تاور کرین ها، یکی از کاربردی ترین وسایل در حوزه صنعت هستند که استفاده از آن ها می تواند به شما کمک کند که خالق پروژه‌ های باشکوهی به سلیقه خود باشید. آن ها موثر ترین وسایل در حوزه حمل و نقل می باشند و با جابجایی بارها و مصالح به صورت تخصصی به شما کمک شایانی میکنند. استفاده از تاور کرین ها بی شک ایمن ترین راه در خصوص جابجایی  بارها است. زیرا، شما در این موضوع با بهره گیری از هر راه دیگری به غیر تاور کرین ها بازده متوسطی خواهید داشت.

تاور کرین ها، علاوه بر ایمنی که برای شما فراهم می کنند، می‌ توانند برای شما پدید آورنده نهایت سرعت و صرفه جویی در زمان و هزینه ها باشند و در برنامه ریزی و زمان به شما کمک شایانی می کند. تاور کرین ها با مشخصات فنی و انواع مختلفی که دارند، می‌توانند در هر پروژه ای تاثیر گذار باشند. طیف گسترده انواع آن ها می تواند به شما کمک کند تا برای هر پروژه مناسب ترین گزینه را در این حوزه انتخاب کنید. در ادامه، به بررسی انواع تاور کرین ها به صورت دقیق تر خواهیم پرداخت تا بتوانیم با پدید آورنده منبع معتبر شما  را از سایر منابع بی‌ نیاز کرده و بهترین انتخاب را به شما هدیه کنیم. علاوه بر آن، تیم تخصصی یگانه کرین در تمامی مراحل ساخت پروژه همراه شما است تا بتوانید به واسطه تاور کرین ها مراحل پروژه را بهتر سپری کنید.

تاثیر تاورکرین ها بر  پروژه

بی شک، تاور کرین ها امن ترین راه برای جابجایی گسترده بار ها هستند. آن ها می توانند به صورت گسترده به جابجایی بار های شما در ظرفیت‌ های بالا بپردازند و در عین حال به شما تسلط ۳۶۰ درجه بر بار را هدیه دهند.

مشکلات سیستم کنترل قدیمی در تاور کرین

علاوه بر آن، تاور کرین ها به واسطه کنترل های عامل توانند ایمنی بیشتری را به شما هدیه دهند. آن ها از کنترل های دیگری استفاده می کنند که می‌ تواند به شما ایمنی بالاتری را در حوزه جابه‌جایی بار هایشان هدیه دهد. اپراتور تاور کرین شخصی است که با چرخش تاور کرین حمل و نقل بار را ممکن سازد. اپراتور یکی از کنترل های عامل در حوزه تاور کرین است که می‌ تواند در خصوص عدم کارکرد صحیح دستگاه از آسیب‌ های احتمالی جلوگیری کرده و بازرسی های دوره ای را در خصوص عملکرد بهتر دستگاه انجام دهد.

علاوه بر آن، تاورکرین ها دارای سنسور هایی هستند که در صورت عدم رعایت استاندارد ها فعالیت تاورکرین را متوقف می کند تا از صدمات جدی جلوگیری کند. بنابراین، تاور کرین ها مطمئن ترین دستگاه در حوضه جابجایی هستند که می‌ توانند برای شما پدید آورنده جابجایی ایمن و پرسرعت باشند. یگانه کرین در کنار شما است تا با ارائه تاور کرین ها در معتبرترین برندها و طیف گسترده ای از انواع به شما ارائه دهنده بالاترین کیفیت ها باشد. بعلاوه، یگانه کرین می تواند در حوزه تاور کرین به صورت همه جانبه پاسخگوی شما باشد و مشاوری مناسب در زمینه تهیه، انتخاب، نصب و استفاده از آن ها باشد.

انواع تاور کرین ها

تاور کرین ها، بر اساس فیلترهای خاصی دسته بندی شده و در گروه های متفاوتی قرار می گیرند. هر سازنده در جهت تهیه  انواع تاور کرین ها را به صورت تخصصی بررسی کرده و در مرحله بعد با بررسی دقیق مشخصات فنی و کاتالوگ های داده شده است تا بتوانید با بررسی برند های معتبر در این حوزه  بهترین تاور کرین را انتخاب کنید.

ترمز گردان تاور کرین چیست و چه زمانی آن را آزاد کنیم؟

به طور مثال، آن ها بر اساس نصب در دو دستگاه خود نصب شوده و دگر نصب شونده قرار می گیرد که  در زمان نصب به عملکرد های مختلفی نیاز دارد تا عملکرد مناسبی داشته باشد. به طور مثال، تاور کرین خود نصب شونده موتور و ژنراتور مخصوصی دارد که به واسطه آن نصب بسیار آسان گردیده شده و دیگر نیازی به حضور متخصص در خصوص نصب تاورکرین نیست.

تاور کرین ها به طور کلی به سه دسته ثابت، متغیر و بالارونده تقسیم می شوند که در هر دسته انواع های مختلفی وجود دارد تا افراد بتوانند از میان طیف گسترده انواع انتخاب بهتری داشته باشند. بهترین گزینه برای ساخت برج ها تاور کرین های  بالا رونده هستند. تاور کرین های ثابت و متغیر نیز بر اساس پایه دسته بندی شده اند که تاور کرین ثابت  پایه ای ثابت دارد که با بتن جایگذاری شده است و تاور کرین متغییر متغیر پایه ای متحرک داشته که توانسته جابه‌جایی را در دو محور افقی و عمودی می سازد و به سه دسته ریلی جاده‌ای و شناور دسته بندی می شود که در ادامه به توضیحات دقیق تر در ارتباط با یکی از مهم ترین تاور کرین ریلی است، خواهیم پرداخت.

تاور کرین ریلی

تاور کرین ریلی، از جمله تاورکرین های متغیر است که پایه متحرکی دارد. آن ها می‌توانند به واسطه پایه متحرک خود در محور افقی و عمودی حمل و نقل خود را انجام دهند. هدف اصلی از تهیه تاور کرین ریلی نگهداری بعد از تصادف، حمل و نقل بار و ساخت مسیرهای ریلی است. البته، در زمینه نگهداری و تعمیرات مسیرهای ریلی کاربرد دارد.

فروش تاور کرین در شهرکرد

تاورکرین های ریلی، یک مسیر مشخص برای حرکت استفاده می‌ کند که از ایمنی بالایی برخوردار هستند. آن ها به علت سیستم عامل قوی خود سرعت بسیار بالایی دارند. ظرفیت بارگیری آن ها در طیف گسترده ای قرار گرفته است که به سبب آن هر سازنده متناسب با معیارهای پروژه خود می تواند از آن ها استفاده کند.

ظرفیت بارگیری تاور کرین های ریلی به صورت میانگین از ۱۵ تن ۱۵۰ متغیر است. تاورکرین های ریلی برای استفاده در مسیرهای ریلی چون راه آهن مناسب هستند. آن ها به دلیل چرخ های لبه‌ دار خود از مسیر های ریلی می‌ توانند در مکان‌ های دیگری مورد استفاده قرار بگیرند. به همین سبب، می توانند در مسیرهای مختلفی حرکت کنند آن ها یکی از گزینه های مناسب برای ساخت راه آهن ها هستند که تاورکرین های ریلی بر روی شیب های بیش از یک در دویست قرار نمی گیرند. اما، نصب بسیار آسانی داشته و می توانند به سبب خصوصیات منحصر به فرد شان در پروژه هایی چون ساخت جاده و راه آهن ها به شما کمک کنند.

در نهایت، شما می توانید تاور کرین های ریلی را از یگانه کرین تهیه کرده تا بتوانید در ساخت پروژه های چون راه آهن ها عملکرد بهتری داشته باشید. یگانه کرین می تواند به شما کمک کند تا در زمینه انتخاب و تهیه تاور کرین از بهترین ها باشید.

منابع:

https://www.ghorfe24.com/%D8%AA%D8%A7%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%AE%D8%A7%D9%86-%D9%85%D8%AD%D9%85%D8%AF%DB%8C/products/265018-23552/%D8%AA%D8%A7%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%B1%DB%8C%D9%84%DB%8C

https://kian-ptech.ir/rail-crane-tower/

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵