اینورتر کردن تاور کرین اسلامشهر

تمامی افرادی که در کار ساخت و ساز هستند به دنبال تهیه دستگاه هایی هستند که سرعت و کیفیت کار خود را افزایش و سختی آن را کاهش دهند. یکی از دستگاه هایی که در این زمینه استفاده می شود، تاور کرین است. استفاده از تاور کرین مزایای مختلفی دارد. یکی از مزایای آن، امکان اینورتر کردن تاور کرین می باشد. در ادامه یگانه کرین شما را با چیستی اینورتر کردن تاور کرین اسلامشهر و مزایای آن آشنا می کند.

برای اینورترکردن تاورکرین و دریافت مشاوره با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

اینورتر کردن تاور کرین اسلامشهر

بسیاری از ساختمان ساز ها که در اسلامشهر فعالیت دارند، به دنبال اینورتر کردن تاورکرین اسلامشهر هستند. اینورتر کردن تاور کرین دارای مزایای مختلفی می باشد و همچنین منجر به کاهش هزینه های نگهداری می شود. 

اینورتر کردن تاور کرین اسلامشهر چیست؟

شاید برای شما سوال باشد که در ساخت سازه‌های بزرگ و غول پیکر مانند سدها، برج‌های مسکونی و یا پروژه‌های ساخت و ساز بزرگ، چگونه مصالح را به ارتفاع های بلند می برند؟ باید گفت این کار بوسیله‌ی تاور کرین انجام می‌گیرد. این جرثقیل ها کمک شایانی به راحت تر شدن کار ها و رساندن مصالح به طبقات بالایی برج ها می‌نمایند. این وسیله با یک پایه در زمین محکم می‌شود و بارها ومصالح سنگین با حجم زیاد را در ارتفاع مورد نظر جا به جا می‌کند.

جهت اطلاع از سرویس نگهداری ماهانه و سالانه تاور کرین تماس بگیرید.

نکات مهمی در هنگام خرید تاور کرین دست دوم

در ساختار این دستگاه نوعی مبدل وجود دارد که وظیفه آن تبدیل جریان مستقیم به متناوب است. این وسیله اینور تر نام دارد. بسیاری از تاور کرین ها دارای اینورتر می باشند، اما برخی از مدل های قدیمی دارای اینورتر نیستند. از این رو باید اینور تر در آنها نصب شود. در ادامه با نحوه اینورتر کردن تاور کرین  اسلامشهر آشنا خواهید شد.

تاورکرین برق مستقیم

اینورتر در تاورکرین برق مستقیم را به برق متناوب تبدیل می کند. وجود این اینورتر در ساختار این دستگاه باعث می‌شود تا بتوانند هر ولتاژ و فرکانس مورد نیازی را فعال کنند. اینورترها در تاور کرین‌ها و موتورهای سه فاز به سرعت تغییر می‌کنند. کاری که اینورتر هوشمند انجام می‌دهد، تشخیص بار موجود در تاور کرین است‌.

برای اورهال تاورکرین و دریافت مشاوره با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

یگانه کرین برای اینورتر کردن تاور کرین اسلامشهر، مراحلی شامل بازدید از تاور کرین، یادداشت اطلاعات موتور، مشاوره و کارشناسی جهت انتخاب اینورتر مناسب و متعلقات آن، یادداشت اطلاعات تابلو فابریک، نصب قطعات و اینورتر در تابلو، بستن ارتباطات یادداشت شده، تست صحت کارکرد مدار فرمان و ترمز، تنظیم نهایی اینورترها و امتحان تابلو به طور کامل با حداکثر توان اسمی دستگاه را انجام می دهد.

شرکت ارائه دهنده خدمات اینورتر کردن تاور کرین اسلامشهر

اینورتر کردن تاور کرین اسلامشهر دارای مراحل و شرایط خاصی است که باید توسط متخصصان این حوزه انجام گیرد. یکی از شرکت هایی که اینورتر کردن تاورکرین اسلامشهر را با کیفیت و ضمانت انجام می دهد، شرکت یگانه کرین می باشد. ارائه تمامی خدمات مربوط به تاورکرین، آسانسور کارگاهی ، بچینگ پلانت و تمامی مواردی که در یک پروژه عمرانی بدان نیاز خواهد بود توسط تیم یگانه کرین اجرایی خواهد بود.

تعمیر تاورکرین خود را به یگانه کرین بسپارید.

صفر تا صد ایمنی تاور کرین ها یا جرثقیل های برجی

خدماتی که این مجموعه در اختیار مشتریان خود قرار می دهد، سرویس و نگهداری از انواع ماشین آلات ساختمانی است. این موسسه با استفاده از توان و دانش مدیران مجرب و با مهارت در زمان خرید، نصب، نگهداری و استفاده در کنار مشتریان عزیز است و تمامی خدمات خود را برای کارآیی بهتر و گرفتن بهترین نتیجه به مشتریان عزیز ارائه می دهد‌. 

برای خرید تاور کرین و دریافت مشاوره با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

اینورتر کردن تاور کرین اسلامشهر توسط شرکت یگانه کرین، دارای مزایای مختلفی می باشد. چندین مورد از این مزایا شامل؛ شخصی سازی تاورکرین اسلامشهر، صرفه جویی در مصرف برق و افزایش طول عمر موتور تاورکرین، محافظت در برابر بار اضافه و عیب یابی راحت تر موتور می باشد. شما با اینورتر کردن تاور کرین خود در اسلامشهر، می توانید از این مزایا بهره برده و کیفیت کار خود را افزایش دهید. 

راهنمای اینورتر کردن تاورکرین اسلامشهر

اینورتر کردن تاور کرین اسلامشهر یکی از کارهای تخصصی و حرفه‌ای می‌باشد که انجام دادن آن توسط افراد غیر متخصص منجر به آسیب زدن به تاور کرین و همچنین ایجاد خطرات برای کارکنان می شود. یگانه کرین یکی از شرکت های متخصص در این زمینه است و با کادر مجرب خود می تواند انواع تاور کرین ها را به اینورتر مجهز کند. شما می توانید برای اینورتر کردن تاور کرین اسلامشهر خود، به سایت یگانه کرین مراجعه کرده و راهنمایی های لازم در این بارع را از آن ها دریافت کنید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵