نمونه قرارداد فروش  هر پروژه برای حمل و نقل بار های خود نیاز به دستگاهی دارد که بتوانند به بهترین شکل ممکن نیاز های آن را برطرف سازد. به طور قطع، می تواند بهترین راه ممکن برای حمل و نقل بار ها در پروژه باشد. آن ها می توانند برطرف کننده نیاز های متفاوتی باشند که این کاربرد به نسبت نوع پروژه و نوع تاور کرین متفاوت است. در مقاله زیر در مورد نمونه قرارداد فروش تاور کرین سخن می گوییم.

آن ها می توانند در بارگیری از کشتی ها و ساخت و سازی های دریایی کاربردی متفاوت به نسبت پالایشگاه های نفتی داشته باشند. همچنین، آن ها می توانند در ساخت سد ها به نسبت ساخت پل و تونل متفاوت تر عمل کنند.

علاوه بر آن، تاور کرین های خود نصب شونده که از انواع تاور کرین ها هستند عملکرد متفاوتی از خود در پروژه های سبک نشان می دهند و برای پروژه های عظیم مناسب نیستند. به همین منظور، انتخاب صحیح تاور کرین ها اهمیت پیدا می کند تا بتوانید تاور کرین مناسب برای پروژه خود را انتخاب و تهیه کنید. نمونه قرارداد فروش تاور کرین یگانه کرین، با ارائه اطلاعات معتبر و به روز، منبع جامعی را برای شما مهیا سازد تا در انتخاب تاور کرین ها استراتژی آگاهانه داشته و هوشمندانه عمل کنید.

نمونه قرارداد فروش تاور کرین 2

تاثیرات حضور تاور کرین در پروژه

 تاثیرات حضور  در پروژه، در حوزه صنعت به جرثقیل های برجی نیز مشهور هستند. آن ها برای مهیا سازی ارتفاعات زیاد و کار در مساحت های عظیم فوق العاده هستند. در حقیقت، تاور کرین ها بهترین دستگاه صنعتی هستند که می توانند در تسهیل جابجایی به شما کمک کنند. به علاوه، آن ها برای پروژه هایی در محیط های شلوغ و پر از ساختمان بسیار مناسب هستند و کارایی بسزایی دارند.

آن ها به آسانی به ارتفاعات رفته و به سرعت نصب می شوند. اما، سایر دستگاه های مشابه مانند جرثقیل های سیار به سختی به ارتفاعات می روند و نصب دشواری در آن محیط دارند. شما، در بازه زمانی پروژه به طور قطع به تاور کرین ها نیاز دارید تا با انجام جابجایی رونق اصلی را فراهم کنند. کار با تاور کرین ها ایمنی، سرعت، کیفیت و زمان پروژه را بهبود می بخشد. استفاده صحیح از آن ها می تواند امنیت پروژه را تضمین کند.

اهمیت فوندانسیون تاور کرین چقدر است؟

آن ها به طرز معجزه آسایی ایمنی بار ها و نفرات را تامین کرده و جایگذاری بار را سریع می سازند. آن ها، سوییچ های محدود کننده ای دارند که در صورت عدم رعایت استاندارد ها تاور کرین را متوقف می کند تا از آسیب های احتمالی جلوگیری کند. همچنین، برای تسلط بیشتر تاور کرین ها توسط اپراتور هدایت می شوند که او با تسلط کامل بر جابجایی بار نظارت کرده و با حرکت اهرم ها چرخش و جایگذاری بار توسط تاور کرین را ممکن می سازد.

برای اجاره تاورکرین و دریافت مشاوره با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

انواع  مدل تاور کرین

 تاور کرین به سبب فعالیت در انواع پروژه ها، از تنوع بسیاری در حوزه صنعت برخوردار هستند. تنوع تاور کرین ها گاهی انتخاب را برای سازندگان دشوار می سازد که جهت رفع آن، توصیه می شود در هنگام انتخاب  مناسب، در ابتدا آگاهی خود را نسبت به آن ها کامل کرده و سپس، با متخصصان در ارتباط با این موضوع مشورت کنید. تاور کرین ها بر اساس فیلتر های مختلفی دسته بندی شده و در طبقه بندی های متفاوتی قرار می گیرند. به طور مثال، تاور کرین ها بر اساس نوع پایه خود در دو دسته ثابت و متحرک قرار می گیرند.

 با پایه ثابت، تنها در محور عمودی فعالیت می کند و انواع خاصی را شامل نمی شود. اما، تاور کرین های متحرک جابجایی در محور افقی و عمودی را ممکن ساخته و انواع گوناگونی دارند. از انواع تاور کرین های متحرک می توان به تاور کرین ریلی، شناور و جاده ای اشاره کرد. همچنین، برخی از تاور کرین ها بر اساس مکان استفاده در دسته های بخصوصی قرار می گیرند. از جمله آن ها می توان به تاور کرین های بالا رونده اشاره کرد که برای برج ها و ساختمان های مرتفع مناسب هستند. برخی دیگر قابلیت تغییر و تنطیم ارتفاع دارند، که از جمله ان ها می توان به تاور کرین تسلکوپی اشاره کرد. این تاور کرین ها، از چندین نوع سکشن ارتفاعی پدید آمده است تا تغییر ارتفاع را در اندازه دلخواه برای سازندگان ممکن سازند.

نمونه قرارداد فروش تاور کرین 1

اجزا تشکیل دهنده تاور کرین

 تاورکرین و برخی از سازندگان، در زمان تهیه تاور کرین اطلاعات زیادی در ارتباط با آن نداشته و حال به دنبال آگاهی بیشتر در ارتباط با آن ها هستند. برای آن ها ممکن است که تشخیص نوع تاور کرین و اطمینان از نوع آن مقداری مشکل باشد. یگانه کرین، در ادامه راهکار هایی را به شما معرفی می کند تا در تشخیص نوع آن ها موفق باشید.

قیمت تاور کرین 3 تن چگونه محاسبه می شود؟

هر تاور کرین، دارای یک صفحه درج شده بر روی دستگاه است که در آن تمامی مشخصات آن توسط شرکت سازنده ذکر شده است. نام برند سازنده، مدل دستگاه، شماره سریال، سال ساخت و وزن خالص تاور کرین از مواردی است که در این صفحه به آن پرداخته شده است.

همچنین، بر روی هر قسمت جدا شونده در تاور کرین نیز یک صفحه وجود دارد که اثبات می کند این قطعه متعلق به چه جرثقیلی است؟ پس، با چک کردن این صفحات می توانید از اصل بودن قطعات تاور کرین نیز مطمئن شوید. بی شک، بررسی این صفحات می تواند شما را در طول پروژه از بازده کیفیت مطمئن سازد. همچنین، در تهیه تاور کرین به شما کمک می کند تا سرمایه گذاری ایمن و پر سود را در حوزه صنعت تجربه کنید. یگانه کرین، با تیمی مجرب در این انتخاب کنار شما است تا با راهنمایی های صحیح و ارائه مشورت، مسیر بهتری را برای شما رقم بزند.

جهت خرید آسانسور کارگاهی کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

انتخاب صحیح تاور کرین

انتخاب صحیح تاور کرین از جمله مواردی است که می تواند بازده پروژه را رقم بزند. انتخاب و نگهداری صحیح تاور کرین،  می توانند تاثیر بسزایی بر کیفیت پروژه و ماندگاری تاور کرین داشته باشند. در ادامه با همراهی یگانه کرین، به نکاتی می پردازیم که در داشتن انتخاب صحیح به شما کمک می کنند. در ابتدا، به این نکته توجه کنید که برای انتخاب تاور کرین باید سنگین ترین وزن هایی که فکر می کنید در پروژه نیاز به حمل آن می شود، را در نظر بگیرید و بر اساس آن، تناژ تاور کرین را مشخص کنید.

همین نکته را در انتخاب ارتفاع مناسب نیز به کارگیرید تا در پروژه به مشکل برنخورید. در انتخاب ارتفاع تاور کرین طول فلش، دکل و لبه تاور کرین دقت داشته باشید تا تاور کرین ارتفاع و فضا کافی برای چرخش را داشته باشد. قبل از انتخاب صد در صد، شرایط زمین پروژه را بررسی کنید. بررسی شرایط زمین به منظور نوع خاک، هموار بودن، خطوط برق، انسداد های زیر زمینی و اندازه پی خاک است که در نصب تاور کرین بسیار حائز اهمیت است.

سرعت و قدرت قلاب تاور کرین را بررسی کنید و با بار های پیش بینی شده در طول پروژه تطبیق دهید تا آن ها قدرت و سرعت کافی را برای جابجایی سنگین ترین بار ها و بالا ترین ارتفاعات داشته باشند. برنامه ریزی برای هزینه ها را فراموش نکنید. این نکته بسیار حائز اهمیت است. برای هر عنصر در ساخت پروژه ارزش گذاری کنید تا برنامه ریزی بودجه برای شما آسان تر گردد.

نحوه انتقال تاورکرین یا جرثقیل برجی به محل مورد نظر

مفاد نمونه قرارداد فروش تاور کرین

قرارداد فروش، قراردادی است که ما بین شرکت ارائه دهنده تاور کرین و سازندگان نوشته می شود تا با اطلاعات دقیق و کامل فروش تاور کرین صورت گیرد. شرکت معتبر یگانه کرین با درج تمامی مفاد لازم در قرارداد توانسته است در سال های اخیر بهترین تجربه از خرید را برای سازندگان به ارمغان آورد. در ابتدا در قرارداد نام کامل، به همراه کد ملی و مشخصات طرفین نوشته می شود که در صورت خرید از شرکت مشخصات شرکت نوشته می شود.

سپس در ارتباط با مورد معامله که تاور کرین ها هستند، نوشته و مشخصات فی تاور کرین را به طور کامل درج می کنند. از این مشخصات می توان به ارتفاع، تناژ، برند، مدل، تعداد موتور و قابلیت های ایمنی اشاره کرد. همچنین، لوازم جانبی تاور کرین نیز در این قرار داد ذکر می شوند تا رسیدی از جانب فروشنده در جهت تحویل آن ها به خریدار باشند.

سپس، در قرارداد مبلغ معامله به توافق طرفین ذکر شده و نحوه پرداخت را درج می کنند. نحوه پرداخت به صورت سه مرحله ای است که مرحله اول به صورت نقد از خریدار پس از عقد قرارداد گرفته می شود. مرحله دوم، چک به تاریخ بارگیری تاور کرین است که پس از انجام این مرحله قابل وصول است و مرحله آخر، چکی به تاریخ پس از نصب و راه اندازی است.

جهت خرید تاور کرین کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

نتیجه گیری نمونه قرارداد فروش تاور کرین

سپس، زمان دقیقی برای تحویل کامل تاور کرین را مشخص می سازند و در ادامه، به ذکر توضیحاتی در ارتباط با گارانتی، بیمه نامه حمل، نحوه نگهداری و مواردی این چنین می پردازند تا ابهامی در فروش صورت نگیرد. این توضیحات در ارتباط با هر گونه مشکلی که ممکن است در آینده پیش بیاید، شفاف سازی کامل می کند تا خریدار بتواند با خیالی آسوده از شرکت تاور کرین دلخواهش را تهیه کند.

در نهایت، شما با یادگیری و دقت به عوامل فوق می تواند یکی از موفق ترین ها در حوزه تهیه تاور کرین ها باشید.

منابع:

https://www.cranerental.com/how-to-choose-the-right-crane-for-your-project/

https://craneyab.com/%D9%86%D9%85%D9%88%D9%86%D9%87-%D9%82%D8%B1%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AF-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%A2%D8%B3%D8%A7%D9%86%D8%B3%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%87%DB%8C/

https://www.gruasyaparejos.com/en/tower-crane/tower-crane-safety/

http://www.qlcmcrane.com/En/index.php?s=/Mobile/Show/index/cid/27/id/6.html

http://bodetechnicalservices.com/key-safety-tips-for-tower-cranes-in-construction/

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵