انتخاب بین خرید و اجاره جرثقیل به بودجه و میزان استفاده شما بستگی دارد اما هزینه ی اجاره ی جرثقیل در مقایسه با خرید آن سیار کم تر است . با این حال ، بیشتر صنایع ترجیح می دهند جرثقیل را فقط اجاره کنند زیرا می تواند در هزینه های زیادی صرفه جویی کند. خرید جرثقیل شخصی می تواند هزینه اضافی برای تجارت شما باشد زیرا شما باید مرتباً آنها را تمیز ، نگهداری و تعمیر کنید.اجاره آنها می تواند هزینه های مورد نیاز را کاهش دهد. اگر جرثقیل مورد نظر را اجاره کنیدمی توانید بیشتر پس انداز کنید.

جرثقیل ها برای بلند کردن و جابجایی ابزار و سایر مواد در یک پروژه ی  ساختمانی بسیار مفید هستند. همچنین می توان از آنها در حمل وسایل سنگین از یک مکان به مکان دیگر استفاده کرد. همچنین می توان از آنها در بارگیری و تخلیه بار استفاده کرد. صنایع دیگر نیز برای جمع آوری وسایل سنگین از جرثقیل استفاده می کنند.

توانایی های خود را ارزیابی کنید

اگر شرکت شما می تواند جرثقیل را بدون ایجاد دردسر در بودجه شما خریداری کند ، پس ممکن است بخواهید یکی از آنها را خریداری کنید. خرید جرثقیل می تواند برای شرکت هایی که به طور منظم از آنها استفاده می کنند نیز مفید باشد. از طرف دیگر ، اجاره جرثقیل برای مشاغلی که نیازی به استفاده مداوم از جرثقیل ندارند بسیار مناسب است. علاوه بر این ، اجاره جرثقیل می تواند به شما کمک کند تا پس انداز بیشتری داشته باشید زیرا هزینه های تعمیر و نگهداری آن به عهده شما نخواهد بود.

جرثقیل موبایل چیست؟

فورا اجاره بگیرید

اگر پروژه ساختمانی شما در نزدیکی منطقه ای بسیار شلوغ واقع شده باشد ، ممکن است مقامات محلی شما در جابجایی وسایل عظیم سخت گیر باشند. جرثقیل ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند. برای جلوگیری از عجله در امور ، باید چند روز یا حتی چند هفته قبل از حرکت در جرثقیل خود مجوز و اجازه را از مقامات دریافت کنید. این کار یعنی اجازه گرفتن از مقامات به شما کمک می کند مقداری پس انداز کنید زیرا با شروع کار جرثقیل مجازات نمی شوید.

جرثقیل مناسب را انتخاب کنید

از آنجا که از نوع فعالیت جرثقیل مورد نظر خود مطلع هستید ، ممکن است بخواهید بخشی از وقت خود را صرف تحقیق در مورد جرثقیل مناسب پروژه خود کنید. هر پروژه ای مشخصات خاصی دارد که یک جرثقیل خاص می تواند برای آن پروژه کار کند. از همان آغاز مراحل انتخاب ، باید در مورد جزئیات جرثقیل بسیار دقیق باشید. در پایان ، انتخاب جرثقیل مناسب از عقب افتادن و تاخیردر پروژه جلوگیری می کند. همچنین باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما خواهد شد.

قبل از استفاده جرثقیل را بررسی کنید

حتی اگر فقط جرثقیل هایی را انتخاب کرده اید که ویژگی های آن را از قبل می دانید، مهم است که وضعیت و کیفیت آنها را کاملاً بررسی کنید.جرثقیل اجاره ای شما باید به طور دقیق کار کند تا فعالیت بالابر مورد نیاز شما را برآورده کند. برای جلوگیری از هرگونه حادثه در محل ، باید در شرایط خوبی قرار داشته باشید. جرثقیل های اجاره ای شما همچنین باید در برابر بار سنگین مقاومت کنند تا خطرات احتمالی به میزان قابل توجهی کاهش یابد.
زمان و مکان را هماهنگ کنید

آكوان نخستین جرثقیل غول آسای خاور میانه

پس انداز پول نیز می تواند با استفاده هوشمندانه از وقت شما انجام شود. ممکن است بخواهید جرثقیل اجاره ای خود را در زمانی استفاده کنید که فعالیت زیادی در جاده ها وجود نداشته باشد زیرا انجام خدمات اجاره ای بلافاصله پس از جابجایی جرثقیل شروع می شود. یکی دیگر از فعالیت های صرفه جویی در وقت که می توانید در راستای صرفه جویی در هزینه انجام دهید ، آماده سازی مکان خود چند روز قبل از نصب جرثقیل است. تا زمانی که جرثقیل شما به مکان پروژه شما می رسد ، باید محلی داشته باشد که بتوانید فوراً آن را قرار دهید. هرگونه مانع در زمین و هوا باید از سر راه برداشته شود.
انجام این نکات میزان زیادی پس انداز را برای شما تضمین می کند. اگر برای تجارت خود نیاز به اجاره ی جرثقیل دارید ، می توانید از یگانه کربن کمک بخواهید.

عواملی که هزینه ی اجاره ی جرثقیل را تحت تاثیر قرار می دهد

تعدادی از عوامل هزینه ی اجاره ی جرثقیل را تحت تاثیر قرار می دهند و درک آنها به شما کمک می کند تا برای نیازهای خاص خود تصمیم خوبی بگیرید.
این فاکتورها مهمترین عوامل در تعیین هزینه ی اجاره ی جرثقیل هستند:

نوع جرثقیل:

بسته به نوع جرثقیل اجاره ای خود ، هزینه ها از صد تا ده هزار دلار متغیر خواهد بود. جرثقیل های کوچک عرشه ارزان هستند ، در حالی که جرثقیل های برج بسیار بیشتر هزینه بر هستند.

ظرفیت بالابر:

هر چقدر جرثقیل بیشتر بتواند بلند کند ، گرانتر خواهد بود. برخی از بزرگترین جرثقیل های سیار می توانند بیش از 1000 تن را بلند کنند.

بوم جرثقیل چیست؟

موقعیت مکانی:

بسته به کشور یا ایالتی که در آن جرثقیل را اجاره می کنید ، قیمت ها به طور چشمگیری متفاوت است.

مدت زمان اجاره:

در حالی که اجاره جرثقیل برای مدت زمان طولانی همیشه گران تر است ، هنگامی که جرثقیل را بصورت هفتگی یا ماهانه اجاره می کنید ، هزینه روز به طور چشمگیری افزایش می باید.
در نظر گرفتن همه این فاکتورها به شما کمک می کند هنگام درخواست قیمت اجاره جرثقیل ، به دنبال چه چیزی می گردید.

نتیجه گیری :

در این مقاله یگانه کربن سعی داشت که عواملی که درهزینه ی اجاره ی جرثقیل تاثیر دارند را معرفی کند. ممنون از توجه شما امیدواریم که این مقاله مفید واقع شده باشد.
اجاره جرثقیل پس انداز کوتاه مدت و بدون هزینه استهلاک را برای شما به ارمغان می آورد. علاوه بر این ، می توانید برای هر کار جرثقیل متفاوتی اجاره کنید که با پروژه ی شما متناسب باشد. نهایتا باید بگوییم اجاره جرثقیل به این معنی است که شما مجبور نیستید جرثقیل شخصی خود را تعمیر و نگهداری کنید یا هنگامی که از آن استفاده نمی کنید نگران این باشید که مبادا خراب شود و هم چنین باعث صرفه جویی در هزینه ها می شود.

 

منابع هزینه ی اجاره ی جرثقیل

https://adzcranehire.com.au/ways-to-save-money-in-crane-rental/
https://www.bigrentz.com/blog/crane-rental-cost

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵