جرثقیل عنکبوتی چیست؟ مقاله ای جالب درمورد نوعی از جرثقیل.

برای خرید تاور کرین و دریافت مشاوره با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

مینی خزنده

مینی خزنده “یا جرثقیل عنکبوتی ” یک جرثقیل کوچک است که برای کار در مناطق محدود با دسترسی کم در داخل یا خارج از منزل طراحی و ساخته شده است. این بر روی یک شاسی مسیر دوگانه با پایه های “عنکبوتی از نوع” برای پایه های آن نصب شده است. جرثقیل عنکبوتی با ارائه یک جرثقیل منعطف و همه کاره در بسیاری از صنایع متحول می شود که اگرچه به اندازه کافی برای بلند کردن 6.6 تن استحکام دارد، اما می تواند در جاهایی استفاده شود که جرثقیل های معمولی سوار بر کامیون یا جرثقیل های عرشه حمل به دلیل اندازه آن دسترسی ندارند.

جهت اطلاع از سرویس نگهداری ماهانه و سالانه تاور کرین تماس بگیرید.

3 مدل کوچکتر با عرض بدنه 590 تا 750 میلی متر می توانند از یک درب استاندارد برای استفاده در داخل خانه عبور کنند. با مجهز شدن به خزنده ها، سفر به مناطق محدودی که جرثقیل های بزرگتر یا جرثقیل های کامیون نمی توانند به آن دسترسی داشته باشند، کار آسانی برای جرثقیل های عنکبوتی است. موتور الکتریکی اختیاری تضمین می‌کند که می‌توان کار را بدون هیچ گونه نگرانی در مورد انتشار گاز در داخل خانه تمیز انجام داد.

برای اورهال تاورکرین و دریافت مشاوره با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

جرثقیل‌های عنکبوتی کوچک

جرثقیل‌های عنکبوتی کوچک، فشرده و سبک را می‌توان توسط جرثقیل‌های بزرگتر یا آسانسورهای خدماتی تا یک مکان بالا برد، سپس اغلب برای کارهای ساختمانی مختلف مانند جابجایی مواد و بلند کردن دیوارهای پرده از داخل ساختمان‌ها یا روی سقف‌ها استفاده می‌شود.

جرثقیل سبددار چه کاربردی دارد؟

با تثبیت بدنه با چهار پایه آن، می توان تا 8 تن را بالا برد. حتی در یک سایت دارای موانع یا روی پله ها، برآمدگی ها کار بلند کردن پایدار را ممکن می کنند. با ظرفیت حداکثر 8.0 تن، سری MC برای بسیاری از کاربردهای مختلف مانند ساخت و ساز، مهندسی عمران و کارهای نصب بار سنگین استفاده می شود.

برای اینورترکردن تاورکرین و دریافت مشاوره با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

وینچ مائدا از ترمز دیسکی استفاده می کند که برای استفاده مداوم بسیار بادوام است. عملیات را می توان برای مدت طولانی از بالای پشت بام یا محل ساخت و ساز انجام داد.

جلوگیری از حوادث واژگونی

برای جلوگیری از حوادث واژگونی ناشی از بارگذاری بیش از حد جرثقیل، سیستم محدود کننده لحظه (نشانگر بار ایمن) به عنوان استاندارد ایمنی برتر مجهز شده است.هنگامی که بار به 90٪ از بار کل نامی رسید، جرثقیل یک هشدار با لامپ های چرخشی و هشدار صوتی شروع می کند.هنگامی که بار به 100٪ برسد، جرثقیل به طور خودکار متوقف می شود تا از واژگونی جلوگیری کند. با یک صفحه نمایش دیجیتال، اپراتور می تواند به طور مداوم وضعیت کار را بررسی کند.

تعمیر تاورکرین خود را به یگانه کرین بسپارید.

برای اجاره تاورکرین و دریافت مشاوره با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

محدود کننده لحظه (نشانگر بار ایمن) می تواند حد ارتفاع بلند کردن، حد شعاع کاری و محدودیت زاویه را تعیین کند.محدوده کاری بوم را می توان به دلخواه تنظیم کرد و بوم به طور خودکار در نقطه تنظیم متوقف می شود.این عملکرد برای مکان های باریک با موانع یا محدودیت هایی مانند کارخانه ها و نیروگاه ها بسیار مفید است.

سیستم اینترلاک

سیستم اینترلاک Outrigger فعال شدن رانندگان را محدود می کند اگر بوم قرار نگرفته باشد و پایه ها در موقعیت تنظیم قرار نگیرند. موقعیت چرخش بوم و دریگ و موقعیت چرخش بیرونگر را تشخیص می دهد.سیستم اینترلاک کرین جرثقیل را قادر می‌سازد تا در صورت اتصال صحیح پایه‌ها به زمین کار کند. موقعیت چرخشی و وضعیت زمین را تشخیص می دهد.

جرثقیل لقمه گیر یا جرثقیل کارگاهی چیست؟

برای فروش تاور کرین با شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید.

هشدار شیب جرثقیل

در صورت کارکرد جرثقیل با شیب بیش از 3 درجه یا شیب بیش از 15 درجه هنگام سفر، زنگ هشدار صادر می شود .

جهت نصب و پیاده سازی تاور کرین کلیک کنید.

کنترل  از راه دور

تعیین موقعیت دقیق بار با یک جرثقیل با استفاده از کنترل از راه دور امکان پذیر است.کنترل از راه دور مجهز به حالت میکرو سرعت برای کار دقیق است. همچنین عملکردی وجود دارد که به کاربر امکان تنظیم سرعت را می دهد.اپراتور می تواند بار واقعی و RTL (بار کل امتیازی) را با استفاده از نمایشگر LCD در حین کار تأیید کند.

با استفاده از قلاب جستجوگر اختیاری، می توان به بالاترین دسترسی جرثقیل حتی در مکان هایی با محدودیت ارتفاع به دلیل سقف یا زیر لبه بام دست یافت. این اغلب برای کارهای لعاب استفاده می شود.همچنین یک بازوی مگس اختیاری که در نوک بوم نصب شده است می‌تواند ارتفاع بلندتری ایجاد کند.

جرثقیل عنکبوتی ردیاب UNIC URW-506 می تواند 3 تن را در ارتفاع 3.4 متری بلند کند – یا در صورت نصب یک بلوک قلاب سقوط تا 4 تن. همچنین در صورت نیاز به دلیل دسترسی محدود، گزینه ای برای اتصال یک فلایک برای افزایش ارتفاع بلند کردن یا یک قلاب جستجوگر وجود دارد.

جرثقیل‌های عنکبوتی کوچک

جرثقیل‌های عنکبوتی کوچک، فشرده و سبک را می‌توان توسط جرثقیل‌های بزرگتر یا آسانسورهای خدماتی تا یک مکان بالا برد، سپس اغلب برای کارهای ساختمانی مختلف مانند جابجایی مواد و بلند کردن دیوارهای پرده از داخل ساختمان‌ها یا روی سقف‌ها استفاده می‌شود.قدرتمندترین جرثقیل عنکبوتی، UNIC URW-1006 دارای ارتفاع بلند کردن 30.7 متر و شعاع کاری 24.3 متر است.

فلاپ جرثقیل و کاربردهای آن

جهت اطلاع از صدور سرتیفیکیت تاور کرین روی لینک کلیک کنید.

جرثقیل های کوچک جرثقیل هایی هستند که به طور عمدی کوچک و جمع و جور طراحی و ساخته می شوند و برای بلند کردن نسبتاً سبک طراحی و ساخته می شوند. هنگامی که الزامات بالابر در مکانی با دسترسی کم، فضای محدود یا موانع باشد، یک جرثقیل کوچک برای این کار عالی خواهد بود. جرثقیل های کوچک برای رفتن به جاهایی طراحی شده اند که جرثقیل های معمولی یا بزرگ نمی توانند بروند یا استفاده از آنها از نظر اقتصادی غیر منطقی است.کلمه “عنکبوت” اغلب در توصیف جرثقیل های کوچک به دلیل طراحی پایه ها استفاده می شود. پایه‌های بیرون‌گر ظاهری به سبک طراحی پای عنکبوتی دارند، که اغلب منجر به ارجاع کاربر به عنکبوت در هنگام توصیف جرثقیل‌های کوچک می‌شود.

برای خرید تاور کرین دست دوم کلیک کنید.

مدل های گوناگون

بسته به گزینه هر مدل، جرثقیل را می توان بر روی چندین منبع نیرو راه اندازی کرد. اگر جرثقیل به گزینه موتور الکتریکی مجهز باشد، دستگاه می تواند با موتور دیزل داخلی یا موتور الکتریکی کار کند. اگر جرثقیل به گزینه LPG/پروپان مجهز باشد، جرثقیل می تواند با بنزین یا سوخت LPG/پروپان کار کند. همه چیز در مورد به حداقل رساندن یا حذف مشکلات اگزوز در یک منطقه محدود است. جابجایی از یک منبع تغذیه به منبع دیگر به آسانی چرخاندن سوئیچ است.

خطر خاصی برای خنک شدن موتور و روغن هیدرولیک در ارتفاع بالا وجود ندارد. به طور کلی، خروجی موتور به تدریج بر اساس ارتفاع بالا کاهش می یابد. بسته به مدل موتور، قدرت 13.5 درصد در هر 9842 فوت (3000 متر) از خروجی نامی کاهش می یابد.

 

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵