به جرثقیل کارگاهی یا جرثقیل لقمه گیر که به انگلیسی Rough Terrain Cranes معروف است. قابلیت های مضاعفی از خود نشان می دهد که می تواند برای شما بسیار کاربردی باشد. کارکرد آن به این صورت است که در کارگاه های یا محیط های کوچک یا پروژه هایی با وسعت بسیار کم می تواند کاربردی باشد. از نظر وزن جرثقیل کارگاهی یا جرثقیل لقمه گیر 25 تن تا 200 تن بار را می توانند حمل کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در ادامه همراه باشید.

برای اجاره تاورکرین و دریافت مشاوره با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

جرثقیل چیست؟

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و پیشرفت علم نیاز داریم برای وسعت بخشیدن به کار هایی صنایع مربوطه و پروژه های عمرانی از ماشین آلاتی کمک بگیریم که به سهولت کار های ما می انجامد. جرثقیل دستگاهی متشکل از قرقره و چرخ و اهرم و دکل، اتاق مربوط به اپراتور است که به حمل و جابه جایی بار می پردازد و دارای انواع گوناگونی است.

از جرثقیل کارگاهی یا جرثقیل لقمه گیر چه استفاده ای می توان برد؟

زمانی که یک پروژه ای دارید که به بلند کردن و حرکت و حمل و نقل مواد سنگین و بار نیاز دارید. بنابراین جرثقیل کارگاهی یا جرثقیل لقمه گیر می تواند. گزینه ی بسیار خوبی باشد. زیرا جرثقیل کارگاهی می‌توانند برای صنایع مختلف مفید و کاربردی باشند. جرثقیل‌های جرثقیل کارگاهی یا جرثقیل لقمه گیر جرثقیل‌های متحرکی هستند. که برای مانور دادن در انواع مختلف سطوح طراحی شده‌اند.

تاور کرین چه اجزایی دارد

برای خرید تاور کرین دست دوم کلیک کنید.

این نوع جرثقیل بر روی یک بدنه با چهار تایر لاستیکی بزرگ ساخته شده‌است. که قادر به بالا رفتن از روی زمین ناهموار و نگه داشتن تعادل در شرایط سخت جغرافیایی هستند. آن‌ها متراکم ‌تر از دیگر انواع جرثقیل‌های خارج از جاده هستند. که به این معنی است که می‌توانند به فضاهای تنگ تری برسند. جرثقیل کارگاهی یا جرثقیل لقمه گیر شرایط مناسبی  را برای عملیات بلند کردن فراهم می‌کنند. و با استفاده از یک بوم هیدرولیک و هواییست، این ویژگی را در خود دارند.

جهت اطلاع از صدور سرتیفیکیت تاور کرین روی لینک کلیک کنید.

جرثقیل کارگاهی یا جرثقیل لقمه گیر قادر به بلند کردن بار های سنگین به ارتفاعات هستند. بیشتر جرثقیل کارگاهی یا جرثقیل لقمه گیر دارای یک درایو ۴ چرخ برای حرکت بهتر در خارج از جاده هستند. همین موضوعات باعث محبوبیت این نوع جرثقیل شده است. ​جرثقیل کارگاهی چرخش فرمان ۴ چرخ دارد که به این معنی است که آن‌ها می‌توانند مانورهای سخت تری انجام دهند.

مزایای استفاده از جرثقیل کارگاهی یا جرثقیل لقمه گیر

در حالی که مزیت اصلی جرثقیل کارگاهی یا جرثقیل لقمه گیر ممکن است توانایی آن در مانور دادن آن مکان‌های نامناسب بر سطح زمین باشد، مزایای دیگری هم دارند؛ جرثقیل کارگاهی این توانایی را دارند که بار خود را بردارند و آن را با خود حمل کنند. یکی از دلایلی که جرثقیل کارگاهی یا جرثقیل لقمه گیر بسیار در نظر گرفته می‌شود این است که هم برای رانندگی و هم برای بهره‌ برداری در زمینه های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.

چین بلاک یا جرثقیل دستی چیست؟

این امر به نوع کاربرد و ویژگی های بسیار خاص آن کمک می کند. جرثقیل کارگاهی یا جرثقیل لقمه گیر وزنه‌ای معادل خود را حمل می‌کند. که برای راه‌اندازی سریع و مناسب برای پروژه‌های بلند مدت شما مناسب است. ​اگر می‌خواهید بیشتر در مورد این که جرثقیل کارگاهی چقدر مناسب است؛ باید بدانید که تاور کرین بهترین خدمات را در زمینه مشاوره به شما ارائه می کند و می توانید اطلاعات لازم را کسب کنید.

جهت نصب و پیاده سازی تاور کرین کلیک کنید.

در حقیقت جرثقیل کارگاهی یا جرثقیل لقمه گیر یکی از اجزای اصلی تقریبا ساخت‌وساز هر پروژه در مقیاس بزرگ هستند.

چرا جرثقیل جرثقیل کارگاهی یا جرثقیل لقمه گیر برای کارگاه های ما مورد نیاز است؟

همانطور که می دانید تولید کنندگان جرثقیل کارگاهی یا جرثقیل لقمه گیر را برای رسیدگی به موقعیت‌ها و شرایط بسیار دشوار تولید می‌کنند. بسیاری از سایت‌های ساخت ‌وساز به تجهیزات سنگین برای حرکت در زمین‌ های نا هموار و شیب‌ های تند نیاز دارند. یک اپراتور همه فن حریف در صورت روندن جرثقیل کارگاهی باید بر روی ویژگی های نقشه ی توپوگرافی کار کنند. تا بتواند بهترین نوع کاری را از خود ارائه دهد.

بنابراین برای راحتی کار پیشنهاد ما این است از جرثقیل کارگاهی یا جرثقیل لقمه گیراستفاده کنید. به خاطر بالا بودن پایه‌های چرخدار آن‌ها می‌توانند. بدون قرار دادن دستگاه در معرض خطر، از زمینی که از سطح ناهموار دارد و بالاتر از حد معمول است، عبور کنند. با رانندگی و هدایت تمام فرمان، آن‌ها برای  انواع سطوح زمین و موقعیت های جغرافیایی آماده هستند.

ارزیابی ریسک مخاطرات بالقوه اسکلت فلزی و جرثقیل در ساخت ساختمان

تفاوت‌های کلیدی بین جرثقیل های کارگاهی با جرثقیل های زمینی

​​​​​​​ در صورت استفاده از جرثقیل کارگاهی می دانیم کهعملکرد نسبتا گسترده تری نسبت به جرثقیل‌های زمینی بدون از دست دادن توانایی خود برای حرکت بر روی یک موقعیت سخت جغرافیایی فراهم می‌کند. برای مثال، اگر شما به یک جرثقیل برای مونتاژ توربین‌های بادی نیاز دارید، اما همچنین مجبور بوده باشید که بیشترین زمان خود را برای رانندگی در جاده بگذرانید.

برای فروش تاور کرین با شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید.

جرثقیل کارگاهی یا جرثقیل لقمه گیر می تواند بسیار کاربردی باشد . معمولا، این جرثقیل‌ها یک پایه گسترده‌تر دارند و قابلیت مانور بالایی دارند. تفاوت‌های کلیدی دیگری که بین این دو نوع جرثقیل مربوط جرثقیل کارگاهی با جرثقیل زمینی وجود دارد. مربوط به دامنه قابلیت‌های آن‌ها می‌باشد. با جرثقیل‌های زمینی، امکان لغزش وجود دارد و جرثقیل کارگاهی، ماشین‌آلات کار سنگین تری را ارائه می‌دهد. که به طور ایمن در سخت‌ترین محیط‌ها کار خواهند کرد.

هنگام انتخاب یک جرثقیل برای پروژه خود، وزن جرثقیل، وزن بار، شرایط آب و هوایی معمول، زبری زمین و تطبیق پذیری را در نظر بگیرید. دانستن تفاوت‌های بین جرثقیل کارگاهی یا جرثقیل لقمه گیردر مقابل جرثقیل‌های زمینی به شما کمک خواهد کرد. تا بهترین انتخاب را برای پروژه بعدی خود داشته باشید.​

نکات مربوط به جرثقیل کارگاهی یا جرثقیل لقمه گیر در صورت اجاره آن

  • برای اجاره سعی کنید از شرکت های معتبر جرثقیل کارگاهی یا جرثقیل لقمه گیر را کرایه کنید.
  • تناژ باری را رعایت کنید
  • جرثقیل مناسب با کاری که می خواهید انجام دهید کرایه کنید.
  • از اپراتور ماهر کمک بگیرید.
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵