آسانسور های کارگاهی، توانسته اند در حوزه صنعت طرفداران بسیاری را برای خود به دست آورند. با پیشرفت علم و تکنولوژی آن ها نیز رشد کرده و در صدر نیاز های اولیه هر سازنده قرار گرفته اند.

آن ها توانسته اند تحولی بزرگ در حوزه صنعت ایجاد کنند و با ایجاد رشد تصاعدی در زمان، سرعت و کیفیت پروژه رضایت صاحبان پروژه را به دست آورند. به همین منظور، بسیاری از شرکت ها در سراسر جهان به انبوه سازی و نوآوری در این زمینه پرداختند. در نتیجه، آسانسور های کارگاهی در بالا ترین کیفیت و طیف گسترده ای از انواع تولید و توزیع شدند.

علاوه بر آن، تولید کنندگان این دستگاه محبوب با افتتاح شعبه هایی در سراسر جهان دسترسی به این آسانسور ها را راحت تر نموده اند.

برند های زیادی در خصوص ساخت و توزیع آسانسور های کارگاهی وجود دارند. اما، برای تهیه وسیله ای با این حجم از اهمیت بهتر است که از میان بهترین برند ها انتخاب خود را انجام دهید.

یگانه کرین، توزیع کننده آسانسور های کارگاهی در بالا ترین کیفیت و بهترین برند ها به سازندگان است که با ارائه خدمات پس از فروش خود به سراسر کشور در جهت تسهیل امور برای شما ایفای نقش می کند. همچنین، یگانه کرین قصد دارد تا اطلاعاتی جامع و به روز را در اختیار شما قرار دهد تا انتخاب و تهیه را برای شما آسان تر سازد و با کاربرد آسانسور های کارگاهی آشنا شوید .

آشنایی با دستور العمل های ایمنی و حفاظت از آسانسور های کارگاهی

آسانسور های کارگاهی چیست ؟

آسانسور های کارگاهی از جمله دستگاه هایی هستند که اعمال پروژه بدون حضور آن ها غیر ممکن است. آن ها کاربرد گوناگونی داشته و در پروژه های مختلف از آن ها استفاده می شود.

به همین سبب، طیف گسترده ای از انواع آن ها به وجود آمده تا به تبع هر پروژه بهترین گزینه را به سازندگان ارائه دهد. آسانسور های کارگاهی برای پروژه های در حال ساخت استفاده می شوند و قصد دارند تا با حمل نفرات و بار ها به صاحبان پروژه یاری رسانند.

آن ها در ظرفیت ها و تکنولوژی های گوناگون ساخته شده اند تا با توجه به پروژه بهترین انتخاب را برای شما رقم بزنند. به علاوه، شما با انتخاب صحیح در حوزه آسانسور های کارگاهی می توانید نهایت استفاده را از آن ها برده و بازده پروژه در درصد قابل توجهی افزایش دهید.

اصول صحیح و استاندارد ها

همچنین، با شناخت اصول صحیح و استاندارد ها می توانید با نگهداری مناسب، ماندگاری آسانسور کارگاهی را افزایش دهید. رعایت استاندارد ها در هنگام استفاده و انجام بازرسی های دوره ای از جمله مواردی است که می تواند در درصد بسزای ماندگاری آسانسور کارگاهی را افزایش دهد.

به علاوه، آسانسور های کارگاهی با یکدیگر متفاوت هستند. بهتر است شما راهنمای استفاده از آسانسور های کارگاهی را مطالعه کنید تا از جزئیات آن به طور دقیق مطلع شده و بر اساس آن ها زمان بازرسی های دوره ای را تنظیم کنید.

راهنمای استفاده از جرثقیل توسط شرکت سازنده تولید شده و در زمان خرید به سازندگان داده می شود تا استراتژی آگاهانه را در زمینه مراقبت از آسانسور های کارگاهی پیش گیرند.

تفاوت آسانسور کارگاهی و مسکونی در چیست؟

یگانه کرین، به همراه تیمی متخصص به شما کمک می کند تا بهترین انتخاب ها را در زمینه آسانسور های کارگاهی داشته باشید. همچنین، شما می توانید در این زمینه از مشاوران مجرب یگانه کرین مشورت گرفته و با آگاهی بیشتر، انتخاب بهتری را برای پروژه خود رقم بزنید.

  آسانسور های کارگاهی چه کاربردهایی دارد ؟

آسانسور های کارگاهی کاربرد های مختلفی دارند. به همین سبب، در پروژه های مختلف عملکرد های متفاوتی به نسبت قابلیت های خود نشان می دهند. آسانسور های کارگاهی در انواع متفاوتی از پروژه ها قادر به فعالیت و ایفای نقش هستند. به طور مثال، آن ها می توانند در مرمت آثار تاریخی و باستانی به شما کمک کنند تا این نوع از پروژه ها را با خیال راحت مرمت سازید.

به علاوه، می توانید ساخت پل، تونل، سد، نیروگاه ها و پالایشگاه های نفتی را به آن ها بسپارید تا سازه هایی با شگوه را برای شما پدید آورند.

آن ها در مواردی چون حفر معادن نیز می توانند کاربرد داشته باشند و با جابجایی موثر کیفیت پروژه را ارتقا بخشند. همچنین، تفاوت کاربرد آسانسور های کارگاهی را می توان به تبع تفاوت در انواع آن ها نیز تلقی کرد.

اسانسور های کارگاهی از تنوع در انواع نیز برخوردار هستند. این تنوع به منظور تسهیل انتخاب برای سازندگان و افزایش قابلیت ها در حوزه های متفاوت به وجود آمده است.

دسته بندی انواع آسانسور کارگاهی

آسانسور های کارگاهی به طور کلی در سه دسته صنعتی، حمل و نقل و ساختمانی دسته بندی می شوند که با رد شدن از این فیلتر گزینه های بیشتری برای سازندگان به نمایش در می آید. به طور مثال، در گروه آسانسور های صنعتی، اسانسور های ضد انفجار قرار گرفته اند. این گونه از آسانسور های کارگاهی برای محل هایی با انباشت گاز های اشتعال زا مناسب هستند تا بتوانند در صورت انفجار باز هم کارکرد صحیحی داشته باشند.

ویژگی های بارز آسانسور های کارگاهی اهرم کو

آسانسور های کارگاهی به دلیل صعود به ارتفاعات از ایمنی بالایی برخوردار هستند و ایمنی در آن ها بسیار اهمیت دارد. به همین سبب، باید در انتخاب، تهیه و نصب آن ها حداکثر دقت را داشته باشید. در این مسیر یگانه کرین نیز پشتیبان شما خواهد بود تا با جامع ترین اطلاعات بهترین انتخاب ها را از بهترین برند های  آسانسور کارگاهی جهان داشته باشید.

تهیه آسانسور های کارگاهی

تهیه آسانسور های کارگاهی به روش های مختلفی ممکن است که یگانه کرین با توضیح هر کدام و ارائه نکاتی در ارتباط با هر یک قصد دارد تا کیفیت پروژه شما را ارتقا بخشیده و رضایت کاربران خود را جلب نماید.

تهیه آسانسور های کارگاهی به واسطه خرید و اجاره آن ها ممکن شده است. اجاره آسانسور های کارگاهی به طور ماهیانه تنظیم شده و هزینه اجاره نیز به طور ماهیانه پرداخت می گردد. این گزینه برای افرادی که صاحب یک یا دو پروژه در بازه زمانی 10 سال هستند، مناسب خواهد بود. اما، اگر شما از دارندگان شرکت های ساختمانی هستید و یا پروژه های زیادی برای انجام دارید، خرید آسانسور های کارگاهی واجب می گردد.

در نهایت، شما با یادگیری، دقت به عوامل فوق و همراهی یگانه کرین می توانید از موفق ترین ها در زمینه انتخاب و تهیه آسانسور های کارگاهی باشید.

منابع:

http://www.demo-skills.com/workshops/elevator-pitch-workshop

https://kharazmsaze.com/%D8%A2%D8%B3%D8%A7%D9%86%D8%B3%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%87%DB%8C/

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵