جرثقیل موبایل نوعی از معروف ترین جرثقیل های صنعتی می باشد که تقاضا برا آن در سال های اخیر روی به افزایش بوده است.هیچ کدام از انواع جرثقیل ها در سال های اخیر به اندازه جرثقیل mobile مورد محبوبیت پروژه های عمرانی و صنعتی قرار نگرفته است. رشد 30 درصد استفاده از جرثقیل mobile در سال گذشته نشان از کاربردهای وسیع این تجهیز در پروژه های عمرانی دارد.

برای خرید تاور کرین و دریافت مشاوره با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

جرثقیل موبایل دارای انعطاف پذیری بسیار بالایی می باشد. از جرثقیل mobile می توان در پروژه های شهری و محیط هایی که دارای محدودیت فضا هستند استفاده نمود. این تجهیز همچنین در انواع پروژه هایی که موانع جدی در موقعیت پروژه وجود دارند می تواند بسیار چاره ساز باشد. مزایای مطلوب جرثقیل mobile به کاربردهای وسیع این تجهیز عمرانی دامن زده است. در این مطلب قصد داریم در مورد کاربردهای جرثقیل موبایل به گفتگو بپردازیم بنابراین تا انتها با ما همراه باشید.

آشنایی با جرثقیل موبایل

بسیاری از صنایع برای حمل بارهای سنگین در مکان پروژه به جرثقیل ها متکی هستند. فرقی ندارد محموله قابل حمل نوعی مصالح ساختمانی باشد یا یک واحد تهویه مطبوع. به هر حال به تجهیز قابل اعتمادی برای حمل بارهای سنگین نیاز است.

جهت اطلاع از سرویس نگهداری ماهانه و سالانه تاور کرین تماس بگیرید.

جرثقیل موبایل نوعی جرثقیل است که در اصلاح به آن جرثقیل متحرک هم گفته می شود. شاخصه اصلی و مهم جرثقیل mobile ، انعطا پذیر بودن این جرثقیل و ابعاد کوچک آن است. این نوع جرثقیل قابلیت دسترسی به فضاهای محدود را دارا می باشد و قادر است در محیط های بسیار شلوغ و پر تردد نیز در موقعیت پروژه حضور داشته باشد چرا که اساسا فضای زیادی را اشغال نمی کند. استفاده از جرثقیل mobile در پروژه های شهری بسیار مرسوم می باشد.

قابلیت جابجایی جرثقیل موبایل در موقعیت پروژه

برخلاف تاورکرین ها که در طی مدت زمان اجرای پروژه در موقعیت پروژه فیکس می شوند و ثابت باقی می مانند، جرثقیل موبایل را می توان در طی انجام پروژه از مکان خود حرکت داد. شما بدون هیچ مشکلی می توانید جرثقیل mobile را در محل پروژه جابجا کنید و آن را از موقعیتی به موقعیت دیگر انتقال دهید.

کاهش روزهای تاخیر پروژه به کمک جرثقیل موبایل

جرثقیل موبایل را می توان به راحتی راه اندازی کرد. راه اندازی جرثقیل mobile بسیار سریع و ساده است. شما با استفاده از جرثقیل mobile می توانید تعداد روزهای اجاره جرثقیل را کاهش دهید چرا که استفاده از این نوع جرثقیل انعطاف پذیری بیشتری به پروژه می بخشد و منجر به اجرای سریع تر اقدامات عملیاتی خواهد شد.

برای اورهال تاورکرین و دریافت مشاوره با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

جرثقیل چکشی در چه جاهایی استفاده می شود؟

در نتیجه می توانید به کمک استفاده از جرثقیل موبایل در هزینه ها نیز صرفه جویی بسیار خوبی رقم بزنید. با استفاده از جرثقیل mobile می توان روزهای تاخیر پروژه را به حداقل رساند و با کمترین میزان تاخیر ددلاین ها را رد کرد.

قابلیت عبور جرثقیل موبایل از گذرگاه های دشوار در سایت پروژه

جرثقیل موبایل دارا ابعاد کوچکی می باشد و به محض اینکه به سایت پروژه می رسد می توان بدون معطلی از آن استفاده کرد. این تجهیز با ساختار فشرده خود به فضای زیادی نیاز ندارد و به راحتی قادر است از زیر پل ها و مسیرهای تنگ و باریک عبور کند. جرثقیل mobile در واقع تمامی کارایی های یک جرثقیل استاتیک را دارا می باشد با این تفاوت که دارای سرعت بیشتر و عملکرد منعطف تری می باشد.

حمل بارهای سنگین تر از جرثقیل های برجی توسط جرثقیل موبایل

با نگاه کردن به جرثقیل موبایل ممکن است تصور کنید این نوع جرثقیل قدرت حمل بارهای سنگین را ندارد در حالی که اینطور نیست. یک جرثقیل mobile از محورهای نیرومند، پایه های بیرونی و نیروی هیدرولیک برای بلند کردن اجسام سنگین استفاده می کند. بنابراین قادر است بارهای سنگین را تا ارتفاع مورد نیاز بالا ببرد.

برای اینورترکردن تاورکرین و دریافت مشاوره با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

بسیاری از جرثقیل mobile ها قادر هستند وزن بیشتری نسبت به جرثقیل های برجی حمل کنند. بنابراین از لحاظ حمل بارهای سنگین هیچ گونه محدودیتی برای شما ایجاد نخواهد شد.

کاهش هزینه ها به کمک جرثقیل موبایل

جرثقیل موبایل انتخابی اقتصادی می باشد. می توان جرثقیل موبایل را به سرعت راه اندازی کرد و روزهای تاخیر پروژه را کاهش داد. کاهش اتلاف وقت و انرژی منجر به کاهش اتلاف هزینه خواهد شد. سرعت و تحرک بالای جرثقیل mobile بی شک بهره وری را در پروژه شما بالا خواهد برد که به نوبه خود عاملی در کاهش هزینه می باشد.

اجرای تاسیسات خانگی به کمک جرثقیل موبایل

از جرثقیل موبایل برای اجرا و نصب سیستم های تاسیسات خانگی استفاده می شود. اجرای سیستم های تهویه مطبوع در ساختمان ها نیاز به استفاده از یک تجهیز منعطف، ایمن با قدرت ارتفاع گیری زیادی دارد. به همین دلیل در اجرای تاسیسات خانگی به ویژه در ارتفاع از جرثقیل mobile استفاده می شود.

ساختمان سازی به روش Tilt-Up

ساختمان سازی به روش تیلت آپ یکی از کاربردهای مهم جرثقیل موبایل است. در این شیوه ساختمان سازی دیوارهای بتنی روی زمین واقع می شوند و نمای سازه روی آن ها پیاده سازی می شود. در ادامه نیز با استفاده از جرثقیل mobile این دیوارها را بلند می کنند و در جای اصلی خود قرار می دهند. دیوارهای ساخته شده به روش تیلت آپ بسیار سنگین هستند و باید با کمک تجهیزی بی خطر و ایمنی حمل شوند. جرثقیل موبایل بهترین تجهیز برای جمل این دیوارها می باشد.

تعمیر تاورکرین خود را به یگانه کرین بسپارید.

آشنایی با جرثقیل بوم کامیون

استفاده از جرثقیل موبایل در پروژه های نفت و گاز

وقتی نوبت به پروژه های پتروشیمی می رسد به تجهیزاتی نیاز است که ایمنی باشند، عملکردی دقیق داشته باشند و طبق برآوردها عمل کنند. جرثقیل موبایل بهترین تجهیزای است که در پروژه های نفت و گاز می تواند هم مانور خوبی دهد و هم ایمنی را برقرار نماید.

نصب توربین های بادی

از جرثقیل موبایل در نصب توربین های بادی استفاده می شود. این توربین ها عمدتا در مزارع نصب می شوند و تنها تعداد کمی از ماشین آلات قادر هستند با کارایی و ایمنی بالا این تجهیزات را جابجا کنند. جرثقیل mobile قادر است از سایدینگ ریلی گرفته تا سایر تجهیزات توربین های بادی را حمل کند.

برای اجاره تاورکرین و دریافت مشاوره با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

نتیجه گیری در مورد کاربرد جرثقیل موبایل

جرثقیل موبایل ها به دلیل تطبیق پذیری، انعطاف پذیری، ایمنی بالا و سرعت خود قادر به مانور دادن در موقعیت پروژه هستند. از جرثقیل mobile می توان در ساختمان سازی، اجرای پروژه های صنعتی و کارخانه ای و در پروژه های جاده سازی و شهرسازی استفاده نمود. ساخت پل، ساخت تونل، نصب تابلوهای شهری، نصب سیستم های تهویه مطبوع، اجرای تاسیسات خانگی، انجام پروژه های صنعتی و همچنین در بنادر و اسکله سازی از جرثقیل mobile استفاده می شود.

برای فروش تاور کرین با شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵