تاور کرین ها، تجهیزات فوق العاده قدرتمندی هستند که می توانند در تسهیل امور به سازندگان کمک بسزایی کنند. ساخت تاور کرین ها، یکی از بزرگ ترین انقلاب ها در حوزه صنعت بود که با ورود آن ها به جهان ساخت و ساز، به سازندگان صرفه جویی در هزینه و زمان را بخشیده است. این ابر قدرت صنعتی، در امور مختلفی در کنار سازندگان است. فروش تاور کرین 10 تنی جزو یکی از تناژهای مختلف تاور کرین ها می باشد. آن ها، کاربرد بسیار گسترده تری از ساخت مجتمعات تجاری و مسکونی دارند که از جمله آن ها می توان به ساخت و ساز های دریایی، ساخت سد ها، تونل ها و پالایشگاه های نفتی اشاره کرد.

همچنین، آن ها در اموری چون حمل کالا از کشتی ها به منظور بارگیری و حفر معادن نیز به سازندگان کمک می کند. در صورت استفاده صحیح و رعایت استاندارد ها از آن ها، شما می توانید ماندگاری دراز مدت را برای خود رقم بزنید. تاور کرین ها، بی شک می تواند برای شما سرمایه گذاری بزرگی در حوزه صنعت باشند. یگانه کرین، با سال ها ارائه خدمت به هموطنان کشورمان در حوزه تاور کرین برای خود نام ماندگار و اعتبار ارزشمندی را به ارمغان آورده است که می تواند برای شما تصمینی برای همکاری با تیم مجرب ما باشد. شما می توانید با همکاری یگانه کرین ایده آلات خود را در حوزه صنعت تحقق بخشید.

فروش تاور کرین 10 تنی

مقدمه فروش تاور کرین 10 تنی

تاور کرین ها، به طور کل در حوزه تسهیل امور در ساخت و ساز خصوصا جابجایی بار ها فعالیت دارند. شما می توانید با آن ها به ارتفاعات صعود کرده و در آسمان ها مجتمعات باشکوهی را خلق کنید که ایده آل همگان برای زندگی است. همچنین، آن ها در طول پروژه به شما جابجایی ایمن را با تسلط 360 درجه ارائه می دهند. داشتن تسلط کامل بر جابجایی بار، می تواند در داشتن جابجایی موثر و جلوگیری از صدمات جدی تاثیر چشمگیری داشته باشد.

اپراتور ها، می توانند از جمله کنترل های عاملی باشند که در امنیت بیشتر پروژه به شما کمک کنند. پس، انتخاب اپراتور متخصص و مجرب از جمله مواردی است که می تواند در افزایش بازده پروژه نقش داشته باشد. البته، همان طور که این گونه از جرثقیل ها می توانند پروژه را بهبود ببخشند، به همان اندازه می توانند به آن صدمات خطرناک وارد کنند. این نکته با انتخاب صحیح تاور کرین ها می تواند سبب رشد پروژه شود. به طور مثال، تاور کرین هایی که نصب آسان دارند یا به عبارتی خود نصب شونده هستند، برای زمین های ناهموار مناسب نیستند. جرقفیل های خرنده، برای زمین هایی با سنگ های نرم مناسب هستند.

آشنایی با فرایند دمونتاژ تاور کرین

به طور کل، صد ها انتخاب برای تاور کرین مناسب وجود دارد. اما، بهترین انتخاب تنها با سنجیدن تمام معیار ها پدید می آید. از اپراتور ها، تستی جهت مطالعه کامل راهنمای اپراتور بگیرید. این گزینه کمک می کند تا فرد واجد شرایط و مناسبی را انتخاب کرده و از مطالعه کامل آن دفترچه مطمئن شوید. دفترچه راهنما اپراتور، دفترچه ای است که از طرف برند سازنده هر تاور کرین به سازندگان داده می شود تا اپراتور با ظرفیت، کنترل های اپراتور، نکات ایمنی، تثبیت کننده ها و وزنه های تعادل کاملا آشنا شود.

ظرفیت های بالابری در تاور کرین ها

پیش از تهیه تاور کرین، ابتدا باید بر طبق معیار های مناسب آن را انتخاب کنید تا در آخر بازده بهتری دریافت کنید. از موارد مهم در انتخاب تاور کرین، می توان به دقت در انتخاب تناژ صحیح تاور کرین اشاره کرد. ظرفیت باربری تاور کرین از جمله مواردی است که در جلوگیری از صدمات جدی به پروژه و تاور کرین نقش دارد. بیشتر تصادفاتی که در رابطه با تاور کرین ها اتفاق می افتند، به دلیل بارگیری بیش از حد مجاز است. تمامی جرثقیل های برجی، مشخصات معینی دارند که پیش از انتخاب آن ها سازندگان ملزم به بررسی آن ها هستند.

هر تاور کرین، نموداری برای نشان دادن بهتر ظرفیت دارد که سازندگان بتوانند با تطبیق دادن جزئیات پروژه با تاور کرین ها انتخاب صحیحی داشته باشند. سازندگان، پیش از تهیه باید میانگین مشخصی از مقدار بار قابل حمل در پروژه را در دست داشته باشند تا بتوانند با دقت بیشتری تاور کرین را تهیه کنند. همچنین، باید پس از تهیه آن با رعایت استاندارد ها و جابجایی بر طبق اصول، امنیت پروژه را افزایش دهند. زیرا، بارگیری بیش از حد می تواند باعث تغییر فرم تاور کرین و کارکرد نادرست آن شود. همچنین، از دیگر خطرات ممکن در صورت عدم رعایت این نکته، می توان به سقوط ناگهانی بار، آسیب به بار و از کار افتادن قطعات تاور کرین اشاره کرد.

جرثقیل ها چگونه مونتاژ و جدا می شوند؟

مشخصات فنی تاور کرین 10 تن

تاور کرین ها، در تنوع بسیار گسترده ای قرار دارند. به همین سبب، هر تاور کرین می تواند بر اساس معیار مشخصی در دسته ای قرار گیرد که ممکن است ده ها نوع دیگر در آن دسته قرار گرفته باشند. تاور کرین ها در تناژ 10 تن نیز انواع مختلفی قرار دارند تا انتخاب برای سازندگان راحت تر باشد. تاور کرین های 10 تن در برند، مدل، ارتفاع، ظرفیت نوک فلش و ارتفاع فلش متفاوتی قرار گرفته اند که شما می توانید با شناخت بهتر انواع آن ها انتخاب بهتری در این زمینه داشته باشید. تاور کرین ها، در برند های مختلفی تولید و توزیع می شوند. اما، در انتخاب هر چیزی همه به دنبال بهترین برند ها، برای دریافت بهترین کیفیت ها هستند.

بنابراین، گزینه های انتخابی شما کمتر شده و به پتن و لیبهر محدود می شود. این دو برند از بهترین برند های تولید کننده تاور کرین در سراسر جهان هستند. در بقیه موارد نیز شما باید بسنجید که کدام تاور کرین مشخصاتی دارد که بیشتر با پروژه شما هماهنگ است و تصمیم نهایی خود را بگیرید. تاور کرین های 10 تن در مدل های مختلفی از جمله 744، 745، 765، MD218J10، MD208A، MD265B1J10 و 743 قرار گرفته اند که هر کدام تفاوت هایی با یکدیگر دارند. به طور مثال، تاور کرین 743 در تناژ 10 تن، طول فلش 45 متر، ارتفاع 40 متر، ظرفیت نوک فلش 2000 کیلوگرم و سطح مقطع 2.30 قرار گرفته است. اما، تاور کرین 765 در تناژ 10 تن، طول فلش 48 متر، ارتفاع 40 متر، ظرفیت نوک فلش 2500 کیلوگرم و سطح مقطع 3 تولید شده است.

طراحی های گوناگون تاور کرین ها

طراحی های گوناگون و تولید از برند های گوناگون، پلتفرم های خاصی را به وجود آورده که هر کدام برای پروژه ای با شرایط مخصوص به خودش مناسب است. یگانه کرین، ارائه دهنده تاور کرین های 10 تن در برند و مشخصات فنی مد نظر شما است. علاوه بر آن، شما در صورت مواجه شدن با هر مشکلی در حوزه تاور کرین می توانید با متخصصین یگانه کرین مشورت کرده و بهترین تصمیم ها را در این زمینه برای پروژه خود رقم بزنید.

راهنمای نصب تابلو برق در تاورکرین

نگهداری صحیح

همان طور که در موارد فوق نیز به این نکته تاکید شد. تاور کرین ها می توانند حامل خطرات جبران نا پذیری باشند. نحوه عملکرد آن ها، تا حدودی به شما و پرسنل دخیل در پروژه بستگی دارد. شما به عنوان صاحب پروژه به همراه اپراتور تاور کرین می توانید با بالا بردن سطح آگاهی خود در ارتباط با این جرثقیل های غول آسا و عمل به رهنمود های ایمنی، از این وسیله به خوبی استفاده کنید. نگهداری صحیح، به طور قطع می تواند ماندگاری تاور کرین را افزایش داده و بازده پروژه را با کیفیت تر سازد. انجام بازرسی های دوره ای از جمله مواردی است که در نگهداری از تاور کرین ملزم به اجرا آن هستید تا در صورت هر گونه مشکل بتوانید در اولین فرصت آن را برطرف سازید.

این بازرسی ها به صورت ماهیانه و سالیانه هستند که توسط متخصص و یا اپراتور مجرب انجام می گیرند. تعیین محدوده کاری، از دیگر نکاتی است که می تواند در جلوگیری از صدمات نقش داشته باشد. اپراتور، باید جایگاه تمامی پرسنل را مشخص سازد تا در زمان جابجایی بار مشکلی برای بار و نفرات به وجود نیاید. علاوه بر آن، سیگنال دهی مناسب، تعویض و تعیمر به موقع قطعات و رعایت استاندارد ها می تواند در نگهداری صحیح از تاور کرین نقش بسزایی را ایفا کند.

در نهایت، یگانه کرین با ارائه اطلاعات به روز و کامل در ارتباط با تاور کرین ها قصد دارد انتخاب بهتری را برای شما به ارمغان آورد. همچنین، با شناخت تاور کرین های 10 تن و همکاری یگانه کرین قادر به کسب موفقیت های والا تری در جهان صنعت هستید.

منابع:

http://bodetechnicalservices.com/key-safety-tips-for-tower-cranes-in-construction/

http://www.qlcmcrane.com/En/index.php?s=/Mobile/Show/index/cid/27/id/6.html

http://potainmahan.com/%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87-%D8%AA%D8%A7%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%86/%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D9%81%D9%86%DB%8C-%D8%AA%D8%A7%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%86

https://science.howstuffworks.com/transport/engines-equipment/tower-crane.htm

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵