آسانسور کارگاهی جزو یکی از اصلی ترین ماشین آلاتی است که در سایت های کاری و ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرد. از این رو مهندسان و ساختمان ساز ها برای استفاده از آن اهمیت بسیاری قائل هستند. آن ها برای خرید یا اجاره آسانسور های کارگاهی مطلوب فعالیت های خود اقدام می کنند. از این رو می توان گفت که یافتن آسانسور کارگاهی خوب اهمیت بسیار زیادی دارد. از این رو در این مقاله ما در ارتباط با آسانسور کارگاهی صحبت می کنیم و موضوع اصلی نمونه قرارداد فروش آسانسور کارگاهی را ارائه می دهیم.

برای خرید آسانسور کارگاهی متقاضیان باید نکات بسیاری را در قرارداد در نظر داشته باشند. از این رو بهترین کار یافتن شرکتی است که شرایط مناسبی داشته باشد. به همین دلیل می توانید به مرکز یگانه کرین مراجعه نمایید. مرکز یگانه کرین با در اختیار داشتن بهترین آسانسور های کارگاهی برای خرید و فروش خدمات بسیاری به شما ارائه می دهد.

آسانسورهای کارگاهی و انواع آن ها

زمانی که قصد دارید برای خرید آسانسور کارگاهی اقدام کنید، باید این نکته را بدانید که این وسیله انواع بسیار زیادی دارد. نوع آسانسور کارگاهی می تواند تاثیر بسیاری در خرید و فروش آن داشته باشد. اول از همه برندی که ارائه دهنده آسانسور کارگاهی است می تواند بهترین ها یا آسانسور های معمولی را ارائه دهد. به طور مثال اگر تمایل دارید که از آسانسور کارگاهی صرفا برای حمل ابزار استفاده نمایید باید مدل آن را بشناسید. در نقطه مقایل اگر تمایل دارید که آسانسور های کارگاهی را برای استفاده کارگران و کارکنان خریداری نمایید باید به امنیت آن در مدل های مختلف توجه ویژه ای داشته باشید. دقت کنید زمان خرید آسانسور کارگاهی باید مدل را در قرارداد فروش آسانسور کارگاهی ذکر نمایید. در این مرحله می توانید از کارشناسان زبده کمک بگیرید.

برای اجرا ریل گذاری آسانسور های کارگاهی از چه شرکتی خدمات بگیریم؟

چه مواردی در نمونه قرارداد فروش آسانسور کارگاهی دیده می شود؟

آسانسور های کارگاهی در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. به همین دلیل است که ما آن ها را در برند های مختلف مانند آلیماک و مشخصات و خصوصیات مختلفی مشاهده می کنیم. زمانی که شما قصد خرید یا اجاره آسانسور کارگاهی را دارید باید تمامی جزئیات مربوط به کار خود را در کنار هدف فعالیتی خود بدانید. در این صورت است که می توانید بهترین انتخاب را داشته باشید. از این رو قبل از هر گونه اقدامی با کارشناسان در این زمینه مشورت نمایید. اما ما در این بخش از مقاله قصد داریم به بررسی دقیق نمونه قرارداد فروش آسانسور کارگاهی بپردازیم و ببینیم که چه مواردی در این نمونه ها ذکر می شود.

مشخصات خریدار و فروشنده در نمونه قرارداد فروش آسانسور کارگاهی

شاید اولین گزینه ای که در نمونه قرارداد فروش آسانسور کارگاهی با آن مواجه می شویم، مشخصات خریدار و فروشنده باشد. در این بخش عموما از شما نام و نام خانوادگی، کد ملی، آدرس، شماره تلفن و غیره را می خواهند. سعی کنید در این بخش تمام جزئیات را به دقت وارد نمایید و اطلاعات صحیح شخصی خود خصوصا در زمینه آدرس و شماره تماس را یادداشت نمایید.

وسیله ( آسانسور کارگاهی) مورد معامله

در بخش بعدی از نمونه قرارداد فروش آسانسور کارگاهی عموما قرار است که در ارتباط با وسیله صحبت شود. در این بخش معمولا جزئیات دقیقی از آسانسور کارگاهی ذکر می شود. به همین دلیل است که شناحت آسانسور کارگاهی مورد نظر اهمیت بسیار زیادی دارد. در این بخش مارک و برند آسانسور کارگاهی نوشته می شود و مدل موتور و گیربکس آن ذکر می شود. علاوه بر آن ظرفیت گیربکس به دقت با واحد تن ذکر می گردد.

10 مدل آسانسور کارگاهی و بالابر ساختمانی

در بخش جزئیات از ارتفاع استاندارد فعالیتی آسانسور و سایر موارد موجود در آن مانند پاراشوت ( ترمز اضطرای)، کابل ها، کمربند ها، تعداد کمربند ها، کابل ارتفاعی، کابل گیر ها، پیچ و مهره های مخصوص سکشن و تمامی تجهیزات ذکر می شود. دقت کنید که در انتهای این بخش از نمونه قرارداد فروش آسانسور کارگاهی باید ذکر شود که وسیله با این تجهیزات در اختیار خریدار قرار می گیرد.

مبلغ معامله

یقینا یکی از بخش های مهم نمونه قرارداد فروش آسانسور کارگاهی، مبلغ معامله است. باید این مبلغ به تومان دقیقا در قرارداد شما ذکر شود. علاوه بر این لازم است تا با فروشنده در ارتباط با نحوه تسویه حساب و پرداخت های خود صحبت کنید. اگر خرید شما نقدی است که جزئیات را با نقدی بودن پرداخت بسنجید. اما اگر هزینه ها را شرایطی پرداخت می کنید باید جزئیات چک ارائه شده برای پیش پرداخت و سایر پرداخت ها را ارائه نمایید. این جزئیات شامل نام بانک صادر کننده چک و شماره چک می باشد.

دقت نمایید که بخشی از هزینه عموما پس از نصب و بارگیری آسانسور کارگاهی به فروشنده ارائه می شود. سعی کنید این جزئیات را با دقت هر چه تمام تر در قرارداد فروش آسانسور کارگاهی خود ذکر نمایید تا در پایان کار مشکلی نداشته باشید. دقت کنید که چک ها را در زمان سررسید خود وصول نمایید. چرا که در غیر این صورت بر مبنای قرارداد خرید و فروش آسانسور کارگاهی باید خسارتی را به فروشنده وسیله تحویل نمایید. توجه کنید تا زمانی که چک ها را به طور کامل پاس نکرده باشید دستگاه به صورت امانی در اختیار شما قرار می گیرد. در این زمینه بهترین کار این است که با متخصصان مرکز یگانه کرین مشورت نمایید و جزئیات دقیق در ارتباط با شرایط مالی را جویا شوید.

در چه پروژه هایی می توان از آسانسور های کارگاهی استفاده کرد؟

زمان تحویل، محل نصب و تحویل در نمونه قرارداد آسانسور کارگاهی

به عنوان آخرین گزینه هایی که در قرارداد خود بررسی می کنید، باید زمان تحویل، محل نصب و تحویل را به دقت بررسی نمایید. زمان تحویل باید مشخص شده و در تاریخ خاصی پس از عقد قرارداد باشد. در بخش بررسی محل نصب و تحویل باید مشخص شده باشد که هزینه های جابجایی و مجوز راهنمایی و رانندگی به عهده خریدار است یا فروشنده.

در عین حال باید ذکر شود که اجرای نصب به عهده فروشنده است. شرایط گارانتی از زمان نصب و راه اندازی باید ذکر شود. شرایط سرویس و اورهال کردن آسانسور کارگاهی نیز بخش مهمی است که باید ذکر شود. توجه داشته باشبد که برخی گزینه ها و موارد مانند نواسانات برق نمی تواند جزوی از گارانتی باشد.

منابع:

https://craneyab.com/%D9%86%D9%85%D9%88%D9%86%D9%87-%D9%82%D8%B1%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AF-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%A2%D8%B3%D8%A7%D9%86%D8%B3%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%87%DB%8C/

https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwi5-7WZyY7vAhVmTxUIHZzRCAgQFjAAegQIARAD&url=https%3A%2F%2Fwww.emsd.gov.hk%2Ffilemanager%2Fen%2Fcontent_826%2FSample_Contracts_Prcrmnt_CmprhnsvLEmntnc_srvcs%2520(renew).pdf&usg=AOvVaw25EBp4CmmF4EbSdAgYEl7P

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵