جرثقیل دروازه ای چیست؟  یکی از مقالات پر استفاده می باشد، دنبال کنید.

دانستن تفاوت بین جرثقیل های سقفی می تواند چندین کار را برای تجارت شما انجام دهد.جرثقیل های سقفی می توانند تا حد زیادی تولید و کارایی را در فضای کاری شما بهبود بخشند.انتخاب جرثقیل سقفی مناسب می تواند کار را بسیار آسان تر کند. انتخاب اشتباه، نه چندان.انواع مختلف جرثقیل های سقفی شامل جرثقیل زیر بشکهای ، جرثقیل ، جرثقیل، پل، ، جرثقیل ایستگاه های کاری ، ترن آویزان جرثقیل، از بالا به در حال اجرا، و زیر در حال اجرا.

شما تا پایان این مقاله به اندازه کافی می دانید که چه نوع جرثقیل سقفی به بهترین وجه با نیازهای شما مطابقت دارد و برای دریافت جرثقیل سقفی خود باید با چه کسانی در تماس باشید.

برای خرید تاور کرین و دریافت مشاوره با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

جهت فروش تاور کرین با شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید.

جرثقیل زیرزمینی

نوع اول: جرثقیل دروازه ای PWI جلو مشکی

مورد دیگر: جرثقیل دروازه ای روی چرخ های چرخ

آیا می دانید جرثقیل دروازه ای چیست؟

جرثقیل دروازه ای نوعی جرثقیل سقفی است که بر روی دروازه ساخته می شود

دروازه ای یک چارچوب متحرک است که از تجهیزات بزرگ پشتیبانی می کند. برخی از چیزهای رایجی که پشتیبانی می‌کند سیگنال‌های راه‌آهن، موشک‌ها و جرثقیل‌ها هستند!با قرار دادن دو و دو با هم، جرثقیل روی دروازه یک جرثقیل دروازه ای است.

برای اورهال تاورکرین و دریافت مشاوره با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

موارد استفاده از جرثقیل دروازه ای

جرثقیل های دروازه ای در طیف وسیعی از اندازه ها وجود دارند . از چیزی که در گاراژ شما قرار می گیرد تا چیزی که می تواند گاراژ، خانه و هر چیزی که در آن است را بلند کند.

جهت اطلاع از صدور سرتیفیکیت تاور کرین روی لینک کلیک کنید.

مراحل نصب و پیاده سازی تاور کرین

یک مدل از جرثقیل های دروازه ای واقعا بزرگ بیشتر در محوطه های حمل و نقل و کانتینر، محوطه های راه آهن و مکان هایی که دال های بتنی بزرگ را تشکیل می دهند، دیده می شوند. جرثقیل های دروازه ای کوچکتر برای استفاده در گاراژ و مغازه های کوچکتر تولیدی بسیار رایج تر هستند.

نوع جرثقیل های دروازه ای کوچکتر معمولاً روی چرخ های سنگین کار می کنند بنابراین می توان آنها را به راحتی در اطراف جابجا کرد. این باعث می شود آنها بسیار متنوع و متحرک باشند.اگر به یک سیستم جرثقیل سقفی متحرک نیاز دارید و قصد ندارید بیش از چند تن جابجا کنید. جرثقیل های دروازه ای متحرک کوچکتر انتخاب بسیار خوبی هستند. اگر به یک جرثقیل سقفی بیرونی نیاز دارید که نیاز به جابجایی چندین تن دارد و در سیستم مسیر مناسب است. ممکن است یک جرثقیل دروازه ای بزرگتر مطابق با نیاز شما باشد.

برای اینورترکردن تاورکرین و دریافت مشاوره با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

هزینه جرثقیل دروازه ای

بهترین بخش در مورد جرثقیل های دروازه ای کوچکتر این است که نسبتاً ارزان هستند. با حدود چهار هزار دلار، می توانید یک جرثقیل دروازه ای تهیه کنید که چندین هزار پوند حرکت می کند. این واقعاً آنها را به گزینه ای مناسب برای مکانیک های خانگی و سرگرمی هایی تبدیل می کند که وزن زیادی برای جابجایی یا نگه داشتن دارند. جرثقیل های دروازه ای بزرگتر می توانند بسیار گران تر شوند.

جهت نصب و پیاده سازی تاور کرین کلیک کنید.

بزرگترین جرثقیل دروازه ای در جهان، جرثقیل Taisun ، هزینه ساخت آن حدود 40 میلیون دلار برآورد شده است. اما اگر شما نیاز به بلند کردن یک بارج صد فوتی بالای آب دارید، نمی‌توانید این قیمت را شکست دهید.

آشنایی با اصطلاحات جرثقیل

برای اجاره تاورکرین و دریافت مشاوره با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

توضیحات بیشتر هزینه

جرثقیل دروازه ای است جرثقیل ساخته شده در بالای یک زیر بشکهای ، که یک ساختار مورد استفاده به سوار یک شیء یا فضای کاری. آنها می توانند از جرثقیل های دروازه ای عظیم “پر” که قادر به بلند کردن برخی از سنگین ترین بارهای جهان هستند. تا جرثقیل های کوچک فروشگاهی که برای کارهایی مانند بلند کردن موتورهای خودرو از وسایل نقلیه استفاده می شوند، متغیر باشند. آنها همچنین جرثقیل های پورتال نامیده می شوند ، “درگاه” فضای خالی است که در زیر بغل قرار دارد.

برای خرید تاور کرین دست دوم کلیک کنید.

اصطلاحات جرثقیل دروازه ای و جرثقیل سقفی (یا جرثقیل پل) اغلب به جای یکدیگر استفاده می شوند، زیرا هر دو نوع جرثقیل حجم کار خود را در بر می گیرند. تمایزی که اغلب بین این دو قائل می‌شود این است که در جرثقیل‌های دروازه‌ای، کل ساختار (از جمله دروازه‌ای) معمولاً چرخدار است (اغلب روی ریل ). در مقابل، ساختار نگهدارنده جرثقیل سقفی در محل ثابت است. اغلب به شکل دیوارها یا سقف یک ساختمان، که یک بالابر متحرک که از بالای سر در امتداد یک ریل یا تیر (که ممکن است حرکت کند) به آن متصل است . موضوع گیج‌کننده‌تر این است که جرثقیل‌های دروازه‌ای ممکن است علاوه بر کل ساختار چرخانده شده، از یک بالابر متحرک نصب شده بر روی پرتو نیز استفاده کنند. و برخی از جرثقیل‌های سقفی از یک دروازه‌ای مستقل آویزان شده‌اند.

جرثقیل دروازه ای کامل

جرثقیل دروازه ای کامل (جایی که بار در زیر سازه دروازه ای باقی می ماند و از یک تیر حمایت می شود) برای بلند کردن اجسام عظیم مانند موتور کشتی ها مناسب هستند، زیرا کل سازه می تواند در برابر گشتاور ایجاد شده توسط بار مقاومت کند و وزنه های تعادل عموماً مورد نیاز نیست. . اینها اغلب در کارخانه‌های کشتی‌سازی یافت می‌شوند، جایی که برای جابجایی اجزای کشتی بزرگ با هم برای ساخت و ساز استفاده می‌شوند. آنها از یک سیستم پیچیده از کابل ها و اتصالات برای تحمل بارهای عظیمی که توسط جرثقیل های دروازه ای کامل متحمل می شوند استفاده می کنند.

تعمیر تاورکرین خود را به یگانه کرین بسپارید.

بوم جرثقیل چیست؟

برخی از جرثقیل‌های دروازه‌ای کامل مورد توجه سامسون و جالوت و تایسون هستند. سامسون و گولیات دو جرثقیل دروازه ای کامل هستند که در کشتی سازی هارلند و ولف در بلفاست قرار دارند . دهانه آنها 140 متر (460 فوت) است و می توانند بارهای تا 840 تن (830 تن بلند ؛ 930 تن کوتاه ) را تا ارتفاع 70 متر (230 فوت) بلند کنند. در سال 2008، قوی ترین جرثقیل دروازه ای جهان، تایسون ، که می تواند 20000 تن (19700 تن بلند، 22000 تن کوتاه) را بلند کند، در Yantai ، چین در کارخانه کشتی سازی Yantai Raffles نصب شد.. در سال 2012، یک جرثقیل با ظرفیت 22000 تن (21700 تن بلند، 24300 تن کوتاه) به نام “هنگهای کرین” برای ساخت در شهر کیدونگ چین برنامه ریزی شد.

دیگر موارد از جرثقیل دروازه ای کامل

جرثقیل دروازه ای قابل حمل برای بلند کردن و حمل اقلام کوچکتر، معمولاً کمتر از 10 تن (9.8 تن بلند؛ 11 تن کوتاه) استفاده می شود. آنها به طور گسترده در صنایع تهویه مطبوع، جابجایی ماشین آلات و تاسیسات هنرهای زیبا استفاده می شوند. برخی از جرثقیل های دروازه ای قابل حمل به یک مسیر محصور مجهز هستند، در حالی که برخی دیگر از یک پرتو I یا سایر اشکال اکسترود شده برای سطح در حال اجرا استفاده می کنند. بیشتر جرثقیل های دروازه ای ایستگاه های کاری در هنگام بارگیری ثابت و در هنگام تخلیه متحرک هستند. جرثقیل دروازه ای ایستگاه کاری را می توان با بالابر سیمی یا بالابر زنجیره ای با ظرفیت کمتر تجهیز کرد.

جهت اطلاع از سرویس نگهداری ماهانه و سالانه تاور کرین تماس بگیرید.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵