شرکتهای موجود در همه صنایع به هر مزیت رقابتی که بتوانند بدست آورند نیاز دارند. لودر، بیل مکانیکی، تاور کرین، کامیون، بالابر کارگاهی، ژنراتور، منبع تغذیه بدون وقفه و سایر تجهیزات برای هر نوع کار ضروری است. اما مانند هر بخش یا منبع دیگر، آنها می توانند و باید برای حداکثر کارایی و قابلیت استفاده ساده تر شوند. تجزیه و تحلیل هزینه و سود می تواند داده های ارزشمندی را برای کمک به شما در تصمیم گیری آگاهانه درباره اجاره تجهیزات در مقابل مالکیت فراهم کند. در این مقاله از وب سایت یگانه کرین ما به بررسی ۵ مزیت خرید آسانسور کارگاهی می پردازیم. برای کسب اطلاعات دقیق در ارتباط با تاور کرین ها و آسانسور های کارگاهی می توانید با متخصصان یگانه کرین ارتباط برقرار کنید.

آسانسور های کارگاهی و استفاده از آن ها

بالابر های کارگاهی کاربرددهای بسیار زیادی در صنعت دارند. تنوع این بالابر ها به گونه ای است که می توان از آن ها در انواع پروژه های مختلف استفاده نمود. کاربرد های بسیار زیادی که از آسانسور های کارگاهی دیده می شود باعث می شود تا بتوانیم از آن در پروژه هایی مانند ساختمان سازی، صنایع و معادن، راه سازی، کشتی سازی و غیره استفاده نماییم.

با این حال باید بدانیم که برای پروژه های مد نظر ما خرید یا اجاره آسانسور های کارگاهی کدام مناسب است؟ در حقیقت باید بدانید که هم خرید بالابر های کارگاهی و هم اجاره آن ها مزایای خاص خود را دارد. به همین دلیل است که ما در این مقاله می خواهیم در ارتباط با ۵ مزیت اساسی خرید آسانسور کارگاهی صحبت کنیم. بررسی این مزایا می تواند ما را در مسیر خرید به خوبی پیش ببرد و کمک زیادی به ما کند. اما بیایید در ادامه این مقاله از یگانه کرین این مزایای اساسی را در نظر داشته باشیم.

مفاد اجاره نامه آسانسور کارگاهی کدامند؟          

۵ مزیت اساسی خرید آسانسور کارگاهی

همان طور که اشاره کردیم در این بخش از مقاله قصد داریم در ارتباط با ۵ مزیت اساسی خرید آسانسور کارگاهی صحبت کنیم. این موارد عبارتند از:

اطمینان از سلامت دستگاه یکی از مزایای خرید آسانسور های کارگاهی

اگر می خواهید برای خرید یا اجاره بالابر های کارگاهی برای پروژه های خود اقدام کنید لازم است تا موارد بسیاری را در نظر داشته باشید. در این راستا باید بدانید که خرید آسانسور های کارگاهی خصوصا نو آن ها مزایای زیادی دارد.یکی از اصلی ترین این مزایا اطمینان از سلامت دستگاه می باشد. از بسیاری جهات، خرید یک قطعه کاملاً جدید از تجهیزات ساختمانی تقریباً شبیه خرید یک ماشین کاملاً جدید است.

مطمئناً، شما می دانید که عملکرد دستگاه بسیار عالی است و عالی به نظر می رسد. این در حالی است که عموما اجاره آسانسور های کارگاهی برای مدل های دست دوم خواهد بود. اما اگر می خواهید برای خرید مدل دست دوم هم اقدام کنید می توانید مطمئن باشید که لیستی از تمام تعمیرات دستگاهی که در نظر دارید به شما داده می شود. از این رو اطمینان از سلامت کامل دستگاه در زمینه خرید یکی از ۵ مزیت خرید آسانسور کارگاهی می باشد.

مقرون به صرفه بودن خرید آسانسور های کارگاهی برای پروژه های سنگین

یکی دیگر از مزایای خرید بالابر های کارگاهی در زمینه هزینه ها می باشد. تصور کنید که شما یک شرکت بزرگ ساختمانی دارید که پروژه های بسیار زیادی را انجام می دهید. پروژه های بسیار سنگین که هر کدام سختی های خاص خود را دارند. از این رو اگر بخواهید برای اجاره آسانسور های کارگاهی اقدام کنید حتما با مشکلاتی مواجه می شوید. در واقع در این راستا باید هزینه های زیادی را متحمل شوید. چرا که برای هر پروژه شرایط خاصی خواهید داشت. از این رو اگر اقدام به خرید آسانسور های کارگاهی کنید می توانید به راحتی هر چه تمام تر برنامه های خود را به خوبی پیش ببرید. پس می توان گفت در این شرایط مقرون به صرفه بودن یکی از ۵ مزیت خرید آسانسور کارگاهی می باشد.

قدرت انتخاب بالا یکی از ۵ مزیت خرید آسانسور کارگاهی

تنوع در آسانسور های کارگاهی بسیار زیاد است. در واقع با توجه به این تنوع باید گفت که شما در انتخاب نیاز به مشاوره های اختصاصی خواهید داشت. در این راستا باید بدانید که با تامین شرایط خرید، می توانید بالابر انتخابی مورد نظر خود را با توجه به بررسی شرایط اعلام شده توسط کارشناسان خریداری کنید. در واقع شما می توانید در این زمینه به انتخاب گزینه مورد نظر خود بپردازید و یکی از بهترین مدل ها را برای خود انتخاب نمایید. در واقع قدرت انتخاب بالا به شما قدرت مانور بیشتری را هم می دهد.

دارایی تجهیزات متنوع برای شرکت های بزرگ

یکی از اصلی ترین گزینه هایی که در میان ۵ مزیت خرید آسانسور کارگاهی وجود دارد، دارایی تجهیزات متنوع می باشد. برای پذیرش مشاغل متنوع، باید تجهیزات بسیار متنوعی داشته باشید. تأخیر در ساخت ناوگان تجهیزات ساخت و ساز با کیفیت بالا به معنای کنار گذاشتن مشاغل خاص برای مدت طولانی است، که این یک مشکل قابل توجه در هنگام خرید کاملا جدید است. پس اگر شما شرایطی دارید که باید بر مبنای آن از انواع آسانسور های کارگاهی در پروژه های مختلف استفاده نمایید بهترین کار این است که با نظر کارشناسان و خصوصا متخصصان مرکز یگانه کرین برای خرید بالابر کارگاهی مورد نظر خود در انواع مختلف اقدام نمایید.

اطمینان از شرایط ایمنی

اطمینان از شرایط ایمنی یکی از گزینه ها در میان ۵ مزیت خرید آسانسور کارگاهی می باشد. در واقع زمانی که شما اقدام به خرید بالابر های کارگاهی می کنید، راحت تر از شرایط اجاره آن می توانید برای ایمنی اقدام نمایید. در واقع زمانی که شما اقدام به خرید آسانسور های کارگاهی می کنید می توانید با کمک متخصصان زبده و کارآزموده شرکت خود برای اطلاع از ایمنی و بررسی ایمنی ها اقدام نمایید. به عبارتی با خرید این وسیله می توانید حتی روزانه هم برای بررسی آن با متخصصان پیش بروید. از این رو شرایط ایمنی را می توانید با نظارت هر چه بیشتر خود پیش ببرید. پس اطمینان از شرایط ایمنی هم می توانید یکی از گزینه های اساسی در میان ۵ مزیت خرید آسانسور کارگاهی باشد.

منابع:

https://hoists.lancastria-group.co.uk/roofing-hoists-renting-vs-buying/

چه برندهای آسانسور کارگاهی را میتوان در بازار ایران خرید کرد؟

https://alimakservice.com/construction-hoists/

 

 

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵