آسانسور های کارگاهی از محبوب ترین وسایل در حوزه صنعت هستند که می تواند با افزایش بازده پروژه به شما خدمت رسانی کنند. آن ها می توانند با تسهیل جابجایی نفرات و بار ها به شما کمک کنند تا سرعت و کیفیت پروژه افزایش یابد .در این مقاله از وب سایت یگانه کرین به برسی ایمنی و حفاظت از آسانسور های کارگاهی می پردازیم .

امنیت پروژه ها با آسانسور کارگاهی

آسانسور های کارگاهی ایمن ترین راه برای جابجایی بار ها و نفرات هستند که در صورت رعایت اصول و استاندارد ها می توانند جابجایی امنی را به شما ارائه دهند.

شما می توانید به روش های مختلفی حضور آسانسور های کارگاهی را در پروزه امن سازید. یکی از این راه ها استفاده از متخصصین مجرب در خصوص نصب و بازرسی آن ها است که این موضوع در امنیت پروژه بازده بی نظیری داشته باشد.

همچنین، افزایش آگاهی در ارتباط با آسانسور های کارگاهی می تواند در انتخاب بهتر و بالا بردن کیفیت پروژه تاثیر مهمی داشته باشد. یگانه کرین، به همراه تیم متخصص خود می تواند به شما کمک کند تا امنیت پروژه را ارتقا بخشیده و امور مربوط به پروژه را تسهیل سازد. به علاوه، یگانه کرین ارائه دهنده آسانسور های کارگاهی در معتبر ترین برند ها و تنوع گسترده ای است تا انتخاب را برای شما آسان سازد.

آسانسور کارگاهی چیست؟

با توسعه صنعت و امور ساختمانی آسانسور ها شکل دیگری به خود گرفته اند تا امور را برای سازندگان آسان سازند. همچنین، با مدرن سازی شهر ها نیاز بیشتری برای سازندگان نسبت به سرعت بخشیدن پروژه به وجود آمده است.

اینورتر کردن آسانسور کارگاهی اسلامشهر

در شهر سازی مدرن برج ها و ساختمان های بلند به وفور دیده می شوند که هر کدام ارمغان کار های آسانسور های کارگاهی هستند. بدون حضور آسانسور های کارگاهی ساختمان های بلند و ارتفاع های بیش از 200 متر بی معنا می شوند. آن ها می توانند جابجایی را در ارتفاعات زیاد برای شما به وجود آورند و جابجایی ایمن و سریع را برای شما به وجود آورند. استفاده از آن ها می تواند بیش از 20 درصد بازده پروژه را افزایش بخشد و با سالم نگه داشتن بار ها از ضرر های احتمالی جلوگیری کند.

تاثیرات حضور آسانسور های کارگاهی در پروژه

این گونه از آسانسور ها، مزایا بسیاری را برای پروژه های گوناگون به وجود می آورند. آن ها کاربرد بسیاری در انواع مختلفی از پروژه ها دارند. به همین منظور، قابلیت و مزایا آن ها در پروژه نیز افزایش یافته تا توجه سازندگان بیشتری را به خود جلب کنند.

مزایا

از جمله مزایا آن ها که در حوزه صنعت اهمیت بسزایی دارد، حرکت آسانسور های کارگاهی با نیروی محرکه خود انجام می شود که این نیرو از طریق سوخت و نیروی الکتریکی تامین می شود. آسانسور های کارگاهی نیاز به تامین سوخت توسط تجهیزات مجزا ندارند و از این نظر عملکردی خود محور دارند.

آن ها می توانند سرعت بالایی را در جابجایی برای شما ارائه دهند. سرعت آسانسور های کارگاهی از 2.0 متر در ثانیه تا 6.0 متر بر ثانیه متغییر است که شما به نسبت نوع پروژه و سنجیدن معیار های گوناگون می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید.

نصب و پیاده سازی آسانسور کارگاهی در اصفهان

آن ها می توانند با ایجاد امنیت بالا از آسیب های احتمالی بر مصالح جلوگیری کرده و هزینه ها را کاهش دهند. به علاوه، استفاده از آن ها در هر شرایط آب و هوایی ممکن است. شما می توانید در آب و هوا های مختلف از آن ها با آسودگی خاطر استفاده کرده و نگران سرعت وزش باد و دیگر عوامل این چنینی نباشید. آن ها به نسبت وسیله هایی با کارکرد مشابه مزیت هایی خاص دارند که عملکرد آن ها را متفاوت ساخته است. به همین منظور، آسانسور های کارگاهی ها را یکی از پرکاربرد ترین دستگاه ها در حوزه صنعت می دانند.

نکات ایمنی آسانسور های کارگاهی

آسانسور های کارگاهی همان قدر که می توانند پر کاربرد و موثر باشند، می توانند تاثیرات مخرب و آسیب زایی بر پروژه داشته باشند. این شیوه از عملکرد به انتخاب و کارکرد صحیح آسانسور کارگاهی بستگی دارد. شما می توانید با داشتن انتخاب صحیح در این زمینه و مشورت گرفتن از کارشناس تا حدی این خطرات را کاهش دهید.

به علاوه، بالا بردن سطح آگاهی در زمینه ایمنی آسانسور های کارگاهی نیز می تواند در جلوگیری از صدمات جدی به شما کمک کند. آسانسور کارگاهی، خود مجهز به قطعاتی است که ایمنی را تا حد زیادی افزایش می دهد. اما، باز هم نمی توان از اهمیت شناخت و عمل به نکات ایمنی چشم پوشی کرد.

اولین نکته:

مجهز کردن آسانسور های کارگاهی به کپسول آتش نشانی است که می تواند تاثیر بسزایی در جلوگیری از صدمات داشته باشد. همچینین، باید به پرسنل کار کردن با تجهیزات ایمنی مانند آن را آموزش داد تا در هنگام وفوع حادثه از صدمات احتمالی پیشگیری کنند.

دومین نکته ایمنی :

در هنگام نصب است که باید ابعاد و اندازه کابین متناسب با ابعاد چاهک در نظر گرفته شود تا در هنگام استفاده در عملکرد آن مشکلی به وجود نیاید. یگانه کرین، متخصصینی مجرب را در کنار شما قرار می دهد تا شما را از تمامی نکات ایمنی مطلع ساخته و بازده کار شما را افزایش دهد.

در چه مکان هایی از بالابر هیدرولیکی استفاده میشود ؟

نگهداری صحیح و حفاظت از آسانسور های کارگاهی

نگهداری صحیح از آسانسور های کارگاهی می تواند به شما حداکثر کارکرد از آن را ارائه دهد تا از سرمایه گذاری خود در خوزه صنعت بیشترین استفاده را داشته باشید.

اولین نکته، این است که تکنولوژی حرکتی آسانسور کارگاهی را بشناسید و به تبع آن نکات لازم برای نگهداری مناسب را انجام دهید. به طور مثال، سیستم حرکتی کششی با وینچ انجام میگیرد. به همین سبب، نیاز به حضور متخصص در کنار شما خواهد بود تا به طور تخصصی کارکرد صحیح آسانسور های کارگاهی را ممکن کند.

دومین نکته ، شناخت کامل میزان ظرفیت آسانسور های کارگاهی است. شناخت میزان ظرفیت آسانسور های کارگاهی به کمک نمودار های تشخیص ظرفیت امکان پذیر می شود. این نمودار ها از طرف برند سازنده ارائه می شود تا در رعایت استاندارد ها به شما یاری رساند. بنابراین، باربری توسط آسانسور های کارگاهی باید متناسب با ظرفیت آن ها باشد.

در نهایت، یگانه کرین با ارائه خدمات پس از فروش خود می تواند نگهداری صحیح از این گونه آسانسور ها را برای شما آسان سازد و هر گونه سوال در مورد ایمنی و حفاظت از آسانسور های کارگاهی داشتید از خدمات  مشاورین ما استفاده نمایید .

منابع ایمنی و حفاظت از آسانسور های کارگاهی :

https://virgool.io/@halehasadi2/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D9%88%D8%B1%D8%A7%D9%84%D8%B9%D9%85%D9%84%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D9%85%D9%86%DB%8C-%D9%88-%D8%AD%D9%81%D8%A7%D8%B8%D8%AA-%D8%A2%D8%B3%D8%A7%D9%86%D8%B3%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%87%DB%8C-cickxpvcw9ea

https://aryasanaat.ir/%D8%A7%D9%85%D9%86%DB%8C%D8%AA-%D8%A2%D8%B3%D8%A7%D9%86%D8%B3%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%87%DB%8C-%D9%87%D9%86%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%B3%D9%82%D9%88%D8%B7/

https://craneyab.com/%D8%B3%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D9%85-%D8%A7%DB%8C%D9%85%D9%86%DB%8C-%D8%A2%D8%B3%D8%A7%D9%86%D8%B3%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%87%DB%8C/

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵