نصب آسانسور کارگاهی

معمولا, هر پروژه یا کارگاه به یک آسانسور کارگاهی و جرثقیل برج برای تجهیز خود نیاز دارد. یکی از تجهیزات یا دستگاه‌ها در فرآیند حمل و نقل کالا و مصالح و همچنین افراد به طبقات بالاتر می‌تواند کمک بزرگی به پروژه‌ها و مدیران یک کارگاه باشد. اما فرآیند نصب یک آسانسور کارگاهی باید بلافاصله پس از اجاره یا خرید یک آسانسور در کارگاه انجام شود.

فرآیند نصب هر آسانسور در هر کارگاهی باید مطابق با سفارش سازندگان آسانسور انجام شود, اما قبل از نصب آسانسور, باید اطلاعات کاملی در مورد فرآیند نصب آسانسور و همچنین شناخت دقیق قسمت‌های مختلف و اجزای این دستگاه داشته باشیم.

خرید آسانسور کارگاهی با مناسب ترین قیمت

همانطور که بسیاری از شما می‌دانید, آسانسور کارگاه شامل بخش‌های مختلفی است که به طور خلاصه به آن اشاره می‌کنیم. هر آسانسور کارگاهی شامل بخش‌های زیر است.

پایه ثبات, مقطع, موتور و جعبه‌دنده, چترنجات, پنل الکتریکی, و

آماده‌سازی برای نصب یک آسانسور کارگاهی:

برای نصب یک آسانسور کارگاهی, باید آماده شویم و سپس باید یک آسانسور کارگاهی را نصب کنیم. اول, در جایی که قرار است آسانسور در آن نصب شود (مکان), باید یک سطح صاف ایجاد کنیم و یک پایه حداقل ۱۰ سانتی متر ارتفاع داشته باشیم و این سطح کاملاً صاف و هموار شود. یک کار ضروری دیگر قبل از نصب آسانسور در این کارگاه, قرار دادن یک پنل الکتریکی در نزدیکی محل نصب آسانسور و آماده‌سازی برق در پانل الکتریکی بر پایه تعادل بین آسانسور و میزان amps لازم توسط موتورها است.

فروش آسانسور کارگاهی با قیمت منصفانه

مراحل نصب برای آسانسور کارگاهی:

عملیات نصب را می‌توان به روش‌های مختلفی انجام داد تا آسانسورها کارگاهی نصب شوند. برای مثال, در برخی پروژه‌ها که جرثقیل‌ها یا جرثقیل‌ها در آن موجود هستند, آن‌ها می‌توانند برای نصب آسانسورها استفاده شوند. یعنی با استفاده از یک جرثقیل برج یا جرثقیل, ابتدا پایه تثبیت را نصب کرده و سپس بقیه قطعات را نصب کرد. در این روش زمان نصب کوتاه‌تر و سریع‌تر است.

جهت آشنایی با اینورتر کردن آسانسور کارگاهی

با این حال, گاهی استفاده از یک جرثقیل در پروژه‌ها ممکن نیست و نصب کننده این وسیله, پس از نصب پایه تثبیت‌کننده و کابین, می‌تواند با شروع منبع برق دستگاه, دستگاه را به همان روش سرهم کند و دستگاه را مونتاژ کند. این روش اغلب در جاهایی که امکان استفاده از یک جرثقیل یا جرثقیل وجود ندارد استفاده می‌شود. روند نصب قطعاً طولانی‌تر خواهد بود.

قیمت آسانسور های کارگاهی آلیماک

روش‌های مختلف نصب آسانسورهای کارگاهی

عملیات نصب را می‌توان به روش‌های مختلفی انجام داد تا آسانسورها کارگاه نصب شوند. برای مثال, در برخی پروژه‌ها که جرثقیل‌ها یا جرثقیل‌ها در آن موجود هستند, آن‌ها می‌توانند برای نصب آسانسورها استفاده شوند. یعنی با استفاده از یک جرثقیل برج یا جرثقیل, ابتدا پایه تثبیت را نصب کرده و سپس بقیه قطعات را نصب کرد. در این روش زمان نصب کوتاه‌تر و سریع‌تر است.

جهت اجاره کردن آسانسور کارگاهی کلیک کنید.

با این حال, گاهی استفاده از یک جرثقیل در پروژه‌ها ممکن نیست و نصب کننده این وسیله, پس از نصب پایه تثبیت‌کننده و کابین, می‌تواند با شروع منبع برق دستگاه, دستگاه را به همان روش سرهم کند و دستگاه را مونتاژ کند. این روش اغلب در جاهایی که امکان استفاده از یک جرثقیل یا جرثقیل وجود ندارد استفاده می‌شود. روند نصب قطعاً طولانی‌تر خواهد بود.

الزامات بعد از نصب یک آسانسور کارگاه:

بعد از نصب آسانسور

فوری ترمزها را در موقعیت چترنجات آزاد کنید تا مطمئن شوید که چترنجات کار می‌کند.

پس از راه‌اندازی چترنجات, چتر را به موقعیت اصلی خود باز کنید و تنظیمات لازم را انجام دهید

در صورت عدم وجود مشکلات فنی, یک شرکت بازرسی را بازدید و بازرسی کنید.

یکی از پیچیده ترین و اصلی ترین موضوعات مرتبط با آسانسورهای کارگاهی اورهال کردن آن می باشد.

اگر شما در حال برنامه‌ریزی برای نصب یک آسانسور در کارگاه یا پروژه خود هستید, متخصصان درنا به طور کامل آماده هستند تا به شما در نصب یک آسانسور در تمام بخش‌های ایران کمک کنند. فقط با ما تماس بگیر.

استفاده از ابزارهای سرهم‌سازی با تجربه و نصب کننده در نصب آسانسورها

مزایای آسانسور کارگاهی آلیماک

آسانسور کارگاه یکی از وسایلی است که اگر به درستی مونتاژ نشوند, مطمئناً مشکلات زیادی در آینده خواهند داشت. بنابراین, هنگام نصب این دستگاه, استفاده از ابزارهای سرهم‌سازی باتجربه توصیه می‌شود.

عدم تعادل و تعادل در آسانسور یکی از مواردی است که می‌تواند بسیار مشکل‌آفرین و پرهزینه باشد. و متاسفانه, بسیاری از ابزارهای سرهم‌سازی در این زمینه به این مساله اهمیت نمی‌دهند.

در بسیاری از موارد مشاهده شده‌است که سیلوهای کارگاهی بارها از یک کارگاه به کارگاه دیگر و نصب, نصب و راه‌اندازی شده‌اند. با این حال, از آنجایی که آسانسور یک وسیله مستعد تصادف است, اکیداً توصیه می‌شود که قبل از نصب مجدد این دستگاه, قسمت‌های مختلف این دستگاه, شامل موتور و جعبه‌دنده, چترنجات, ترمزها و آهن‌ربا, بخش‌ها, در صورت لزوم بررسی و بررسی شوند. قطعاً استفاده از تعمیرکار با تجربه به شما در این موضوع مهم کمک می‌کند.

هزینه نصب یک آسانسور کارگاهی

هزینه نصب یک آسانسور کارگاهی یکی از مواردی است که توسط کارفرمایان و مهندسان پروژه مورد سوال قرار می‌گیرد. بنابراین، در اینجا ما آن را برای ارایه توضیحاتی در این زمینه ضروری در نظر می‌گیریم.

مانند بخش‌های قبلی، ما به روش‌های نصب سیلوهای کارگاه اشاره کردیم. بخشی از هزینه نصب و راه‌اندازی بستگی به روش نصب دارد. به عنوان مثال، اگر نصب توسط جرثقیل یا جرثقیل برج انجام شود، هزینه نصب و هزینه آن قطعاً مناسب‌تر خواهد بود. ارتفاع نصب یک عامل دیگر است که می‌تواند بر قیمت اجاره و هزینه‌های نصب تاثیر بگذارد. به عنوان مثال، اگر آسانسور در ارتفاع ۳۰ متری یا در ارتفاع ۷۰ متری نصب شده‌باشد، این تفاوت در ارتفاع، هزینه اجاره و نصب را تحت‌تاثیر قرار می‌دهد.

موقعیت و دشواری نیز در هزینه نصب مورد توجه قرار خواهد گرفت.

تعمیرات و تعمیرات پس از نصب آسانسور کارگاهی

خرید آسانسور کارگاهی در تبریز

یکی از مهم‌ترین مسائل بعد از نصب سیلوهای کارگاه تعمیر و نگهداری خدمات است که باید توسط مدیران پروژه در نظر گرفته شود. به خاطر استهلاک زیاد، سیلوهای کارگاه باید بطور مداوم بازرسی و سرویس‌دهی شود.

نتیجه گیری

در میان مشکلاتی که ممکن است بعد از نصب آسانسور کارگاهی رخ دهد. اختلال در آسانسور، قطع ارتباط و ارتباط الکتریسیته، ارتعاشات شدید در آسانسور کارگاه، که همه آن‌ها مستلزم تعمیر و نگهداری باتجربه هستند.کارگاه مداوم حمل و نقل، روغن‌کاری، روغن‌کاری ، سفت کردن اتصالات از جمله بخش‌ها، محکم کردن تجهیزات شانه، چک کردن ترمزها و اهن ربا، چک کردن چتر ماشین در میان اقلامی هستند که باید به صورت هفتگی و ماهانه بررسی شوند. و یک چک لیست آماده است. بنابراین، به همه ورکشاپ توصیه می‌شود که اگر یک آسانسور کارگاهی داشته باشند، باید یک تیم تعمیر و نگهداری را استخدام کرده و از خطرات احتمالی این دستگاه اجتناب کنند.

حهت اطلاع از صدور مدرک آسانسور کارگاهی رو لینک کنید.

خرید آسانسور کارگاهی دست دوم

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵