تاور کرین ها، کار آمد ترین وسیله در حوزه صنعت هستند. این جرثقیل های غول اسا از نیاز های اولیه هر سازنده برای تکمیل پروژه هستند. تاور کرین ها، در جهت تسهیل حمل و نقل به سازندگان کمک کرده و با جایگذاری بار در ارتفاعات به صاحبان پروژه کمک می کنند. از دست دادن تاور کرین ها توسط سازندگان غیر ممکن است. تاور کرین ها، در سراسر جهان طرفداران بسیاری را در حوزه صنعت پیدا کرده اند.

در حقیقت، حضور ان ها در ساخت یک مجتمع عظیم و با شکوه حیاتی است. جرثقیل های برجی، محصولاتی مشترک در هر سایت فروش محصولات ساختمانی هستند. ان ها برای جابجایی بار و مصالح در ظرفیت هایی سنگین و ارتفاعاتی زیاد طراحی شده اند تا به کاربران در حوزه صنعت خدمت کنند. ظرافت و دقت در طراحی و استحکام موجود در قطعات ان ها امکان یک جابجایی ایمن را برای سازندگان به ارمغان آورده است.

تاور کرین ها از عواملی مهم در افزایش بازده پروژه از نظر زمان و کیفیت ساخت هستند. یگانه کرین، ارائه دهنده تاور کرین ها در تنوعی گسترده و کیفیتی بی نظیر به هموطنان عزیز کشور مان است. تیم مجرب ما، در زمینه تاور کرین پاسخ گو تمامی سوالات شما خواهد بود. یگانه کرین، اطلاعاتی جامع و به روز را برای شما فراهم می کند تا با خیالی اسوده و اطلاعاتی کامل، تاور کرین مد نظر تان را تهیه کنید.

تاثیر حضور تاور کرین در پروژه

تاور کرین ها در حوزه صنعت در پروژه های مختلفی فعالیت می کنند. همچنین، این گونه از جرثقیل ها در اکثر نقاط شهر به وفور یافت می شوند. ان ها رسیدن به ارتفاعی تا سر حد اسمان ها را برای سازندگان ممکن کرده اند. شاید بر این باور باشید، که تاور کرین ها تنها در ساخت برج ها به بشر کمک می کنند اما، تاور کرین ها در حوزه های متنوعی چون پالایشگاه های نفتی، نیروگاه هایی چون برق، سد سازی، ساخت و ساز های دریایی، تونل سازی، پل سازی، حفر معادن، راه اهن ها و حمل کالا از بنادر به صاحبان پروژه نیز خدمت رسانی می کنند.

تاور کرین ها به دلیل کاربرد چشمگیرشان در حوزه صنعت و ساخت و ساز مدرن مورد توجه سازندگان در حوزه های گوناگون صنعت قرار گرفته اند. تاور کرین ها قابلیت جابجایی بار و مصالح ساختمانی را با تسلطی 360 درجه بر جابجایی به شما می دهند. ان ها این جابجایی را در ارتفاع تعیین شده توسط ما و بر اساس استاندارد ها انجام می دهند. تاور کرین ها دستگاه هایی پیشرفته هستند که حتی در ساخت بزرگ ترین مجتمعات عمرانی نیز کاربرد دارند. یگنه کرین، ارائه دهنده تاور کرین ها در ایمن ترین و با کیفیت ترین شکل به شما است. شما می توانید به کمک تیم متخصص یگانه کرین، به راحتی تاور کرین مناسب برای پروژه تان را شناسایی و تهیه کنید.

نصب و پیاده سازی تاور کرین اسلامشهر

قطعات تاور کرین

تاور کرین ها، با استفاده از قطعات مختلفی ساخته اند. در حقیقت، قطعات زیادی در کنار هم قرار گفته اند تا این جرثقیل غول اسا را با کارایی ایمن برای شما پدید اورند. تاور کرین ها قطعاتی همچون کاج، وزنه تعادل، پایه، دکل، لبه پیشخوان، کابین اپراتور، بی سیم از راه دور، صفحه گردان، کابین اپراتور، بازو تعادل، واگن برقی، قلاب، بالاست، شاریوت و قرقره را مثال زد. بی شک، مهم ترین قدم شما در مونتاژ، تعمیر، اورهال سازی و نصب تاور کرین شناخت قطعات تاور کرین و نحوه عملکرد ان ها است.

به طور مثال، واگن برقی تاور کرین، متشکل از یک ماشین است که در امتداد لبه تاور کرین حرکت کرده است. این قطعه، در جابجا کردن بار ها و قدرت مانور بیش تر تاور کرین نقش دارد. لبه تاور کرین نیز در تامین شعاع و یا برد لازم تاور کرین نقش دارد. در زمان مونتاژ و یا تعمیرات اختصاصی فرد به وسیله کمربند ایمنی و واسطه هایی به لبه تاور کرین متصل می گردد تا با تسلطی کامل عملیات مونتاژ و یا تعویض را انجام دهد. یگانه کرین، ارائه دهنده تمامی قطعات تاور کرین در بالا ترین استحکام و بهترین کیفیت است. علاوه بر ان، می توانید در عملیات مونتاژ، نصب و تعویض قطعات نیز از متخصصین یگانه کرین کمک بگیرید.

انتخاب صحیح تاور کرین

تاور کرینی برای پروژه شما مناسب است که از فیلتر های بسیاری ذشته و طبق استاندارد ها تعبیه شده باشد. تاور کرین مناسب برای پروژه باید متناسب با شرایط اب و هوایی، شرایط زمین محل پروژه، تناژ و ارتفاع مورد نیاز برای پروژه انتخاب شود. شما باید با تطبیق میانگین ظرفیت مورد نیاز تان در پروژه با نمودار ظرفیت تاور کرین، تاور کرین را مورد بررسی قرار دهید. همچنین، شرایط اب و هوایی تاثیر بسزایی بر انتخاب تاور کرین دارند.

تاثیر باد بر تاور کرین | سرعت مجاز باد برای تاور کرین چقدر است؟

تاور کرین شما باید با شرایط محیطی و اب و هوایی پروژه سازگار باشد تا بتواند بهترین کارایی را همراه با رعایت ایمنی داشته باشد. ارتفاع مورد نیاز تان در پروژه را بسنجید. میزان ارتفاع پروژه نهایی را در نظر گرفته و با کمک متخصصین تاور کرین مد نظر تان را یافته و تهیه کنید. تیم متخصص یگانه کرین، در تمامی مراحل انتخاب و تهیه تاور کرین ها در خدمت شما است. شما می توانید با همراهی همکاران ما در یگانه کرین، تاور کرینی با کیفیت را مطابق بر استاندارد ها تهیه کنید.

اقدامات ایمنی در تاور کرین

رعایت نکات ایمنی هر چند جزئی در نصب و استفاده از تاور کرین، می تواند تاثیر بسزایی گذاشته و در ایمنی و ماندگاری تاور کرین نقش داشته باشد. نکته اول، مجهز بودن کابین اپراتور به تجهیزات آتش نشانی است. این نکته در کاهش اسیب های احتمالی بسیار موثر است. نکته دوم، این است که تاور کرین باید فضای کافی را برای مانور و چرخش داشته باشد. نکته سوم، تعمیر و تعویض به موقع قطعات برای حفظ ایمنی تاور کرین است.

نکته چهارم، استفاده از بی سیم از راه دور برای ارتباط با اپراتور جهت جابجایی ایمن در نقاط بحرانی ضروری است. نکته پنجم، توجه به شدت باد در جابجایی بار و تنظیم تاور کرین به طوری که به بار ها اسیب وارد نشود، ضروری است. حتی در وزش های شدید باد اپراتور تاور کرین باید فعالیت تاور کرین را به مدتی متوقف سازد. نکته ششم، توجه به نوع پایه تاور کرین و شرایط زمین در نحوه نصب ضروری است. نکته پایانی، توجه به ارتفاع استاندارد جرثقیل بر اساس دستور العمل شرکت سازنده است. این نکته در ماندگاری جرثقیل بسیار حائز اهمیت است.

تاور کرین 8 تن

تاور کرین 8 تن در برند های مختلفی تولید و توزیع می شود. تفاوت تاور کرین های 8 تن در سطح مقطع، ارتفاع، مدل، تناژ نوک فلش و طول فلش ان ها است. از جمله تاور کرین های 8 تن می توان به تاور کرین 8 تن ساخت پتن اشاره کرد. پتن، برندی معتبر در حوزه ساخت و توزیع تاور کرین به سراسر جهان است. این شرکت، به نو آوری در حوزه تاور کرین ها معروف است. به همین جهت، در ساخت تاور کرین های خود از قابلیت هایی خاص و کار امد استفاده می کند. این تاور کرین در مدل  TOPKIT H20/14تولید می شود. حداکثر وزن قابل تحمل این تاور کرین 8 تن است.

مراحل واردات تاور کرین

این تاور کرین در سطح مقطع 2.2 و 1.6 در 1.6 متر تولید شده است. حداکثر وزن قابل تحمل ان در نوک فلش (بازو)، نیز 1400 کیلوگرم است. این تاور کرین، طول جیبی در 55 متر و می تواند تا 17.6 متر بار را در محور افقی در ارتفاع استاندارد جابجا سازد. سوخت مصرفی این تاور کرین، برق است که به وسیله ژنراتور و برق سه فاز تامین می شود. تیم متخصص یگانه کرین، ارائه دهنده تاور کرین های 8 تن در برند و مدل مد نظر شما است. شما می توانید تاور کرین های 8 تنی را در بهترین برند ها و بالا ترین کیفیت ها از ما تهیه کنید.

تعمیر تاور کرین 8 تن

تعمیر تاور کرین (مونتاژ) باید توسط افراد حرفه ای و با تجربه انجام شود. تاور کرین های 8 تن به منظور استقبال سازندگان به منظور فراهم کردن نیاز انواع پروژه ها استفاده بیش تری دارند. این نوع از تاور کرین نیاز به مونتاژی دقیق مطابق استاندارد ها توسط فردی متخصص دارد. در صورت بروز هر گونه مشکل، طبق تشخیص اپراتور ان قسمت از تاور کرین را که نیاز به بازبینی و تعمیر دارد، بررسی می کنند تا از بروز مشکلات جدی تر پیشگیری شود.

همچنین، سازندگان می توانند با تهیه دستگاه ای مخصوص به نام NDT از سلامت تاور کرین خود در هر مقطعی اگاه شوند. اتصال صحیح قطعات تاور کرین، جابجایی بر حسب استاندارد ها و انجام آزمایشاتی برای مشخص شدن عدم سایش قطعه و مهره ها می تواند در سلامت تاور کرین شما و عدم نیاز به مونتاژ تاثیر گذار باشد. تعمیر به موقع و به جا در تاور کرین می تواند تا حدی در هزینه و وقت شما صرفه جویی کرده و ایمنی را بالا ببرد.

در نهایت، تعمیر و نگهداری از تاور کرین های 8 تن با یادگیری، دقت به نکات فوق و همکاری با تیم مجرب یگانه کرین بسیار اسان است. به همین جهت، شما با همکاری با تیم متخصص ما می توانید از موفق ترین ها در زمینه نگهداری و تعمیر تاور کرین های 8 تنی باشید.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵