جرثقیل سبددار برای کلیه کارهای بالابری مانند نصب دوربین ، بنر ، تابلو ، چراغ ، کابل کشی ، کار در تونل ، کار در سوله ، کار در نمای ساختمان ها و نصب کولر در ارتفاعات و … استفاده می شود.
امروزه هیچ چیز مهمتر از امنیت شغلی در محل کار نیست. به خصوص اگر افراد در محیط کار با ارتفاع سروکار داشته باشند. اینکه چگونه می توانیم امنیت شغلی داشته باشیم به محیط کار و روند تولید محصول یا خدمات ما بستگی دارد. اما مخفی نیست که برخی اصول دارای جنبه استاندارد ایمنی هستند. جرثقیل یگانه کربن ارائه دهنده اجاره جرثقیل های سبک و سنگین است. در زمینه کاری ما ، خطراتی که می تواند نیروها را تهدید کند سقوط از ارتفاع و آسیب های جانی و مالی ناشی از سقوط است. به همین دلیل ، ما  در این مقاله از یگانه کرین این مقاله را به جرثقیل های سبد دار اختصاص داده ایم و همچنین نکاتی در مورد رعایت اصول کار با جرثقیل ها را به شما ارائه خواهیم داد. با خدمات جرثقیل یگانه کربن همراه ما باشید.

چرا چرثقیل سبد دار؟

استفاده از جرثقیل سبد دار نه تنها ما را در برابر خطر سقوط محافظت می کند ، بلکه مزایای بسیار دیگری نیز دارد که منجر به اعتبار خدمات جرثقیل به مشتریان می شود. ما این ویژگی ها را در تجربه اجاره جرثقیل های سبد دار خریداری کرده ایم.
مراقبت در کار ، مونتاژ و نصب_تسریع در عملکرد خدمات جرثقیل بدون استثنا در همه امور_هزینه خدمات اجاره جرثقیل برای مشتری را تا 30٪ کاهش دهید_امنیت شغلی بسیار بالا ، به همین دلیل است که آنها به همین دلیل از جرثقیل های قابل حمل استفاده می کنند_ارائه خدمات با کیفیت بالا به دلیل دوری از خطرات و کیفیت بالای کار_انواع ابزار و وسایل مورد نیاز با جرثقیل های سبد را به ارتفاع انتقال دهید
استفاده از این نوع جرثقیل عملکرد و ایمنی ناشی از کابین را تسریع می کند. این نوع جرثقیل ها به راحتی به افراد امکان دسترسی به ارتفاعات و مکانهایی را می دهند که امکان استفاده از روش ها یا ابزارهای دیگر وجود ندارد. داشتن انواع مختلف جرثقیل و فعالیت در زمینه اجاره جرثقیل و سابقه طولانی خدمات ، فکر مشتریان عزیز را در این مورد راحت می کند.

طول بوم انواع جرثقیل

کارایی و نحوه ی انتخاب جرثقیل سبددار:

جرثقیل یگانه کربن با داشتن این نوع جرثقیل خدمات را به مشتریان عزیز تسهیل می کند تا تمام نیازهای شما با کمترین زمان و هزینه برآورده شود. این نوع جرثقیل با توجه به قد و وزن کالا یا خدمات انتخاب می شود.

موارد استفاده ی جرثقیل سبددار:

جرثقیل های سبد دار به دلیل داشتن یک اتاق ، که اغلب عملکرد بسیاری برای تعمیر تیرهای الکتریکی ، تعمیرات داخل تونل ها ، نمای شیشه ای جرثقیل های سبدی ، آسانسور، کاربردهای مختلفی دارند. مانند سایر جرثقیل ها ، این نوع جرثقیل ها دارای وزن ، ارتفاع نیز هستند و رنج های مختلفی وجود دارد که با توجه به کاربردهای این نوع جرثقیل ها مورد استفاده قرار می گیرد.

این که جرثقیل ها در ارتفاع زیاد کار می کنند به این معنی نیست که شما همیشه باید از یک جرثقیل سبد دار استفاده کنید ، زیرا این جرثقیل فقط برای مواردی استفاده می شود که ما با جابجایی اجسام سنگین سر و کار نداریم و تنها هدف ما جابجایی ابزار و نیروی انسانی برای کار است که در ارتفاع باشند. در اینجا ، اگر از گزینه اجاره فوق برای خدمات زیر استفاده کنیم ، قطعاً گزینه مناسب تری خواهد بود. اما به طور کلی ، تنها هدف استفاده از جرثقیل های سبد برای مواردی است که قصد ارائه خدمات نصب ، مونتاژ یا تنظیم و اتصالات جوشکاری و … را داریم.

فضای سبز:

هرس کردن درختان و پروژه های مربوط به فضای سبز شهری و طراحی فضای سبز و معابر شهری در ارتفاع

راهنمای جامع ایمنی کاربری جرثقیل موبایل

نمای ساختمان:

اجرای نمای شیشه ای ، نظافت و شستشوی نمای ساختمان ، روشنایی ساختمان و خدمات ساختمانی بدون داربست

انجام تصویر برداری:

انجام خدمات مربوط به فیلمبرداری و عکاسی از مراسم ، مناسبت ها

رنگ آمیری و نقاشی:

نقاشی ساختمان ها ، سوله های صنعتی و اجرای طرح زیباسازی معابر شهر توسط نقاشی های دیواری

سیستم های امنیتی:

سیستم های محافظت از پروژه ، دوربین های مدار بسته و هشدار دهنده آتش در ارتفاع

خدمات شهری:

کابل کشی ، تعویض و نصب چراغ های روشنایی ، دکوراسیون و روشنایی معابر و نصب بیلبوردها و عناصر تبلیغاتی

یک بار دیگر به صورت خلاصه و کوتاه کابرد های جرثقیل سبد دار را مرور می کنیم:

خدمات بالابر شهرداری برای فضای سبز ، هرس درختان ، نصب علائم و نشانه های پیاده رو و …_ خدمات اجاره آسانسور برای فعالیت های دفتر انرژی مانند خطوط انتقال ، نصب ترانس ، تعمیرات برق ولتاژ بالا و ارتفاع_خدمات آسانسور برای خدمات شهری ، از جمله نصب علائم جریان ، بنرها ، شستشوی نمای ساختمان در ارتفاع_استفاده از جرثقیل های سبد دار برای فیلمبرداری ، عکاسی و سایر پروژه ها_استفاده از این جرثقیل ها برای نصب چراغ های خیابانی بسیار زیاد است_استفاده از آسانسور برای جابجایی نیروی انسانی در برج ها ، سدها و …

عوامل تاثیر گذار در هزینه ی جرثقیل سبددار چیست؟

در شرایط محیطی ، شیب و میزان فضای مانور برای اپراتور بر قیمت ها تأثیر می گذارد_ شرایط آب و هوایی نیز بر هزینه  ی جرثقیل های سبد دار تأثیر می گذارد_ همچنین وضعیت ترافیک در محیط مورد نظر بر هزینه ها تأثیر می گذارد.

جیب جرثقیل چیست؟ (crane jib)

هزینه ی کرایه ی جرثقیل های سبد دار به چه صورت است؟

این مورد به طور طبیعی به شرایط محیطی ، شرایط آب و هوایی و حجم کار مشتریان عزیز بستگی دارد. در اجاره جرثقیل های تناژ مختلف ، بیشتر جنبه وزن را در هزینه خدمات استاندارد قرار می دهیم.

خدمات ما به چه صورت است؟

ما برای سرعت بخشیدن به خدمات و بهبود عملکرد جرثقیل ها را در وزن ها و موقعیت های مختلف مستقر کرده ایم ، بنابراین می توانید برای انتخاب نوع مناسب جرثقیل برای اجاره با کارشناسان ما تماس بگیرید یا با آنها مشورت کنید ، یا یا می‌توانید حمل و نقل خود را با خیالی راحت به ما بسپارید.

منبع:

https://parsjarsaghil.com/%D8%AC%D8%B1%D8%AB%D9%82%DB%8C%D9%84-%D8%B3%D8%A8%D8%AF-%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D8%AC%D8%B1%D8%AB%D9%82%DB%8C%D9%84-%D8%A8%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%A8%D8%B1/
https://www.youseficrane.ir/basket-crane-2/

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵