درباره ویژگی ها و کاربردی که تاور کرین دارد بسیار صحبت کرده ایم اما شاید سوالی برای شما پیش بیاید. در این زمینه که چگونه سعی داشته باشیم. تا با روش هایی درست و بهینه طول عمر تاور کرین را افزایش دهیم. موضوعات بسیار وجود دارد که می تواند برای ما در رابطه با افزایش عمر تاور کرین دارای اهمیت باشد. یکی از این مضوعات سرویس بکسل های تاورکرین است.

تعمیر تاورکرین خود را به یگانه کرین بسپارید.

می توانیم با این روش این امکان را فراهم آوریم تا طول عمر تاور کرین را افزایش دهیم. با توجه به کاربردی که تاور کرین دارد صد درصد نیاز دارد تا دوباره جانی تازه بگیرد و برای ساخت و ساز و پیشرفت در صنایع مختلف به داد ما انسان ها برسد. مواردی را مورد بررسی قرار داده ایم که در ادامه می توانید آن را بخوانید. با ما همراه باشید.

تاور کرین چیست؟

و تاور کرین یکی از جرثقیل های ساختمانی است که دارای انواع گوناگونی است و می توان از آن برای جابه جایی و وسائل و بسیاری از تجهیزات ساختمانی استفاده کرد. بسیاری از اجسام سنگین را با کمک تاور کرین ها می توان تا ارتفاعات بالا حمل کرد و به بخش های مختلفی ارائه و انتقال داد. کاربرد اصلی تاور کرین ها برای ساخت و ساز است و می توان از آن برای ساختمان های بلند و برج ها استفاده کرد.

چک لیست بازرسی تاور کرین

برای اجاره تاورکرین و دریافت مشاوره با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 اصلی ترین نکاتی در رابطه با افزایش عمر سرویس بکسل های تاورکرین

همانطور که می دانید قطعات مختلفی جرثقیل ساختمانی را تشکیل می دهند، این قطعات با بر روی هم سوار شدن یک جرثقیل غول پیکیر می سازد تا کار ما به درستی پیش برود. کافی است یک بار از پایه جرثقیل و حرکت به سمت بالا، را مورد بررسی قرار دهید، تمامی این اجزا بر روی هم قرار گرفته است تا کار حمل و نقل و بار وری به درستی پیش برود.

برای فروش تاور کرین با شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید.

ما اشاره کرده بودیم به انواع مختلفی از جرثقیل های برجی که یکی از بخش های اصلی تاور کرین ها قسمت های مربوط به بلند کردن بار ها و بالابری می باشد. بنابراین  سرویس بکسل دارای اهمیت است و می تواند کار را بیش از پیش برای ما آسان تر سازد.

سیم بکسل تاور کرین چیست؟

تاور کرین دارای طناب فولادی است که در واقع نوعی سیم بکسل استیل است. این مورد از سیم بکسل را جرثقیل های تاجی در ارتفاعات بلند استفاده می کنند. حالا طناب سیم تاورکرین چیست؟ و طناب سیم بکسل تاور کرین همان سیم بکسل سبک استیل است. این طناب دارای بافتی مقاوم در برابر پیچش در هر جهت است. طناب تاورکرین  از دو سازه متفاوت استفاده شده است که ساختار کلی آن سیم بکسل برج تاورکرین ۱۹X7 است که ساختار آن از بافت چند رشته ای خارج از نور ۱۹X7 ساخته می شود.

جهت نصب و پیاده سازی تاور کرین کلیک کنید.

طول عمر تاورکرین ها چقدر است ؟

همچنین لازم به ذکر است که طناب سیم فولادی به عنوان هسته اصلی و اولیه استفاده می شود. جنس طناب مفتول فولادی تاورکرین یک سیم بکسل تمام استیل است که برای ساخت آن آلیاژهای فولادی در کل ساختار و هسته استفاده می شوند. در هر صورت می توان دریافت که طناب تاور کرین دارای اهمیت بسیاری است.

بهترین سیم بکسل ها برای تاور کرین

بهترین سیم بکسل ها کدام اند؟ مطمئنا تا این بخش از مقاله حالا برای شما سوال شده است چه سیم بکسلی را باید انتخاب کنید.

جهت اطلاع از صدور سرتیفیکیت تاور کرین روی لینک کلیک کنید.

بهترین سیم بکسل ها برای جرثقیل های برجی عبارتند از:

سیم بکسل مهار

سیم بکسل شاریوت

سیم بکسل بالابرنده قلاب ها

سیم بکسل مربوط به تاور کرین خود نصب

سیم بکسل بوم بالابر

هر کدام از این مدل از سیم بکسل ها با شرایط و استاندارد های خاص عرضه شده اند و می توان از آن ها استفاده کرد. بهترین سیم بکسل تاور کرین دارای ویژگی هایی است یکی از این ویژگی ها این است که باید دارای استاندارد آمریکا، استاندارد اروپا EN13001 و غیره. باشد. در حقیقت برای تهیه ی سیم بکسل می توانید هر کدام از این استاندارد ها را انتخاب کنید. این استاندارد ها هر کدام ویژگی هایی را نشان می دهند و صرف گزینه های خاصی می شوند.

برای خرید تاور کرین دست دوم کلیک کنید.

نکاتی در رابطه با افزایش عمر سرویس بکسل های تاورکرین

در ادامه می خواهیم به بررسی دقیق تر از  نکاتی در رابطه با افزایش عمر سرویس بکسل های تاورکرین بپردازیم. مهم ترین نکات به شرح زیر هستند.

  • برای استفاده از طناب بکسل تاور کرین نیاز دارید که طول طناب استفاده شده را با میزان ارتفاع تاور کرین و به کار انداختن آن همراه کنید.
  • و برای بالا بردن ایمنی بالا برای استفاده از تاور کرین می توانید سه دور بیشتر از مفدار مورد نظر طناب را بر روی قرقره نگه دارید.
  • نکته ی دیگری در رابطه با طول عمر تاور کرین بسیار دارای اهمیت است که باید به آن به گونه ای دیگر توجه کنید و آن هم این است که مقدار مورد نیاز بکسل را باید به 2 حالت نگه دارید یک این که در جاهایی که نیاز است 4 سیم وجود داشته باشد برای عملیاتی که باید 4 برابر ارتفاع باشد و یا فعالیت های 2 سیمی که به 2 برابر ارتفاع می رسد.
  • در برخی زمینه ها نیاز است که بکسل ها باز گردد، در یکی از این مواردی که اشاره می شود بکسل های زیرین و بکسل های مرده است. باید در این زمینه دقت خود را بالا ببرید در غیر این صورت طبعاتی دارد که قابل برگشت نیست.

اشتباهات اساسی در ارتباط با سرویس بکسل های تاور کرین چیست؟

موارد بسیاری وجود دارد که با اشتباه همراه است و تلفات بسیاری دارد، علاوه بر این ها باعث می شود که تاور کرین ها از عمر خوبی برخوردار نباشند، سیم بکسل تاور کرین ها نیازمند مراقبت هایی هستند تا آسیب های جبران ناپذیری نبینند.

کاربرد تابلوهای اینورتر در تاور کرین

و اشتباهاتی که باعث به وجود آمدن آسیب های جدی می شوند به شرح زیر است:

  • بسته بندی های بدون دقت
  • عجله داشتن در کار و بی حوصله کار کردن در نگه داری تاور کرین ها می تواند باعث شود تا طول عمر تاور کرین ها کم شود.
  • بافتن سیم با استفاده از ردیف های قبلی بکسل
  • ردیف قبلی وارد ردیف جدید کردن
  • رعایت نکردن ایمنی کار
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵