پروژه های ساختمان سازی و صنعتی مختلف در ابعاد بزرگ تر نیاز به ماشین آلات سنگینی دارند. یکی از ابزار های مهم در کنار سایر ماشین ها مانند تاور کرین ها، آسانسور های کارگاهی می باشند. آسانسور های کارگاهی کاربرد های بسیار زیادی دارند و در پروژه های بسیار زیادی مورد استفاده قرار می گیرند. از آسانسور های کارگاهی یا بالا بر های کارگاهی در زمینه حمل و نقل بار یا افراد استفاده می شود. به همین دلیل است که کارفرمایان برای پروژه های مختلف خود اقدام به خرید یا اجاره آسانسور های کارگاهی می کنند. اجاره آسانسور های کارگاهی برای کارفرمایانی که نیاز به فعالیت های طولانی مدت ندارند، بسیار به صرفه و با هزینه مناسب تر می باشد. از این رو در این مقاله ما در ارتباط با اجاره نامه آسانسور های کارگاهی صحبت می کنیم و به این سوال پاسخ می دهیم که مفاد اجاره نامه آسانسور کارگاهی کدامند؟

برای خرید یا اجاره آسانسور های کارگاهی می توانید به مراکز معتبر مراجعه نمایید. یکی از معتبر ترین مراکز در این زمینه مرکز یگانه کرین می باشد. یگانه کرین در زمینه اجاره و خرید آسانسور های کارگاهی اقدامات بسیار زیادی را ارائه می دهد.

مقدمه

آسانسور های کارگاهی برای افرادی که با ساخت و ساز در ارتباط هستند بسیار آشنا می باشد. این دستگاه که برای جا به جایی ابزار و وسایل و انسان ها مورد استفاده قرار می گیرد، بر اساس نیاز های کارفرما مواردی را انجام خواهد داد. از این رو می توان برای حرید یا اجاره آسانسور های برجی اقدام نمود. خرید آسانسور های کارگاهی همراه با هزینه های بسیار زیادی می باشد. از این رو بسیاری از کارفرمایان برای اجاره آسانسور های کارگاهی اقدام می کنند. اما اجاره آسانسور های کارگاهی همراه با شرایط خاصی است.

همه چیز درباره جرثقیل کامیون تلسکوپی

در واقع هر کارفرما برای این که بتواند به جهت اجاره آسانسور های کارگاهی اقدام نماید می بایست شرایط اجاره این وسیله را در پیش بگیرد. یکی از مهم ترین مواردی که کارفرمایان باید به آن توجه داشته باشند، در زمینه اطلاع از اجاره نامه آسانسور های کارگاهی می باشد. برای اجاره آسانسور های کارگاهی اما می توان از مرکز یگانه کرین کمک گرفت. یگانه کرین یکی از معتبر ترین مراکز در زمینه اجاره و خدمات آسانسور های کارگاهی می باشد. اما در ادامه ما می خواهیم در ارتباط با مفاد اجاره آسانسور های کارگاهی هم صحبت کنیم و جزئیاتی از شرایط اجاره این وسیله را ارائه دهیم.

مفاد اجاره آسانسور های کارگاهی

برای اجاره آسانسور های کارگاهی لازم است تا مواردی را در قرار داد اجاره مورد بررسی قرار داد. در واقع این قرار داد ها گزینه های بسیار زیادی دارد که هم برای کارفرما و هم برای شرکت ارائه دهنده از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در ادامه ما به بررسی و ارائه گزینه های مربوط به مفاد اجاره نامه آسانسور های کارگاهی می پردازیم. ارائه این گزینه ها باعث می شود تا بتوانیم برای اجاره آسانسور های کارگاهی اقدامات بسیار مهمی را انجام دهیم. برای اجاره این وسیله می توان به مرکز یگانه کرین مراجعه نمود.

مشخصات فردی در مفاد اجاره نامه آسانسور های کارگاهی

یکی از مهم ترین گزینه هایی که در اجاره آسانسور های کارگاهی مورد بررسی قرار می دهیم، مشخصات فردی است. در واقع برای اجاره آسانسور های کارگاهی یا بالابر های کارگاهی هم مشخصات شخص فروشنده و هم مشخصات خریدار اهمیت زیادی دارد. برای مشخصات هر دو گروه نیاز به اطلاعات شخصی مانند نام و نام خانوادگی و همچنین اطلاعات شماره تماس می باشد. داشتن این اطلاعات اولیه هم برای کارفرما و هم برای فروشنده از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. در ادامه سایر مفاد قرار داد را بررسی می کنیم.

امنیت آسانسور کارگاهی هنگام سقوط

اطلاعات آسانسور کارگاهی در مفاد اجاره نامه آسانسور کارگاهی

برای اجاره آسانسور های کارگاهی علاوه بر اطلاعات شخصی، لازم است تا اطلاعات دیگری هم مورد بررسی قرار گیرد. یکی ار مهم ترین اطلاعات برای اجاره آسانسور های کارگاهی، اطلاعات آسانسور کارگاهی مورد معامله است. به واقع شخصی که می خواهد برای اجاره این وسیله اقدام نماید باید درباره وسیله اطلاعاتی را کسی نماید. در واقع در زمینه اطلاعات لازم است تا برند آسانسور کارگاهی مورد بررسی قرار گیرد. پس از آن لازم است تا نوع موتور و گیربکس وسیله در اجاره نامه ذکر شود. ظرفیت این وسیله و ارتفاع استاندارد آن نیز باید در اجاره نامه ذکر شود. علاوه بر آن اطلاعاتی در ارتباط با پیچ و مهره ها و شرایط نصب وسیله نیز ذکر می شود.

اطلاعات مالی برای اجاره آسانسور کارگاهی

پس از این که در اجاره نامه آسانسور های کارگاهی اطلاعات شخصی را ذکر نمودیم و در ارتباط با اطلاعات وسیله نیز مواردی را بیان کردیم، لازم است تا در ارتباط با مبلغ و نحوه پرداخت نیز در قرار داد مواردی را ذکر کرد. در ابتدا باید مبلغ معامله ذکر شود. به عبارتی این مبلغ نشان دهنده میزان اجاره بهای وسیله می باشد که باید توسط کارفرما به مرکز مورد نظر پرداخت شود.

برخی از مراکز برای اجاره ماهیانه آسانسور های کارگاهی از کارفرما مبالغی چک دریافت می کنند. از این رو با دریافت چک لازم است تا اطلاعات چک و تعداد آن نیز در این اجاره نامه ذکر شود. زمان پرداخت اجاره برای هر ماه نیز باید توسط کارفرما و فروشنده مشخص شده و به عنوان یکی از مهم ترین مفاد اجاره آسانسور های کارگاهی در این اجاره نامه ها ذکر شود.

نحوه انتخاب آسانسور کارگاهی مناسب

اطلاعات نصب و تحویل آسانسور های کارگاهی

پس از بررسی اطلاعات اولیه در مفاد قرار داد اجاره آسانسور های کارگاهی، یکی دیگر از مهم ترین موارد برای اجاره آسانسور های کارگاهی را مورد بررسی قرار می دهیم. در واقع برای اجاره آسانسور های کارگاهی باید به شرایط حمل و نقل و نصب این وسیله هم دقت زیادی شود. اگر خود کارفرما اقدام به جا به جایی یا نصب این وسیله می کند، لازم است تا شرایط را با شرکت فروشنده هماهنگ کرده باشد. اگر شرکت بخواهد کار جابجایی یا نصب را انجام دهد، کارفرما باید هزینه ها را متقبل شود. از این رو این مسئله هم باید در اجاره نامه آسانسور های کارگاهی درج شده و به بررسی طرفین برسد. برای کسب اطلاعات در ارتباط با اجاره آسانسور های کارگاهی می توانید به مرکز یگانه کرین مراجعه نمایید.

منابع:

https://www.emsd.gov.hk/filemanager/en/content_826/Sample_Contracts_Prcrmnt_CmprhnsvLEmntnc_srvcs%20(renew).pdf

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵