آسانسورهای کارگاهی، از جمله دستگاه های پرکاربرد در حوزه صنعت هستند که توانسته اند با خدمت در حوزه حمل و نقل به سازندگان کمک کند. آن ها می توانند کیفیت پروژه را ارتقا داده و امنیت آسانسور کارگاهی بسیار بالا است  و این خود  موجب اطمینان خاط شما خواهد بود. از این دستگاه های غول آسا در حوزه جابجایی نفرات و بار ها  استفاده می شود.

آن ها بهره وری شما را افزایش داده و به شما کمک می کنند تا با خلق پروژه های عظیم و باشکوه به تجربه بهتری از ساخت و ساز برسید. آسانسورهای کارگاهی، به نسبت سایر آسانسور ها در هر نوع و گونه ای امنیت بالاتری که این امنیت  به سبب قطعات به کار رفته در آن ها است تا بتوانند در تمامی بازه پروژه برای شما مفید واقع شده و از آسیب های جدی جلوگیری کنند. آسانسورهای کارگاهی، به دلیل طرفداران بالا در حوزه صنعت در طیف گسترده‌ ای از انواع تولید و توزیع می شود تا هر سازنده بتواند از آن ها در هر ابعاد، کیفیت، سایز و قابلیتی استفاده کنند.

یگانه کرین به شما کمک می کند تا در حوزه تهیه آسانسورهای کارگاهی با استراتژی بهتری عمل کرده و برای خود پدید آورنده پروژه ای با کیفیت و ماندگار باشید. به علاوه، شما می توانید تمامی سوالاتتان را در حوزه آسانسور های کارگاهی به تیم مجرب یگانه کرین بسپارید تا با داشتن بهترین مشاور ها عملکرد خود را در این حوزه ارتقا دهید. در ادامه به بررسی دقیق تر آسانسورهای کارگاهی می پردازیم تا بتوانیم با پدید آوردن منبعی جامع  پاسخگوی سوالات شما باشیم.

ویژگی های بارز آسانسور های کارگاهی اهرم کو

 مقدمه

 آسانسور های کارگاهی، به طور کل به حمل و نقل پرسنل و بارها می پردازد. آن ها می توانند به شما تسلط کافی بر بار را هدیه دهند. آن ها می تواند بخش گسترده ای از فعالیت های مهم  در پروژه را انجام داده و به واسطه آن ایمنی و سرعت را به صورت یکجا به شما ارائه دهند. آن ها فعالیت گسترده‌ ای در پروژه های مختلف دارند و فعالیت آن ها به ساخت مجتمع مسکونی و تجاری محدود نمی شود. شما می توانید از آن ها در پروژه هایی چون سد سازی، پل سازی، جاده سازی، حفر معادن و مرمت  آثار باستانی از آن ها استفاده کنید.

این آسانسور ها می‌ توانند مزیت های فوق العاده را به شما ارائه دهد و یک ابزار کاربردی با خدمات حرفه ای را به شما ارائه دهند. شما می توانید آن ها را در هر ابعاد، شکل و اندازه تهیه کرده و نهایت استفاده را از آنها داشته باشید. شما باید در استفاده از آسانسور های کارگاهی آن ها را به افراد حرفه ای و مجرب بسپارید تا بتوانید نهایت استفاده را از آن ها داشته و از صدمات احتمالی جلوگیری کنید.

نکات مهم هنگام تهیه اسانسور کارگاهی

شما در تهیه آسانسور های کارگاهی باید به نوع و میزان باری که می خواهد جابجا شود، توجه کنید. در مرحله بعد،  شما باید به بررسی میزان برق مصرفی و سرعت آسانسور کارگاهی رجوع کرده و آن را با برنامه ریزی های پروژه هماهنگ کنید. شما باید قدرت الکتروموتور را سنجیده و به میزان امنیتی که آسانسور کارگاهی برای شما ایجاد می کند، توجه کنید.

همچنین، شما باید حداکثر ارتفاعی که می خواهید بار و افراد در آن جابجا شوند، را سنجیده و سپس در تهیه آسانسور کارگاهی قدم بردارید.  به علاوه، شما باید به شناخت برند های ارائه دهنده آسانسور های کارگاهی پرداخته، نقاط قوت و ضعف آن ها را شناخته و سپس از میان آن ها بهترین انتخاب را داشته باشید. یگانه کرین، می تواند در تمام مراحل انتخاب و تهیه آسانسور های کارگاهی در کنار شما باشد و با ارائه با کیفیت ترین آسانسور های کارگاهی در معتبر ترین برند ها برای شما پدید آورنده سرمایه گذاری مطمئن در حوزه صنعت باشد.

تناژ آسانسور کارگاهی چگونه محاسبه می شود؟ 

ایمنی در آسانسورهای کارگاهی

 آسانسورهای کارگاهی، از ایمنی بالایی برخوردار هستند. آن ها می‌توانند در برخی از مواقع برای شما خطرساز باشد و پدید آورنده صدمات جدی و غیر قابل جبران باشند که می تواند برای شما بسیار مضر باشد. اما، شما می توانید با رسیدن به شناخت بهتر در حوزه آسانسور های کارگاهی از این چنین اتفاقاتی جلوگیری کرده و عملکرد بهتری را در تمامی مراحل پروژه داشته باشید.

در ابتدا، باید بدانید که آسانسور های کارگاهی از قطعات مختلفی تشکیل شده اند که هر کدام کارایی متفاوتی دارند. قطعاتی در آسانسور های کارگاهی تعبیه شده است که تنها کاربرد آن ها ارتقاء ایمنی در آسانسور های کارگاهی است.

به طور مثال، استفاده از نرده امگا آسانسور های کارگاهی سبب شده تا در هنگام جابجایی در آسانسور بسته مانده و از مقدار زیادی از صدمات جلوگیری شود. به علاوه، این قطعه به صورت هوشمند در صورت توقف در آسانسور را باز می کند تا افراد بتوانند عمل جابجایی را انجام دهد. آسانسور های کارگاهی از امنیت بالاتری به نسبت سایر آسانسور ها برخوردار هستند، به این دلیل که آن ها حامل بارهای زیادی با ظرفیت های سنگین هستند که احتمال آسیب آن ها را بالا می برد.

قابلیت های اسانسور کارگاهی

آسانسور های کارگاهی، از قابلیت هایی مختلفی برخوردار هستند تا در صورت خطای انسانی و  عمل کردن خلاف استاندارد ها از آسانسور کارگاهی و بارها محافظت کنند. به طور مثال، در زمان رد شدن از ارتفاع بیش از حد و ارائه بارهای با ظرفیت بالاتر از حد ممکن،  پاراشوت از وقوع آسیب های احتمالی جلوگیری کرده و آسانسور را متوقف می نماید. از مشخصات آسانسور های کارگاهی که در ایمنی آن ایفای نقش می کند، می توان به ابعاد کابین که بر اساس ابعاد چاهک انتخاب می‌شود، اشاره کرد و همچنین، بررسی سیستم حرکتی آسانسور های کارگاهی که به صورت وینچ و یا کششی تعبیه شده است.

مراحل اورهال کردن آسانسور کارگاهی چیست؟

شما می توانید با شناخت مشخصات و عناصر تاثیر گذار در ایمنی آسانسور های کارگاهی عملکرد بهتری در این حوزه داشته باشید. به علاوه، شما می توانید با شناخت تاثیر استانداردها و رعایت اصول در آسانسور های کارگاهی با استفاده از افراد مجرب خطای انسانی را کاهش داده و عملکرد بهتر در زمینه تهیه و نصب و استفاده از آن ها داشته باشید.  علاوه بر آن، هیچ گاه از اهمیت بازرسی‌ های دوره‌ ای و تعمیر به موقع قطعات غافل نشوید. این مسئله می‌ تواند تاثیر بسزایی در ایمنی پروژه شما داشته باشد و از اتفاق هایی چون سقوط آسانسور های کارگاهی جلوگیری کند.

یگانه کرین :

در نهایت، شما می توانید با استفاده از منبع فوق عملکرد بهتری در حوزه امنیت آسانسور کارگاهی داشته برای خود پروژه ایمن را تدارک ببینید. یگانه کرین نیز در این مسیر در کنار شما است تا عملکرد بهتری را به شما هدیه دهد.

منابع:

https://kilid.com/mag/architecture/maintenance-reconstruction/22700/

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵