بالابرهای صنعتی، وسیله هایی هستند که از آنها برای بالا بردن بار و وسیله در صنایع مختلف استفاده می شود. به طور کلی این بالابرها در دو نوع ثابت و متحرک وجود دارند. برای خرید یک بالابر صنعتی خوب باید به نکات متعددی دقت شود. در این مقاله به این پرداخته شده است که چگونه می توان بهترین بالابرهای صنعتی را انتخاب و خریداری کرد.

برای اجاره تاورکرین و دریافت مشاوره با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

راهنمای خرید بهترین بالابرهای صنعتی

بالابرهای صنعتی امروزه در انواع و اشکال مختلف به بازار تولید و عرضه می شوند و هر کدام کارکرد خودشان را دارند. بالابرها می توانند متحرک یا ثابت باشند. بیشتر بالابرها امروزه به شکل هیدرولیک هستند و بالابرهای غیرهیدرولیک کمتر مورد استفاده قرار می گیرند.

جهت اطلاع از سرویس نگهداری ماهانه و سالانه تاور کرین تماس بگیرید.

در بازار اگر شما دنبال خرید یک بالابر صنعتی خوب باشید باید به نکات مختلفی توجه کنید. در زیر نکاتی برای خرید بهترین بالابرهای صنعتی بیان شده است:

1.کارکرد مناسب:

یکی از نکات برا خرید بالابر صنعتی مناسب این است که بالابر باید دارای کارکرد خوبی باشد. یک بالابر صنعتی باید بتواند به خوبی بارها و افراد را جابجا کند و دچار مشکل نشود. حتما پیش از خرید یک بالابر صنعتی، عملکرد و کارکرد آن را بسنجید و امتحان کنید تا بتوانید انتخاب بهترین داشته باشید.

برای اورهال تاورکرین و دریافت مشاوره با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

مهمترین معیارهای انتخاب آسانسور کارگاهی مناسب

برای این که کارکرد یک بالابر را به خوبی بسنجید، باید به قدرت بالابر و نیز سرعت آن توجه کنید. یک بالابر خوب باید هم قدرت خوبی برای جابجایی بارها داشته باشد و هم در عین حال از سرعت خوبی برخوردار باشد. حتما به این دو مولفه توجه کنید تا بتوانید انتخاب خوبی داشته باشید.

2.ظرفیت مناسب و بالا:

از دیگر نکات برای خرید بهترین بالابر صنعتی، توجه به ظرفیت بالابر می باشد. یک بالابر صنعتی مرغوب و مناسب بدون شک دارای ظرفیت بالایی است و می تواند بارهای سنگین را به خوبی جابجا کند. بالابری که ظرفیت پایینی دارد بدون شک جزء بهترین بالابرها نیست هر چند که ممکن است کارایی داشته باشد. اگر دنبال بهترین ها هستید پس به ظرفیت به خوبی توجه کنید. برخی بالابرها ظرفیت بسیار خوبی دارند و می توانند به خوبی این خواسته شما را برآورده کنند.

3.امنیت مناسب:

امنیت برای هر وسیله ای لازم است و بالابر نیز شامل این موضوع می باشد. اگر دنبال خرید بهترین بالابرهای صنعتی هستید پس باید به خوبی به مقوله امنیت توجه داشته باشید. بالابرهای خوب بدون شک امنیت خوبی هم دارند و می توانند امنیت افراد و بارهایی که جابجا می کنند را تامین کنند. امروزه بالابرها در انواع مختلفی تولید می شوند بنابراین اگر دنبال خرید یک بالابر صنعتی خوب و مرغوب هستید که کارکرد خوبی داشته باشد به امنیت آن دقت کنید.

4.سر و صدای کم:

نکته دیگری که باید برای خرید بهترین بالابرهای صنعتی به آن توجه شود، این است که یک بالابر خوب سروصدای بسیار کمی دارد و در بسیاری از موارد در واقع بی صدا می باشد. سروصدای اندک یک بالابر صنعتی ناشی از کیفیت ساخت آن و موتور قدرتمند آن است. در هنگام خرید بالابرهای صنعتی به موضوع صدای کم یا بی صدا بودن آنها توجه کنید تا بتوانید انتخاب خوبی داشته باشید. بالابری که در هنگام بالا و پایین رفتن سروصدای زیادی دارد بدون شک نمی تواند گزینه خوبی برای خرید باشد.

اینورتر کردن آسانسور کارگاهی در شیراز

5.توانایی استفاده در شرایط مختلف:

از دیگر نکاتی که باید در هنگام خرید یک بالابر صنعتی مناسب و خوب در نظر گرفته شود، این است که بتوان بالابر را در شرایط مختلف استفاده کرد. یک بالابر مناسب در انواع شرایط آب و هوایی مانند مرطوب، خشک ، سرد، گرم و دیگر موارد می تواند مورد استفاده قرار گیرید بدون آن که در کیفیت عملکردش خللی وارد شود. بالابر صنعتی خوب بر اثر شرایطی که در آن وجود دارد دچار مشکل نمی شود چون به شکلی ساخته شده است که بتواند به خوبی در شرایط مختلف جوابگو باشد و بارها و افراد را جابجا کند.

برای اینورترکردن تاورکرین و دریافت مشاوره با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

پس در هنگام خرید به این موضوع توجه کنید که آیا یک بالابر می تواند در شرایط مورد نظر شما و در شرایط متفاوت عملکرد خوبی داشته باشید.

6.ظاهر:

درست است که قدرت موتور و عملکرد آن در یک بالابر صنعتی از اهمیت زیادی برخوردار است اما ظاهر بالابر نیز کم اهمیت نیست و باید به آن توجه کرد. برای خرید بهترین بالابرهای صنعتی باید به ظاهر آن به خوبی توجه کرد. ظاهر یک بالابر صنعتی باید زیبا و مناسب باشد. یک بالابر صنعتی باید دارای رنگ آمیزی خوبی باشد و در کنار آن شکل و طرح آن زیبا و مناسب باشد. ممکن است یک بالابر دارای موتور قدرتمندی باشد و عملکرد بسیار خوبی داشته باشد اما ظاهر آن خوشایند نباشد.

این یکی دیگر از نکاتی است که در هنگام خرید بالابرهای صنعتی باید به آنها توجه کرد تا بتوان انتخاب خوبی داشت.

ایمنی ترمزها در آسانسورکارگاهی 

برای خرید تاور کرین و دریافت مشاوره با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

7.برند:

در خرید هر محصول و وسیله ای، توجه به برند نکته مهمی است و در مورد بالابرهای صنعتی نیز این موضوع صادق است. امروزه شرکت های مختلفی در جهان و حتی ایران وجود دارند که به تولید بالابرهای صنعتی مشغول هستند پس باید به برند و اسم به خوبی توجه کرد. برخی برندها واقعا بالابرهای صنعتی بسیار خوبی هستند که با خرید آنها تقریبا می توان از عملکرد عالی انها مطمئن بود. برندهای خارجی بدون شک گران تر هستند. برخی از برندهای داخلی نیز امروزه بسیار خوب هستند و بالابرهای آنها کیفیت بسیار خوبی دارند.

تعمیر تاورکرین خود را به یگانه کرین بسپارید.

پس در هنگام خرید بالابر صنعتی مناسب، به برند و اسم توجه کنید. لازم نیست حتما برند و نام مشهوری را برای خرید انتخاب کنید بلکه درباره آن تحقیق کنید و از اعتبار و کیفیت محصولات انها مطمئن شوید.

اگر دنبال خرید یا اجاره بالابرهای صنعتی، جرثقیل یا تاورکرین هستید ، مجموعه تاورکرین می تواند در این زمینه به شما خدمات بسیار خوبی ارائه دهد. ما بهترین خدمات را به شما ارائه می دهیم.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵