در این مقاله از وب سایت یگانه کرین ما به بررسی و معرفی 10 مدل آسانسور کارگاهی می پردازیم. آسانسور های کارگاهی کاربرد های بسیار زیادی در صنایع مختلف دارند. پروژه های ساختمانی به جزئیات زیادی نیاز دارند و انجام آنها ممکن است ماهها یا سالها به طول انجامد. بخش مهمی از روند ساخت و ساز اطمینان از انتخاب صحیح طرح سازه و مواد است. آسانسور سکویی است که می تواند باز یا بسته باشد و برای بلند کردن یا پایین آوردن افراد و کالاها به طبقات بالا و پایین استفاده می شود. آسانسور های کارگاهی انواع مختلفی دارند و برای کاربرد های بسیاری مورد استفاده قرار می گیرند.

برای خرید انواع آسانسورکارگاهی با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

معرفی 10 مدل آسانسور کارگاهی

آسانسور های کارگاهی نوعی ماشین صنعتی هستند که برای جا به جایی افراد و بار ها به کار می روند. از این رو با استفاده از بالابر های صنعتی پروژه ها سرعت بیشتری می گیرند. از آسانسور های کارگاهی برای پروژه های بسیاری از جمله ساختمان سازی، معادن، صنایع گاز و پتروشیمی، راه سازی، کشتی سازی، ساخت تونل و غیره استفاده می شود. ایمنی بالابر های کارگاهی از اهمیت زیادی برخوردار است. در این میان برند های بسیاری در دنیا و حتی ایران تولید کننده آسانسور های صنعتی هستند. هر کدام از این بالابر های کارگاهی شرایط و ویژگی های خاص خود را دارند.

مشخصات فنی آسانسور های کارگاهی

برای اجاره آسانسور کارگاهی با شماره های درج شده درسایت تماس بگیرید.

کیفیت این محصولات نیز به موارد مختلفی بستگی دارد. از این رو در ادامه ما به بررسی و معرفی 10 مدل آسانسور کارگاهی می پردازیم. معتبر ترین و بهترین برند های موجود برای بالابر های صنعتی عبارتند از:

 • بالابر های کارگاهی پگا
 • آسانسور های کارگاهی آلیماک
 • بالابر های صنعتی آنکا
 • آسانسور های کارگاهی سهند پاد
 • بالابر های صنعتی پاپصیران
 • آسانسور های کارگاهی GJJ
 • آسانسور های کارگاهی SPJ
 • بالابر های صنعتی ایستا کاوش
 • آسانسور های کارگاهی Schindler
 • بالابر های کارگاهی OTIS
 • آسانسور های صنعتی میتسوبیشی الکتریک

در ادامه مقاله ما به معرفی برخی از این ده مدل برتر بالابر های کارگاهی می پردازیم و نکاتی را در ارتباط با ان ها بیان می کنیم.

برای اینورتر کردن آسانسورکارگاهی با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

برند پگا یکی از معتبر ترین برند های آسانسور های کارگاهی

در میان لیست مربوط به معرفی 10 مدل آسانسور کارگاهی، یکی از بهترین برند های موجود در بازار، برند پگا است. این برند که با نام Pega شناخته می شود، روز به روز با ارائه مدل های جدید پیشرفت زیادی کرده است. فعالیت این شرکت در کشور چک و اسلواکی می باشد. در کنار تولید، می توان به پشتیبانی قوی آن خصوصا در زمینه های مرتبط با نصب و راه اندازی و حتی نگهداری بالابر های صنعتی هم اشاره کرد. اصلی ترین مزیتی که این برند دارد قابلیت برنامه ریزی می باشد. از این رو امنیت این دستگاه از اهمیت بالایی برخوردار است.

برای خرید آسانسور کارگاهی دست دوم با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

آسانسور های کارگاهی آلیماک در میان معرفی 10 مدل آسانسور کارگاهی

آلیماک را می توان در میان معروف ترین برند های موجود برای آسانسور های کارگاهی دانست. بیشتر افرادی که پروژه های مختلف ساختمانی را هدایت می کنند، از این برند استفاده می کنند. از این رو می توان برند Alimak  را یکی از شناخته شده ترین برند ها در میان آسانسور های کارگاهی و بالابر های صنعتی می باشد. این برند تولید کننده ماشین های صنعتی دیگری مانند تاور کرین ها یا جرثقیل های برجی هم می باشد. از این رو آلیماک را می توان یکی از معتبر ترین برند ها در میان ماشین های صنعتی دانست.

در چه پروژه هایی می توان از آسانسور های کارگاهی استفاده کرد؟

برای تعمیر و اورهال آسانسور کارگاهی با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

آسانسور های کارگاهی برند آنکا

آنکا یکی از برند های معروف در سطح دنیا می باشد که تولید کننده آسانسور های کارگاهی و بسیاری از ماشین های صنعتی دیگر است. برند آنکا یکی از برند ها و شرکت های تازه کار در دنیا می باشد. حدود بیست و یک سال از فعالیت این شرکت می گذرد اما به چنان پیشرفتی در سطح دنیا دست پیدا کرده است که می توان نام آن را در میان معرفی 10 مدل آسانسور کارگاهی برتر دنیا قرار داد. ایمنی بسیار بالای آسانسور های کارگاهی این شرکت باعث شده تا صادرات آن به کشور های مختلف روز به روز بیش از قبل شود. از این رو به دلیل اهمیت سیستم های ایمنی در دنیا، استفاده از آسانسور ها و بالابر های کارگاهی آنکا در پروژه های بزرگ بسیاری دیده می شود.

برای صدور سرتیفیکیت آسانسورکارگاهی با شماره درج شده در سایت تماش بگیرید.

آسانسور های کارگاهی سهند پاد

در میان لیست مربوط به معرفی 10 مدل آسانسور کارگاهی ما به گزینه ها و برند های ایرانی بسیاری هم بر می خوریم. یکی از این برند های معتبر، آسانسور های کارگاهی سهند پاد می باشد. شرکت سهند پاد ارائه دهنده بالابر های کارگاهی بسیاری می باشد که در ظرفیت ها و تناژ های مختلف هم دیده می شوند. قیمت بسیار مناسبی که این بالابر های کارگاهی دارند باعث شده تا بیش از مدل های دیگر خود را در پروژه های مختلف جای دهند. بالابر های صنعتی این برند را می توان نمونه ای از مدل های شرکت آلیماک دانست.

خرید آسانسور کارگاهی در شهرکرد

بالابر های کارگاهی پاپصیران در لیست معرفی 10 مدل آسانسور کارگاهی

پاپصیران نیز یکی از معتبر ترین برند های موجود برای آسانسور های کارگاهی می باشد. این برند که فعالیت خود را در ایران آغاز کرده توانسته جایگاه بسیار مناسبی را در میان برند های آسانسور های کارگاهی کسب کند. این شرکت بالابر های خود را با ایمنی بسیار زیادی ارائه می کند و در زمینه پاراشوت آسانسور های کارگاهی نیز با قدرت بسیاری پیش می رود. از این رو در آسانسو رهای کارگاهی ارائه شده توسط این شرکت در پروژه های بسیاری استفاده می شود.

بالابر های صنعتی GJJ

گروه GJJ نیز ارائه دهنده انواع مختلف آسانسور های کارگاهی می باشد. این آسانسور ها با شرایط خاص و همراه با خصوصیات بسیاری به بازار ارائه می شوند. از این رو از بالابر های صنعتی این برند می توان در پروژه های بسیار زیادی استفاده نمود. این شرکت تولیدات خود را در کشور چین دارد و یکی از شناخته شده ترین برند های ارائه دهنده آسانسور های کارگاهی در دنیا می باشد.

آسانسور های کارگاهی ایستا کاوش در میان معرفی ۱۰ مدل آسانسور کارگاهی

ایستا کاوش یکی از برند های ایرانی تولید کننده آسانسور های کارگاهی می باشد. این برند در میان برند های مختلف ار لحاظ کیفیت جایگاه بالایی را به خود اختصاص داده است. بالابر های این شرکت در تناژ های مختلفی ارائه می شوند. از این رو می توان از آن ها در پروژه های بسیاری استفاده نمود.

منابع:

https://piel.ir/%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%AF-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A2%D8%B3%D8%A7%D9%86%D8%B3%D9%88%D8%B1/

https://virgool.io/@halehasadi2/%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%AF%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A2%D8%B3%D8%A7%D9%86%D8%B3%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%87%DB%8C-mlulmfcagxqg

https://www.vacuumelevators.com/a-guide-for-choosing-the-type-of-elevator-you-need/

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵