تاور کرین ها، از بلند ترین محصولات صنعتی هستند که در ساخت پروژه های مختلف به ما کمک می کنند. تهیه تاور کرین، از نیاز های اولیه هر سازنده برای تکمیل پروژه است. تاور کرین، توانایی خاصی در جابجایی اجسام با وزن های سنگین دارد. این گونه از جرثقیل های غول آسا، می توانند در هر دو محور افقی و عمودی به نسبت نوع شان فعالیت کرده تا کیفیت پروژه را ارتقا بخشند.

بی شک، تاور کرین ها از بهترین دستگاه ها در حوزه صنعت، با قابلیت جابجایی فراتر از توان انسان هستند. آن ها به انسان توانایی زندگی در مجتمعاتی عظیم با قابلیت های فوق العاده را هدیه دادند. همچنین، آن ها قابلیت تسلط 360 درجه ای بر جابجایی بار و مصالح ساختمانی را برای سازندگان به ارمغان آورده اند. از دیگر قابلیت های تاور کرین ها، می توان به پرواز آن ها در ارتفاعات اشاره کرد. آن ها به ارتفاعات رفته و بار را جایگذاری می کنند تا بتوان مجتمعاتی را در ارتفاعات بیش از صد متر بسازند.

یگانه کرین، ارائه دهنده تاور کرین در بالا ترین کیفیت به ایرانیان است که با سال ها فعالیت در حوزه تاور کرین ایمنی و اعتبار خود را به همگان اثبات کرده است. نام یگانه کرین، در حوزه تاور کرین ها می درخشد. در ادامه، یگانه کرین قصد دارد تا اطلاعات جامعی را در حوزه تاور کرین در اختیار شما قرار دهد تا با اطلاعاتی کامل، انتخابی صحیح را در این حوزه داشته باشید.

مقدمه

تاور کرین ها، در حوزه صنعت به نام جرثقیل های برجی نیز شناخته شده اند. این گونه از جرثقیل های غول آسا، در حوزه های گوناگون صنعت به ما کمک می کنند. سد سازی، پل سازی، تونل سازی و کشتی سازی همه به واسطه تاور کرین ها انجام می شود. علاوه بر آن، تاور کرین ها در حمل کالا از بنادر و کشتی ها به ما کمک می کنند. آن ها، حتی در پالایشگاه های نفتی و نیروگاه هایی چون نیروگاه برق به سازندگان خدمت رسانی می کنند. تاور کرین ها در انواع، تناژ و ارتفاع های گوناگونی در برند های مختلف قرار گرفته اند تا انتخاب را برای سازندگان تسهیل کنند.

به طور کل، کار تاور کرین ها جابجایی بار و مصالح در ارتفاعات زیاد با تسلط 360 درجه است. به همین جهت، برخی از نو آوران در خصوص تسهیل این روند برای تمامی حوزه ها انواع گوناگونی را به وجود آورده اند. آن ها، در گروه های مختلف دسته بندی می شوند تا صاحبان پروژه بتوانند به راحتی از فیلتر های گوناگونی گذشته تا ایده آل خود را در این حوزه به دست آورند.

نصب تاور کرین

 تاور کرین ها در دو نوع خود نصب شونده و دگر نصب شونده وجود دارند. تاور کرین خود نصب شونده، برای پروژه های معمولی و تاور کرین ها با تناژ پایین تر است. این تاور کرین، موتور و ژنراتور متفاوتی دارد که فرآیند نصب را تسهیل می سازد. کل فرآیند نصب این گونه از تاور کرین ها 30 دقیقه طول می کشد. اما، تاور کرین های دگر نصب شونده توسط جرثقیل هیدرولیکی و تحت نظر متخصص نصب می شود. تاور کرین های دگر نصب شونده، معمولا تناژ بالا تری داشته و از آن ها برای ارتفاعات بسیار زیاد استفاده می کنند. یگانه کرین، ارائه دهنده انواع تاور کرین ها در ظرفیت، ارتفاع و نوع دلخواه شما است. مشاورین مجرب ما در یگانه کرین، آماده خدمت رسانی به شما سازندگان هستند تا بهترین انتخاب را در این زمینه داشته باشید.

تاور کرین لیبهر

قطعات تاور کرین

تاور کرین، از قطعات زیادی تشکیل شده است که هر کدام در کیفیت بالا تر و بهبود کارکرد تاور کرین ایفای نقش می کنند. شاریوت، یکی از قطعات تاور کرین است که شکلی مثلثی داشته بر فراز آن قرار گرفته و فاصله بار را با بازوی تعادل تنظیم می کند. کاج، از دیگر قطعات تاور کرین است که در میان سکشن های ارتفاعی قرار می گیرد تا در صورت نیاز به افزایش ارتفاع، بتوانید قطعه ارتفاعی را به تاور کرین اضافه کنید. وزنه تعادل، با کمک وزنه های بتنی در سوی دیگر بازو اصلی، بالاست و تثبیت تاور کرین را تامین می کند. کابین اپراتور، توسط اپراتور اداره شده و او، با کمک اهرام های مختلف و صفحه گردان تاور کرین ها جهت بارگذاری هدایت می کند.

در کابین اپراتور، اتاق کنترل فرمان نیز وجود دارد تا اپراتور با بازبینی، کنترل تاور کرین را بهتر و دقیق تر انجام دهد. پایه، دکل، تاج، بازو تعادل، موتور، سیم بکسل، قلاب، قرقره، واگن برقی، لبه پیشخوان و فلش از دیگر قطعات تاور کرین هستند. هر کدام از قطعات نقش بسزایی را در عملکرد بهتر تاور کرین ایفا می کنند. یگانه کرین، با فروش و اجاره قطعات تاور کرین در کیفیت های فوق العاده به شما خدمت رسانی می کند. همچنین، یگانه کرین می تواند در عملیات مونتاژ، تعویض و نصب قطعات تاور کرین، به همراه تیم متخصص در اختیار شما باشد.

انتخاب بهترین تاور کرین

انتخاب بهترین تاور کرین با کمک گرفتن از یک متخصص و داشتن اطلاعات کامل در ارتباط با تاور کرین می تواند بسیار ساده باشد. شما باید به خوبی اطلاعات تاور کرین های مد نظرتان برای تهیه را بررسی  کنید و سپس با کمک متخصص در این زمینه به انتخاب صحیح بپردازید. انتخاب تاور کرین، با توجه به ظرفیت مورد نیاز شما بسیار اهمیت دارد. شما باید میانگین مشخصی از میزان بار قابل حمل در پروژه داشته باشید و سپس، آن را با نمودار ظرفیت تاور کرین تطبیق دهید. از بررسی جزئیات چشم پوشی نکنید. تمامی مسائل هر چند کوچک را در نظر گرفته و مورد بررسی قرار دهید تا به کیفیت و ایمنی لازم در پروژه برسید.

موارد مهم حائز اهمیت در انتخاب تاور کرین، مواردی چون برند، ارتفاع، طول فلش، میزان ظرفیت قابل حمل در نوک بازو، ابعاد تاور کرین، موقعیت مکانی و شرایط آب و هوایی هستند. با در نظر گرفتن تمامی نکات فوق در کنار مشورت با متخصص شما می توانید بهترین انتخاب را در زمینه تاور کرین داشته باشید. یگانه کرین، به همراه مجرب ترین متخصص ها می تواند بهترین مشاور ها در زمینه تاور کرین در دسترس شما قرار دهد.

برند های سازنده تاور کرین

تاور کرین ها، به سبب محبوبیت بالا در حوزه صنعت توسط شرکت های معتبری در سراسر دنیا تولید و توزیع می شوند. اما، هر کدام نقاط قوت و ویژگی هایی خاص دارند که با پرداختن به هر یک از آن ها می توانید انتخاب بهتری در این زمینه داشته باشید. در اینجا، یگانه کرین خلاصه ای معتبر ترین برند های دنیا را جمع آوری کرده است تا در جهت ارتقا پروژه به شما کمک کند.

برند پتن، تحت لیسانس فرانسه است و تا کنون بیش از 100 هزار ،تاور کرین را در سراسر جهان توزیع کرده است. از معتبر ترین برند ها در سال 2020 شناخته شده است و برای رسیدن به لقب بهترین برند در جهان با برند لیبهر در رقابت است. برند لیبهر، برندی آلمانی است که بی شک متنوع ترین و قوی ترین تاور کرین ها را تولید می کند.

این شرکت در تولید محصولات صنعتی چون کشتی سازی فعالیت دارد و ساخت مواردی چون هواپیما ها را پشتیبانی می کند. اما، بهترین بخش در فعالیت های او تولید تاور کرین ها است. شرکت لیبهر و پتن، قطعا از معتبر ترین برند ها در زمینه تولید و ارائه تاور کرین به جهانیان هستند. از جمله برند های دیگر تولید کننده تاور کرین می توان به برند ترکس، زوم لیون، Xinxiang kerui، wolf، fogg،  Xugong groupو یانگ مو اشاره کرد. یگانه کرین، ارائه دهنده بهترین تاور کرین ها در برند های معتبری چون پتن و لیبهر به شما است. یگانه کرین، برای شما سازندگان خواستار کیفیت را در کنار ماندگاری در نهایت ایمنی است.

نمایندگی تاور کرین لیبهر

یگانه کرین، به اجاره و فروش تاور کرین های لیبهر به هموطنان عزیز می پردازد. شما باید با توجه به بازه زمانی استفاده، برنامه ریزی های مالی و هدف شغلی تان تاور کرین را خریده و یا اجاره کنید. اگر شما از دارندگان شرکت های ساختمانی هستید، خرید تاور کرین بهترین سرمایه گذاری در زمینه صنعت برای شما است. البته، به یاد داشته باشید که برنامه ریزی بودجه برای بازه 4 الی 6 ماه برای هر گونه آسیب احتمالی می تواند استراتژی آگاهانه ای در این زمینه باشد. نمایندگی شرکت معتبر یگانه کرین در جهت ارائه تاور کرین های لیبهر در تهران است.

شما می توانید با ارائه مشاوره از سمت متخصصین یگانه کرین تصمیم بهتری را در زمینه تهیه تاور کرین گرفته و با کیفیت ترین تاور کرین ممکن را در برند لیبهر از یگانه کرین تهیه کنید. برند لیبهر، از بهترین برند های جهانی است که سال ها است مورد توجه سازندگان در سراسر جهان به سبب استحکام بالا تاور کرین های خود قرار گرفته است.

یگانه کرین

یگانه کرین، تاور کرین هایی با کیفیت را در این برند در انواعی بسیار متنوع به شما ارائه خواهد داد. همچنین، شما می توانید قطعات این تاور کرین ها را در بالا ترین ماندگاری تهیه کنید. همچنین، شما می توانید برای خدماتی چون مونتاژ، نصب و تعویض قطعات روی متخصصین یگانه کرین حساب کنید.

در نهایت، شما با یادگیری و دقت به عوامل فوق، با همکاری یگانه کرین می توانید با کیفیت ترین تاور کرین ها را در برند های معتبر از جمله لیبهر دریافت کرده و از خدمات پس از فروش ما نهایت استفاده را ببرید.

منابع:

https://science.howstuffworks.com/transport/engines-equipment/tower-crane.htm

https://www.gruasyaparejos.com/en/tower-crane/tower-crane-parts/

https://www.liebherr.com/en/usa/products/construction-machines/tower-cranes/services-solutions/tower-crane-solutions/tower-crane-solutions.html

 

روش های افزایش طول عمر تاور کرین

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵