تاور کرین ها یا جرثقیل های برجی شاید به طو مستقیم در زندگی عامه مردم حضور نداشته باشند. اما حضور این ساختمان های با شکوه را با این گونه از امکانات فوق العاده به تاور کرین ها مدیون هستیم. به طور قطع، تا به حال بار ها این گونه از جرثقیل های غول اسا را مشاهده کرده اید. ان ها در سراسر جهان با اندازه و کیفیت های متفاوت در حال خدمت رسانی به انسان ها هستند. این وسایل صنعتی از اغاز فرایند ساخت تا انتها ان مورد نیاز سازندگان هستند. تاور کرین ها برای سازندگان نهایت ایمنی را خلق کرده و از اسیب های احتمالی تا حد بسیاری جلوگیری می کنند.

تاور کرین ها در ظرفیت ها، اندازه ها و ارتفاع های متفاوتی تولید شده و به سایر کشور ها صادر می کنند و به فروش می رسانند. تاور کرین ها در برند ها و انواع مختلفی تولید می شوند. سازندگان باید تاور کرین مخصوص پروژه شان را با توجه به استاندارد های لازم انتخاب و تهیه کنند. یگانه کرین تاور کرین ها را در متنوع ترین و با کیفیت ترین حالت وارده و در اختیار شما قرار می دهد. یگانه کرین، به شما این امکان را می دهد تا با اطمینان خاطر سرمایه تان را بر محصولی صحیح سرمایه گذاری کرده و از ان نهایت استفاده را ببرید. در ادامه قصد داریم در ارتباط با تاور کرین ها و ویژگی های ان بحث کنیم.

تاور کرین ها

تاور کرین ها یا جرثقیل های برجی، با قابلیت تسهیل حمل بار برای انسان ها به وجود امده اند. با حضور این جرثقیل های غول اساس، معماران و صاحبان پروژه می توانند به راحتی ان چه از پروژه در ذهن دارند را خلق کنند. این نوع از جرثقیل، به کاررد کمتر نفرات و نیاز کم تر به پرسنل نیز کمک می کند. تاور کرین ها، بار های صنعتی مانند فولاد، بتن، سیمان و سایر مصالح مورد نیاز در ساختمان را با خاصیت حفظ کیفیت بار و بالا ترین حد از ایمنی جابجا می کند. تاور کرین ها این جابجایی را در ارتفاع مد نظر ما انجام می دهند به طوری که می توان بر حمل بار نظارت 360 درجه داشت تا به حداکثر کیفیت با مقاوم ترین حالات رسیده و بار را در ارتفاعی معین قرار دهیم. تاور کرین ها و اسانسور های کارگاهی مهم ترین و پر کاربرد ترین وسایل صنعتی خصوص ساخت و ساز هستند. به همین جهت، کیفیت و ماندگاری ان نیز به همان میزان برای سازندگان حائز اهمیت است. یانه کرین، به شما تضمین بالا ترین کیفیت ها و بهترین ماندگاری را با سابقه درخشان خود در قروش می دهد.

میکروسوئیچ تاورکرین چیست؟

تاور کرین مناسب برای پروژه

انتخاب تاور کرین مناسب برای پروژه از امور اولیه است که ذهن سازندگان را مشغول می کند. این  مسئله باید به طور دقیق و با اگاهی کامل انجام شود تا بهترین انتخاب برای شما باشد. تاور گرین مناسب شما باید از فیلتر های بسیاری بگذرد تا در راس انتخاب شما قرار گیرد. در ابتدا شما باید به شرایط محیطی پروژه دقت کنید. اب و هوا را نیز دست کم نگیرید.

این عامل یکی از تاثیر گذار ترین عوامل بر کیفیت و ماندگاری تاور کرین شما است. زمین محل پروژه نیز از سایر عوامل حائز اهمیت است. هموری زمین و میزان رطوبت زمین و اب و هوا از سایر عوامل تاثیر گذار بر پروژه است. ارتفاع و فاصله افقی تاور کرین را سنجیده و با پروزه خود قیاس کنید. میانگینی از میزان بار قابل حمل تاور کرین پیدا کرده و بر اساس این میانگین ظرفیت تاور کرین را انتخاب کنید. این میانگین بسیار حائز اهم.یت است. از ان جا که اگر تاور کرینی با ظرفیتی بالا تر از این میانگین تهیه کنید، اتلاف ای در هزینه کرده اید و اگر ظرفیت شما پایین تر از میزان این پروژه باشد، از ماندگاری تاور کرین شما می کاهد. کارشناسان یگانه کرین اماده خدمت گذاری به شما در زمینه انتخاب تاور کرین مناسب برای پروژه خواهند بود.

قطعات تاور کرین

تاور کرین ها در حوزه هایی گسترده در سراسر جهان فعالیت دارند. برخی بر این باورند که تاور کرین ها تنها در ساخت مجتمعات مسکونی الخصوص برج ها فعالیت دارند. بر خلاف ان تاور کرین ها در حوزه هایی گسترده فعالیتی متنوع بر اساس نوع و عملکرد متمایز شان دارند. از جمله ان ها می توان به کشتی سازی، حمل بار از بنادر و لنج ها، راه سازی، سیلو سازی، معادن، راه اهن ها، سد سازی، پل سازی، تونل سازی و پالایشگاه های نفتی اشاره کرد.

دستمزد اپراتور تاور کرین چگونه محاسبه می شود؟

در هر کدام از این مجموعه ها نوعی از تاور کرین استفاده می شود که بر اساس شرایط پروژه و نیاز سازنده از تهیه ان انتخاب شده اند. تاور کرین ها در جهت حفظ ایمنی از قطعات بسیاری به وجود امده اند. از جمله ان ها می توا به کاج، کلاف کاج، جک و پمپ، گردان، کنتر فلش، قلاب، فلش، شاریوت، پایه، دکل و قرقره ان اشاره کرد. یگانه کرین در زمینه فروش و اجاره قطعات تاور کرین، نصب و مونتاژ تاور کرین و هر گونه خدمات دیگر در زمینه تاور کرین در خدمت شما است.

تهیه تاور کرین

سازندگان و یا صاحبان شرکت های فعال در صنعت به تاور کرین ها به صورت مادام و در بازه هایی زمانی طولانی نیاز دارند. بهترین گزینه برای این گونه از پروزه دارا خرید تاور کرین است که قطعا هزینه ای به صرفه تر دارد. این خرید برای شما علاوه بر ارائه کاراریی سود دیگری نیز خواهد داشت. شما با خرید تاور کرین به صورت نو از گارانتی پس از فروش، کارایی بالا دستگاه و تضمین از کارکرد صحیح برخوردار خواهید شد.

همچنین خرید تاور کرین استراتژی اگاهانه و بلند مدت برای سرمایه گذاری است. زیرا در صورت عدم نیاز به ان می توانید ان را بفروشید. با این کار در عین رسیدن به هدف مبلغ زیادی از پول پرداختی به شما باز می گردد. از نظری دیر خرید تاور کرین دست دو نیز خریدی به صرفه است. زیرا شما تاور کرین را با همان کیفیت در مبلغی مناسب تر تهیه می کنید. برای تعویض قطعات نیز نیازی به خرید قطعات ندارید و می توانید از همان شکت اجاره دهنده تاور کرین قطعات را اجاره کرده و بر تاور کرین خود نصب کنید.

مزایای تاور کرین

تاور کرین ها نسبت به سایر جرثقیل های مزایا فراوانی دارند. از جمله ان می توان به جایگذاری قطعات در ارتفاع دلخواه مان اشاره کرد. سایر جرثقیل ها ارتفاعی ثابت دارند. همچنین ظرفیت حمل بالا این نوع از جرثقیل را از سایرین متفاوت کرده است. جرثقیل های برجی های برجی به این طرق برتری خود را نسبت به سایر جرثقیل ها ثابت کرده اند. در پروژه های سازندگان نیز مزایای بسیاری از جمله حمل بار با ظرفیت بالا، ایمنی فوق العاده، کیفیت بی نظیر، ماندگاری و استحکام بالا سازه دارد. مزایای این جرثقیل ها قابل تحسین است. یگانه کرین این گونه از جرثقیل ها را با بهترین خدمات و بالا ترین کیفیت ها به سراسر ایران ارائه می دهد.

قیمت تاور کرین 3 تن چگونه محاسبه می شود؟

قیمت تاور کرین 10 تنی

قیمیت تاور کرین ها به نسبت ارتفاع تاور کرین، برند تاور کرین، طول بازو، میزان ظرفیت قابل حمل و ویژگی های متمایز ان متفاوت است. تاور کرین های 10 تنی نیز قیمت های متفاوتی دارند. این تفاوت قیمت به علت طول بازو، میزان خود ایستایی، ارتفاع موجود، میزان بهره برداری، انتهای بازو، میزان برق مصرفی، سال ساخت و برند است. بنابر این نمی توان قیمتی ثابت برای ان تعیین کرد.

از دیگر عوامل مورد اهمیت در قیمت می توان به شرکت فروشنده، میزان خدمات ارائه دهنده و نو یا دست دو بودن ان اشاره کرد. تاور کرین 10 تنی ما بین تاور کرین ها با تناژ بالا قرار می گیرد. موردی مناسب برای اکثر پروژه های ساختمانی است. حمل انواع مصالح و وسایل صنعتی با ان اسان و راحت است. جنس قطعات تاور کرین نیز بسیار اهمیت دارد. زیرا در صورت کیفیت جنس پایین ساییش قطعات زود تر اتفاق می افتد. شما می توانید تهیه و تضمین کیفیت تاور کرین خود را به تیم مجرب یگانه کرین بسپارید. یگانه کرین تاور کرین های 10 تنی را در برند های متفاوت و انواعی متنوع تولید کرده و با بهترین خدمات رسانی و بالا ترین کیفیت ها به دست شما می رساند.

برند های معتبر تاور کرین

از برند های معتبر تاور کرین می توان به پتن و لیبهر اشاره کرد. این دو برند با یکدیگر سخت در رقابت اند. هر دو در لیست بهترین تولید کننده های تاور کرین در سراسر جهان قرار دارند. انتخاب هر یک از ان ها به عهده شما است. یگانه کرین با اراده قیاسی جامع از هر دو برند این انتخاب را برای شما راحت تر می کنند. تاور کرین های لیبهر، به جنس فوق الاده، سازه قوی و استحکام بالا قطعات معروف هست. تاور کرین پتن، به نواوری و خلق خصوصیات نو در تاور کرین معروفیت دارد. شما با توجه به خواسته های خود از تاور کرین یکی از ان دو را انتخاب و تهیه کنید.

در اخر، شما با همکاری با یگانه کرین و تیم متخصص ما می توانید از موفق ترین ها در زمینه تهیه تاور کرسین 10 تنی باشید.

 

 

 

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵