در این مقاله قصد داریم، به بررسی اتاقک آسانسور کارگاهی ساختمانی بپردازیم تا بتوانیم به آشنایی بیشتر آسانسور های کارگاهی بپردازیم. آسانسور های کارگاهی، از جمله دستگاه های مهم در حوزه صنعت هستند که استفاده از آن ها برای هر سازنده واجب است. آن ها در اکثر پروژه ها نقش آفرینی می‌کنند و در جهت سهولت امور جابجایی برای نفرات و بارها استفاده می شود. آن ها در جهت ساخت سد ها، تونل ها، حفر معادن، پالایشگاه ها و نیروگاه های برق می‌توانند فعالیت مثمر ثمری داشته باشند. به همین سبب،  استفاده از آن ها برای هر سازنده و صاحب پروژه در حوزه صنعت از اولویت ها است و بنابراین، شناخت بیشتر آن ها برای  هر کس در حوزه صنعت یکی از از موارد مهم است که باید با پیدا کردن منبع معتبر به بررسی بیشتر اطلاعات در این حوزه بپردازند.

یگانه کرین به شما ارائه دهنده منبع معتبر در حوزه آسانسورهای کارگاهی ساختمانی است تا بتوانید با افزایش آگاهی خود در این حوزه به استراتژی هوشمندانه ای در این حوزه دسترسی داشته باشید. علاوه بر آن، شما می توانید آسانسورهای کارگاهی در بهترین کیفیت ها و معتبرترین برند ها از تیم مجرب یگانه کرین تهیه کرده و از خدمات همه جانبه آن در حوزه صنعت نهایت استفاده را ببرید.

  آسانسورهای کارگاهی

آسانسورهای کارگاهی، وسیله‌ ای در جهت جابجایی مصالح و پرسنل هستند که می توانید در ساخت و ساز پروژه های خود از آن استفاده کنید. آن ها می توانند در ساختمان های در حال ساخت و ساخت موارد مختلفی چون تونل سازی و حمل و نقل بار ها ایفای نقش کنند.

مهمترین معیارهای انتخاب آسانسور کارگاهی مناسب

آسانسور های کارگاهی، انواع متفاوتی دارند. همچنین، از قطعات کوچک و بزرگ تشکیل شده‌ اند که برای آن ها پدید آورنده کارکردی صحیح و ایمنی بالایی است تا بتوانند در تمامی پروژه ها بهترین عملکرد را داشته باشند.

از جمله قطعات ضروری در جهت ایمنی بالابر کارگاهی می توان به نرده امگا و پاراشوت  و سری لیمیت های سوئیچ ایمنی اشاره کرد که هر کدام در جهت بهبود ایمنی این دستگاه غول‌ آسا نقش دارند.

این دستگاه نصب بسیار راحتی دارد و به همین سبب می تواند برای شما بسیار کاربردی باشند. از جمله انواع آسانسورهای کارگاهی می‌ توان به آسانسورهای کارگاهی سیار، آسانسورهای کارگاهی ثابت و آسانسورهای کارگاهی هیدرولیک اشاره کرد که هر کدام نقش متفاوتی را ایفا می کنند و برای پروژه خاص مناسب هستند.

انواع اسانسور کارگاهی

قراردادن آسانسورهای کارگاهی در انواع مختلف می‌ تواند به شما کمک کند تا انتخاب بهتری در این زمینه داشته باشید. همچنین، آسانسورهای کارگاهی از سیستم های مختلفی برخوردارند که این سیستم ها در دو نوع وینچ و کششی قرار گرفتند تا شما بتوانید انتخاب بهتری در این زمینه داشته و به صورت جزئی تر اطلاعات آن ها را بررسی کرده و بهترین مورد را برای بهبود پروژه خود به کار بگیرید.

آسانسورهای کارگاهی دارای مکانیزم بالا برنده هستند که این مکانیزم تفاوت زیادی را با کشنده های وینچی دارد. همچنین، بالابر های کارگاهی  ثابت نیز دارای دو نوع بالابر کارگاهی وینچی و بالابر کارگاهی نوار دنده هستند که  آسانسور کارگاهی ثابت در نوع نوار دنده‌ ای می‌ توانند گزینه بهتری در جهت پروژه های سنگین در ظرفیت در ارتفاع بالا باشند. زیرا، از ایمنی بیشتری برخوردار بوده و می توانند ظرفیت های بیشتری را مورد حمل قرار دهند. شما می توانید با بررسی دقیق نوع آسانسور کارگاهی و در مرحله بعد بررسی مشخصات فنی آسانسور های کارگاهی انتخاب بهتری در این حوزه داشته باشید. در ادامه به آشنایی با اتاقک آسانسور کارگاهی می پردازیم تا بتوانیم با آشنایی بیشتر با قطعات و بدنه این دستگاه پر کاربرد به دید بهتری از آن برسید.

راهنمای خرید بهترین بالابرهای صنعتی

  اتاقک آسانسور کارگاهی ساختمانی  

اتاقک آسانسور کارگاهی ساختمانی، که در حوزه صنعت آن را کابین آسانسور نیز می نامند، آن  را در جهت جابجایی بار و پرسنل به ارمغان می‌ آورد. ابعاد این کابین در زمان تهیه آسانسورهای کارگاهی ساختمانی اهمیت بسیاری پیدا می‌ کند.

بنابراین، شناخت بیشتر آن و تجهیزات مرتبط با آن می تواند به شما کمک کند تا در زمینه انتخاب و تهیه آسانسور کارگاهی مناسب پروژه تان گام مثمر ثمری بردارید. در اطراف این اتاقک حفاظ هایی به کار رفته که وظیفه این حفاظ ها محدود کردن کابین آسانسور می باشد. وظیفه اصلی این حفاظ ها، جلوگیری از ورود افراد به محدوده کابین هستند.

این حفاظ موجب می‌ شود تا امنیت کابین آسانسور بالا رفته و افراد بتوانند با ایمنی بیشتری از آن استفاده کنند. نرده امگا، نیز از دیگر تجهیزات مرتبط با اتاقک آسانسور کارگاهی ساختمانی است که از ورود و خروج اشخاص و بار در زمان حرکت جلوگیری می‌ کند و در زمان ثابت شدن آسانسور قابلیت ورود و خروج را برای افراد و بارها به وجود می آورد. از قابلیت های پدیدآورنده توسط نرده امگا می توان به بسته ماندن در کابین در هنگام حرکت شاره کرد که  می تواند برای شما پدید آورنده درصد بالاتری از ایمنی باشد ابعاد کابین آسانسور کارگاهی بر اساس چاهک بالابر ساخته می شود.

تعیین ابعاد کابین

بنابراین، پیش از تعیین ابعاد کابین به ابعاد چاهک بالابر پرداخت تا بتوانید در زمینه تعیین ابعاد کابین گام دقیق‌ تری بردارید. همچنین، شما باید به بررسی  ظرفیت و ارتفاع بار خود بپردازید تا بتوانید دیدگاه بهتری در زمینه  ابعاد اتاقک آسانسور کارگاهی بپردازید. اتاقک آسانسور کارگاهی ساختمانی، تمام از فلز است و از جنس ورق پانچ در آن استفاده شده است.

ویژگی های بارز آسانسور های کارگاهی اهرم کو

جنس درب

همچنین، جنس درب آن از جنس آکاردئونی است تا بتواند ارمغان آورنده کار بهتری در زمینه آسانسور های کارگاهی باشد.   شما می توانید از  متخصص های مجرب یگان کرین کمک بگیرید تا بتوانید برای خود پدید آورنده کارهای بهتر در زمینه آسانسورهای کارگاهی باشید.

نتیجه گیری

در نهایت، شما می توانید با کمک گرفتن از تیم مجرب یگانه کرین در کنار منبع معتبری که برای شما پدید آورده است تا در زمینه آسانسورهای کارگاهی عملکرد بهتری داشته باشید. شما می توانید از یگانه کرین کمک بگیرید تا بتوانید در پروژه های مختلف خود گام بهتری برداشته و دارنده با کیفیت تر ین محصولات صنعتی در معتبر ترین برند ها باشید تا بتوانید برای خود بهترین پروژه ها را با صرفه جویی در زمان و هزینه ها به وجود آورید

منابع:

http://tcch.ir/

https://www.sepehrcrane.ir/%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B9-%D8%A2%D8%B3%D8%A7%D9%86%D8%B3%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%87%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%A8%D8%B1-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D9%85%D8%A7%D9%86/

https://wikisakhtemoon.com/2703/%D8%A2%D8%B3%D8%A7%D9%86%D8%B3%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%87%DB%8C/

.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵