تاور کرین ها از مهم ترین وسایل در حوزه صنعت هستند. نمی توان از تاثیر تاور کرین ها در ساخت منازل مسکونی ما و سایر سازه ها چشم پوشی کرد. تاور کرین ها نقش قابل توجهی در دنیای مدرن دارند. به طوری که اگر ان ها نبودند، از زندگی در برج هایی که ارتفاع ان ها به اسمان ها می رسد محروم می شدیم. خدمات و رفاهی که در حال حاضر در مجتمعات با شکوه در سراسر دنیا برای انسان ها فراهم است، غیر ممکن می شد.

شاید حضور انها را بطور مستقیم در زندگی خود و اطرافیانمان حس نکنیم اما به طور قطع تاثیری حائز اهیمت بر محیط زندگی ما دارند. تاور کرین ها به اسمان ها می روند و زیبا ترین اثار ساختمانی را خلق می کنند. شاید حضور تاور کرین در زندگی ما تاثیر مستقیم نداشته باشد اما به طور قطع در از نیاز های اولیه سازندگان برای خلق یک پروژه است. زمانی که یک دستگاه کارایی خود را به بشر ثابت کند، به تولید انبوه می رسد.

شاریوت تاور کرین

با رسیدن به تولید انبوه انواعی متفاوت از ان پدید می اید، به این صورت انتخاب از میان برند ها و انواع ان برای شما مشکل می شود. یگانه کرین در خدمت شما است تا این انتخاب را در حوزه تاور کرین ها برای شما سازندگان اسان کند. شعار یگانه کرین برای شما خرید اگاهانه است. جهت خرید تاور کرین کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

به همین جهت یگانه کرین جامع ترین اطلاعات را برای اگاهی هر چه بالا تر شما برای انتخابی هوشمندانه تر در اختیار تان می گذارد. به همین جهت، در ادامه بیشتر با تاور کرین ها اشنا خواهید شد.جهت خرید تاور کرین دست دوم کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

شاریوت تاور کرین 2

تاور کرین که به ان ها در حوزه صنعت جرثقیل های برجی نیز گفته می شود، نوعی از جرثقیل های غول اسا هستند که به سازندگان در تسهیل جابجایی کمک می کنند. تاور کرین ها جابجایی بار ها، مصالح و هر چه که مد نظر کارفرما باشد را با احتساب وزن بر اساس ظرفیت تاور کرین انجام می دهد. تاور کرین ها این جابجایی را در محور عمودی در مکان مد نظر شما قرار می دهد.جهت اجاره تاور کرین کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

البته نیز به تاکید است که برخی از تاور کرین ها این جابجایی را در محور افقی نیز انجام می دهند بدو تولد این وسیله را می توان به یونانیان باستان سوق داد. یونانیان استان برای ساخت مجتمعاتی با شکوه و عظیم که رد ان ها هنوز هم در این سرزمین پاورجا است، نیاز به وسیله هایی چون جرثقیل ها و در نهایت تاور کرین ها داشتند. جهت اورهال تاور کرین کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

پس می توان پایگذاری ساخت ان ها را یونان باستان دانست. با گذشت زمان و پیشرفت سریع علم روش های متفاوتی برای جابجایی بار ها ابداع شد. به طور مثال می توان به ابداع وینچ و قرقره اشاره کرد. این دو قطعه تاثیری فوق العاده در ساخت انواع بنا ها داشتند از جمله ان ها می توان به ستون معبد ها اشاره کرد.جهت سرویس نگهداری ماهانه تاور کرین کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

شاریوت تاور کرین 1

تاورکرین و انقلاب صنعتی

رفته رفته پیدایش تاور کرین هایی که امروزه شاهد حضور شان هستیم در قرن 18 و 19 میلادی با وقوع انقلاب صنعتی رخ داد. البته ان تاور رین ها با تاور کرین هایی که در حال حاضر می بینیم تفاوت های بسیاری دارند.جهت خرید آسانسور کارگاهی کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

از جمله ان ها می توان به وجود تاور کرین هایی متحرک با دخالت علوم کامپیوتری اشاره کرد. با توسعه تکنولوژی، تاور کرین هایی جدید تر با قابلایتی فراوان تر به وجود امدند. هم اکنون نیز یگانه کحرین جدید ترین تاور کرین ها را با بهترین کیفیت ها و پیشرفته ترین تکنولوژی ها را در اختیار شما قرار می دهد.جهت اجاره آسانسور کارگاهی کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

تاثیر تاور کرین بر یک پروژه

تاور کرین ها به انجام کار هایی در پروژه مشغول اند که انجام ان ها با توانایی و قدرت محدود انسان غیر ممکن است. تاور کرین ها در زمان مونتاژ، تعمیر قطعات، اورهال کردن تاور کرین و یا تعویض قطعات با جابجایی نفرات به ما کمک می کند. در قسمت قلاب تاور کرین که قسمتی برای اتصال بار به تاور کرین برای جابجایی است.جهت تعمیر آسانسور کارگاهی کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

نوعی کمربند ایمنی مخصوص متصل می شود تا در زمان های خاص مانند موقعیت های فوق اپراتور تاور کرین و در صورت تعمیرات کلی تر تعمیر کننده ای متخصص با این دستگاه به تعمیر و یا تعویض قطعه بپردازد. یگانه کرین، بهترین کادر را برای تعیر، تعویض، اورهال سازی تاور کرین و هر خدمات دیگری در این زمینه در اختیار شما انجام می دهد. یگانه کریم کادری مجرب را در اختیار تان قرار داده تا شما ا از هر اسیبی در این زمینه مبرا سازد. جهت نصب و پیاده سازی آسانسور کارگاهی کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

از جهتی دیگر با حضور تاور کرین ها تسلطی 360 درجه بر پروژه از سمت بالا داریم که این قابلیت از اسیب های احتمالی در استفاده از جرثقیل های برجی می کاهد. به طور قطع، تاور کرین ها با صرفه جویی در زمان، حفظ کیفیت و ایمنی در پروژه و ارتقای سطح کل پروژه به ما کمک می کنند.جهت اورهال آسانسور کارگاهی کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

همچنین، نمی توان از تاثیر بالای تاور کرین در بازده یک پروژه نیز چشم پوشی کرد. در ادامه به شناخت بیشتر و بررسی انواع تاور کرین ها خواهیم پرداخت.جهت اینورتر کردن آسانسور کارگاهی کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

انواع تاور کرین

تاور کرین ها وسایلی با کاربرد های فوق العاده هستند. به طوری که اگر ان ها نباشند. انسان باید شهری مدرن را که در حال حاضر در اختیار اوست را فراموش کند. زیرا ما در اکثر حوزه های ساخت و ساز به ان ها نیاز مند هستیم. ساخت سد ها، تونل ها، پل ها، راه اهن ها، سیلو ها، معادن، حمل کالا ها از بنادر و مجتمعات مسکونی بسیار مشکل و حتی غیر ممکن می شود. جهت اینورتر کردن تاور کرین اسلامشهر کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

تاور کرین ها در زمینه ساخت و ساز دریایی هم به سازندگان کمک می کند. ان ها می توانند با استفاده از تاور کرین به کشتی سازی و حمل کالا از کشتی ها بپردازند. به هر جهت، همان طور که مشاهده کردید تاور کرین ها صاحب نقش بزرگی در حیطه ساخت و ساز هستند. این گستردگی تنوع را در این جوزه می طلبد.جهت اینورتر کردن آسانسور کارگاهی اسلامشهر کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

از این رو تاور کرین هایی با انواع نصب ها، انواع پایه ها و تاور کرین های مخصوص برای انواع زمین و اب و هوا به وجود امدند تا انتخاب را برای صاحبان پروژه راحت تر سازند. از انواع تاور کرین ها می توان به تاور کرین های ثابت، تاور کرین های ریلی، شناور، تاور کرین های خود نصب شونده، تاور کرین های بالا رونده و تاور کرین های جاده ای اشاره کرد. جهت خرید تاور کرین اسلامشهر کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

همچنین هر یک از این انواع در ظرفیت هایی متفاوت با ارتفاع و طول فلش دلخواه شما در اختیار تان قرار می گیرد. یگانه کرین، شریط پروژه شما را از هر نظر می سنجد و سپس تاور کرین مخصوص پروژه شما را در ظرفیت و ارتفاعی مناسب در بهترین کیفیت ها فراهم می سازد.جهت خرید آسانسور کارگاهی اسلامشهر کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

قطعات تاور کرین

تاور کرین ها در طی زمان کامل تر و پر کاربرد تر شده اند. به همین سبب، قطعات بسیاری در طی زمان های مختلف، برای ایمنی، کیفیت و ماندگاری بالا تر به ان ها اضافه شده تا تا تاور کرینی با بالا ترین قابلایت را بسازد. تاور کرین ها قطعات کوچک و بزرگ بسیاری دارند. جهت فروش تاور کرین اسلامشهر کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

از جمله ان ها می توان به پایه، کاج، دکل، بازو یا فلش، گردان، کابین اپراتور، کله قندی، کنتر فلش، کلاف، پالونی، اتاق کنترل، سیم بکسل، قلاب، کابل درام، وزنه تعادل، بازو تعادل، قرقره، کن فلش، سنسور ها، میکرو سوییچ ها، سکوی تقویت پایه ها و شاریوت تاور کرین اشاره کرد. فلش، بازوی جلویی تاور کرین است که وظیفه حمل بار را به عهده دارد و اغلب از جنس فلز است. جهت فروش آسانسور کارگاهی اسلامشهر کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

وزنه تعادل، موجب تعادل بازوی جلویی تاور کرین می شود. این وزنه حاوی وزنه های بتنی مختلفی است که وزن ان ها به نسبت ظرفیت و نوع تاور کرین و طول فلش متفاوت است. چرخ دنده، عامل چرخش بازوی جلویی و به طور کل تاور کرین است. یگانه کرین، در جهت ارائه تمامی قطعات تاور کرین با بالا ترین کیفیت ها در خدمت شما است.جهت نصب و پیاده تاور کرین اسلامشهر کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

تاور کرین چیست

شاریوت تاور کرین که به ان کالسکه نیز گفته می شود از مهم ترین قطعات تاور کرین است. این قطعه در جابجایی بار و مصالح نقش مهمی را ایفا می کند. این قطعه بر روی فلش قرار گرفته و به وسیله حرکت ریلی قلاب جابجا می شود. حرکت شاریوت تاور کرین به دلیل حرکت الکترو موتور، سیم بکسل، درام و چند رولیک می باشد. جهت نصب و پیاده سازی آسانسور کارگاهی اسلامشهر کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

وظیفه ان حرکت ریلی قلاب روی جیب می باشد. شاریوت تاور کرین، حمل بار را در راستای افقی انجام می دهد و فاصله بار را تا بازوی اصلی تعیین می کند. شاریوت تاور کرین یا کالسکه تاور کرین در تناژ های مختلف، متفاوت است. تاور کرین ها در تناژ های پایین، شاریوت تاور کرین به همراه چهار قرقره و چهار لا کردن سیم بکسل متصل می گردد. در شاریوت هایی که در تاور کرین ها با تناژ بالا هستند به شش لا سیم بکسل متصل می گرند. جهت اینورتر کردن آسانسور کارگاهی در شیراز کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

مونتاز این قطعه به این صورت انجام می گردد که انجام سیم بکسل از وینچ بالا بر شروع می شود و به درون قرقره ها و قلاب تاور کرین نفوذ می کند. در انتها نیز به نک فلش تاور کرین متصل گردیده و مونتاژ انجام می شود. در نهایت، یگانه کرین در زمینه فروش، مونتاژ، تعمیر و تعویض شاریوت و تمامی قطعات تاور کرین خدمت گذار شما خواهد بود.جهت خرید آسانسور کارگاهی در شیراز کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵