آسانسور های کارگاهی، یکی از تکنولوژی های به روز دنیا هستند که توانسته اند در دنیای صنعت انقلاب بزرگی را بر پا کنند. به این صورت تمامی ساختمان ها و برج هایی که در اطرافمان می بینیم را مدیون حمل و نقل پرسنل و بار ها هستیم. به همین سبب، استفاده از آن‌ ها در پروژه‌ های مختلف می‌ تواند به شما کمک کند تا در زمینه داشتن پروژه ای با کیفیت گام بزرگی بردارید.

شما می‌ توانید از میان انواع مختلف آسانسورهای کارگاهی به نسبت پروژه بهترین را انتخاب کرده و نهایت استفاده را در پروژه تان از آن ببرید. شما می توانید با استفاده از آن ها حمل و نقل ایمن و پر سرعت را تجربه کنید. یکی از خصوصیات منحصر به فرد آن ها نقش داشتن در جابجایی پرسنل و بارها به طور همزمان است. آن ها در ارتقا ایمنی و کیفیت پروژه نقش بسزایی را ایفا می کنند. یگانه کرین با بررسی ویژگی‌ های بارز آسانسور های کارگاهی از برند اهرم کو به شما کمک می کند  تا با شناخت بیشتر آسانسور های کارگاهی انتخاب صحیح تری در این حوزه داشته باشید. علاوه بر آن، یگانه کرین می تواند با ارائه آسانسورهای کارگاهی در برندهای معتبری چون اهرم کو شما را از دیگر  منابع بی نیاز کند.

آسانسور کارگاهی چیست

آسانسورهای کارگاهی، دستگاه هایی هستند که به سبب تسلط بیشتر ب بار و حمل و نقل ایمن در هنگام ساخت و ساز پروژه های مختلف به وجود آمده اند. آن ها از سیستم‌ عامل به خصوصی برخوردارند و تکنولوژی به کار رفته در آن ها سبب شده تا در زمینه سرعت، کیفیت و صرفه جویی در هزینه ها از بهترین‌ها باشند.

10 مدل آسانسور کارگاهی و بالابر ساختمانی

آسانسور های کارگاهی، از جمله وسایلی هستند که می توانند در حمل و نقل بار ها و پرسنل نقش بسزایی داشته باشند. آن ها می توانند در پروژه های مختلفی چون مرمت آثار باستانی، جاده سازی، سد سازی، تونل سازی و ساخت و سازهای دریای فعالیت گسترده‌ ای داشته باشند. آن ها در انواع متفاوتی به وجود آمده اند تا بتوانند برای شما در هر پروژه کارآمد باشند. آسانسور های کارگاهی در صورت انتخاب صحیح و کار بر اساس استاندارد ها می توانند بهترین گزینه در جهت رفع نیاز حمل و نقل در پروژه بررسی باشند.

آسانسورهای کارگاهی، در مشخصات فنی مختلف قرار گرفتند تا سازندگان بتوانند وابسته به پروژه خود انتخاب دقیق تری در این حوزه داشته باشند. آسانسورهای کارگاهی، به سبب محبوبیت در میان سازندگان توسط برندهای مختلفی تولید می شوند که شناخت برند های مختلف تولید کننده آسانسورهای کارگاهی می تواند به شما کمک کند تا بهترین برند را انتخاب نموده و سپس بر اساس معیارهای پروژه از میان مدل‌ های مختلف آسانسور های کارگاهی بهترین انتخاب را داشته باشید. تیم مجرب یگانه کرین، می تواند به شما کمک کند تا با انتخاب صحیح آسانسور کارگاهی در زمینه بهبود پروژه خود گام بزرگ برداشته و بازده پروژه را در درصد بالایی افزایش دهید.

برند اهرم کو

شناخت برندهای مختلف سازنده آسانسورهای کارگاهی می تواند به شما کمک کند تا انتخاب بهتری در این حوزه داشته باشید. علاوه بر آن، شناخت برند سازنده می تواند به شما اطمینان خاطر از استحکام، ماندگاری و خدمات مرتبط با آن را بدهد که برند اهرم‌ کو یکی از بهترین برند ها در زمینه تولید و توزیع آسانسور های کارگاهی است که فعالیت خود را از سال ۱۳۶۰ در حوزه آسانسورهای کارگاهی آغاز کرده و با تامین ماشین آلات ساختمانی با کیفیت ایران را از محصولات مشابه در برندهای اروپایی بی نیاز کرده است.

مونتاژ و دمونتاژ آسانسور کارگاهی

در سال ۱۳۷۲ این برند موفق به کسب گواهی کیفیت در ساخت از شرکت بازرسی استاندارد ایران شده است. این شرکت توانسته انقلابی در حوزه آسانسورهای کارگاهی با کیفیت خود ایجاد کند. آسانسور های کارگاهی برند اهرم کو توانستند حضور موثر در پروژه های معماری مختلف در سراسر کشور داشته باشند. علاوه بر آن، برند اهرم کو سال‌ها است که به صورت بین‌ المللی فعالیت خود را گسترش داده است. سازندگان بسیاری در سراسر دنیا از آسانسورهای کارگاهی برند اهرم کو استفاده می‌ کنند تا بتوانند عملکرد خود را در حوزه صنعت گسترش دهند. در ادامه با ویژگی‌های بارز آسانسورهای کارگاهی برند اهرم کو بیشتر آشنا می شویم. یگانه کرین، در حوزه آسانسورهای کارگاهی با برندهای معتبر همکاری داشته و با ارائه آسانسور های کارگاهی با کیفیت در کنار خدمات همه‌ جانبه در این حوزه در کنار شما خواهد بود.

ویژگی های بارز آسانسورهای کارگاهی برند اهرم کو

برند اهرم کو توانسته با پدید آوردن ویژگی های منحصر به فرد در آسانسور های کارگاهی اعتماد ایرانیان را به خود جلب کرده و فعالیت خود را در حوزه گسترش دهد. این شرکت توانسته با نوآوری در این زمینه و پدید آوردن ویژگی های منحصر به فرد آسانسورهای کارگاهی خود را در ایمن ترین حالت و بالاترین کیفیت ارائه داده و ایرانیان را از استفاده از برندهای اروپایی بی نیاز کند.

استفاده از قطعات برقی پیشرفته از جمله ویژگی‌هایی است که آسانسور های کارگاهی اهرم کو را از نظر کیفیت تضمین می کند. استفاده از سیستم محرک نوار دنده‌ای از جمله مواردی است که می تواند در پروژه شما تاثیرات بسیاری داشته باشد. علاوه بر آن، استفاده از سیستم پیشگیری از سقوط می تواند از جمله مواردی باشد که از آسیب های احتمالی تا حد زیادی پیشگیری کنید. از دیگر ویژگی‌ های آسانسورهای کارگاهی اهرم که می‌ توان با استفاده از محافظ پیرامون محوطه استقرار و در بین المللی اشاره کرد در کنار لیمیت سوئیچ های ایمنی دوبل این دستگاه را بسیار ایمن ساخته است. استفاده از کنتاکتور ها نیز از دیگر مواردی است که می تواند ایمنی آسانسور های کارگاهی شما را تضمین نماید.

آشنایی با اتاقک های آسانسورهای کارگاهی ساختمانی

به سبب همین ویژگی ها، آسانسور های کارگاهی اهرم کو از بهترین برند ها در این حوزه هستند. یگانه کرین ارائه دهنده آسانسور های کارگاهی اهرم کو در برند و مدل دلخواه شما است. همچنین، یگانه کرین می تواند در تمامی مراحل انتخاب و تهیه این آسانسورهای کارگاهی به شما مشورت دهد. متخصصین یگانه کرین به شما کمک می کنند بهترین انتخاب ها را در این حوزه داشته باشید.

در نهایت، شما می توانید با شناخت آسانسورهای کارگاهی اهرم کو در زمینه پروژه خود گام بزرگی برداشته و با همراهی یگانه کرین به موفقیت های بسیاری در حوزه صنعت دسترسی پیدا کنید.

منابع:

https://www.ahromco.com/

http://ahromco.ir/category/342

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵