تاورکرین در سایت های ساختمانی شهری مورد استفاده قرار می گیرد و به عنوان جرثقیل تعادل عمل می کند. جرثقیل های برج به زمین متصل می شوند و ترکیبی بهینه از قابلیت بلند کردن و ارتفاع را ایجاد می کنند که برای ایجاد ساختمانهای چند طبقه استفاده می شود. در این مقاله از وب سایت یگانه کرین قصد داریم به بررسی این مسئله بپردازیم که چگونه بهترین شرکت ارائه دهنده خدمات اورهال تاور کرین را پیدا کنیم؟ اگر در زمینه تاور کرین ها نیاز به اطلاعات دارید می توانید با متخصصان مرکز یگانه کرین در تماس باشید.

اورهال کردن تاور کرین یعنی چه؟

برای این که بدانیم چگونه بهترین شرکت ارائه دهنده خدمات اورهال تاور کرین را پیدا کنیم لازم است تا در ابتدا معنی اورهال کردن تاور کرین را بدانیم. اورهال کردن تاور کرین چیزی شبیه به تعمیر و نگهداری این وسیله می باشد. با این حال تفاوت های جزئی با هم دارند. در واقع با توجه به پیچیدگی تاور کرین های امروزی و پیشرفت آن ها، فرانید اورهال کردن هم تغییراتی داشته است. اورهال کردن تاور کرین به تغییرات اساسی و پایه ای این وسیله گفته می شود.

زمانی که صحبت از اورهال کردن تاور کرین ها به میان می آید در واقع ما باید به دنبال تعمیرات اساسی و پایه ای باشیم. این تعمیرات شامل کوچک ترین قطعه تا بزرگ ترین قطعه از این وسیله می باشد. اگر این کار به درستی صورت گیرد طول عمر تاور کرین بیش از قبل می شود. پس باید گفت که اورهال تاور کرین ها در فاصله های زمانی مشخص لازم و ضروری است.

اورهال کردن تاور کرین چگونه انجام می شود؟

تعمیر و نگهداری مناسب جرثقیل

جرثقیل نوعی ماشین است که عموماً مجهز به طناب بالابر، طناب سیم یا زنجیر و میخ است که هم برای بلند کردن و پایین آوردن مواد و هم برای حرکت افقی آنها قابل استفاده است. آنها با انعطاف پذیری ساخته شده اند تا عملکرد با کیفیت بالاتر را تضمین کنند. هنگام برداشتن و جابجایی بار، همیشه یک عنصر خطر وجود دارد. با انجام یک تعمیر و نگهداری روزمره جامع، می توانید مشکلات احتمالی را مشخص کرده و راه حل پیدا کنید. فشار فعالیت های معمول جرثقیل می تواند عملکرد تجهیزات را به خطر بیندازد حتی اگر صدمه ای نبیند. برای نگهداری صحیح جرثقیل باید به طور مداوم هر جز را به حالت اولیه خود برگردانید تا از خراب شدن جلوگیری شود. این کار شامل روغن کاری قطعات متحرک، تعویض روغن ها / فیلترها و تنظیم / ترازبندی اجزا است. این کار برای کارکرد ایمن و صحیح تجهیزات انجام می شود.

چگونه بهترین شرکت ارائه دهنده خدمات اورهال تاور کرین را پیدا کنیم؟

تا این بخش از مقاله ما در ارتباط با تعمیر و نگهداری و اورهال تاور کرین ها اطلاع پیدا کردیم. اما در این بخش و ادامه مقاله قصد داریم به پاسخ اساسی خود پاسخ دهیم که چگونه بهترین شرکت ارائه دهنده خدمات اورهال تاور کرین را پیدا کنیم؟ در ابتدا دقت کنید که بازرسی ها جنبه بسیار خوبی برای نگهداری جرثقیل است. ارائه گزارش بازرسی اجباری که هر از چند گاهی پس از خرید تجهیزات انجام می شود، مهم است. این ارزیابی ها برای اطمینان از مطابقت جرثقیل با استانداردهای ایمنی در صنعت ساخت و ساز طراحی شده است. از این رو انتخاب شرکتی مناسب اهمیت بسیار زیادی دارد.

شرکت دارای بازرسان معتبر برای خدمات اورهال تاور کرین

اکثر فروشندگان بازرسان معتبری دارند که ارزیابی دقیقی از وضعیت تجهیزات شما ارائه می دهند. آنها خطرات، فرصت های بهبود نقطه ای را ارزیابی می کنند و توصیه هایی را ارائه می دهند. چک لیست ارزیابی شامل بررسی خسارات قابل توجه از جمله طناب های مفتولی، قلاب جرثقیل، مواد خاکی. بررسی وضعیت دستگاه مانند کنترل، ترمز، علائم هشدار دهنده و بررسی و بررسی منطقه عملکرد می باشد.

اگر شرکت ارائه دهنده تاور کرین بازرسان معتبری داشته باشد، می تواند یک گزینه مناسب برای خدمات اورهال تاور کرین باشد. از این رو زمانی که می خواهید در زمینه خدمات تعمیر و نگهداری تاور کرین ها اقدام نمایید باید حتما این گزینه را بررسی کنید. در این زمینه می توانید از متخصصان یگانه کرین کمک بگیرید. توجه کنید که حداقل چک لیست نگهداری شامل: طناب سیم، سازه و لوازم جانبی جرثقیل، سیستم های هیدرولیک، مکانیزم های کنترل و دستگاه های نظارت است.

شرکت دارای بهترین ایده در زمینه پیشگیری خطرات تاور کرین ها

کار با جرثقیل خطرات زیادی را به همراه دارد و انجام کارهای غیر ایمن می تواند منجر به جراحات، تلفات جانی و هزینه های سنگین ساختمانها و مصالح شود. بنابراین، مهم است که شما از خطرات اصلی و چگونگی جلوگیری از آنها آگاه باشید. هنگام کار با جرثقیل های سقفی، سقوط بار یکی از رایج ترین و خطرناک ترین خطرات است. سقوط یک بار می تواند منجر به صدمات، تلفات جانی و صدمات قابل توجه ساختاری به ساختمانها و اموال شود. علاوه بر این، منجر به هزینه های قابل توجهی در وقت و پول نیز خواهد شد. از این رو اگر شما با شرکتی در قرار داد باشید که در این زمینه بهترین پیشگیری ها را در نظر گرفته است می توانید بهترین انتخاب را داشه باشید.

قرارداد های مناسب

زمانی که می خواهیم به سوال چگونه بهترین شرکت ارائه دهنده خدمات اورهال تاور کرین را پیدا کنیم پاسخ دهیم باید قرارداد های مختلف شرکت ها را مد نظر داشته باشیم. زمانی که شرکت ها قرار داد های کاری مهمی را داشته باشند و در پروژه های خود موفق باشند می توانیم با اطمینان بیشتری به آن توجه داشته باشیم. دقت کنید که این قرارداد ها اهمیت زیادی دارند و باید تمامی نکات آن ها بررسی شود.

آشنایی با اصطلاحات جرثقیل

شرکت دارای متخصصان در زمینه انتخاب تاور کرین ها

یافتن جرثقیل مناسب برای پروژه خود نیاز به برنامه ریزی و آماده سازی اولیه دارد اما یک فرایند مهم است. این نه تنها از ایمنی کارگران اطمینان حاصل می کند بلکه باعث کاهش ناکارآمدی و هزینه ها می شود. در نتیجه، شما می توانید پروژه خود را در مسیر، برنامه و بودجه نگه دارید. از این رو در پاسخ به سوال چگونه بهترین شرکت ارائه دهنده خدمات اورهال تاور کرین را پیدا کنیم لازم است تا تخصص افراد شرکت را در زمینه تاور کرین ها هم در نظر داشته باشیم.

منابع:

https://constructionreviewonline.com/machinery-equipment/3-tips-for-proper-crane-maintenance/

https://www.safework.nsw.gov.au/resource-library/construction/tower-cranes/tower-crane-safety/tower-crane-maintenance

https://www.highspeedtraining.co.uk/hub/crane-safety-hazards-control-measures/

https://www.cranerental.com/blog/everything-you-need-to-know-about-tower-cranes/

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵