند متضمن موفقیت شما باشد. ویدا شریفی پور با یک شخصیت شناسی حرفه ای و متبحرانه بی شک شما را در مسیری طلایی هدایت خواهد کرد که به نفع آینده تان خواهد بود. حال دانستید که ویدا شریفی پور کیست ؟

 مهاجرت تحصیلی به کانادا برای افراد زیر 18 سال با ویدا شریفی پور

بارها این جمله را از والدین شنیده ایم که؛ “نگران آینده فرزندم هستم”، ” می خواهیم در کشوری آینده دار تحصیلات فرزندم به پایان برسد تا در آینده موقعیت های شغلی ایده آل به سراغ او بیایند.”. شرایط فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و سیاسی گاهی اوقات والدین را به این سمت و سو سوق می دهند تا فرزندان شان را قبل از 18 سالگی برای تحصیل به خارج از کشور بفرستند و چه کشوری بهتر از کانادا؟

کانادا کشوری با ملیت های مختلف است و افرادی که در این کشور در حال تحصیل هستند از جای جای جهان پا به این عرصه خاکی گذاشته اند. افراد زیر 18 سال می توانند با دریافت ویزای دانش آموزی و دریافت پذیرش اقدام به مهاجرت به کانادا نمایند.  مهاجرت افراد زیر 18 سال شرایط خاص خود را دارد. آیا فرزندتان را به تنهایی به کانادا می فرستید یا قرار است همراه او باشید؟

آیا می خواهید به کار و تحصیل در کانادا مشغول شوید و فرزند زیر 18 ساله تان همرهتان است؟ آیا می خواهید فرزندتان را با بورسیه تحصیلی به کانادا بفرستید؟ آیا در کانادا یک آشنا دارید که سرپرستی فرزن تان را به عهده گیرد؟ آیا مدرسه خصوصی قرار است او را ثبت نام کنید یا دولتی؟ پاسخ تمامی این پرسش ها به شما کمک خواهد کرد تا مسیر درستی برای مهاجرت انتخاب کنید.

مشاوره مهاجرت تحصیلی به کانادا با ویدا شریفی پور

مهاجرت تحصیلی به کانادا برای افراد زیر 18 سال با ویدا شریفی پور مسیری صاف و ساده دارد که بی شک منجر به صرفه اقتصادی و صرفه جویی در زمان شما خواهد شد. بنابراین بهتر است که در این مسیر پر چالش یک راهنمای خبره داشه باشید.

 مهاجرت تحصیلی به کانادا با دریافت بورسیه

تحصیل در کشوری مانند کانادا آن هم بدون نیاز به پرداخت هزینه یک ایده مطلوب و ایده آل است. اینکه بتوانید در کشوری با امکانات تحصیلی فوق العاده تحصیلی کنید و ریالی از جیب پرداخت نکنید می تواند بسیار هیجان انگیز باشد. شما در واقع باید برای مهاجرت تحصیلی به کانادا با دریافت بورسیه اقدام کنید. اما چگونه؟ قصد دارید در چه مقطعی تحصیل کنید؟ مدرک تحصیلی تان را از چه دانشگاهی دریافت کرده اید؟

چه میزان شناخت از دانشگاه های کانادا دارید؟ تمکن مالی تان چگونه است؟ آیا جزو شاگرد اول های دانشگاه بوده اید یا تحقیقات و پژوهش های علمی در کارنامه تان داشته اید؟ تمامی این موارد می توانند در مسیر مهاجرت تحصیلی به کانادا با دریافت بورسیه تاثیرگذار باشند. دریافت بورسیه در کشور کانادا برای تمام مقاطع تحصیلی امکانپذیر است. بنابراین دانش آموزان، دانشجویان کارشناسی، دانشجویان ارشد و دانشجویان دکتری می توانند همگی برای دریافت بورسیه اقدام کنند.

با دریافت بورسیه می توان هزینه ها را تا حد امکان کاهش داد. البته این پروسه نیاز به شرایط خاصی دارد. ویدا شریفی پور به عنوان مشاور مهاجرتی حرفه ای و کاربلد در امر مهاجرت تحصیلی به کانادا شما را برای دریافت بورسیه تحصیلی در این کشور راهنمایی خواهید کرد.

 مهاجرت تحصیلی به کانادا با دریافت فاند با ویدا شریفی پور

عده زیادی مهاجرت تحصیلی به کانادا با دریافت فاند را با دریافت بورسیه تحصیلی اشتباه می گیرند. این دو تفاوت مهم و بارزی که با هم دارند این است که دریافت بورسیه به تمامی مقاطع تحصیلی در کانادا تعلق دارد اما دریافت فاند تنها به مقاطع دکترا و ارشد تعلق می گیرد. برخی افراد با ذهنیت های اشتباه شرایط را برای مهاجرت تحصیلی به کانادا با دریافت فاند از دست می دهند.

این افراد تصور می کنند دریافت فاند تحصیلی تنها به دانشجویان سال آخر، ورزشکاران، افرادی با رزومه قوی، افرادی با مقاله های علمی پر بار و افرادی که در اقلیت قرار دارند داده می شود. برای دریافت فاند نیاز نیست که شرایط مالی ضعیفی داشته باشند و یا به رقابت بسیار شدید با رقبا نیاز داشته باشید. دریافت فاند ساده تر از آن است که تصورش را می کنید البته به شری که از راه درست اقدام کنید.

مراکز مختلفی در کانادا اقدام به ارائه فاند تحصیلی می کنند. از جمله روش هایی که می توان برای دریافت فاند تحصیلی از طریق آن ها اقدام کرد می توان به جوایز تحقیقاتی IDRC، کمک هزینه پست دکتری،بورسیه تحصیلات تکمیلی NSERC، صندوق زیست محیطی Anne Valle، بورسیه و کمک هزینه تحصیلی ترودور، دانشگاه کوئست، کالج هامبر، دانشگاه مانیتوبا، جوایز دانشگاه ساسکاچوان، تامین مالی دانشجویان دانشگاه واترلو، جوایز دانشگاه کارلتون و بورسیه های دانشگاه دالاهو و دانشگاه بین المللی کوئینز اشاره کرد. روش های مختلفی برای دریافت فاند تحصیلی در کشور کانادا وجود دارد اما آنچه که مهم است انتخاب یک روش درست مطابق با رشته تحصیلی و شرایط تحصیلی شما می باشد.

 در این مورد توصیه می کنیم که به ویدا شریفی پور اعتماد کنید و اجازه دهید ایشان برای شما مناسب ترین فاند تحصیلی را مطابق با شرایط تحصیلی تان برگزیند. ایشان با اشراف کامل و دقیق به تمامی روش های دریافت فاند تحصیلی مناسب ترین شیوه را برای شما انتخاب خواهند کرد. شیوه نامه نگاری و طی کردن مراحل اداری و قانونی در مهاجرت تحصیلی به کانادا با دریافت فاند بسیار مهم می باشد. بنابراین اگر در این حوزه تخصصی ندارید بی شک باید از یک حرفه ای درخواست کمک کنید.

 مهاجرت تحصیلی به کانادا بدون مدرک زبان انگلیسی با ویدا شریفی پور

مهاجرت تحصیلی به کانادا بدون مدرک زبان انگلیسی دغدغه بسیاری از افراد است. عده زیادی به دلیل نداشتن مدرک زبان از اقدام برای مهاجرت به کانادا دست می کشند به ویژه اگر قصد ادامه تحصیل در این کشور را داشته باشند. آن ها تصور می کنند که بدون داشتن مدرک زبان ادامه تحصیل در این کشور غیر ممکن است در حالی که کانادا مدتهاست درب های باغ سبز به افرادی که فاقد مدرک زبان هستند نشان داده است.

اگر قصد مهاجرت تحصیلی به کانادا بدون مدرک زبان انگلیسی را دارید می توانید برای دانشگاه هایی پذیرش بگیرید که مدرک زبان را در لیست مدارک مورد نیاز ارائه نداده اند.برخی از دانشگاه های کانادا پذیرش مشروط دارند به این معنا که شما را به شرط قبولی در مصاحبه و داشتن شرایط تحصیلی مجاز پذیرش می کنند به شرطی که دوره های زبان را در این دانشگاه ها قبل از شروع دوره اصلی تحصیل بگذرانید.

شما برای پذیرش در اغلب کالج های کانادا نیازی به دریافت مدرک زبان ندارید. چرا که می توانید زبان را در کالج مورد نظر بخوانید و یا به کلاس های زبان بروید. دانشگاه هایی که دوره زبان برگزار می کنند عمدتا طی 1 یا 2 ترم شما را به سطح مطلوبی از زبان انگلیسی برای شروع تحصیل می رسانند بنابراین از دریافت مدرک بی نیاز خواهید شد. ویدا شریفی پور به شما کمک خواهد کرد تا با این دغدغه مهم و اساسی که عدم فرصت کافی برای دریافت مدرک زبان می باشد مقابله کنید و موفق به دریافت پذیرش دانشگاه بدون مدرک زبان انگلیسی شوید.

 مهاجرت تحصیلی به کانادا برای کالج با ویدا شریفی پور

یکی از بهترین، ارزانترین و معتبرترین راه ها برای دریافت پذیرش تحصیل در کانادا، مهاجرت تحصیلی به کانادا برای کالج با ویدا شریفی پور است. تحصیل در کالج مدت زمان بسیار کوتاهی دارد و می توانید در سریع ترین زمان ممکن برای اقامت دائمی خود برنامه بچینید. اعتبار کالج های کانادا می تواند متفاوت باشد. این اعتبار بستگی به تعداد دانشجویان و سطحی علمی کالج و سابقه آن دارد.

مهمترین بخش در مهاجرت تحصیلی به کانادا برای کالج نوشتن استادی پلن می باشد که باید افیسر را متقاعد کنید تا ویزای شما را صادر نماید. توضیح در مورد رشته انتخابی، دلایل مهاجرت و دلایل انتخاب کالج، ارتباط رشته انتخابی با علایق و سوابق تحصیلی، توضیح وابستگی ها به کشور مبدا، سابقه سفر به کانادا و توضیح در مورد خانواده و باقی قضایا که باید بسیار کوتاه، مفید و مختصر و گویا باشد.

ایالت های مختلف در کانادا شروع سال تحصیلی کالج ها را متفاوت اعلام می کنند. بنابراین باید در زمان درخواست پذیرش کالج دقیق عمل کنید تا فرصت تحصیل را از دست ندهید. آموزش های کالج شباهت زیادی به آموزش های فنی حرفه ای و آموزش های پیش دانشگاهی دارد. کالج های معتبری در ایالت های مختلف چون اونتاریو، بریتیش کلمبیا و ونکوور وجود دارد. مهاجرت تحصیلی به کانادا برای کالج دارای مراحل مختلفی می باشد از نگارش Study Plan گرفته تا اثبات تمکن مالی و ارائه مدارک تحصیلی و مدرک زبان. بنابراین اگر می خواهید در این مسیر به بهترین نحو ممکن به موفقیت برسید توصیه ما به شما دریافت راهنمایی و مشاوره از ویدا شریفی پور می باشد.

 مهاجرت تحصیلی به کانادا برای دوره کارشناسی

تحصیل لیسانس در کانادا میتواند آغازگر یک مسیر جدید برای شما در دوران تحصیل باشد. دوره لیسانس را می توان مهمترین و اولین دوره در آموزش های تخصصی دانست. شما برای مهاجرت تحصیلی به کانادا برای دوره کارشناسی باید مدرک دیپلم معتبر داشته باشید. هر چه معدل دیپلم شما بهتر باشد مطمئنا قبولی در دانشگاه های بهتر برای شما آسان تر خواهد بود. شما همچنین باید مدرک زبان داشته باشید تا هم قادر به مکالمات روزمره شوید و هم برای تحصیل به زبان خارجی آماده باشید.

برخی دانشگاه های کانادا دارای شرایط سنی برای مهاجرت تحصیلی به کانادا برای دوره کارشناسی هستند. برخی دیگر شرایط خاصی از لحاظ نمرات کسب شده در آزمون های ورودی و مصاحبه دارند. بنابراین باید قبل از هر چیز در مورد رشته و دانشگاه مورد نظر تحقیق کنید. برای شروع دوره تحصیل کارشناسی باید پیش نیازهای مهمی را رعایت کنید. عدم رعایت این موارد حتی در زمانی که نمرات بالایی دارد می تواند منجر به ریجکت شدن شما شود. ویدا شریفی پور با اشراف کامل به مهاجرت تحصیلی به کانادا برای دوره کارشناسی می تواند شما را در این مسیر به خوبی هدایت کند.

 مهاجرت تحصیلی به کانادا برای دوره کارشناسی ارشد با ویدا شریفی پور

تحصیل در مقطع ارشد در کانادا کمی دشوارتر از مقطع لیسانس است. چرا که در این شیوه از مهاجرت تحصیلی رزومه تحصیلی شما و نمرات در دانشگاه و تحقیقات علمی تان نیز بررسی خواهد شد. شما در دوران کارشناسی باید دانشجویی با رزومه علمی نسبتا خوب بوده باشید تا بتوانید برای مهاجرت تحصیلی به کانادا برای دوره کارشناسی ارشد اقدام کنید. البته دانشگاه انتخابی تان نیز در شرایط و پیش نیازها موثر است.

شما با مهاجرت تحصیلی به کانادا برای دوره کارشناسی ارشد فرصت تحصیل در برترین دانشگاه های جهان را پیدا می کنید، می توانید بورسیه تحصیلی دریافت کنید و از طرفی در هزینه های تحصیل تان صرفه جویی نمایید. دانشگاه های کانادا رشته های متنوعی را برای مهاجرت تحصیلی به کانادا برای دوره کارشناسی ارشد ارائه می دهند. ویدا شریفی پور

شما با قبولی در آزمون زبان، آزمون ورودی، مصاحبه، تایید مدارک و رزومه علمی می توانید وارد دانشگاه های معتبر کانادا برای دوره ارشد شوید. دارا بودن مدرک کارشناسی با معدل خوب، دارا بودن رزومه آکادمیک، انگیزه نامه و تمکن مالی از مهمترین الزامات ادامه تحصیل در مقطع ارشد در کانادا است. ویدا شریفی پور با تمام توان شما را در این مسیر سخت و دشوار یاری خواهد کرد تا برای رسیدن به اهداف تان پیروز شوید.

 مهاجرت تحصیلی به کانادا برای دوره دکتری با ویدا شریفی پور

افرادی که قصد ادامه تحصیل در مقطع دکتری را دارند باید افرادی بسیار پر انگیزه با بار علمی قوی باشند. دانشگاه های کانادا حساسیت بالایی در مورد دانشجویان دکترا دارند. این دانشجویان باید بتوانند منفعت علمی برای این کشور رقم بزنند بنابراین از مهمترین شرایط مهاجرت تحصیلی به کانادا برای دوره دکتری دارا بودن رزومه علمی قوی به ویژه در بحث پایان نامه و مقاله های علمی است.

شرایط تحصیل در مقطع دکترا در کانادا می تواند همراه با بورسیه تحصیلی و دریافت فاند باشد. بنابراین هزینه های شما به عنوان یک دانشجو کاهش خواهد یافت. بسیاری از مواقع افرادی با رزومه های علمی قوی موفق به مهاجرت تحصیلی به کانادا برای دوره دکتری نشده اند در حالی که افرادی با رزومه های ضعیف تر در این مسیر موفق بوند.

دلیل این موضوع می تواند مواردی چون ناقص بودن مدارک، عدم طی کردن روال صحیح برای دریافت پذیرش، عدم آشنایی به شیوه های درست نامه نگاری اداری و طی کردن روال استاندارد باشد. ویدا شریفی پور به عنوان یکی از قوی ترن مشاورین مهاجرت تحصیلی در کانادا شما را برای دریافت پذیرش در بهترین دانشگاه ها همراهی خواهد کرد. بهترین دانشگاه های کانادا برای ادامه تحصیل در مقطع دکترا دانشگاه های تورنتو، مک گیل، واترلو، آلبرتا، کلگری، یورک و کویین هستند.

 هزینه مهاجرت تحصیلی به کانادا با ویدا شریفی پور 

دانشجویان همیشه در مضیقه های مالی بوده اند. پرداخت هزینه های تحصیل در کنار هزینه های زندگی و امرار معاش می تواند به دانشجویان فشار مالی وارد آورد. به همین دلیل ما تصمیم گرفته ایم تا خدمات مشاوره مهاجرت تحصیلی به کانادا ا با اقتصادی ترین هزینه به شما عزیزان و مشتاقان برای تحصیل علم و دانش در کانادا ارائه دهیم. ویدا شریفی پور

هزینه مهاجرت تحصیلی به کانادا با ویدا شریفی پور با توجه به مقطع تحصیلی شما، پیش زمینه های تحصیلی، محدوده سنی، رشته تحصیلی، دانشگاه و ایابت مورد نظر برای تحصیل و الزامات دریافت پذیرش و پیچیدگی های روند مهاجرتی تان متفاوت خواهد بود. لذا از شما می خواهیم تا برای اطلاع از هزینه مهاجرت تحصیلی به کانادا با ویدا شریفی پور با کارشناسان ما در این مجموعه مشاوره ای تماس حاصل نمایید.

Call Now Buttonاستعلام قیمت فوری