اینورتر کردن آسانسور کارگاهی اسلامشهر

تجهیزات مختلفی در ساختمان سازی به کمک شرکت ها آمده و کار ساخت و ساز را برای آنها و کارکنان آسان‌تر کرده است. یکی از این لوازم و دستگاه ها که در کار ساختمان سازی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، آسانسور کارگاهی می باشد. استفاده از آسانسور کارگاهی مزایای متعددی دارد. یگانه کرین یکی از شرکت های معتبر ارائه دهنده خدمات بالابر ساختمانی قصد دارد نحوه اینورتر کردن آسانسور کارگاهی اسلامشهر را برای شما بیان نماید.

برای خرید تاور کرین دست دوم کلیک کنید.

اینورتر کردن آسانسور کارگاهی اسلامشهر

یکی از ویژگی های خوبی که آسانسور کارگاهی دارد این است که قابلیت اینورتر کردن در آن وجود دارد. تقریبا می توان گفت تمام افرادی که در کار ساختمان سازی هستند به دنبال اینورتر کردن آسانسور کارگاهی اسلامشهر هستند. 

اینورتر چیست؟

قبل از اینکه با اینورتر کردن آسانسور کارگاهی  اسلامشهر آشنا شوید، بهتر است با چیستی و ماهیت اینورتر آشنا شوید. اینورتر آسانسور کارگاهی دستگاهی است، که الکترونیکی می باشد. این دستگاه جریان مستقیم دی سی (DC) را به جریان متناوب ای سی (AC) تبدیل می کند. جریان تبدیل شده الکتریکی می تواند بر اساس نیاز هر ولتاژ و فرکانس باشد.

جهت اطلاع از صدور سرتیفیکیت تاور کرین روی لینک کلیک کنید.

به این صورت ولتاژ و فرکانس مناسب برای ترانسفورماتورهای مناسب در مدارهای کنترل قرار می گیرد. در واقع می توان گفت اینورتر دستگاهی است که می توان به کمک آن، بدون کند شدن قدرت گشتاور موتور، توان سرعت یک موتور سه فاز را کنترل کرد. اینورتر در ظرفیت های مختلف امروزه تولید و به بازار برای فروش عرضه می شوند.

مزایای اینورتر کردن آسانسور کارگاهی اسلامشهر

ساخت و ساز و وجود انبار هایی با ارتفاع بلند موجب شده است استفاده از آسانسور کارگاهی در اسلامشهر، بیشتر از سایر نقاط باشد. بسیاری از دارندگان آسانسور کارگاهی در اینورتر کردن آن مردد هستند، به همین دلیل یگانه کرین در این قسمت مزایای اینورتر کردن آسانسور کارگاهی  اسلامشهر را برای شما بیان خواهد کرد. 

کنترل بهتر ترمز:

دیگر مزیت ها و ویژگی هایی که اینورتر کردن آسانسورکارگاهی دارد، کنترل بهتر و دقیق ترین ترمز آسانسور کارگاهی است. اینورتر دارای پارامترهایی است، که به تنظیم یکپارچه آسانسور کارگاهی می پردازند، تا به این صورت توقف و حرکت دقیق تری داشته باشد. این قابلیت موجب می گردد در صورت نیاز به ترمز ناگهانی، موتور قفل نکند و خطری برای سرنشینان نداشته باشد.

جهت نصب و پیاده سازی تاور کرین کلیک کنید.

خرید آسانسور کارگاهی در شیراز

کنترل حرکت سراسری:

به وسیله اینورتر می توان حرکت آسانسور کارگاهی در هر نقطه را کنترل کرد و از خارج شدن آن از ریل جلوگیری کرد. همچنین به وسیله اینورتر می توان قبل از توقف کامل، آهسته آهسته از سرعت آسانسور کاهید. بنابراین اینورتر کردن آسانسور موجب افزایش ایمنی نیز می شود. 

صرفه جویی و طول عمر:

اینورتر کردن آسانسور کارگاهی در  اسلامشهر، باعث کاهش مصرف برق خواهد شد و نیازی به کابل‌های ضخیم نخواهد بود. اینورتر تنظیمات پیچیده موتور را کاهش داده و از این رو موتور آسانسور کارگاهی عمر طولانی تری خواهد داشت. این امر موجب کاهش هزینه های نگهداری و سرویس موتور آسانسور کارگاهی می گردد. اگر شما نیز به دنبال صرفه جویی در مصرف برق هستید، بهتر است با کمک شرکت های معتبر فعال در این زمینه مانند یگانه کرین ، اقدام به اینورتر کردن آسانسور کارگاهی شرکت خود در اسلامشهر کنید.

کنترل بار اضافی:

اینورتر می تواند میزان فشاری که در حال وارد شدن به موتور است را اندازه گیری کند. بنابراین یکی از مزیت هایی که دارد این است که جلوی اضافه بار را می گیرد و تضمین می دهد که بار با توان آسانسور متناسب است و خطر سقوط وجود ندارد. 

برای فروش تاور کرین با شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید.

شخصی سازی:

یکی از ویژگی های اینورتر کنترل مدار است. این دستگاه عیب‌یابی را به آسانی انجام می‌دهد. با وجود این دستگاه، امکان تعویض موتور های سیم پیچ روتور با موتور های روتور قفس ایجاد خواهد شد. اینورتر امکان تغییر تنظیمات برای شخصی ‌سازی سرعت و گشتاور  آسانسور کارگاهی را ایجاد خواهد کرد. این شخصی سازی در زمانی که بار آسانسور کارگاهی کم یا زیاد می شود برای صرفه جویی انرژی و جلوگیری از فشار اضافی به موتور، بسیار کارآمد است.

برای اجاره تاورکرین و دریافت مشاوره با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

نصب آسانسور کارگاهی

راهنمای اینورتر کردن آسانسور کارگاهی اسلامشهر

نحوه اینورتر کردن آسانسور کارگاهی اسلامشهر کاری تخصصی می باشد. به همین دلیل در این مقاله سعی شده به جای بیان مراحل اینورتر کردن آسانسور کارگاهی، در مورد مزایای این کار سخن گفته شود. اکنون که شما با مزایای برتری کردن آسانسور کارگاهی اسلامشهر آشنا شده اید، بهتر است انجام مراحل اینورتر کردن آسانسور کارگاهی اسلامشهر را به شرکت یگانه کرین بسپارید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵