آسانسور های کارگاهی، قطعا یکی از کارآمد ترین دستگاه ها در حوزه صنعت است. این وسیله، با کمک به حمل و نقل نفرات و بار ها نقش بسزایی را در افزایش بازده پروژه ایفا می کند. با توجه به رشد سریع تکنولوژی و علم در حوزه صنعت، انواع گسترده تری از هر دستگاه در دسترس افراد قرار گرفت. آسانسور های کارگاهی، نوع پیشرفته ای از آسانسور ها هستند که بر خلاف سایر آسانسور ها در تسهیل حمل و نقل حین ساخت به ما کمک می کنند. این دستگاه صنعتی، در میان سازندگان محبوبیت زیادی دارد.

علاوه بر آن، با افزایش میزان سازه ها در سراسر جهان نیاز به آسانسور های کارگاهی نیز بیشتر می شود. شما نیز اگر از علاقه مندان این دستگاه صنعتی هستید، در ادامه این مقاله با تیم یگانه کرین همراه باشید تا به بررسی بیشتر این گونه از آسانسور های محبوب بپردازیم. یگانه کرین، با سال ها تجربه در حوزه ارائه آسانسور های کارگاهی به هموطنان عزیز درخشیده است.

آسانسور کارگاهی چیست؟

آسانسور ها، به طور کل در جهت تسهیل حمل و نقل به ما کمک می کنند. این گونه از آسانسور ها، با تسهیل حمل نقل بار و مصالح ساختمانی علاوه بر نفرات، گام بزرگی در جهت تسریع عملیات در پروژه برداشته اند. آسانسور های کارگاهی، در زمان و هزینه شما صرفه جویی می کنند. علاوه بر آن، این گونه از آسانسور ها به شما جابجایی ایمن را هدیه می دهند. شما می توانید با اطمینان خاطر، بار ها را به آن ها بسپارید.

آسانسور های کارگاهی، با بالا ترین سطح از ایمنی آن ها را جابجا کرده و در مکان مد نظر شما قرار می دهند. این محصولات صنعتی، مزایا بسیاری برای سازندگان دارند. آن ها، به نسبت سایر آسانسور ها و یا دیگر محصولات صنعتی سوخت کمتری مصرف می کنند. علاوه بر جابجایی بار ها، به حمل و نقل پرسنل نیز کمک می کنند. نصب فوق العاده آسانی دارند. شما برای نصب آسانسور های کارگاهی نیاز به پروسه ای زمان بر با صرف هزینه های بالا ندارید.

همچنین، میزان کارایی این آسانسور ها رابطه ای مستقیم با روند ساخت پروژه دارد. آسانسور های کارگاهی به طور معمول، سرعت بالایی دارند تا در زمان پروژه نیز صرفه جویی شود. این گونه از آسانسور ها بسیار کارآمد هستند. بنابر این، اگر از سازندگان ساختمانی هستید، قطعا به این دستگاه های بی نظیر در طول پروژه نیاز پیدا می کنید. یگانه کرین، ارائه دهنده با کیفیت ترین آسانسور های کارگاهی در معتبر ترین برند ها است که با سال ها خدمات رسانی به هموطنان عزیز، اعتبار و تضمین کیفیتش را به کاربران این حوزه نشان داده است.

تاثیر انتخابات امریکا بر بازار آسانسور های کارگاهی ایران

انواع آسانسور های کارگاهی

آسانسور های کارگاهی، به سبب حوزه فعالیت گسترده ای که دارند، انواع متنوعی را شامل می شوند. این آسانسور های محبوب، توسط شرکت هایی در سراسر جهان تولید شده و به انبوه سازی رسیده اند. از آن جایی که در حوزه صنعت محبوبیت بالایی داشته اند، شرکت های گوناگون به نو آوری هایی در این گونه از آسانسور ها و گسترش انواع آن ها پرداخته اند تا انتخاب را برای صاحبان پروژه آسان تر سازند.

از جمله حوزه های فعالیت این آسانسور محبوب می توان به بازسازی مکان های تاریخی، استخراج معدن، کشتی سازی، تونل سازی، پل سازی و برج سازی اشاره کرد. اما، به طور کل زمانی که نیاز به ارتفاعات و حمل بار های سنگین باشد، نام آسانسور های کارگاهی می درخشد. این گونه از آسانسور ها به طور کل، در سه نوع صنعتی، ساختمانی و حمل و نقل قرار می گیرند. هر کدام از انواع ذکر شده فوق نیز زیر مجموعه های بسیاری را شامل می شوند. به طور مثال، آسانسور های کارگاهی صنعتی، به دو دسته آسانسور های کارگاهی ضد انفجار و جابجا کننده موارد پودری تقسیم می شوند.

اگر در محیطی نیاز به استفاده از آسانسور های کارگاهی باشد که گاز های قابل استعال وجود دارند، از آسانسور های کارگاهی ضد انفجار استفاده می کنیم. همچنین، استفاده از آسانسور های کارگاهی تنها برای رسیدن به ارتفاعات زیاد نیست. بلکه، در مواردی چون آسانسور های جابجا کننده مواد پودری، برای پر کردن مخزن دستگاه های صنعتی با مواد توده ای چون پودر ها استفاده می شود. در نهایت، یگانه کرین وارد کننده آسانسور های کارگاهی در برند هایی معتبر و طیف گسترده ای از انواع آن است تا انتخاب را برای سازندگان آسان تر سازد.

قطعات آسانسور های کارگاهی

آسانسور های کارگاهی، از تنوع در قطعات برخوردار هستند. به طوری که، هر کدام از این قطعات در جهت بهبود ایمنی و استحکام آسانسور کارگاهی نقش دارند تا کیفیت، ایمنی و ماندگاری را به شما هدیه دهند. یگانه کرین، به شما در شناخت بیشتر قطعات آسانسور کارگاهی کمک می کند تا انتخابی بهتر در این حوزه را داشته و در مراحل نصب و مونتاژ آسانسور های کارگاهی موفق تر باشید. پاراشوت، پایه تثبیت، سکشن های مختلف، تابلو کنترل درایور، گیربکس، موتور، نرده امگا و میرو سوییچ ها می توانند مثال های خوبی از قطعات آسانسور کارگاهی باشند.

مراحل اورهال کردن آسانسور کارگاهی چیست؟

زیرا که این قطعات، به نسبت سایرین نقش بیشتری را ایفا می کنند. به طور مثال، پایه تقبیت و سکشن های مختلف بر روی فوندانسیون جهت استحکام بیشتر آسانسور کارگاهی نقش دارند. پاراشوت آسانسور کارگاهی، در حفظ امنیت و ایمن سازی این گونه از آسانسور ها نقش دارد. این قطعه، در زمان بالا رفتن آسانسور از سقوط آن جلوگیری کرده و شانه را قفل می کند تا آسانسور به ارتفاعات رود.

برای آشنایی بیشتر با قطعات آسانسور کارگاهی می توانید از تیم مجرب یگانه کرین کمک بگیرید. همکاران ما در یگانه کرین، در صورت هرگونه سوال و یا مشکل در زمینه آسانسور های کارگاهی در خدمت شما هستند. علاوه بر آن، شما می توانید قطعات آسانسور های کارگاهی را در بالا ترین کیفیت ها از یگانه کرین تهیه کرده و در عملیات مونتاژ، تعویض و نصب نیز از خدمات بی نظیر یگانه کرین لذت ببرید.

ظرفیت های آسانسور کارگاهی

آسانسور های کارگاهی در انواع متنوع دسته بندی شده اند تا انتخاب را برای سازندگان راحت تر کنند. اما، هر آسانسور کارگاهی در ظرفیت، برند، ابعاد و ارتفاع متفاوتی است که شما بر حسب نیاز هایتان می توانید انتخابی صحیح در این زمینه داشته باشید. علاوه بر آن، سرعت آسانسور های کارگاهی بین 2 تا 6 متر بر ثانیه متغییر است. شما باید بر حسب سرعتی که در طول پروژه نیاز دارید و بودجه در دسترس تان سرعتی مناسب را انتخاب کنید. همچنین، تکنولوژی سیستم حرکتی آسانسور های کارگاهی متفاوت است.

این سیستم های حرکتی در دو نوع کششی و وینچ در دسترس هستند. در صورت نیاز به اطلاعات کامل تر، یگانه کرین در خدمت شما است. جنس کابین می تواند از فلز، فنس و یا ورق های پانچ شده است. حتما دقت داشته باشید تا پاراشوت آسانسور کارگاهی تان از سیستم ترمز با کیفیتی برخوردار باشد. سیسنم ترمز در سرعت های غیر مجاز به صورت خودکار عمل کرده و از سقوط آسانسور جلوگیری می کند. یگانه کرین، با ارائه توضیحات کامل و به روز قصد دارد تا در داشتن انتخابی بهتر به شما سازندگان عزیز کمک کند.

تعمیر تاور کرین 8 تن

ارائه آسانسور کارگاهی

ارائه آسانسور های کارگاهی به روش های متفاوتی امکان پذیر است. شما می توانید آن ها را در روش هایی چون خرید نو، خرید دست دو و اجاره تهیه کنید. این انتخاب بر عهده شما است. شما باید به تبع بازه زمانی مورد استفاده از آن، انتخاب کنید. اگر در بازه 5 تا ده ساله تنها یک یا دو پروژه برای رسیدگی دارید. گزینه بهتر برای شما اجاره آسانسور کارگاهی است.

اگر شما از دارندگان شرکت ساختمانی هستید و سر کارتان به طور کل، با ساخت ساختمان ها است. گزینه بهتر برای شما خرید آسانسور کارگاهی است. شما همچنین، می توانید برای صرفه جویی در هزینه آسانسور کارگاهی مد نظر تان را به صورت دست دو از شرکتی معتبر تهیه کنید. یگانه کرین ارائه دهنده آسانسور های کارگاهی به صورت نو، دست دو و یا اجاره است. شما می توانید آسانسور کارگاهی مد نظر تان را در هر برند، تناژ و ابعادی که در نظر دارید از ما تهیه کرده و از گارانتی و خدمات پس از فروش یگانه کرین لذت ببرید.

آسانسور کارگاهی 2 تن

از موارد پیشنهادی تیم متخصص ما برای پروژه های معمولی، آسانسور کارگاهی 2 تن است. از نمونه های آسانسور کارگاهی 2 تن، می توان به آسانسور کارگاهی GJJ اشاره کرد که در مدل SC200 و برند شاندوگ زیندو در دسترس کاربران قرار گرفته است. این آسانسور کارگاهی با سرعت 33 متر بر دقیقه، فرکانس ولتاژ 350 تا 380 هرتز و 3 گواهینامه از معتبر ترین سازمان ها در دنیا مورد استفاده قرار می گیرد. ابعاد این آسانسور 3  در 1.3 در 2.2 متر است. ارتفاع استاندارد او در خصوص فعالیت 1500 متر است. این آسانسور کیفیت، ایمنی و ماندگاری بسیار خوبی دارد.

یگانه کرین، ارائه دهنده این آسانسور کارگاهی در بالاترین کیفیت است. همچنین، تیم متخصص ما می تواند در خصوص داشتن انتخابی بهتر به شما مشاوره دهد تا از موفق ترین ها در این زمینه داشته باشید. شما می توانید به راحتی آسانسور کارگاهی 2 تن خود را از یگانه کرین تهیه کنید.

در نهایت، شما می توانید با یادگیری مطالب فوق، دقت به نکات در فرآیند انتخاب و تهیه آسانسور کارگاهی و همراهی تیم مجرب یگانه کرین از دارندگان بهترین آسانسور های کارگاهی در معتبر ترین برند های موجود در بازار باشید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵