آسانسور های کارگاهی از جمله دستگاه های موثر درتسهیل حمل ونقل هستند که به واسطه آن ها می توان بازده پروژه را در درصد قابل توجهی افزایش داده و پروژه ها را سرعت بخشید. آن ها یکی ازبهترین دستگاه ها درحوزه صنعت هستند. با رشد تکنولوژی وعلم درحوزه صنعت آسانسور ها توانستند به تکامل برسند و درانواع مختلفی تولید وتوزیع گردند.

تهیه آن ها در طیف گسترده ای از انواع می تواند کمک فوق العاده ای به سازندگان باشد تا بتوانند انتخاب بهتری در حوزه حمل و نقل داشته باشند. آن ها برای انواع مختلفی از پروژه ها مناسب شده اند و توانسته اند با کارکرد بی نظیر خود برای انواع پروژه ها مناسب گردند. از آن ها در انواع پروژه ها از جمله سد سازی، راه آهن ها، کشتی سازی، مرمت آثار باستانی و حفر معادن استفاده می شود که هر کدام از این پروژه ها به نوعی از آسانسور های کارگاهی نیاز دارند تا با تسهیل جابجایی نفرات و بار ها در ساخت و ساز به آن ها کمک کند.

یگانه کرین، ارائه دهنده طیف گسترده ای از انواع در حوزه آسانسور های کارگاهی است که در کنار آن به خدمات همه جانبه در این حوزه می پردازد تا شما بتوانید نهایت استفاده را از وسیله مورد نظر خود داشته و سرمایه گذاری موفقی در این حوزه داشته باشید.

مقدمه

آسانسور های کارگاهی، به طور کل به شما جابجایی بار، مصالح و افراد را ارائه می دهند که تمامی این امور را در ایمن ترین حالت ممکن انجام می گیرد. استفاده از آن ها می تواند به شما کمک کند تا پروژه را در بازه کوتاهی در کیفیت بالا به کارفرما ارائه دهید.

ایمنی در بالابرهای هیدرولیکی

آسانسور های کارگاهی باعث افزایش بهره وری در پروژه های شما می گردد. آن ها از هزینه ها و صرف زمان بیش از حد جلوگیری کرده و با جابجایی ایمن برای شما پروژه بهتری را به ارمغان می آورند. آسانسور های کارگاهی مناسب برای صعود به ارتفاعات و ساخت پروژه هایی با ارتفاعات بلند هستند. آن ها می توانند در کنار پروژه شما نصب گردند و به شما کمک کنند تا به جایگذاری بار ها بپردازید.

نحوه نصب آن ها به نسبت آسانسور های ساختمانی بسیار آسان است و شما را یاری می کند تا پروژه ایمن را در راحت ترین حالت به دست آورید. بی شک، آن ها سرمایه گذاری فوق العاده ای درحوزه صنعت هستند و شما می توانید وابسته به استفاده از آن ها برای هر پروژه آمادگی لازم را داشته باشید. آن ها شامل قطعات به خصوصی هستند که ایمنی آن ها را فراهم می کند.

به طور مثال، قطعه ای چون نرده امگا به آسانسور کارگاهی شما کمک می کند تا در ایمن ترین حالت جابجایی را انجام دهید. این قطعه در حین جابجایی در آسانسور را بسته نگه می دارد تا ایمنی بار ها حفظ گردد. این قطعه به کمک پاراشوت ها به شما کمک می کنند تا در ارتفاع دلخواه و هر طبقه ای که می خواهید در آسانسور باز و بسته شود. بهترین گزینه برای تهیه هر وسیله انتخاب آن از بهترین برند ها  است تا بتوانید به واسطه آن از دستگاه مورد نظرتان نهایت استفاده را ببرید.

برندهای آسانسور کارگاهی :

به همین جهت، شما می توانید آسانسور های کارگاهی مد نظرتان را در برند های معتبری چون آلیماک، آنکا و پکا تهیه کنید. یگانه کرین، ارائه دهنده آسانسور های کارگاهی در برند های فوق و بهترین کیفیت ها است تا شما بتوانید نهایت استفاده را از این دستگاه ها در پروژه خود داشته باشید. در ادامه به بررسی انواع آسانسور های کارگاهی و بالابر های ساختمانی می پردازیم تا بتوانید انتخاب بهتری در زمینه جابجایی بار ها و پرنسل داشته باشید.

10 نکته برای اطمینان از ایمنی آسانسور کارگاهی

انواع آسانسور های کارگاهی

آسانسور های کارگاهی انواع مختلفی دارند که شناخت بهتر آن ها می تواند به شما کمک کند تا پروژه با کیفیت تری را تحویل دهید. اولین نوع آن، آسانسور های کارگاهی ثابت است که این آسانسور ها در محل نصب ثابت شده و از آن ها برای جابجایی بار های بسیار سنگین در کارخانه ها و موراد این چنین استفاده می گردد.

آن ها به سه مدل جک مستقیم، زنجیری و آکاردئونی تقسیم می گردند که شما می توانید وابسته به نوع پروژه ودلخواه خود یکی از آن ها را انتخاب کنید. دومین نوع آن، آسانسور های کارگاهی سیار هستند که آن ها سرعت فوق العاده ای دارند و شما می توانید در موقعیت هایی چون ساخت نمایی بیرونی ساختمان ها از آن ها استفاده کنید. آن ها جابجایی را در دو محور افقی و عمودی برای شما مهیا می کنند.

بالابر های ضد انفجار، از دیگر آسانسور های کارگاهی هستند که در مورادی از آن ها استفاده می شود که امکان اشتعال وجود داشته باشد. چهارمیننوع آن، بالابرهای مواد پودری است که از آن ها عموما در حمل موراد پودری استفاده می کنند که ازد مزیت های فوق العاده آن ها می توان به ایجاد گرد و غبار کم در جابجایی این موارد اشاره کرد.

انواع بالابر های ساختمانی

بالابر های ساختمانی، از دیگر آسانسور های پر کاربرد در حوزه صنعت هستند که به واسطه آن ها می توان پروژه هایی با شکوه و زیبا را خلق کرد. این آسانسور ها به دو گروه کلی تقسیم می شوند که تقسیم بندی آن ها بر اساس محیط کاری پروژه است.

اینورتر کردن آسانسور کارگاهی اسلامشهر

بالابر مصالح و بالابر نفرات و مصالح دو دسته جدا گانه از بالابر های ساختمانی هستند که هر کدام خصوصیات متفاوتی دارند. به طور مثال، آسانسور های کارگاهی حمل کننده نفرات دارای کابین و درب بوده و از ایمنی بیشتری برخوردار هستند. از دیگر آسانسور های مختلف در حوزه بالابر های ساختمانی می توان به آسانسور های وینچی، آسانسور های هیدرولیکی، آسانسور های کششی و آسانسور های مغناطیسی اشاره کرد که هر کدام خصوصیاتی منحصر به فرد دارند و می تواند به واسطه آن ها برای شما پروژه بهتری را به ارمغان آورند.

در نهایت، شما با یادگیری انواع مختلف آسانسور های کارگاهی و بالابر های ساختمانی به دید آگاهانه ای در این حوزه رسیده و با استراتژی هدفمند در این حوزه قدم برداشته و به موفقیت بزرگی در این حوزه دستیابید.

منابع:

https://www.ascensionelevators.com/uncategorized/3-main-types-of-elevators/

https://dura-vator.com/types-of-elevators/

https://www.vacuumelevators.com/a-guide-for-choosing-the-type-of-elevator-you-need/

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵