چند نکته را باید هنگام اجاره جرثقیل در نظر گرفت. جرثقیل ها نقشی جدایی ناپذیر در صنعت ساختمان دارند. هنگامی که پروژه های شما شامل هر نوع ساخت و ساز یا کار زیرساختی باشد، آنها یک قطعه ضروری هستند. جرثقیل ها از بالابرهای ساده به جرثقیل های کامیونی سیار و جرثقیل های بندری عظیم تبدیل شده اند و به شما امکان می دهند اشیا عظیم و سنگین را با خیال راحت و ایمن حمل کنید. در این مقاله از وب سایت کیان تاور ما به بررسی این مسئله می پردازیم که مزیت اجاره جرثقیل چیست؟ برای این که بتوانید این کار را انجام دهید می توانید از طریق متخصصان کیان تاور اقدام کنید.

مزیت اجاره جرثقیل چیست ؟

با گذشت هر روز، ساختمان و معماری به اوج جدیدی می رسند. تقاضای روزافزونی برای ساخت ساختمانهای بلند مرتبه وجود دارد که نمادی از عظمت و شکوه هر دو بطور همزمان است. هر روز نوع جدیدی از ساخت و ساز را می یابید و هیچ یک از این ساختمان ها شبیه ساختمان دیگر نیستند! این واقعیت که اکنون می توان تمام ساختمان های عصر جدید را ساخت فقط به دلیل در دسترس بودن جدیدترین جرثقیل ها است.

جرثقیل های مدرن با مکانیزم و ویژگی های پیشرفته ساخته شده اند که کار ساخت و ساز را ساده تر و کارآمدتر می کند. با اختراع جرثقیل ها، بلند کردن بارهای سنگین یا حمل مواد سنگین دیگر مشکلی ندارد. با این حال، خرید جرثقیل می تواند یک امر گران قیمت باشد. علاوه بر این، نگه داشتن جرثقیل ها در یک مکان امن نیز نگران کننده است. شما باید محلی را پیدا کنید که به خوبی محافظت شده و به اندازه کافی بزرگ باشد تا تجهیزات بالابر خود را ایمن نگه دارد. با توجه به این محدودیت ها، توصیه می شود برای اجاره کردن این وسیله مورد نیاز خود اقدام نمایید.

مزایای اجاره جرثقیل عبارتند از:

یک راه حل مقرون به صرفه در هزینه و زمان مزیت اجاره جرثقیل

در مقایسه با خرید جرثقیل، هزینه های آژانس های اجاره  انواع جرثقیل بسیار کمتر است. علاوه بر این، مشتریان نیز نیازی به پرداخت هیچ گونه هزینه نگهداری ندارند. جرثقیل هایی که از نمایندگی های خاص جرثقیل اجاره خواهید کرد معمولا همگی بیمه هستند و بنابراین اگر هنگام کار با جرثقیل با مشکلی روبرو شدید می توانید بدون متحمل شدن هزینه اضافی آن را تعویض کنید. از این رو می توان گفت که اجاره کردن جرثقیل ها راه حلی بسیار مقرون به صرفه می باشد.

جرثقیل متحرک چگونه می تواند پروژه شما را کارآمدتر کند؟ استفاده از خدمات جرثقیل برای پروژه های ساختمانی می تواند زمان اتمام را تسریع کند. جرثقیل ها می توانند مواد سنگین تر را به ارتفاع مناسب برسانند و به کارگران اجازه می دهند تا مواد را به سرعت تخلیه و برای ساخت و ساز نرم تر جابجا کنند. جرثقیل ها همچنین می توانند مواد زیادی را برای دسترسی سریع به مناطق سخت تر تحویل دهند. کاهش زمان حمل و نقل ساخت و ساز سنتی یکی از مزایای اصلی استفاده از جرثقیل است. جرثقیل ها در بسیاری از پروژه های بزرگ ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرند و به سازندگان و پیمانکاران کمک می کنند تا جدول زمانی را تکمیل کنند. صرفه جویی در وقت انسان به شرکت ها امکان می دهد تا هزینه های نیروی کار را کنترل کرده و پیشنهادات جذاب تری برای پروژه های جدید ارائه دهند.

تولید و بهره وری بالاتر

یکی از مهم ترین مزیت های اجاره جرثقیل، تولید و بهره وری بالا می باشد. هر آژانس اجاره جرثقیل های معتبری مجموعه گسترده ای از انواع جرثقیل را ارائه می دهد که قادر به کار در هر شرایط آب و هوایی و در هر سطح زمین هستند. از این رو، بسته به نیاز خود می توانید جرثقیل مورد نیاز خود را استخدام کرده و از نتایج بهتر پروژه های ساختمانی خود اطمینان حاصل کنید. در این زمینه می توانید از طریق متخصصان کیان تاور هم اقدام نمایید. شرکت های اجاره جرثقیل به طور مداوم ناوگان خود را به روز می کنند و اطمینان حاصل می کنند که شما همیشه جرثقیل هایی با آخرین فن آوری در اختیار دارید.

با اجاره جرثقیل تعمیرات در محل را دریافت می کنید.

هنگامی که برای اجاره این وسیله اقدام می کنید،‌ لازم نیست نگران هرگونه اقدامات تعمیر و نگهداری باشید. خدمات اجاره جرثقیل کلیه امور تعمیر و نگهداری را تسهیل می کند و تخصص و ابزار لازم را برای هرگونه تعمیرات در محل فراهم می کند. به این ترتیب پروژه ساخت خود را بدون تأخیر ادامه می دهید و مهلت آن را نیز رعایت می کنید. علاوه بر این، این باعث صرفه جویی بیشتر در هزینه ها می شود زیرا شما خودتان هیچ هزینه تعمیراتی را پرداخت نمی کنید.

در هزینه های ذخیره سازی صرفه جویی کنید.

مزیت اجاره کردن جرثقیل بسیار زیاد می باشد. یکی از این مزایا صرفه جویی در هزینه های ذخیره سازی می باشد. علاوه بر مزایایی که در بالا ذکر شد، اجاره کردن جرثقیل می تواند در هزینه های ذخیره سازی هزینه بیشتری صرفه جویی کند. به عنوان مثال، هنگام اداره یک شرکت کوچک ساختمانی، می توانید جرثقیل را برای پروژه های کوتاه مدت اجاره کنید. بنابراین، مجبور نیستید یک پارکینگ اجاره کنید یا یک پناهگاه بزرگ برای جرثقیل بسازید. از این رو، شما فقط هزینه اجاره را پرداخت می کنید، که گزینه بسیار ارزان تری نسبت به خرید جرثقیل جدید برای پروژه ساخت شما است.

اجاره کردن جرثقیل ها، روند ساخت را سرعت می بخشد.

برای این که بدانیم مزیت اجاره جرثقیل چیست، لازم است تا نکات بسیاری را بیان کنیم. یکی از نکات مهم این است که استفاده از جرثقیل ها روند ساخت را سرعت می بخشند. اجرای سریع کار در ساخت و ساز یکی از مزایای چشمگیر خدمات اجاره کردن انواع جرثقیل است. جرثقیل های سنگین به سرعت و با کارآیی مواد سنگین ساختمانی را به ارتفاعات مختلف بلند می کنند و به کارگران اجازه می دهند کارهای خود را به صورت یکپارچه انجام دهند. از این رو، هم شرکت اجاره جرثقیل و هم صاحب پروژه از طریق کاهش جدول زمانی پروژه و به حداقل رساندن هزینه های عملیاتی، بهره مندی بی نظیری می برند. کیان تاور متخصصان بسیاری دارد که می تواند در این زمینه به شما یاری برساند.

منابع:

https://www.abccranehire.com.au/blog/top-5-advantages-of-crane-rental-services-that-you-must-know/

https://www.babcock.co.za/stories-and-insights/the-benefits-of-hiring-a-crane/178/

https://proliftcrane.com/top-5-benefits-of-renting-a-mobile-crane/

http://jimstangler.com/2020/01/20/top-5-advantages-of-hiring-a-crane-rental-service/

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵