جرثقیل های برجی یا تاورکرین ها امروزه کاربرد مهمی در صنعت ساختمان سازی دارند. در دنیا شرکت های مختلفی مشغول تولید این نوع جرثقیل ها هستند اما بهترین ها کدام هستند. در زیر شما با بهترین تولیدکنندگان جرثقیل برجی جهان آشنا خواهید شد.

برای خرید تاور کرین و دریافت مشاوره با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

بهترین تولیدکنندگان جرثقیل برجی جهان

1.شرکت چینی SPMR :

زمانی که نام ساختمان سازی به میان می آید بدون شک شرکت های چینی نیز در انجا حضور دارد. شرکت چینی SPMR یکی از بهترین سازندگان و عرضه کنندگان تاورکرین در دنیا می باشد و یکی از شرکت های بزرگ دنیا در این زمینه محسوب می شود. تاورکرین های این شرکت هم کیفیت مناسبی دارند و هم قیمت خوبی دارند. این تاورکرین ها در ابعاد مختلف ساخته می شوند و در تمام دنیا عرضه می شوند.

2.شرکت لیبهر :

اگر درباره تاورکرین ها کمی بدانید بدون شک نام تاورکرین های لیبهر به گوشتان خورده است و می دانید که این تاورکرین ها جزء بهترین ها هستند. شرکت لیبهر که یک شرکت چندملیتی (سوییسی-آلمانی) محسوب می شود یکی از بزرگ ترین و موفق ترین تولیدکنندگان تاورکرین در دنیا می باشد. این شرکت به جز تاورکرین ، انواع ماشین آلات صنعتی و تجهیزات را تولید می کند و به بازار عرضه می نماید.

تعمیر تاورکرین خود را به یگانه کرین بسپارید.

این شرکت دارای چندهزار کارمند در سراسر دنیاست و درآمد سالانه آن میلیاردها دلار است. تاورکرین های لیبهر هم کیفیت خوبی دارند و هم دوام مناسب. این تاورکرین ها می توانند به خوبی یک پروژه ساختمانی را به پیش ببرند.

جیب جرثقیل چیست؟ (crane jib)

3.شرکت NFT :

یکی دیگر از شرکت های موفق و مطرح دنیا در زمینه تاورکرین ها یا جرثقیل های برجی، شرکت NFT می باشد. این شرکت که در امارات متحده عربی و در ابوظبی قرار دارد از جمله بهترین و موفق ترین شرکت ها در دنیا در زمینه تامین جرثقیل های برجی است و محصولات بسیار خوب و نیز متنوعی در این زمینه تولید می کند.

برای اینورترکردن تاورکرین و دریافت مشاوره با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

این شرکت بزرگ و مطرح دارای محصولات باکیفیت و خوبی است که می تواند به خوبی جوابگوی نیازهای افراد برای ساختمان سازی باشد. تاورکرین های NFT هم ظاهر مناسب و هم کیفیت خوبی دارند و در عین حال قیمت شان نیز خوب است. اگر دوست دارید تا تاورکرین های خوبی خریداری کنید، یکی از گزینه ها می تواند محصولات این شرکت باشد.

4.شرکت Uperio :

از دیگر شرکت های تولیدکننده تاورکرین که بسیار نیز موفق است، شرکت فرانسوی-بلژیک یکی از موفق ترین شرکت ها در زمینه تولید انواع تاورکرین ها و عرضه آنها در دنیا می باشد. تاورکرین های این شرکت دارای کیفیت و دوام خوبی هستند و می توان به خوبی از آنها در پروژه های ساختمانی استفاده کرد. این شرکت در کشورهای مختلف نمایندگی دارد و خدمات خود را عرضه می کند. اگر دنبال تاورکرین خوب هستید محصولات این شرکت می تواند گزینه بسیار خوبی باشد.

5.شرکت Wolffkran :

یکی دیگر از بهترین تولیدکنندگان جرثقیل برجی جهان، شرکت سوییسی ولفکران ( wolffkran) است که از جمله بزرگترین و موفق ترین شرکت ها در این زمینه محسوب می شود. با تاورکرین های ساخته شده در این شرکت تاکنون پروژه های بزرگی در جهان تمام شده است و برج های زیبای متعددی ساخته شده است.

آشنایی با اصطلاحات جرثقیل

این شرکت دارای تکنولوژی خوب و مبتکرانه ای در زمینه تولید تاورکرین های باکیفیت است و به همین دلیل است که یکی از بهترین ها محسوب می شود. این شرکت دارای تجربه و تخصص بسیار خوبی در زمینه تاورکرین ها می باشد و به همین دلیل محصولاتش هم کیفیت خوبی دارند و هم ظاهر زیبایی دارند.

6.شرکت پتن (Potain) :

یکی دیگر از بهترین تولیدکنندگان جرثقیل برجی در جهان، شرکت پتن می باشد. اگر با تاورکرین ها آشنا  باشد، حتما نام تاورکرین های پتن را شنیده اید که در ظرفیت های مختلف وجود دارند و از آنها برای ساختمان سازی استفاده می شود. این شرکت، شرکتی فرانسوی است که در زمینه تاورکرین ها فعالیت دارد و محصولات بسیار خوبی را عرضه می کند.

برای اورهال تاورکرین و دریافت مشاوره با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

تاورکرین های پتن هم کیفیت خوبی دارند و هم از تکنولوژی بسیار خوبی برخورداند و در عین حال زیبا هستند. تاورکرین های پتن در ایران نیز به خوبی شناخته شده هستند و خیلی از پروژه های ساختمانی با آن انجام می شود.

7.شرکت  TAT HONG :

یکی دیگر از بهترین تولیدکنندگان جرثقیل های برجی، شرکت TAT HONG است که شرکتی سنگاپوری و با سابقه عالی در زمینه تاوکرین است. این شرکت، تاورکرین هایی امن، باکیفیت و مناسب را عرضه می کند که افراد بتوانند از آنها در راستای کارهای ساختمان سازی خود استفاده کنند. این شرکت سالهاست که در این زمینه فعالیت دارد و  در نتیجه محصولات بسیار خوبی به بازار عرضه می کند.

8.شرکت Neremat :

شرکت نرمات ، شرکت مطرح و موفق دیگری در سطح جهانی است که دارای تاریخی عالی از تخصص در زمینه تاورکرین ها می باشد. این شرکت در طول سالیان دراز روی ساختمان سازی وتاورکرین ها تمرکز کرده است و در نتیجه محصولات بسیار باکیفیتی در این زمینه تولید می کند. این شرکت، تاورکرین های باکیفیت و مناسبی عرضه می کند و  می تواند گزینه خوبی باشد.

9.شرکت تادانو :

از دیگر تولیدکنندگان موفق جرثقیل های برجی، شرکت تادانو می باشد. این شرکت، انواع کرین ها را تولید می کند و جرثقیل های برجی آن کیفیت خوبی دارند. این شرکت خدمات خود را در سراسر دنیا عرضه کرده است.  همان طور که می بینید شرکت های متعددی در دنیا وجود دارند که به تولید و عرضه جرثقیل های برجی یا تاورکرین ها مشغول هستند. هر کدام از این شرکت ها محصولات خود را با قیمت خاص خودشان به بازار عرضه می کنند.

جهت اطلاع از سرویس نگهداری ماهانه و سالانه تاور کرین تماس بگیرید.

انواع جرثقیل جهت استفاده در کارخانه، سوله و محیطهای باز

 اگر دوست دارید تا تاورکرین مناسبی با قیمت مناسب خریداری یا اجاره کنید، یگانه کرین می تواند بهترین خدمات را به شما ارائه دهد. ما انواع برندهای تاورکرین ها برای فروش یا اجاره را می توانیم به شما عرضه کنیم. برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵