دراین مقاله از یگانه کرین به برسی مشخصات فنی اسانسور کارگاهی و دفترچه راهنما آن می پردازیم . آسانسور های کارگاهی، از پر کاربرد ترین وسایل مورد استفاده در صنعت هستند که توانسته اند در سال های اخیر طرفداران زیادی را به دست آورند. آن ها در امور جابجایی برای سازندگان پر کاربرد هستند به گونه ای که جابجایی را برای پرسنل و مصالح تسهیل می سازند. تکمیل یک پروژه مراحل بسیاری دارد که هر یک از این مراحل باید به خوبی انجام گیرند تا پروژه با کیفیت، ماندگاری و بودجه مناسب انجام گیرد.

یکی از مواردی که قطعا باید در میان اولویت های سازندگان قرار گیرد، تهیه آسانسور های کارگاهی هستند. آن ها می توانند در تمامی مراحل، امنیت پروژه را افزایش داده و از حوادث و خطرات احتمالی پیشگیری کنند. بی شک، آسانسور های کارگاهی بهترین راه برای جابجایی مصالح هستند. زیرا، سایر وسایل با کاربرد مشابه آن ها تنها در یک زمینه فعالیت دارند. اما، آسانسور های کارگاهی جابجایی مصالح را در کنار جابجایی نفرات انجام می دهند. این موضوع تا حد زیادی می تواند سرعت پروژه را بالا ببرد و کیفیت پروژه را افزایش دهد.

شناخت، انتخاب صحیح آسانسور های کارگاهی و تهیه از شرکت های معتبر، سه عنصر مهم هستند که در صورت انجام صحیح می توانند پروژه ای ایمن را برای شما به ارمغان آورند. تیم مجرب یگانه کرین، به شما کمک می کند تا با آشنایی بیشتر با آسانسور های کارگاهی انتخاب بهتری در این زمینه داشته باشید. در ادامه به بررسی اطلاعاتی جامع و بروز از آسانسور های کارگاهی خواهیم پرداخت.

نصب و پیاده سازی آسانسور کارگاهی در اصفهان

مقدمه

آسانسور های کارگاهی به طور کلی در امور جابجایی به سازندگان کمک می کنند. اما، عناصر متفاوتی در این قضیه دخیل هستند که در صورت شناخت و رعایت آن ها می توانید نهایت استفاده را از آن ها برده و سرمایه گذاری صحیحی در زمینه صنعت داشته باشید.

آن ها وسایلی بسیار پر کاربرد و ایمن هستند که حضور آن ها در پروژه ضروری است. آن ها از نیاز های اولیه سازندگان هستند. به همین منظور، شناخت آن ها به طور کامل می تواند به هر سازنده کمک کند تا به بهترین شکل پروژه را تکمیل نمایید. آسانسور های کارگاهی به طور کلی در سه دسته قرار می گیرند تا انتخاب را برای صاحبان پروژه آسان تر کنند.

شما می توانید با رد شدن از فیلتر های متفاوت و بررسی معیار های مختلف، بهترین گزینه را انتخاب کنید تا بهترین آسانسور کارگاهی را متناسب با پروژه تان انتخاب و تهیه کنید.

آن ها در سه دسته صنعتی، حمل و نقل و ساختمانی قرار می گیرند که هر کدام در پروژه های مختلفی ایفای نقش می کنند. بر خلاف تصور برخی از افراد در زمینه فعالیت آسانسور های کارگاهی، آن ها در انواع مختلفی در پروژه ها کاربرد دارند و ساخت بسیاری از پروژه ها وابسته به حضور آسانسور های کارگاهی است.

از جمله آن ها می توان به ساخت سد، تونل، جاده، مجتمعات، حفر معادن، کشتی سازی و مرمت آثار باستانی اشاره کرد. این ها تنها تعداد محدودی از پروژه های متنوعی بودند که آسانسور های کارگاهی در ساخت و پرداختن به آن ها دخیل است.

اینورتر کردن آسانسور کارگاهی اسلامشهر

مشخصات فنی اسانسور کارگاهی

هر آسانسور های کارگاهی، دارای دفترچه راهنمایی برای سازندگان است که از طرف برند سازنده به خریدار اهدا می شود تا تمامی مشخصات فنی آن را به طور کامل مطالعه کرده و با پروژه مد نظر خود تطبیق دهد.

این دفترچه به طوری تعبیه شده است که کلیه موارد مربوط به آن را را در خود جا داده تا جای پرسشی برای خریدار به وجود نیاید. بهره گیری کامل از این دفترچه تنها با حضور متخصص در این زمینه ممکن است. حضور متخصص در مراحل انتخاب و تهیه آسانسور های کارگاهی حائز اهمیت بوده و می تواند بهترین انتخاب ها را برای شما ممکن سازد.

از مشخصات فنی اسانسور کارگاهی که سازندگان ملزم به بررسی آن ها هستند می توان به مواردی چون برند، ظرفیت، سرعت، ابعاد کابین، سیستم حرکتی، قطعات ایمنی، قابلیت ها و اندازه چاهک اشاره کرد.

هر کدام از معیار های فوق نیاز به طیف گسترده ای از اطلاعات دارند تا بتوانید کاملا آن ها را بررسی کرده و بهترین گزینه را برای پروژه خود انتخاب کنید. به طور مثال، سیستم های حرکتی آسانسور در دو نوع کششی و وینچ قرار گرفته اند که هر کدام تکنولوژی مختلفی برای طراحی آن ها است. به علاوه، استاندارد ها خاصی هستند که هر برند برای آسانسور های کارگاهی خود در نظر می گیرد که در آن استاندارد ها آسانسور بهترین عملکرد را خواهد داشت. در ادامه به تهیه و نگهداری صحیح از آسانسور های کارگاهی خواهیم پرداخت تا بتوانیم با همراهی یگانه کرین در امور مرتبط با پروزه استراتژی هوشمندانه داشته باشیم.

مفاد اجاره نامه آسانسور کارگاهی کدامند؟          

تهیه و نگهداری صحیح

تهیه آسانسور های کارگاهی، بر اساس معیار های مختلفی انجام می شود که از جمله آن ها می توان بازه زمانی استفاده از پروژه اشاره کرد. این گزینه تا حد زیادی تعیین کننده شیوه تهیه آسانسور های کارگاهی است.

به طور مثال، سازندگان می توانند برای بازه مصرفی 3 الی 5 ساله از گزینه اجاره آسانسور های کارگاهی استفاده کنند که به طور قطع بهترین گزینه برای آن ها است. به علاوه، آن ها می توانند در صورت نیاز با هماهنگی شرکت اجاره دهنده زمان اجاره را به صورت ماهیانه تمدید کنند. در مرحله بعد، بحث نگهداری صحیح از آسانسور های کارگاهی مطرح می شود که تا حد زیادی در ماندگاری آن ها تاثیر دارد.

یکی از عوامل مهم در نگهداری صحیح از آسانسور های کارگاهی پیروی از اصول و استاندارد ها در استفاده از آن ها است. به طور مثال، باربرداری بیش از اندازه یکی از مواردی است که می تواند خطرات احتمال را افزایش داده و منجر به ماندگاری کوتاه آسانسور های کارگاهی گردد. همچنین، بازرسی های دوره ای برای اطمینان از سلامت آسانسور های کارگاهی اهمیت والایی دارد. البته که منجر می شود تا در صورت نیاز به تعمیر در اولین فرصت اقدام نمایید تا از آسیب به سایر قطعات جلوگیری شود.

یگانه کرین

در نهایت، یگانه کرین در کنار شما است تا به بهترین شکل به انتخاب، تهیه و نگهداری از آسانسور های کارگاهی بپردازید. همچنین، تیم ما می تواند در این حوزه بهترین راهنما در خصوص پروژه شما باشد.

منابع مشخصات فنی اسانسور کارگاهی

https://kilid.com/mag/architecture/maintenance-reconstruction/22700/

https://kharazmsaze.com/%D8%A7%DB%8C%D9%85%D9%86%DB%8C-%D8%A2%D8%B3%D8%A7%D9%86%D8%B3%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%87%DB%8C/

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵