در دنیای مدرن امروزی وسایل جدید با تکنولوژی پیشرفته جای دستگاه های قدیمی تر را گرفته اند. در خصوص صنعت ساخت و ساز این قضیه بیشتر صدق می کند. زیرا که مدرن سازی در شهر ها و کشور های اکثر نقاط جهان سرعتی غیر قابل تصور دارد. ساخت ساختمان ها و چنین مجتمعاتی غول پیکر دستگاه هایی با تکنولوژی پیشرفته، دقیق، ایمن و با کیفیتی بالا نیاز دارد. در مقاله زیر قیمت آسانسور کارگاهی دست دوم را بحث می کنیم.

ما ساخت این مجتمعات عظیم و قابل ستایش را مدیون به وسایلی از جمله اسانسور های کارگاهی هستیم. به طور قطع اسانسور های کارگاهی از مهم ترین و کاربردی ترین دستگاه ها در پروژه هستند.

بدون حضور این اسانسور ها در ساخت پروژه های گوناگون وجود ان ها غیر ممکن می شود. این دستگاه ها کار هایی را شامل می شوند که انسان به طور طبیعی از انجام ان ها معذور است. این گونه وسایل توسط انسان ها خلق شده اند تا بهترین ها را بسازند و کار نفرات را تسهیل کننند. تیم متخصص یگانه کرین در تهیه و هر گونه مشاوره در ارتباط با اسانسور های کارگاهی در خدمت شما است. در ادامه صحبتی در ارتباط با ماهیت اسانسور کارگاهی خواهیم داشت.

آسانسور های کارگاهی

اسانسور های کارگاهی به طور کلی جهت تسهیل جابجایی بار و رفت و امد نفرات استفاده می شود. اسانسور های کارگاهی، بار های و مواد مورد نیاز در ساخت پروژه را در ظرفیت هایی فوق العاده با ایمنی بی نظیر جابجا می کنند. شما می توانید بار مد نظر تان را بدون نیاز به مصرف سوخت بالا در ارتفاع دلخواه تان جابجا کنید.  اسانسور های کارگاهی از انواع مختلفی برخوردارند. از جمله اسانسور های کارگاهی حمل و نقل، اسانسور کارگاهی صنعتی و اسانسور های کارگاهی ساختمانی هستند.

هر کدام از این ها بر اساس ویژگی های کار امد و عملکردی به خصوص است. شما باید با بررسی اطلاعات به نسبت نوع پروژه و نکاتی که در ادامه به ان ها خواهیم پرداخت، اسانسور کارگاهی مناسب پروژه تان را انتخاب کنید. در مرحله بعد از ان نیز باید به نسبت بودجه ای که تعیین کرده اید، اسانسور کارگاهی مد نظرتان را اجاره کرده و یا بخرید. آسانسور های کارگاهی فعالیت گسترده ای در پروژه های متفاوت دارند. به طور مثال ما در بنادر، پالایشگاه های نفتی، حفر معادن، بازسازی اثار گردشگری و تاریخی، جاده ها، راه اهن ها، سد سازی و پل سازی استفاده می شود. البته کاربرد اسانسور های کارگاهی بسیار وسیع تر از مکان های بررسی شده فوق است. در ادامه یگانه کرین شما را به توضیحاتی در ارتباط با انتخاب اسانسور کارگاهی مناسب پروژه دعوت می کند.

نکات مهم در تهیه آسانسور کارگاهی دست دوم

اسانسور های کارگاهی از انواع مختلفی برخوردارند. شما باید در انتخاب اسانسور کارگاهی دقت کنید تا مناسب برای پروژه تان باشد در وهله اول شما باید مقدار بار مورد نظرتان را به طور میانگین شناسایی کنید. بر اساس ان ظرفیت، اسانسور کارگاهی را تهیه کحنید. مرحله بعد، میزان سوخت و برق مصرفی است. باید برای برنامه ریزی بودجه ها محدوده برق مصرفی تان را مشخص کنید. نکته بعد، میزان قدرت الکترو موتور است تا از اسیب های احتمالی جلوگیری شود. از نکات دیگر حائز اهمیت اندازه و ابعاد کابین است. شما باید ارتفاع و اندازه بار هایتان را شناسایی کنید تا در جابجایی ان ها اختلالی به وجود نیاید.

سرعت حرکت اسانسور را بررسی کنید تا مطابق با معیار های شما باشد و در وقت صرفه جویی کنید. نکته مهم در تهیه اسانسور کارگاهی بررسی قطعات و کارکرد در جهت حفظ ایمنی و ماندگاری اسانسور کارگاهی است. نکته اخر، دقت در انتخاب شرکتی معتبر است و این که چه خدماتی را در هنگام تهیه و بعد از تهیه به شما ارائه می دهد. شرکت معتبر یگانه کرین با بهترین نوع خدمات و تضمینی از نوع تیمی متخصص در خدمت شما خواهد بود. در ادامه به بررسی موضوعی مهم خواهیم پرداخت تا هدف شما از تهیه اسانسور کارگاهی مشخص شود.

چرا آسانسور کارگاهی دست دوم تهیه کنیم؟

اگر از سازندگان و یا دارنده پروزه هستید، به طور قطع حضور اسانسور های کارگاهی نیاز است. اسانسور های کارگاهی سوخت کمی را به نسبت سایر اسانسور ها و اسانسور های مسکونی مصرف می کنند. در هر ارتفاعی که شما بخواهید این جابجایی را انجام می دهند. اگر این جابجایی را به هر وسیله یا شاخص دیگری انجام دهید. اگر این کار را بخواهید با تعدد پرسنل انجام دهید این پیشنهاد به ضرر شما خواهد بود. از نظر هزینه شما باید به پرنسل خود حقوق پرداخت کنید.

توانایی انسان در جابجایی بار ها کم بوده و این پروسه بسیار زمان بر خواهد بود. در بعضی موارد انسان قادر به جابجایی بار ها نیست. اسیب های احتمالی را به پرسنل در صورت جابجایی بار ها و اسیب بار را نیز در نظر بگیرید. شما با این کار در هزینه، زمان و ایمنی کار ضرر کرده اید. اسانسور های کارگاهی بازده پروژه شما را تا بیست درصد افزایش می دهد. شما با تهیه اسانسور کارگاهی، ایمنی، عملکرد بالا و به صرفه بودن را دارا خواهید بود. نکته مهم دیگر این است که چگونه اسانسور کارگاهی را تهیه کنیم. در این مورد تیم یگانه کرین پشتیبان شما خواهد بود و با ارائه پیشنهاد هایی فوق العاده به شما خدمت خواهد کرد.

خرید آسانسور کارگاهی دست دوم

شما برای تهیه اسانسور کارگاهی راه های متفاوتی برای شما وجود دارد. شما به نسبت بودجه ای که می خواهید برای تهیه اسانسور کارگاهی سرمایه گذاری کنید، می توانید یکی از این راه ها را انتخاب کنید و به روش دلخواه خود اسانسور کارگاهی تان را تهیه کنید. شرکت های مختلف تهیه اسانسور کارگاهی را به دو روش خرید و اجاره ممکن کرده اند. خرید آسانسور کارگاهی به دو صورت خرید اسانسور کارگاهی نو و پلمپ و خرید اسانسور کارگاهی دست دوم امکان پذیر است.اجاره و خرید اسانسور کارگاهی از طریق شرکت های ارائه دهنده اسانسور کارگاهی و محصولات صنعتی امکان پذیر است. شما باید به نسبت موقعیت خود یکی از این گکزینه ها را انتخاب کنید.

اگر در شرکت ساخت و ساز فعالیت دارید و هر ساله پروژه های زیادی را تحت پوشش می گیرید. خرید اسانسور کارگاهی به طور قطع به صرفه تر است. اما اگر تنها یک یا دو پروژه برای انجام دادن دارید، اجاره اسانسور کارگاهی به صرفه تر است. البته بازه به زمانی استفاده شما از اسانسور کارگاهی نیز بر می گردد. اگر برنامه ریزی بلند مدت برای استفاده از اسانسور کارگاهی دارید که بیش از ده سال است، خرید گزینه بهتری برای شما خواهد بود. در صورت اجاره اسانسور کارگاهی نگران خرید قطعات و تجهیزات نباشید. شرکت های ارائه دهنده اسانسور کارگاهی به صورت اجاره، قطعات و تجهیزات را نیز اجاره می دهند. در تمام مراحل تهیه اسانسور کارگاهی و انتخاب درست ترین روش برای تهیه اسانسور کارگاهی تیم مجرب یگانه کرین اطلاعات و خدمات لازم را به شما ارائه خواهد کرد.

قیمت آسانسور کارگاهی دست دوم

خرید آسانسور کارگاهی دست دوم بی شک بهترین انتخاب برای شما است. شما با خرید آسانسور کارگاهی دست دوم در هزینه ها صرفه جویی خواهید کرد. از کیفیت اسانسور کارگاهی خود کم نکرده اید و با همان کیفیت و هزینه ای به صرفه تر محصول مورد نیاز تان را به دست اورده اید. البته شما باید با اطمینان از سلامت قطعات و تجهیزات و به طور کلی اسانسور کارگاهی ان را دریات کنید. برای به دست اوردن این اطمینان می توانید از گارانتی، بیمه نامه حمل و مواردی از این قبیل استفاده کنید تا در صورت هر گونه اسیب احتمالی خود را ایمن کنید.

سلامت و ایمنی بیشتر به طول عمر و میزان کارکرد اسانسور کارگاهی بستگی دارد. پس به نکات فوق در خرید آسانسور کارگاهی دست دوم توجه داشته باشید. قیمت اسانسور های کارگاهی دست دوم به نسبت نحوه عملکرد، ویژگی های خاص، جنس قطعات، برند خریداری شده، ظرافت و استحکام بدنه ، تناژ بر حسب کیلوگرم، گیربکس و پاراشوت متغیر است. به تبع در خرید اسانسور کارگاهی دست دوم سال ساخت اسانسور کارگاهی و مدت کارکرد نیز حائز اهمیت است و قطعا در قیمت آسانسور کارگاهی دست دوم  تاثیر گذار است.

قیمت آسانسور کارگاهی دست دوم  بر اساس اختلاف میزان ارض در کشور های مختلف هم متفاوت است. به طور مثال اگر اسانسور کارگاهی و یا قطعات ان از هند وارد شود و یا اینکه از کشور های غربی مانند عمان وارد شود، این تفاوت قیمت به دلیل تفاوت ارض منطقی است. به طور قطع چین و هند در کشور های اسیایی از بهترین تولید کننده های تاور کرین و صادر کننده گان به سایر جهان هستند.

شما با خرید آسانسور  کارگاهی دست دوم در بودجه صرفه جویی می کنید. اما با خرید این ماجرا تمام نمی شود. شما باید برنامه ریزی در بودجه جهت 5 الی 10 سال اسانسور کارگاهی داشته باشید تا در صورت تعویض قطعات و یا تعمیر اسانسور کارگاهی از ان استفاده کنید. به خصوص در اسانسور های کارگاهی دست دوم ساییش قطعات به ذلیل طول عمر کارکرد بالا سریع تر و گاهی بیشتر اتفاق می افتد. کنترل ان با استفاده صحیح و رعایت نکان در ماندگاری قابل انجام است. اما پوسیدگی و سایش قطعات قابل کنترل نیست. شما باید با مدیریت مالی این مشکل را برطرف کنید.

یگانه کرین در آسانسور کارگاهی دست دوم

در اخر، شما با یادگیری و رعایت نکات فوق و با همراهی تیم متخصص یگانه کرین یکی از موفق ترین ها در زمینه خرید اسانسور کارگاهی دست دوم خواهید بود.

منابع:

https://www.machineseeker.com/Car-Workshop-equipment/ci-22

https://craneyab.com/%d8%a2%d8%b3%d8%a7%d9%86%d8%b3%d9%88%d8%b1-%da%a9%d8%a7%d8%b1%da%af%d8%a7%d9%87%db%8c/

https://www.alibaba.com/showroom/used-elevator.html

 

ویژگی های بارز آسانسور های کارگاهی اهرم کو

 

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵