تاور کرین ها، به طور گسترده در صنعت ایفای نقش می کنند. آن ها، با جابجایی بار ها و صعود به ارتفاعات امور را برای سازندگان آسان می سازند. انتخاب و تهیه صحیح تاور کرین، از بزرگ ترین دغدغه های سازندگان در پروژه است. زیرا، به دلیل تنوع زیاد بسیاری از سازندگان در ارتباط با این قضیه نمی توانند بهترین انتخاب را داشته باشند. بهترین راه حل برای این مشکل، می تواند شناخت کافی از تاور کرین ها و مشاوره گرفتن از متخصصین در این حوزه است. داشتن اطلاعات کافی در حوزه تاور کرین، می تواند برای سازندگان جابجایی ایمن را به ارمغان آورد.

همچنین، با شناخت بیشتر آن ها، می توانید گام های مناسب تری را در جهت نگهداری تاور کرین بردارید. در ادامه، تیم متخصص یگانه کرین، اطلاعات جامع و به روزی را در ارتباط با تاور کرین ها در اختیار شما می گذارد تا بتوانید در زمینه تاور کرین ها، انتخاب بهتری داشته باشید. همچنین، تیم مجرب یگانه کرین، در صورت هر گونه مشکل در این حوزه برای ارائه خدمات و راهکار های لازم در خدمت شما است.

مقدمه

تاور کرین ها، در حال حاضر بر جهان صنعت رهبری می کنند. به دلیل ویژگی های خاص و عملکرد مناسب، آن ها در میان سازندگان محبوبیت بالایی دارند. به همین سبب، آن ها را از سایر گونه های جرثقیل و دیگر دستگاه های صنعتی برتر می دانند. آن ها، می توانند در حوزه های گوناگون فعالیت داشته باشند و در ساخت و حمل کالا ها به صاحبان پروژه خدمت رسانی می کنند. تاور کرین ها، را در جهان صنعت جرثقیل های برجی نیز می نامند. آن ها در ساخت سد ها، تونل ها، پل ها و جاده ها به شما کمک می کنند. همچنین، نمی توان از فعالیت آن ها در ساخت و ساز های دریایی چون کشتی سازی و حمل کالا از کشتی ها چشم پوشی کرد.

علاوه بر آن، آن ها در حمل کالا از بنادر، حفر معادن، پالایشگاه های نفتی و نیروگاه های برق نیز نقش بسزایی را ایفا می کنند. استفاده صحیح از تاور کرین، می تواند تا حد زیادی در داشتن جابجایی امن و جلوگیری از صدمات جدی به پرسنل و بار ها به صاحبان پروژه کمک کند. آن ها، بی شک بهترین ترکیب از ارتفاع و ظرفیت بالابری هستند. به همین سبب، برخی از محققان حوزه صنعت، آن ها را چیننده ستارگان می خوانند.

نصب و پیاده سازی تاور کرین اسلامشهر

در حقیقت، این لقب می تواند بارز ترین خصوصیات تاور کرین را که ارتفاع و جابجایی بار های سنگین است، را نشان دهد. تاور کرین ها، می توانند به شما تسلط کاملی از جابجایی بار را ارائه دهند که این نکته می تواند در داشتن جابجایی ایمن و ماندگاری تاور کرین تاثیر حائز اهمیتی داشته باشد.  یگانه کرین، با ارائه تاور کرین ها در بهترین کیفیت ها و بالا ترین استحکام ها خواستار داشتن جابجایی با کیفیت و امن برای شما است.

ویژگی های تاور کرین

تاور کرین ها ویژگی های منحصر به فردی دارند که شناخت آن ها می تواند در داشتن انتخاب بهتر به شما کمک کند. کنترل های عامل، از مهم ترین ویژگی ها تاور کرین است که به دسترسی آسان به آن کمک می کند. اپراتور، می تواند به راحتی به تاور کرین دسترسی داشته باشد و تسلط کاملی را در جهت جابجایی بار کنترل های عامل برای شما فراهم می کنند. تمامی اهرم های تاور کرین در داشتن چرخش کامل نقش داشته و نامگذاری شده اند تا بتوانند حرکت صحیح و دقیقی را به سازندگان هدیه دهند.

کنترل های عامل، از جابجایی تصادفی جلوگیری کرده و فشار اهرم ها می تواند باعث چرخش تاور کرین شود. از دیگر ویژگی های تاور کرین، سازه های محافظتی آن است. قطعه هایی در تاور کرین جهت داشتن جابجایی امن تر متصل شده اند، آن ها را سازه های محافظتی تاور کرین می نامند. رسیدگی به سازه های محافظتی تاور کرین، از مهم ترین نکاتی است که سازندگان باید به آن دقت داشته باشند. سرویس به موقع و بازرسی دوره ای آن ها می تواند از صدمات احتمالی در آینده جلوگیری کند. به همین جهت، یگانه کرین با ارائه تاور کرین ها با طیف گسترده ای از قابلیت ها می تواند بهترین ها را به سازندگان ارائه دهد. همچنین، با پیگیری منظم بازرسی ها و خدمت رسانی پس از فروش در نگهداری صحیح تاور کرین به شما کمک می کند.

تاثیرات ارز بر قیمت تاور کرین

قیمت تاور کرین ها بسته به موارد متفاوتی متغییر است. بنابراین، نمی توان قیمت ثابتی را برای هر کدام بیان کرد. نوع، مدل، برند و ویژگی های تاور کرین در میزان قیمت آن ها تاثیراتی دارد. قیمت تاور کرین ها در ایران از 300 ملیون تومان شروع شده و تا بالای یک میلیارد تومان ادامه دارد. این تفاوت قیمت، به سبب موارد متغییر به وجود آمده است. هر کدام از تاور کرین ها در هر قیمت و برندی برای یک پروژه مناسب هستند. به همین جهت، شناخت موارد تاثیر گذار بر قیمت تاور کرین می تواند درک بهتری را در این زمینه برای شما به ارمغان آورد.

درآمد اپراتور تاور کرین در ایران چقدر است؟

از موارد تاثیر گذار بر قیمت تمامی تاور کرین ها می توان به تغییرات قیمت ارز اشاره کرد. تاور کرین ها در ایران تولید نمی شوند. آن ها را از کشور های مختلف در طیف گسترده ای از انواع وارد کرده و توزیع می کنند. اگر، قیمت ارز در زمان خرید بالا باشد، شما قطعا تاور کرین را با قیمیت بالاتری تهیه خواهید کرد. عکس همین قضیه نیز ممکن است در تهیه تاور کرین ها اتفاق بیفتد. اگرچه، ممکن است در زمان پایین آمدن قیمت ارز یکی از توزیع کننده ها قیمت بالاتری را برای فروش آن ها در نظر گرفته باشد.

در این صورت ممکن است که او تاور کرین را در زمانی تهیه کرده باشد که قیمت ارز بالا تر بوده است. وارد کنندگان، بر اساس قیمت فعلی ارز تاور کرین ها را تهیه و توزیع می کنند. بنابراین، نوسانات قیمت ارز می تواند تاثیر بسزایی در قیمت تاور کرین ها داشته باشد. یگانه کرین، وارد کننده متنوع ترین تاور کرین ها به ایران است و با سال ها تجربه در این زمینه کیفیت و اعتبار خود را به همگان اثبات کرده است.

انتخاب و تهیه صحیح تاور کرین

انتخاب، تهیه، نصب و نگهداری مناسب تاور کرین، از مواردی هستند که سازندگان با آن ها سر و کار داشته و به دنبال ارتقا آن ها هستند. انتخاب صحیح تاور کرین می تواند بازده پروژه را تا حد زیادی افزایش دهد. شما باید تاور کرین مناسب پروژه را در ظرفیت، مدل، برند، ارتفاع و طول فلش مناسب انتخاب کنید. شما در ابتدا، باید میانگینی از میزان ارتفاع پروژه و وزن بار های قابل حمل به دست آورید.

 

سپس، آن میانگین را با طول فلش و نمودار ظرفیت بار تاور کرین تطبیق دهید. سپس، برند های مختلف را بررسی کنید تا پی ببرید بهترین انتخاب برای شما کدام است. هر برند ضعف ها و نقاط قوتی دارد که با بررسی آن ها می توانید انتخاب مناسب تری داشته باشید. در وهله بعد، نوبت به تهیه تاور کرین می رسد. شما می توانید تاور کرین مد نظرتان را به صورت نو یا دست دو از یگانه کرین تهیه کنید. خرید تاور کرین دست دو از شرکت معتبری چون یگانه کرین، می تواند بهترین گزینه برای شما باشد. زیرا که، شما می توانید به همان کیفیت با هزینه مناسب تری دسترسی پیدا کنید.

تاثیر باد بر تاور کرین | سرعت مجاز باد برای تاور کرین چقدر است؟

 

اجاره تاور کرین، نیز می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. در صورتی که در بازه کمتری نیاز به تاور کرین مد نظرتان دارید. می توانید به صورت ماهانه آن را از یگانه کرین اجاره کرده و در صورت نیاز در اتمام قرار داد اجاره نامه با توافق شرکت، تمدید کنید. انتخاب هر یک از این گزینه به عهده شما است.

یگانه کرین

در هر صورت، یگانه کرین می تواند بهترین خدمات را به شما ارائه دهد. مرحله بعد، نصب تاور کرین است. نصب تاور کرین بسته به نوع آن می تواند متفاوت باشد. دو نوع تاور کرین در زمینه نصب وجود دارد. شما می توانید در انتخاب تاور کرین نوع خود نصب شونده را انتخاب کنید که از تناژ معمولی برخوردار است اما، با کمک ژنراتور و موتور مخصوص نصب را به راحتی انجام می دهد. نوع دیگر که دگر نصب شونده است از تناژ بالاتری برخوردار است و در نصب آن، حتما به حضور متخصص در پروژه نیاز است. شما می توانید تاور کرین خود را در هر نوعی به دلخواهتان تهیه کرده و از خدمات پس از فروش یگانه کرین چون نصب و مونتاژ استفاده کنید.

در مرحله آخر، نوبت به نگهداری صحیح از تاور کرین می رسد. اولین نکته در این مرحله، استفاده از تاور کرین در طول خدمت رسانی آن به شما بر اساس استاندارد ها است. جابجایی بار ها بر اساس ظرفیت استاندارد تاور کرین در کنار بالا تر نرفتن از ارتفاع استاندارد تاور کرین، می تواند نقش بسزایی در ماندگاری طولانی تاور کرین داشته باشد. همچنین، انجام بازرسی های دوره ای و سالانه قطعات در ماندگاری تاور کرین داشتن هملکردی بهتر نقشی حائز اهمیت دارد.

در آخر، شما با یادگیری و دقت به عوامل فوق در کنار همکاری با یگانه کرین می توانید از موفق ترین ها در زمینه تهیه تاور کرین باشید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵