آلیماک (Alimak) یک برند جهانی و تولیدکننده آسانسورهای ساختمانی، آسانسورهای کارگاهی، سکوهای کار بالارونده، سکوهای حمل و نقل و تجهیزات آسانسور در دو حالت نصب موقت و دائم است. بیش از 70 سال است که آلیماک محصولات خود را به بازار عرضه می کند. مزایای آسانسور کارگاهی آلیماک باعث جذف مصرف کننده های بسیاری از آسانسورها، بالابرها و سکوهای کاری آلیماک در بسیاری از صنایع در تمام قاره های جهان شده است.

ویژگی های آسانسورهای کارگاهی آلیماک

آسانسورهای کارگاهی بخش مهمی از زیرساخت ها در طیف گسترده ایی از صنایع و انواع ساختارها هستند. این آسانسورها راههای دسترسی را در شرایطی فراهم می کنند که سیستم های دیگر به سادگی نمی توانند این کار را انجام دهند و به افراد این امکان را می دهند که کارهای بسیار متنوع اما بسیار مهم را انجام دهند و اغلب این کارها مربوط به نظارت، سرویس دهی، نگهداری و اطمینان از اجرای آن ها می باشد.

هدف آلیماک ارائه راهکارهای دسترسی عمودی ایمن و مطمئن برای ساخت و ساز و صنعت است. آسانسورهای کارگاهی بنا به نیاز در صنایع خاص از جمله نیروگاه ها، پالایشگاه ها، سکوهای حفاری نفت، بنادر، کارخانه های فلز، معادن و زیرساخت ها استفاده می شوند.

تیم خدمات آلیماک از دانش و آموزش های لازم برخوردار هستند و مسئولیت نگهداری از هر آسانسور کارگاهی را از مدل های استاندارد گرفته تا منحصر به فرد ترین مدل ها بر عهده می گیرند.

کاربردها و کارکردهای در نظر گرفته شده برای آسانسورهای کارگاهی آلیماک، به طور واضح، می تواند به اندازه ماهیت کارهایی که انجام می دهد، متنوع باشد.

آسانسورهای کارگاهی آلیماک باعث افزایش راندمان عملیاتی، عملکرد عالی HSE و کاهش هزینه های نگهداری در هر نوع کاربرد صنعتی و ساختمانی می شوند. همچنین آسانسورهای کارگاهی قادر به تحمل بارهای حداکثر تا 3000 کیلوگرم و حتی بیشتر نیز هستند.

برخی از مشخصات آسانسورهای کارگاهی آلیماک:

  • آسانسور کارگاهی آلیماکدارای سیستم حرکت نرم و بدون شوک در زمان حرکت و همچنین زمان توقف
  • دارای حفاظ برای محل استقرار ثابت برای ایمنی بیشتر و نیز برای کابین متحرک
  • 30 الی 35 درصد صرفه جویی در مصرف برق
  • دارای ابعاد بزرگ کابین 300* 330* 165
  • استفاده از بهترین و مقاوم ترین مواد اولیه در ساخت گیربکس های مخصوص آسانسورهای کارگاهی که در مقابل فشار و شوک، مقاومت زیادی دارند.
  • دارای بالاترین سرعت در بین آسانسورهای کارگاهی (39 متر بر دقیقه)

از آسانسورهای کارگاهی آلیماک چه استفاده هایی می شود؟

1- قابل استفاده برای ساختمان های بسیار بلند

در هر جایی که بلندترین ساختمان ها و سازه های جهان وجود داشته باشند، آلیماک نیز در آنجا حضور دارد. آسانسور کارگاهی آلیماک نیاز پیمانکاران به دسترسی به ساختمان های بسیار بلند و همچنین اتمام سریع تر پروژه ها را فراهم می کند. بهره وری بالای آسانسورهای کارگاهی آلیماک همچنین موجب صرفه جویی در وقت و هزینه نیز می شود. پیمانکاران و مالکان به دنبال هزینه های کم هستند و آلیماک نیز در تلاش برای کم کردن هزینه های آن ها است.

2- قابلیت کار در هر شرایط کاری

آسانسورهای کارگاهی آلیماک ساخته شده اند تا در سخت ترین شرایط محیطی دوام بیاورند. از آسانسور کارگاهی آلیماک در بسیاری از قاره های جهان در صنایع مختلفی استفاده می شود. آسانسورهای کارگاهی آلیماک قابلیت کار در هوای بسیار سرد، هوای بسیار گرم، ارتفاع بسیار زیاد، مکان های بسیار عمیق و مکان های بسیار پیچ در پیچ و سخت را دارند.

آسانسورهای آلیماک برای همه نوع برنامه ی آسانسوری طراحی شده اند و همچنین نظارت و سرویس دهی آنها نیز آسان است.

آسانسور کارگاهی آلیماک توانایی تحمل سخت ترین چالش ها را دارند و قابلیت دسترسی قابل اعتماد در هر زمان و در هر مکان مورد نیاز، از سیلوها، دودکش ها و دیگ های بخار گرفته تا انبارها، جرثقیل های کانتینر، شفت های زیرزمینی ، ستون ها و برج ها را فراهم می کنند.

3- قابلیت کار در پل ها و تونل ها

دسترسی به ستون های پل ها و تونل ها برای سرویس و نگهداری یکی از دشوارترین چالش های پیش روی شرکت های تولیدکننده آسانسور است، اما آلیماک این مشکل را حل کرده و امکان دسترسی به ستون های پل ها و تونل ها را فراهم کرده است.

4- کمک به صنعت سیمان

تقریبا 30 سال است که آلیماک به صنعت سیمان کمک می کند تا این صنعت ایمن تر، سودآورتر و کارآمدتر شود. هیچ تولیدکننده دیگری مانند آلیماک نمی تواند همه ی مراحل این صنعت را از مرحله اول گرفته تا تجهیزات و راه اندازی در دست بگیرد، آلیماک به صنعت سیمان بسیار کمک کرده و قابلیت دسترسی های عمودی را برای آن ها فراهم کرده است.

5- کمک به تجهیزات شیمیایی

حل مشکل دسترسی های عمودی در صنایع شیمیایی برای آلیماک کاری ندارد، آلیماک این کار را از طریق تولید آسانسورهای چرخ دنده ایی و دندانه دار و همچنین تولید قابل اطمینان ترین تجهیزات سنگین انجام داده است. آسانسورهای تولید شده توسط آلیماک برای صنایع شیمیایی با در نظر گرفتن الگوی عملیاتی نامنظم طراحی و ساخته شده اند و طیف کاملی از قطعات یدکی و خدمات با کیفیت را دارا در بر می گیرند.

مزایای آسانسور کارگاهی آلیماک

6- کمک به ساخت و ساز

از محصولات و آسانسورهای کارگاهی آلیماک در هنگام ساخت بلندترین ساختمان های جهان، طولانی ترین پل ها، بزرگترین تاسیسات صنعتی و زیرساخت های عمومی استفاده می شود.

7- کمک به صنعت غلات

در مزارع بزرگ، مقادیر زیادی دانه مانند ذرت، گندم، سویا و سایر محصولات زراعی برداشت، ذخیره و فرآوری شده و برای حمل به سایر مناطق جهان فرستاده می شوند. از تجهیزات و آسانسورهای آلیماک در این صنعت، استفاده های فراوانی می شود.

8- قابل استفاده در صنایع فلز و فولاد

از آسانسورهای کارگاهی چرخ دنده و دندانه دار آلیماک، به طور گسترده ایی در صنایع فلزی و فولادی در سراسر جهان استفاده می شود.

9- استفاده در معادن

آسانسورهای آلیماک بهترین راه حل برای استفاده در معادن زیرزمینی و صنعتی و همچنین کارخانه های آهن، ذوب آهن، کنسانتره و سایر کارخانجات فرآوری سنگ معدن هستند.

10- قابل استفاده در حفاری دریایی نفت و گاز

آسانسورهای کارگاهی آلیماک برای اولین بار در سال 1974 وارد صنعت نفت و گاز شدند و تا حالا بیش از 1000 دستگاه آسانسور به این صنعت تحویل داده شده است.

11- قابل استفاده در صنایع بنادر و کشتی سازی

از سال 1971، از آسانسورهای آلیماک به عنوان آسانسورهای دسترسی کشتی به ساحل و همچنین RTG و RMG استفاده می شود. آسانسورهای آلیماک تقریبا در 100 کشور جهان برای استفاده در صنایع بندری و کشتی سازی، نصب شده اند.

12- قابل استفاده در نیروگاه ها

در نیروگاه های زغال سنگ، گاز، سیکل ترکیبی، دفع مواد زائد، هسته ایی، برق، باد، خورشیدی و یا هر نوع نیروگاه دیگر، همواره نیازهای مختلفی برای حمل و نقل عمودی وجود دارد. برای برطرف کردن این نیازها از آسانسورهای آلیماک استفاده می شود.

13- قابل استفاده در صنایع کاغذسازی

آلیماک از سال 1966 همکاری خود را با صنعت کاغذسازی در سوئد شروع کرده است. از آن زمان بسیاری از کارخانه های خمیر کاغذ و کاغذ در سراسر جهان شاهد بهبود بهره وری و مزایای آسانسورهای آلیماک بوده و از سیستم های آسانسور آلیماک برای نظارت، سرویس و پشتیبانی فرآیندهای خود استفاده می کنند.

14- قابل استفاده در انبارها

آسانسورهای آلیماک با شرایط و مکان های مختلف حمل و نقل سازگار هستند. آسانسورهای کارگاهی آلیماک سهولت دسترسی و حمل و نقل را برای کارکنان و کالاهای موجود در انبارها در سرتاسر جهان فراهم می کنند.

15- آثار تاریخی و دیدنی

در طول سال ها، از آسانسورهای آلیماک برای دسترسی عمودی به ساخت، مرمت و حفظ برخی از آثار دیدنی و تاریخی جهان استفاده شده است.

مزایای آسانسور کارگاهی آلیماک

خرید آسانسورهای کارگاهی آلیماک

آسانسورهای آلیماک با دقت طراحی شده و بالاترین استانداردهای عملکرد، قابلیت اطمینان و ایمنی را ارائه می دهند. از نظر ایمنی، آلیماک متعهد است که در هر مرحله از فرآیند طراحی، ساخت و استفاده مداوم از محصولات، حداکثر میزان کارایی ایمن را تضمین می کند. تعهد به ایمنی به عنوان یک ارزش کلیدی توسط آسانسورهای کارگاهی پذیرفته شده است.

آلیماک، متعهد به ارائه ایمن ترین و مطمئن ترین محصولات و خدمات است، نیازهای افراد را درک می کند و همیشه به صورت مداوم و حرفه ایی کار خود را تحویل می دهد.

آسانسورها و بالابرهای کارگاهی آلیماک، محصولاتی با کیفیت و مطابق با استاندارهای روز دنیا هستند و در ایران نیز بسیار پرطرفدار دارند.

برای خرید آسانسورهای کارگاهی آلیماک بهتر است به یک شرکت خوشنام و با تجربه مراجعه کرد، شرکت خدمات فنی مهندسی یگانه (یگانه تاور کرین) یکی از بهترین عرضه کنندگان آسانسورهای کارگاهی آلیماک است.

گروه فنی مهندسی یگانه دارای بیش از 20 سال سابقه کاری بوده و در زمینه خرید، تعمیر و اجاره آسانسورهای کارگاهی، خرید آسانسور کارگاهی دست دوم و مشاوره خرید آسانسورهای کارگاهی فعالیت دارد.

آنچه باعث موفقیت آسانسورهای کارگاهی آلیماک عرضه شده توسط شرکت یگانه شده، تعهد به کار ، کسب رضایت مشتری، خدمات پس از فروش عالی، اعزام تکنیسین فنی و مجرب در اسرع وقت، تولید بهینه و افزایش توان رقابت پذیری است.

شرکت یگانه کرین برای اینکه افراد بتوانند راحت تر و بهتر آسانسور کارگاهی مورد نظر خود را خریداری کنند، اقدام به برگزاری جلسات مشاوره حضوری پیش از خرید نموده است، برای درخواست مشاوره حضوری پیش از خرید و مشاوره آسانسورهای کارگاهی می توانید با شرکت فنی مهندسی یگانه تماس بگیرید.


منابع:

https://teejanequipment.com/industrial-elevators/

https://alimakservice.com/alimak/

https://alimakservice.com/industrial-elevators/

hhttps://www.potainmajidi.com/project/%D8%A2%D8%B3%D8%A7%D9%86%D8%B3%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%87%DB%8C-%D8%A2%D9%84%DB%8C%D9%85%D8%A7%DA%A9/ttps://alimak.com/Products/Industrial-Elevators

https://alimak.com/Products/Industrial-Elevators/ALIMAK-SE

https://alimak.com.au/Australia/Products/Industrial-Elevators/ALIMAK-SE-H

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵