با پیشرفت تکنولوژی و صنعت، دستگاه های جدیدی وارد این حوزه شده اند تا بار دیگر به سازندگان تسهیل ساخت پروژه ها را هدیه دهند. از جمله آن ها، می توان به آسانسور های کارگاهی اشاره کرد. این گونه از آسانسور ها با حمل و نقل نفرات در کنار جابجایی بار ها و مصالح ساختمانی به صاحبان پروژه کمک می کنند. انتخاب صحیح و تهیه آن ها، می تواند از مسائل چالش بر انگیزی برای سازندگان باشد. از آن جایی که این گونه از آسانسور ها، طرفداران زیادی را در حوزه صنعت به خود اختصاص داده اند. انتخاب صحیح ممکن است برای سازندگان کمی سخت باشد.

به همین سبب، شما می توانید با شناخت صحیح از آن ها و حضور یک کارشناس در این حوزه کنار خود، انتخاب بهتری داشته باشید. آسانسور های کارگاهی، با حضورشان در پروژه امور را تسهیل کرده و در زمان و هزینه شما صرفه جویی می کنند. در صورت انتخاب درست، آن ها می توانند بازده پروژه را در درصد چشم گیری افزایش دهند. یگانه کرین، به شما کمک می کند تا به شناخت بهتری از آسانسور های کارگاهی رسیده و انتخاب بهتری در این حوزه داشته باشید. همچنین، تیم متخصص یگانه کرین در خصوص هر گونه نیاز به مشاوره در خدمت شما خواهد بود.

مقدمه

با توجه به تاثیرات مهم آسانسور های کارگاهی برای پروژه، شناخت آن ها برای هر سازنده ای واجب است تا بتواند عملکرد بهتری در این زمینه داشته باشد. آسانسور های کارگاهی، با تسهیل جابجایی نفرات و بار هایی چون، مصالح ساختمانی به سازندگان کمک می کنند. در حقیقت، آسانسور های کارگاهی می توانند با ارائه جابجایی ایمن در زمان و هزینه صاحبان پروژه صرفه جویی کنند.

ایمنی، برای تمامی سازندگان اهمیت ویژه ای دارد. سازندگان می توانند با نگهداری صحیح و جابجایی بر اساس استاندارد ها، بهترین ایمنی را به شما ارائه دهند. علاوه بر آن، شما می توانید در انواع گوناگونی از پروژه ها در حوزه های متنوع از آن ها استفاده کنید. آن ها می توانند در ساخت مواردی چون سد ها، تونل ها، پل ها، پالایشگاه های نفتی، نیروگاه ها و راه آهن به شما کمک کنند.

استفاده های دیگر آسانسور کارگاهی

همچنین، آن ها می توانند گزینه مناسبی برای مرمت آثار باستانی باشند. در کنار آن، نمی توان از کاربرد آن ها در برنامه حفر معادن و حمل کالا از بنادر چشم پوشی کرد. آسانسور های کارگاهی، از قطعات گوناگونی به منظور داشتن عملکردی بهتر برخوردار هستند که در حفظ ایمنی آن ها نقش بالایی دارد. از جمله این قطعات می توان به نرده امگا، سوییچ های ایمنی، پاراشوت و استوپر های مکانیکی اشاره کرد. این قطعات، بیشتر به منظور ایمنی و رعایت استاندارد ها در دستگاه به وجود آمده است.

معرفی 10 مدل آسانسور کارگاهی

به طور مثال، سوییچ های ایمنی انواع متفاوتی دارد که از جمله آن ها می توان به میکرو سوییچ های تناژ دستگاه اشاره کرد. این میکرو سوییچ ها، در رعایت استاندارد ها در خصوص ظرفیت دستگاه نقش دارند. زمانی که به آسانسور وزنی بالاتر از میزان تعیین شده توسط کارخانه داده می شود، این گونه از سوییچ های ایمنی وارد عمل می شوند و دستگاه را متوقف می کنند. همچنین، میکرو سوییچ های کنترل کننده ارتفاع، در کنترل بالا ترین و پایین ترین میزان ارتفاع نقش دارند. آن ها، کابین را کنترل می کنند تا از سر حد تعیین شده بالا تر و یا پایین تر نروند.

علاوه بر آن، پاراشوت در زمانی که هیچ کدام از سیستم عامل های امنیتی عمل نکنند، از سقوط آزاد آسانسور کارگاهی جلوگیری می کند. یگانه کرین، به عنوان برندی معتبر در حوزه آسانسور های کارگاهی سال ها است که مفتخر به ارائه آسانسور های کارگاهی و قطعات آن به هموطنان عزیز است. شما نیز می توانید، با همکاری یگانه کرین به تحقق ایده آل هایتان در این حوزه دستیابی پیدا کنید.

تاثیرات حضور آسانسور کارگاهی در پروژه

آسانسور های کارگاهی به سبب ویژگی های منحصر به فردی که دارند، می توانند از اولویت سازندگان در این حوزه باشند. شما می توانید در حوزه صنعت، کشاورزی، معادن، پالایشگاه ها و بسیاری از شاخه های دیگر از آن ها استفاده کنید. این گونه از آسانسور ها به نسبت سایرین آن ها از امنیت بالاتری برخوردار هستند. آن ها می توانند به شما در کنار جابجایی ایمن نفرات، جابجایی بار ها نیز به شما ارائه دهند. به همین سبب، شما می توانید بار و مصالح را در ارتفاعی که می خواهید در ظرفیت های بالا جابجا کنید و از آسیب های احتمالی تا حد زیادی جلوگیری کنید.

درآمد اپراتور تاور کرین در ایران چقدر است؟

همچنین، آسانسور های کارگاهی می توانند به پروژه سرعت بیشتری ببخشند. آن ها، در میان سایر وسایل صنعتی و دیگر راه ها می توانند بهترین سرعت را به شما ارائه دهند. شما می توانید به راحتی بار ها را درون آن ها قرار داده و دکمه ای خاص را فشار دهید تا چند ثانیه بعد در مکان مورد نظرتان قرار بگیرید. از دیگر تاثیرات آسانسور های کارگاهی بر پروژه می توان به عدم نیاز به کنترل های عامل اشاره کرد. این گونه از آسانسور پس از نصب، نیاز به اپراتور و یا راننده خاصی برای جابجایی ندارد و می تواند این کار را به راحتی با مصرف سوخت انجام دهد. در نهایت، شما می توانید به تهیه آسانسور های کارگاهی از تیم مجرب یگانه کرین بهره وری پروژه تان را افزایش بخشیده و تحولی در پروژه خود ایجاد کنید.

تاریخچه برند آلیماک

برند آلیماک، یکی از معتبر ترین برند های سازنده آسانسور های کارگاهی در سراسر جهان است. این برند در سال 1962 با معرفی اولین آسانسور کارگاهی خود وارد بازار صنعت شد و با نوآوری هایی در حوزه آن ها و ارتقا محصولات خود توانست فعالیت خود را در زمینه آسانسور های کارگاهی گسترش دهد. سپس، در سال 2001 فعالیت های خود را با شرکت هک هلندی سهیم شد تا بتواند رشد بیشتری در این حوزه داشته باشد. در سال 2006، این برند توانست اولین نمایندگی های برند خود را در تگزاس و چین تاسیس کند تا بتواند گام بزرگی را در زمینه فروش بین الملل بردارد.

در سال 2014، این شرکت وارد حوزه ساخت و ساز های دریایی شد و توانست فروش این گونه از آسانسور ها را در این زمینه نیز گسترش دهد. در سال 2017، این شرکت توانست به سطح جهانی برسد و محصولات خود را در اختیار اکثریت مردم در سراسر جهان قرار دهد. در سال 2019 و 2020 در لیست بهترین شرکت های توزیع کننده آسانسور های کارگاهی قرار گرفت. هم اکنون، این شرکت از موفق ترین شرکت ها در حوزه ارائه آسانسور های کارگاهی بوده و آسانسور هایی ایمن و با کیفیت را در ماندگاری های بی نظیری تولید و توزیع می کند. همچنین، این شرکت نمایندگی های متعددی را در سراسر جهان دارد تا بتواند دسترسی را برای تمامی کاربران راحت تر کند.

قیمت آسانسور های کارگاهی آلیماک

آسانسور های کارگاهی آلیماک، در لیست بهترین آسانسور های کارگاهی جهان قرار دارد. در حقیقت، در این حوزه تنها یک یا دو برند دیگر هستند که توانایی رقابت با او در این حوزه را دارند. اما، با این حال برند آلیماک به سبب نوآوری و استحکام بالا در محصولاتش در صدر جدول قرار دارد. آسانسور های این برند توسط یگانه کرین، به ایران نیز وارد می شوند تا ایرانیان نیز بتوانند با استفاده از آن ها در پروژه های گوناگون بدرخشند. قیمت آسانسور های کارگاهی آلیماک، به سبب انواع مختلف آن ها متغییر است.

معرفی قطعات تاور کرین

علاوه بر آن، موارد زیادی چون ابعاد، سایز، تناژ و ارتفاع پشتیبانی شده توسط آسانسور هستند که به سبب آن ها قیمت این گونه از آسانسور ها مقدار ثابتی ندارد. گر چه، این برند در میان سایر برند ها با توجه به قابلیت های بالا و ماندگاری محصولاتش قیمت مناسبی را برای آن ها در نظر گرفته است. این موضوع سبب شده تا همگان بتوانند راحت تر و با خیالی آسوده این محصولات را از این برند معتبر انتخاب و تهیه کنند. یگانه کرین، ارائه دهنده با کیفیت ترین آسانسور ها در برند آلیماک به شما است. همچنین، شما می توانید با تهیه آسانسور های کارگاهی از تیم مجرب یگانه کرین از خدمات پس از فروش چون نصب و بازرسی های دوره ای توسط همکاران ما برخوردار شوید.

تهیه و نگهداری آسانسور کارگاهی

برای تهیه آسانسور های کارگاهی راه های مختلفی وجود دارد. شما می توانید این گونه از آسانسور ها را خریده و یا اجاره کنید. این انتخاب، به عهده شما است. اما، بهترین راهنمایی همکاران ما در این زمینه می تواند رجوع به بازه زمانی نیاز به آسانسور های کارگاهی باشد. اگر بازه زمانی استفاده شما از آسانسور کارگاهی زیر 10 سال است و شما از دارندگان شرکت های ساختمانی نیستید. بهترین انتخاب برای شما، اجاره آسانسور های کارگاهی است. در غیر این صورت، می توانید با خرید آسانسور های کارگاهی سرمایه گذاری صحیحی را در حوزه صنعت تجربه کنید. به همین جهت، نگهداری صحیح و استفاده از آسانسور های کارگاهی بر طبق اصول و استاندارد ها می تواند تا حد زیادی در داشتن ماندگاری بالا تاثیر بسزایی داشته باشد.

در آخر، شما می توانید با شناخت آسانسور های کارگاهی آلیماک و همراهی با یگانه کرین، یکی از موفق ترین ها در ساخت پروژه های عمرانی باشید.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵